JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Honda / Acura - Acura RSX

Wiseguy - 2014-08-20
Temat postu: Acura RSX
Co myślicie a RSX-ie jako dupowozie na codzień?
wisnia8686 - 2014-08-21

majac DC5 twierdze, ze jest zajebisty i pakowny :D
TorquedMad_Mind - 2014-08-21

pytanie, jakie cechy ma mieć dla Ciebie codzienny dupowóz...
octane - 2014-08-21

Jak nie potrzebujesz drugiej pary drzwi to czemu nie, w miarę oszczędny silnik, bagażnik pakowny.
Wiseguy - 2014-08-21

Nie ma być za duży (taki mam) nie ma być dla fan-u (taki też mam) ma mi wozić dupę i nie być drogi.
TorquedMad_Mind - 2014-08-21

Wiseguy napisał/a:
Nie ma być za duży (taki mam) nie ma być dla fan-u (taki też mam) ma mi wozić dupę i nie być drogi.

to jakiś segment B\C, nawet w gnoju spełni lepiej to zadanie

Wiseguy - 2014-08-22

Mam diesla segmentu "B" chce wrócic z dupowozem do Hondy/Acury.
RSX chętnie kupiłbym z automatem, zastanawiam sie jeszcze nad Civicem coupe VII gen. jest w podobnej cenie, ale wyposażenie Acury jest o niebo lepsze no i silnik to nowsza konstrukcja. Ewentualnie zastanawiał bym się na gazem, więc pytanie czy K20 w miarę znosi LPG.

octane - 2014-08-22

K20 dobrze znosi LPG. Ja bym wolał rsx od coupe VII.
wisnia8686 - 2014-08-23

octane napisał/a:
K20 dobrze znosi LPG. Ja bym wolał rsx od coupe VII.

+1

Yaca - 2014-08-24

IMO zdecydowanie lepszym wyborem jest RSX!
dealer - 2014-08-25

Posiadam właśnie takiego RSX-a w automacie z gazem, spalanie minimum 13 litrów, dynamiki prawie brak ponieważ skrzynia jest bardzo długa więc w trasy OK. ale auto mimo to jest super!!
Wiseguy - 2014-08-25

Od dynamiki to mam S2k :-)
A jak z częściami? Tylko USA czy są zamienne z europejskimi modelami?

dealer - 2014-08-25

większość pasuje od civica ep, raczej niema problemów do póki się nie rozbijesz:):)
Wiseguy - 2014-08-26

Jak by ktoś słyszał o egzemplarzu na sprzedaż to bym był wdzięczny za info.
Leo - 2014-08-28

Wiseguy napisał/a:
Jak by ktoś słyszał o egzemplarzu na sprzedaż to bym był wdzięczny za info.


Wise, a widziałeś tego z Gdyni ? :mrgreen:

Wiseguy - 2014-08-28

taa, dziękuje postoje :mrgreen:
Rzulff - 2016-11-13

ja akurat tak jak kolega w pierwszym poscie tez sie przymierzam do rsxa bo civic jest mega oklepany a jednak rsx to cos innego niz bmka passek czy inny kibel na kolkach :D podpowie mi ktos gdzie mozna dorwac jakakolwiek sztuke bo na alle i oliks wieje chlodem i to mocno :D no wlasnie i podstawowe pytanie, slyzalem ze pasuja klamoty z civic vii sporta a jak tam jest z zamachem? tam jest 2masa czy sztywne kolo? Pozdrawiam
Grzesiek84RWD - 2016-11-19

Rzulff napisał/a:
ja akurat tak jak kolega w pierwszym poscie tez sie przymierzam do rsxa bo civic jest mega oklepany a jednak rsx to cos innego niz bmka passek czy inny kibel na kolkach :D podpowie mi ktos gdzie mozna dorwac jakakolwiek sztuke bo na alle i oliks wieje chlodem i to mocno :D no wlasnie i podstawowe pytanie, slyzalem ze pasuja klamoty z civic vii sporta a jak tam jest z zamachem? tam jest 2masa czy sztywne kolo? Pozdrawiam

http://www.civicklub.pl/f...7-Acura-RSX-DC5!

kwiatu - 2016-11-19

Rzulff napisał/a:
ja akurat tak jak kolega w pierwszym poscie tez sie przymierzam do rsxa bo civic jest mega oklepany a jednak rsx to cos innego niz bmka passek czy inny kibel na kolkach :D podpowie mi ktos gdzie mozna dorwac jakakolwiek sztuke bo na alle i oliks wieje chlodem i to mocno :D no wlasnie i podstawowe pytanie, slyzalem ze pasuja klamoty z civic vii sporta a jak tam jest z zamachem? tam jest 2masa czy sztywne kolo? Pozdrawiam

jest sztywne koło :)
Graty pasuja z civica typeR


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group