JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Szpan i Roadshow - INSTRUKCJA Szpan i Roadshow

Deox - 2013-03-08
Temat postu: INSTRUKCJA Szpan i Roadshow
Prosiliście miliardy razy w mailach, pw itp. o miejsce na forum do publikacji zdjęć i opisów waszych, innych, nie japońskich pojazdów, fur i motorynek.

W związku z tym proszę bardzo, przełamałem się i udostępniam odpowiedni temat. Używajcie go z głową, bo będą kasacje. W grę wchodzą pojazdy seryjne i modyfikowane, jednak totalna wieś i tak zawsze poleci do kosza.

Pozdr

Hikiel - 2013-03-08

Teraz ku*wa :D
Krychu - 2013-03-08

to spoko, bede mial sensowne foty to zaloze temat ze sriwikiem, to co ze japonski, ale nie bedzie robiony na rasowy jdm wiec tu go opisze, bo fora civicowe mi nie pasuja, ck to porazka, c6g tez do mnie nie przemawia, poza tym nie chce mi sie tracic czasu na kolejne fora, a do tego gejowskiego jestem juz przyzwyczajony 8-)
Marker - 2013-03-08

kuwa.. pierwszy raz przeczytałem: "Szpan i Radosław" :lol: :roll:
Pilar - 2013-03-08

Marker napisał/a:
kuwa.. pierwszy raz przeczytałem: "Szpan i Radosław" :lol: :roll:


Szpon Radosława :lol:

Emre - 2013-03-09

wreszcie!!!!!



:lol:

Pilar - 2013-03-09

Jakie wypo? Ma ssanie? :lol:
Bajcarek - 2013-03-09

Może mnie znielubicie. Poco ten dział na forum o tematyce JDM tak samo jak dział Gaijin? Po to mamy tyle pięknych for z samochodami germańskimi i nie tylko, aby tam je wrzucać, to forum traci powoli swój sens.
TorquedMad_Mind - 2013-03-09

a ja też wrzucę

fotka robiona po pijaku :lol:
obecnie jest wrzucane m50b25 :)

kashmere - 2013-03-09

I ja i ja :P


Bartek! - 2013-03-09

Kamil-R napisał/a:
Może mnie znielubicie. Poco ten dział na forum o tematyce JDM tak samo jak dział Gaijin? Po to mamy tyle pięknych for z samochodami germańskimi i nie tylko, aby tam je wrzucać, to forum traci powoli swój sens.


z japońskimi też jest sporo, droga wolna...

według mnie to forum jest zajebiste, jest sukcesywnie rozwijane i to jest mega. nie ma kołkowatego podejścia i upierania się przy jednym za wszelką cenę :ok:

fatboy - 2013-03-10

Emre, piąteczka za czerwonego fiata :lol:



Emre - 2013-03-10

to jest różowy... :ugh:
Pankracy - 2013-03-10

:gej:
Nie żebym się czepiał, ale chyba w zamyśle było, aby każde auto miało swój osobny temat.

TorquedMad_Mind - 2013-03-10

Emre napisał/a:
to jest różowy... :ugh:

tak jak na pewnych zdjęciach Twoja była s2k :mrgreen:

wierzba - 2013-03-10

Pankracy napisał/a:
:gej:
Nie żebym się czepiał, ale chyba w zamyśle było, aby każde auto miało swój osobny temat.


dokładnie, ale

Deox napisał/a:
W grę wchodzą pojazdy seryjne i modyfikowane, jednak totalna wieś i tak zawsze poleci do kosza.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group