JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Szpan i Roadshow - Honda Civic ED3 Placek (",) / NO JDM /

Ksawi - 2013-05-10
Temat postu: Honda Civic ED3 Placek (",) / NO JDM /
MODEL: ED3 1991 sedan , wersja skandynawska
SILNIK: D15B2 , komora w kolorze felg (RAL5018)
UKLAD DOLOTOWY: seria -> plany: dolot z kwasówki
UKLAD WYDECHOWY: seria, brak kata , zakończenie seria wypruta ,dwururka z kwasówki plan: nakładka na wydech bosozoku
ELEKTRONIKA i ELEKTRYKA: centralny zamek, el.lusterka i wszystkie 4 szyby , podgrzewane fotele , automatyczne włączanie świateł , USDM postojówki , czarne przednie lampy , żółte żarówki
WNĘTRZE: seria , drewniana kierownica momo, przedłużka lewarka skrzyni biegów , lusterko panoramiczne broadway , licznik USDM
UKLAD NAPĘDOWY: seria
ZAWIESZENIE: amortyzatory skrócone MTS + sprężyny z gwintu + Top Hats(5cm) , stabilizator z przodu , camber kit tył -> plany: camber na przód , kiedyś gwint
Felgi:Szeroka Hondowska stal 14' 9J i 10J , kolor RAL5018 , na to Continental 185/50 -> plany: 195/40
UKLAD HAMULCOWY: seria
BODY-KIT: seria, zderzaki przód i tył USDM , dokładka przedniego zderzaka B4, rdzawy błotnik -> plany: pomalować błotnik na kolor budy i ogarnąć lakier
CAR-AUDIO: radio Pioneer DEH 2020MP + zestaw głośników Pioneer





















Tak było w 2011 dzień zakupu koooozaaa :o



_______________________________________________________________________________


Taki mały up , wpis Placka i jego krótka historia na blogu grupy Rollin' on Steelies.com , którą można zobaczyć na FB lub http://rollinonsteelies.com/blog/placek-usdm-ed3/

Game - 2013-05-10

Gdyby tutaj chociaż jakieś dobre koło wjechało. A tu zmęczona buda + stalówki :roll:
Dario - 2013-05-10

Got JDM?

Ta rdza na błotniku to jakaś jedna wielka pomyłka..... :wstyd:
A tak poza tym to seria na MTS'ie.

Czacha - 2013-05-10

nie wywiera na mnie pozytywnego wrażenia :roll:
Pit - 2013-05-10

Szpan i Roadshow jak najbardziej może być, ale tutaj nie pasuje. Żeby chociaż to była grubo pomodzona fura na glebie, to by jeszcze może przeszło, ale teraz jest za mało wg. mnie. :-)

Niektóre fotki fajne, tak z pozytywów. :-P

sebeck_ - 2013-05-10

Limon napisał/a:
Żeby chociaż to była grubo pomodzona fura na glebie, to by jeszcze może przeszło


U bolka w temacie narzekają, że robi performance, a przecież to i tak nie jedzie, a tutaj seria pod maską i dalej źle :lol:

Jak dla mnie auto jest bardzo fajne, ale w Helleflush, nie JDM ;)

btw. na ostatnim zdjęciu przed dniem zakupu, jakie EG skrzywdzone :help:

TorquedMad_Mind - 2013-05-10

CIVIC EG napisał/a:
Limon napisał/a:
Żeby chociaż to była grubo pomodzona fura na glebie, to by jeszcze może przeszło


U bolka w temacie narzekają, że robi performance, a przecież to i tak nie jedzie, a tutaj seria pod maską i dalej źle :lol:

serio... nie widzisz różnicy w modach między Bolkiem a tym civem?

Shadows - 2013-05-10

Może niema grubych modyfikacji...ale mi się podoba jest klimat i zajawka :ok: Wywal ten "rdzawy" błotnik i bd dużo lepiej :-)
Robs - 2013-05-10

Limon napisał/a:
Szpan i Roadshow jak najbardziej może być, ale tutaj nie pasuje. Żeby chociaż to była grubo pomodzona fura na glebie, to by jeszcze może przeszło, ale teraz jest za mało wg. mnie. :-)

Niektóre fotki fajne, tak z pozytywów. :-P


Szpan na poziomie nastolatka.Po paru latach jak się ogląda własne wyczyny - patrz foty, to dochodzi się do stwierdzenia "to nic z czego mógłbym być dumny". Śmieszne to jest.

Ruffy - 2013-05-10

ale gdzie tu jest szpan na poziomie nastolatka? czyli każda osoba która modyfikuje swój samochód od razu musi być buntowniczym małolatem ? :D
Ksawi - 2013-05-10

Ruffy , tak bo nie jestem w wieku Robsa i nie mam rare ori JDM cupholdera :lol: i ktoś inny odmienny niż 99% tego forum to jest faux pas i ogólnie be :-) , krytykę przyjmuję bardzo dobrze , każdy może wyrazić swoje zdanie i o to chodzi :-) także bez spiny chill
Kawasaki - 2013-05-10

Ruffy napisał/a:
ale gdzie tu jest szpan na poziomie nastolatka? czyli każda osoba która modyfikuje swój samochód od razu musi być buntowniczym małolatem ? :D


Nie skumałeś. Rdzawy błotnik to kolejne wcielenie gawiedzi, która wcześniej oklejała stickerbombami wszystko. I tak, żeby teraz to robić trzeba być buntowniczym małolatem.

Generalnie fajny kanciak, w fajnej wersji i po zdjęciu "po kupnie" można się spodziewać, że w naprawdę dobrym stanie. Ten błotnik to zwyczajna pomyłka, wieku właśnie nastoletniego, ale to da się naprawić, nie ma się co napinać też. tylko słuchać starszych kolegów.

Pit - 2013-05-10

Robs napisał/a:
Szpan na poziomie nastolatka.

ludzie, chodzi mi o alternatywnie miejsce do prezentowania swoich aut na JDMo, które ma nazwę " Szpan i Roadshow"...

http://www.jdm-option.pl/forum/viewforum.php?f=53

ps. a rdza jest tjuningowym dodatkiem którego nigdy nie zrozumiem...

TorquedMad_Mind - 2013-05-10

Ksawi napisał/a:
Ruffy , tak bo nie jestem w wieku Robsa i nie mam rare ori JDM cupholdera :lol: i ktoś inny odmienny niż 99% tego forum to jest faux pas i ogólnie be :-)

to czemu prezentujesz na forum wóz niezgodny z jego tematyką?

Ksawi - 2013-05-10

Cytat:
plany: pomalować błotnik na kolor budy

tak dla przypomnienia :D

Kawasaki napisał/a:
tylko słuchać starszych kolegów.

Auto robie pod siebie i nikogo nie będę sie słuchać :D rady to ok , ale juz sporob siedzę w czwórkach i wiem do czego dążę

a tak w ogóle to rdzaw był wcześniej niż sticker , no ale chciałem coś zrobić z powyginanym błotnikiem do czasu kiedy będę malować całą budę i padło na to :)



Bio , w sumie założyłem temat dla pokazania czegoś innego niż ciągle to samo , naprawdę jeśli mod stwierdzi ze lepiej będzie przesunąć temat gdzieś indziej to przecież sie nie obrażę :mrgreen:

David333 - 2013-05-10

Cytat:
Nie skumałeś. Rdzawy błotnik to kolejne wcielenie gawiedzi, która wcześniej oklejała stickerbombami wszystko. I tak, żeby teraz to robić trzeba być buntowniczym małolatem.


Nie no, jasne, zaszufladkujmy wszystkich, a co trzeba robić, żeby nie być postrzeganym jako 'buntowniczy małolat', jak to określiłeś?
Auto ma swój klimat, może nie do końca zgodny z tematem przewodnim forum, ale wjazdy na właściciela są trochę nie na miejscu.. :roll:

Robs - 2013-05-10

Ksawi napisał/a:
Ruffy , tak bo nie jestem w wieku Robsa i nie mam rare ori JDM cupholdera :lol: i ktoś inny odmienny niż 99% tego forum to jest faux pas i ogólnie be :-) , krytykę przyjmuję bardzo dobrze , każdy może wyrazić swoje zdanie i o to chodzi :-) także bez spiny chill


Takie auto ma więcej wspólnego z modą niż z motoryzacją.Z własnych wybryków mody człowiek się śmieje po czasie.
Auto w takim stylu kojarzy mi się z babami które zachwycają się przed lustrem nowym ciuchem.
Do czego służy ten nadepnięty civic?
Dla większości użytkowników tego forum priorytetem jest poprawianie wszystkich osiągów auta.
Też się do nich zaliczam.W dupie mam "rare ori JDM cupholder'y".
Założę się że i tak nie zrozumiesz o co mi chodzi i nawet jeśli uznałbyś że choć trochę jest w tym racji to i tak się do tego nie przyznasz a potraktujesz to tylko jako personalny przytyk.Nie o to mi chodzi.Bez spiny,chill

Krzyh00 - 2013-05-10

widzisz Robs, kazdy widocznie przez wady swojego wieku musi przejsc, niekoniecznie z pogardliwa krytyka. tez mnie w moim wieku nie grzeje robienie aut na kolorowo, ale rownie dobrze moj ojciec powie ze glupie jest podkrecanie starego auta, lepiej kupic paroletniego diesla, to znaczy ze mam sobie teraz ta przyjemnosc odebrac bo ktos starszy uwaza ze mysli za mnie?
Ksawi - 2013-05-10

Ja wiem jaki jest główny nurt tego forum , dałem tutaj temat zeby pokazać coś innego :D a Placek mi sluzy do jazdy jako daily car , nie jara mnie ściganko po torach , każdy ma inną zajawkę , masz racje naprawdę , ja jak patrze na stare zdjecia Placka jeszcze przed metamorfozą to tez sie smieje jak moglem cośtam takiego zrobić :D a teraz jestem zadowolony z efektu do którego dążyłem :-D chill
Robs - 2013-05-10

Krzyh00 napisał/a:
widzisz Robs, kazdy widocznie przez wady swojego wieku musi przejsc, niekoniecznie z pogardliwa krytyka. tez mnie w moim wieku nie grzeje robienie aut na kolorowo, ale rownie dobrze moj ojciec powie ze glupie jest podkrecanie starego auta, lepiej kupic paroletniego diesla, to znaczy ze mam sobie teraz ta przyjemnosc odebrac bo ktos starszy uwaza ze mysli za mnie?


Ja nie twierdzę że przerabianie tego auta w taki sposób jest głupie tylko przede wszystkim nielogiczne,po jakimś tam czasie postrzegane już tylko jako kompromitujące.Minie parę lat i człowiek sam się z siebie śmieje,a czasem obciach jest pokazać zdjęcie z "tamtych czasów". Ja to przerabiałem nie raz :lol:
Mój ojciec też mi mówi że mam się mocno puknąć mocno w głowę jak widzi mojego ulepa. Nazywanie tego głupotą jest nie na miejscu,bo każdy ma jakieś hobby.Rozumiem np tych co zbierają motyle,czy znaczki :lol:
btw. A pro po tego "puknięcia się mocno w głowę" Jak przewiozłem kiedyś ojca to i tak widziałem tam ukradkiem uśmieszek pod nosem.Nie przyznał się że mu się trochę podobało :P
Banalne, ale prawdziwe, faceci to duże dzieci,mają tylko droższe zabawki.

Ksawi napisał/a:
Ja wiem jaki jest główny nurt tego forum , dałem tutaj temat zeby pokazać coś innego :D a Placek mi sluzy do jazdy jako daily car , nie jara mnie ściganko po torach , każdy ma inną zajawkę , masz racje naprawdę , ja jak patrze na stare zdjecia Placka jeszcze przed metamorfozą to tez sie smieje jak moglem cośtam takiego zrobić :D a teraz jestem zadowolony z efektu do którego dążyłem :-D chill


Fajnie że masz do tego dystans.Siedząc w jakimś tam temacie trudno o to,przynajmniej ja tak mam :padam:

Krzyh00 - 2013-05-10

Robs napisał/a:
Jak przewiozłem kiedyś ojca to i tak widziałem tam ukradkiem uśmieszek pod nosem.Nie przyznał się że mu się trochę podobało :P


normalnie wypisz wymaluj z moim to samo bylo hahaha :mrgreen:

Pitąg - 2013-05-10

Podoba mi się ta Honda, ale te koła to tak specjalnie są krzywo czy Ci się zepsuło? Bardzo JDMowy projekt i widzę, że masz MTS zawieszenie, pewnie drogie było?
Super :-)

Pilar - 2013-05-10

Pitąg napisał/a:
Podoba mi się ta Honda, ale te koła to tak specjalnie są krzywo czy Ci się zepsuło? Bardzo JDMowy projekt i widzę, że masz MTS zawieszenie, pewnie drogie było?
Super :-)


Wstydzisz sie powiedziec cos wprost?

Pitąg - 2013-05-10

Pilar napisał/a:
Pitąg napisał/a:
Podoba mi się ta Honda, ale te koła to tak specjalnie są krzywo czy Ci się zepsuło? Bardzo JDMowy projekt i widzę, że masz MTS zawieszenie, pewnie drogie było?
Super :-)


Wstydzisz sie powiedziec cos wprost?

Ej, ale o co Ci chodzi, nie lubisz mnie? :-( Napisałem przecież, że mi się podoba i zadałem pytanie.

karool - 2013-05-11

Panowie,Ksawi choruje na glebe tak jak i Rodi ( EG).
Stęs,fitmęt i te tematy-zajawka,wiadomka.
Nie mi oceniac czy to dobry kierunek modów tego auta,czy nie,ale jedno jest pewne.
Duza część z was (w tym i ja) zrobiliby to auto inaczej.

Podoba mi sie auto,ale wyebalbym to rostscierwo i starał sie byc clean,bo clean w takiej gablocie robi WOW 8-)

jano_coupe - 2013-05-11

Panowie, też warto spojrzeć na to wszystko w taki sposób, że ktoś ratuje IV gena. Tych aut jest coraz mniej, a w dobrym stanie to już w ogóle.
Więc chwała Ksawiemu za to! Tak samo mnie, za ratowanie Accorda III gena :P :P hehe

bkrawczy - 2013-05-11

A mi się auto podoba, już lepsze takie kółka niż chińskie wymysły które udają coś czym nie są. Rdzawy błotnik mi się podoba, do 4g to pasuje, wyżej już nie bardzo. Jednak mimo wszystko auto tutaj zupelnie nie pasuje a przynajmniej na razie. Seryjny civic obniżony na mts'ie. Jeszcze jakby to był jakiś kolekcjonerski stan to bym zrozumiał i bronił. Dla mnie temat do zamknięcia lub przeniesienia zwłaszcza że plany też słabe, raczej nic ciekawego się tutaj nie wydarzy.
Ksawi - 2013-05-11

Pitąg napisał/a:
Pilar napisał/a:
Pitąg napisał/a:
Podoba mi się ta Honda, ale te koła to tak specjalnie są krzywo czy Ci się zepsuło? Bardzo JDMowy projekt i widzę, że masz MTS zawieszenie, pewnie drogie było?
Super :-)


Wstydzisz sie powiedziec cos wprost?

Ej, ale o co Ci chodzi, nie lubisz mnie? :-( Napisałem przecież, że mi się podoba i zadałem pytanie.





______________________________________________________________________________


Dobra temat do zamknięcia




______________________________________________________________________________

karool napisał/a:
ale wyebalbym to rostscierwo i


Wypadnie na pewno , przy malowaniu budy

comando - 2013-05-11

A ja się pytam, gdzie jest moderator :shock:
iVe - 2013-05-11

Hate'uje pewnie w innym temacie o fake'owych gratach JDM :lol: Tylko ORI/OEM from Japan!
zoy-spec - 2013-05-11

iVe napisał/a:
Tylko ORI/OEM from Japan!


...ale tylko po 10 jenów bo 15 to już za drogo hahaha

Karamba_DC2 - 2013-05-11

iVe napisał/a:
Hate'uje pewnie w innym temacie o fake'owych gratach JDM :lol: Tylko ORI/OEM from Japan!


Koles ale Ty dziwny jestes.. . Zakladaj sobie osobne forum china-option z gratami rare china CHDM!
Znajdziesz szybko rzesze fanow bride srakat takat i kolorowych nakretek i bedzie fashion over function ;)

Ksawi - 2013-05-11

Dobra bo sie duży syf robi :lol: kto sie chce wypowiedzieć jeszcze to niech napisze i zamykamy
iVe - 2013-05-11

No to widzisz karamba jeden wspolny biznes robilismy ( kolejny niedawno sie zaczal i trwa nadal ) na innym forum, wlasnie made in china :) Cos Ci nie pyklo akurat teraz :)
Krychu - 2013-05-11

nie chcialbym tym jezdzic na codzien, bo przy takim obnizeniu sie do tego slabo nadaje, tymbardziej ze to 4G, a w nich tak jak w rexach jest ciezko na glebie w porownaniu do chocby 5G gdzie na obnizeniu -80 jest jeszcze bezstresowo. fajnie na to popatrzec, sedany bardziej mi sie w tych kantach podobaja niz hb, przeniesc do Szpanu Radosława i niech se jest.
Pit - 2013-05-11

Ksawi, a nie chcesz przenieść tematu? I przy okazji przydało by się usunąć te głupie posty ludzi którzy zarejestrowali się tylko po to żeby hejtować JDMo. Ratujesz fajnego sedana i to jest spoko.
Dario - 2013-05-11

Cytat:
Rdzawy błotnik mi się podoba, do 4g to pasuje, wyżej już nie bardzo.

Rdzawy błotnik to do golfa!

Ksawi - 2013-05-11

Limon napisał/a:
Ksawi, a nie chcesz przenieść tematu? I przy okazji przydało by się usunąć te głupie posty ludzi którzy zarejestrowali się tylko po to żeby hejtować JDMo. Ratujesz fajnego sedana i to jest spoko.


Jasne :) można przenieść nie ma problemu przecież :D



Dario ,

Karamba_DC2 - 2013-05-11

iVe napisał/a:
No to widzisz karamba jeden wspolny biznes robilismy ( kolejny niedawno sie zaczal i trwa nadal ) na innym forum, wlasnie made in china :) Cos Ci nie pyklo akurat teraz :)


Co Ty znowu wymyslasz , znamy sie ? Nie robie biznesu to raz, a dwa gwinty ISC to nie china wiec mysl co piszesz i sie ogarnij bo to nie temat na to. Chcesz to pisz na pw. Kończę OT...

Pitąg - 2013-05-11

No nie, nie zamykaj tematu, szkoda :cry: :cry: :cry:
Cino - 2013-05-11

Przenosze do dzialu gdzie to auto bardziej pasuje.

Nie jestem fanem stance ale widac, ze w auto wsadziles troche pracy. Rdzawy blotnik tez mi nie podchodzi. Mimo to auto zwraca uwage. Dzisiaj zobaczyc 4g w sedanei w dobrym stanie to raczej rzadkość a Twoje wydaje sie byc zadbane.

Powodzenia w dalszych modach.

lukas4 - 2013-05-11

autko zadbane i to się liczy:) ratuj rodzyna, błotnik pomaluj będzie dobrze :) a Dario, pewno miał na myśli że zardzewiały błotnik to w golfach częsty mod pierwszej potrzeby :D
RADEq - 2013-05-11

Pitąg, iVe

trole

Mi się Civic podoba. IV gen to już rzadkość u nas na drogach, a sedan nadaje się właśnie do takich projektów jak ten. To auto świetnie wygląda na glebie :)

krzysiek497 - 2013-05-11

Fajnie że zamierzasz pomalować zderzak, wolałbym inną felgę ;-)
Ksawi - 2013-05-11

Chyba chodziło o zderzak ;-) , felgi nie będzie innej :) no chyba że drugi komplet na zmiane :lol:
KubaJDM - 2013-05-13

Jakoś w Japonii też tak mają....

Game - 2013-05-13

Z tylu stoi Golf V.. Skoro w Japonii maja to też jest JDM?
KubaJDM - 2013-05-13

Ferrari inne też mają... Poza tym niech każdy robi jak mu się podoba ;-)
Ksawi - 2013-05-30

Na tych zdjęciach jeszcze jest kąt 14° , aktualnie zmniejszyłem na 12° i jest dobrze , zamówiłem camber na przód i składanko :)
















miaski - 2013-05-30

taki fajny kanciak a tyl tak zepsuty ;/
Emre - 2013-05-31

te srebrne listwy i kierunki jakoś nie pasują do całości...
cfaniak - 2013-05-31

Pasowały by jak by zmienić koło, ja bym sie nie zastanawiał i kupował DARE RS'y w takim setupie jak masz tą stal. ;-)
Ksawi - 2013-05-31

Emre napisał/a:
te srebrne listwy

To seria , ja tu nic nie dorzucałem , kierunki zostaną czarne

cfaniak napisał/a:
DARE RS'y

Nie nie , dość BBS ;-)

cfaniak - 2013-05-31

To jakieś Gotti np. też by fajnie siadły. ;-) Ja bym odmalował ten błotnik a jak trzeba to i całe auto oddał na detailing i założył jakieś bling koła, no i negat z tyłu jak dla mnie juz jest troszkę przesadzony. ;-)
Ksawi - 2013-05-31

Jest pomysł na przyszły sezon jakies inne koło :D i coś z zawieszeniem pomodzić. Cały Placek będzie malowany w sierpniu. Wiem wielu osobom sie nie podoba ten negat z tyłu , ale na żywo zupełnie inaczej to wygląda :mrgreen: peace!
cfaniak - 2013-05-31

Mi to przypomina Trabanty na glebie, ale tam to jest wymuszone zawieszeniem i na glebie sie zawsze tak ustawia. Ogolnie pomysł widać że jest więc warto działać. ;-)
Dario - 2013-05-31

cfaniak napisał/a:
no i negat z tyłu jak dla mnie juz jest troszkę przesadzony. ;-)

Jest idealny. Świetnie się musi prowadzić! A jaka przyczepność! 8-)

Paco - 2013-05-31

Sory za ot, co to za koło w passacie?
Ksawi - 2013-05-31

Dario napisał/a:

Jest idealny. Świetnie się musi prowadzić! A jaka przyczepność! 8-)


Prowadziłeś kiedyś Placka że tak twierdzisz? :> chętnie zapraszam na przejażdżkę na siedzeniu kierowcy , tak wiem to nie ta sama przyczepność co na Twoich TOJKACH :lol:


@Paco - od Maserati ;-)

Dario - 2013-06-02

Ksawi, Ale u mnie opony przylegają do nawierzchni w przeciwieństwie do twojego auta. ;-)
Ksawi - 2013-06-02

U mnie też :D tylko trochę mniej :v a z reszta i tak tego nie zrozumiesz , każdy robi auto pod siebie i tyle , Tobie sie podoba tak a mi tak :mrgreen: i gitara
Dario - 2013-06-02

Ksawi napisał/a:
Tobie sie podoba tak a mi tak :mrgreen: i gitara

Amen. ;-)

Chaty - 2013-06-03

Widziałem to autko już kiedyś na filmiku gdzieś w necie i bardzo mi się podobało ;-)
Ksawi - 2013-06-13

Placek wczoraj wrócił z polerki , jestem zadowolony bo to co było to była masakra :) już pył z pobliskich krzakow osiadł co widać na 3-cim zdjęciu :x, w piątek dzień przed wyjazdem jade jeszcze na polerke lamp i drobne poprawki zeby jeszcze lepiej wyglądał 8-) . W tym tygodniu jeszcze wpadnie camber na przód bo nie mam czasu założyć :( i wreszcie wyspawać bosozoku :> więcej fot dodam później , teraz poglądowe




Shadows - 2013-06-13

Ksawi napisał/a:
i wreszcie wyspawać bosozoku

To są rury wydechowe co są skierowne ku górze do Pana Boga ?? :fuck:

Pit - 2013-06-13



chcesz zrobić coś takiego? nooo...sam nie wiem, to Twoje auto. :-P

Ksawi - 2013-06-15


Tylko u mnie do lini dachu :) i to mają być tylko nakładki nie na stałe :)

Krychu - 2013-06-15

idiotyzm, jakbym coś takiego zobaczył to wrzucam kamienie do środka
Pankracy - 2013-06-15

Weź Ty sie Kryszard czasem jebnij.
ForesteR - 2013-06-17

Cyrk na kółkach 8-)
comando - 2013-06-17

Smutno byłoby na drogach bez takich wynalazków :-)
Ksawi - 2013-06-26

Krychu napisał/a:
idiotyzm, jakbym coś takiego zobaczył to wrzucam kamienie do środka

Zapraszam :lol:

__________________________________________________________
Raceism 22-23.06.2013














flejm - 2013-06-28

ksawi tylko nie zapomnij o czerwonej szmatce na te wydechy :lol:

rdk - 2013-07-18

nie wiem czemu prędzej tu nie trafiłem. Zajebisty projekt! Jak zrobisz bosozoku to będziesz moim bohaterem :-) jest klimat i bardzo dobrze, że to nie jest kolejny nudny projekt z tymi samymi fantami.
Ksawi - 2013-07-18

Dzięki rdk ;-) Placek śmiga codziennie bez szwanku i bezproblemowo poruszam sie po moim mieście , oponki przerzucone na drugą stronę bo sie skonczyły... Za nie długo wymiana oleju + miski bo trochę dostała w kość , a po za tym po staremu :)

staryjaponiec - 2013-07-19

Rury bosozoku? Będzie ciekawie, czekam na efekty :-)
Ksawi - 2014-07-29

Troche świeżości w tym sezonie ;)








Arkadio - 2014-07-30

Wszystkie zmiany na duży plus, wygląda super :-D . Dało by rade podesłać 2 zdjęcie w większej rozdzielczości)
skibi - 2014-07-31

fajna felga 8-)
Ksawi - 2015-12-09

Placka sprzedałem w sierpniu 2014, wlasciciel rozebral pozbierał najlepsze fanty i sprzedał serie następnemu, on rozbił go na drzewie
taka zostala pamiątka
kupiłem pozniej Accorda 94 w coupe, następnie crx , ale wróciłem do sedana :) i aktualnie wyglada


Chciałbym odbudować budę na styl taki jaki był Placek ;)

nikesonmyfeet - 2015-12-17

Widziałem, że ronale sprzedajesz. Jest już plan na nowe koło? ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group