JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Suspension / Chassis Mods - szybko wybite koncowki drazkow

Seed - 2012-12-27
Temat postu: szybko wybite koncowki drazkow
Zawieszenie robione w tym roku tj. tuleje poliuretan + końcówki drążków i drążki. Jedynie amortyzatory maja z 20k km przebiegu. I teraz niech mi ktoś powie co jest przyczyna, że po okolo 2-3k km końcówki koncertowo się wysrywają.
Gumka23 - 2012-12-30

Jakiej firmy te koncowki?
Seed - 2013-01-08

Końcówki firmy 555.

Dodam, że ostatnio pojechałem na stację diagnostyczną, aby wywęszyć co może być powodem. Auto trochę pnakuwiało na szarpakach, gościu wieszał się na zawiasie, nadupcał fikołki i stwierdził, że jedyne do czego może się przyczepić to górny prawy sworzeń. Ja obstawiałem, że może amortyzatory niedomagają- ale wszystko ok z nimi wyszło. Kompletnie nie mam pojęcia czego się złapać.

loczek - 2013-01-14

Seed napisał/a:
Końcówki firmy 555.

Dodam, że ostatnio pojechałem na stację diagnostyczną, aby wywęszyć co może być powodem. Auto trochę pnakuwiało na szarpakach, gościu wieszał się na zawiasie, nadupcał fikołki i stwierdził, że jedyne do czego może się przyczepić to górny prawy sworzeń. Ja obstawiałem, że może amortyzatory niedomagają- ale wszystko ok z nimi wyszło. Kompletnie nie mam pojęcia czego się złapać.


zakładasz ten sam temat na kilku forach i po co ?

na szybsze zużywanie się końcówek ma wpływ chyba jedynie styl jazdy ( odbijanie się od krawężników itp )

może na jakieś fejki trafiłeś ? bo to bardzo możliwe , teraz od chińczyków możesz sobie zamówić
brand jaki chcesz


sprzedawałem wiele razy CTR końcówki tańsze niż 555 i nie było problemów

więc może wymień na nowe końcówki , zrób zbieżność i obserwuj i tak nie masz wyjścia

Seed - 2013-01-15

loczek kupiłem teraz CTR i zobaczymy co z tego wyjdzie- słyszałem właśnie o fejkach 555. I nie, nie odbijam się od krawężników. :)
Gorczyk - 2014-02-24

temat trochę stary ale odkopię bo po co zakładać kolejny ;)

mam tak samo jak seed opisuje ale tylko prawa strona, 3 końcówki w roku to takie minimum :zly:
ale wpadłem ostatnio na poliuretanowe kapturki, które wymieniasz właśnie w miejsce tych oryginalnych, czy ktoś już miał styczność z tym i zamieniał te gumy, bo jestem ciekaw jak to zabezpieczyć by guma się nie zsunęła :P

na stronie Strong flexa jest niby filmik ale jakoś dużo się nie dowiedziałem :zalamany:

pozdro

lukas4 - 2014-02-24

te poli kapturki to jest kasztan i nie warto się z tym ścierać

jeśli chodzi o końcówki 555 to ostatnio coś poleciały ostro na jakości :-/

Ktuy - 2014-02-24

to bierzcie trw sa tez dosc dobrej jakosci czesto to samo co org

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group