JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Wydarzenia - Spot JDMO 2015

Emre - 2015-03-09
Temat postu: Spot JDMO 2015
Macie, bawcie się... ;-)
antek - 2015-03-09
Temat postu: Re: Spot JDMO 2015
Emre napisał/a:
Macie, bawcie się... ;-)


Emre zaprosił nas na chate! :mrgreen: wjeżdzamy! :rower:

Hikiel - 2015-03-09

Proponuję Bielsko :lol:
wierzba - 2015-03-09

:lol:
TorquedMad_Mind - 2015-03-09

Hikiel napisał/a:
Proponuję Bielsko :lol:

ja też - i tam mam 300km teraz :lol:

antek - 2015-03-09

Bio napisał/a:
Hikiel napisał/a:
Proponuję Bielsko :lol:

ja też - i tam mam 300km teraz :lol:


do Torunia też mam 200km, ale przynajmniej miałbym tam gdzie porzucić dzieciarnie :lol:

Emre - 2015-03-09

dla mnie Toruń też jest ok... albo wcześniej wspomniane przeze mnie Mazury...
Hikiel - 2015-03-09

Autami coś jeździmy czy tylko o najebkę chodzi? :lol:
Emre - 2015-03-09

ja za bardzo nie mam czym, więc nie muszę... ;-)
Pilar - 2015-03-09

Proponowałbym jakoś centrum PL żeby każdy mógł dojechać, frekwencja jest najważniejsza. :-P
Hikiel - 2015-03-09

Może zatem Wyrazów? Coś byśmy upalili przynajmniej.
Emre - 2015-03-09

okolice Warki też spoko...
TorquedMad_Mind - 2015-03-09

może slovakiaring? hotel jest obok toru :mrgreen:
Emre - 2015-03-09

ja bym wolał na Monza....
Hikiel - 2015-03-09

Z Warszawy do Częstochowy to prawie to samo co do Torunia. Z północy do Częstochowy już mniej zabawnie ;) Ja jestem za jakimś jeżdżeniem przy okazji.
antek - 2015-03-09

temat znowu zaczyna dryfować w stronę jazdy, a chodzi tylko o najebkę :lol: Przy założeniu że Toruń to miasto klubów i studentek, przy niewarszawskiej cenie browara/drinków to nie bardzo widzę inny wybór :mrgreen:
Yaca - 2015-03-09

Ułeż!! :mrgreen:
Emre - 2015-03-09

i tak pewnie ***** z tego wyjdzie jak zwykle, bo każdy chce gdzie indziej...
Hikiel - 2015-03-09

W sumie to i tak mnie nie będzie bo mnie żona nie puści :lol:
KubaJDM - 2015-03-09

Może zróbmy jakąś ankietę? :lol:
hot_rider - 2015-03-09

WRO!
Gumka23 - 2015-03-09

Torun mysle, ze najbardziej sensowny.. Autostrada blisko (wiec i dojazd ok nawet z oddalonych miejsc), jest tor i mozna troche poupalac (a z Bartkiem chetnie bym zasiadl na prawym :-P ), sa kluby, klimatyczne miasto..

Mysle, ze jakby zebralo sie te 10-15 osob to mozna smialo cos zorganizowac. Jak cos- sluze pomoca :!:

Bartek! - 2015-03-09

Gumka23 napisał/a:
a z Bartkiem chetnie bym zasiadl na prawym :-P


jebany znów pierwszy w kolejce! :lol:

dla mnie miejsce bez znaczenia, i tak będę!

Gumka23 - 2015-03-09

Bartek! napisał/a:

jebany znów pierwszy w kolejce! :lol:


Chyba nie sadziles, ze bedzie inaczej :lol: :lol:

Emre - 2015-03-09

ankiete mogę zrobic tylko proszę o propozycje konkretnych(!) miejsc z uwzględnieniem miejsca do spania/chlania i ew. upalania...
wisnia8686 - 2015-03-09

W TRN kozak!!! Tylko zapewne wybierzecie.taki termin że mnie w PL nie będzie chyba , że początek sierpnia
Karamba_DC2 - 2015-03-10

Torun mi pasuje ! :mrgreen: :mrgreen:
Emre - 2015-03-10

a jak tam z bazą noclegową? są jakieś domki czy coś w ten deseń?
maciek - 2015-03-10

po drugiej stronie wisły przy samym moście masz pole namiotowe i domki (5 min do starówki):
http://www.campingtramp.pl/
hostel na starym rynku:
http://www.freedomtorun.pl/

coś się znajdzie :)

antek - 2015-03-10

Emre napisał/a:
a jak tam z bazą noclegową? są jakieś domki czy coś w ten deseń?


maciek napisał/a:
po drugiej stronie wisły przy samym moście masz pole namiotowe i domki (5 min do starówki):
http://www.campingtramp.pl/
hostel na starym rynku:
http://www.freedomtorun.pl/

coś się znajdzie :)



jak to mają być domki to też właśnie myślałem o trampie, zależy czy chcecie melanżować jak na zlocie w domkach, czy kulturnie iść na stare miasto i na**ebać się jak ludzie w ogródkach/klubie.

Emre - 2015-03-10

umówmy się, toruń to nie florencja żeby starówkę zwiedzać... :lol:
Hikiel - 2015-03-10

Hahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:
maciek - 2015-03-10




może i racja... ;)

Karamba_DC2 - 2015-03-10

Ja rok temu organizowalem zlot a motoparku i spalismy obok w hotelu walter.
W hotelu mam juz uklady a moto park na upalanie kosztownie wiec jedynie opcja zlotowa czy cos.
Tak mi to wyszlo rok temu :->

https://www.youtube.com/watch?v=nHFP3qkOdto

Tak w hotelu mozna sie najebac ale na zewnatrz w ogrodzie nie mozna zbytnio halasowac bo wyznawcy rydzyka ze szkoly obok dzwonia na paly co chwila :(

antek - 2015-03-10

Emre napisał/a:

umówmy się, toruń to nie florencja żeby starówkę zwiedzać... :lol:



:lol: a kto mówi o zwiedzaniu? :roll:

Karamba_DC2 napisał/a:
spalismy obok w hotelu walter.


Karamba_DC2 napisał/a:
ak w hotelu mozna sie najebac ale na zewnatrz w ogrodzie nie mozna zbytnio halasowac bo wyznawcy rydzyka ze szkoly obok dzwonia na paly co chwila :(


poza tym jest to na końcu świata, czytaj praktycznie poza miastem.


Tramp rzucony przez Maćka wydaje się być ok, macie domki, możecie za nimi swobodnie rzygać, auta też gdzie będzie zaparkować :lol:

Karamba_DC2 - 2015-03-10

Ja tylko luzno pisze co my robilismy. Ten hotel jest 2min autem od motoparku :-P
Emre - 2015-03-10

no dobra, a termin?
Karamba_DC2 - 2015-03-10

No tego to ja wlasnie nie jestem w stanie okreslic. Byle to byl weekend i dowiem sie z miesiac wczesniej to stane na glowie a bede 8-)
Emre - 2015-03-10

na pewno weekend...
Yaca - 2015-03-10

470km w jedną stronę... :-?













... ale chyba się skuszę !! :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2015-03-10

Yaca, jak dla mnie moze byc blizej centrum no ale wlasnie gdzie :roll:
Mi obojetnie i tak bede :mrgreen:
No chyba ze bedzie b.daleko to jade Accordem :P

Emre - 2015-03-10

Yaca, nie da się każdemu dogodzić...
Yaca - 2015-03-10

wiadomo... pewnie samą "najebkę" to bym odpuścił ... ale jeśli jest jeszcze tor to pewnie pojadę 8-) !

Karamba_DC2 napisał/a:
No chyba ze bedzie b.daleko to jade Accordem


tez o tym myślę - najlepiej Acc + laweta z s2k 8-)

Emre - 2015-03-10

a jakie są koszty toru w Toruniu?
Karamba_DC2 - 2015-03-10

No tez bym tak chcial Acc + laweta z DC2 8-)

Emre za 20zl mozna wjechac polatac ale raczej nie duza grupa. Trzeba by telefonicznie pogadac. Wynajecie obiektu na wlasna impreze okolo 3000zl :-/

Hikiel - 2015-03-10

Wyrazów to 800zł za dzień misie kolorowe :)
Karamba_DC2 - 2015-03-10

Nie wiem nie bylem :->
Podalem opcje jaka ja znam skoro jest zainteresowanie Toruniem :mrgreen: Ale fakt nie jest tam tanio :/

Yaca - 2015-03-10

Hikiel napisał/a:
Wyrazów to 800zł za dzień misie kolorowe :)


ale tam to pewnie nie ma gdzie nawet pocisnąć szybciej .. nie wiem.. nie byłem ... ale jakiś strasznie mały obiekt mi się wydaje.. :->


ps. kuffa znowu będzie że marudze :lol:

Hikiel - 2015-03-10

Do nawrotu rękaw zaciągałem przy ok 95km/h, na długim łuku w lewo odcinałem trójkę. Kozaki wrzucali czwarty bieg i niejeden odcinał. Panowie tam jest organizowanych milion tajmataków, do tego Drift Open itd. Miejsce kultowe i mega klimatyczne a w Częstochowie też można się napić. Częstochowa od środka Polski oddalona tak samo jak i Toruń tylko w drugą stronę.
Yaca - 2015-03-10

hmm... dystans: 200km - dobra namówiłeś mnie :mrgreen: :lol:
hot_rider - 2015-03-10

od siebie mogę polecić BEDNARY i kompleks Zasady, fajny obiekt z dobra nawierzchnią

ale Częstochowa jest gut!

Karamba_DC2 - 2015-03-10

Bednary faktycznie wygladaja zacnie.
Mialem byc 28marca to odwolali a mam urlop :-/

Gumka23 - 2015-03-10

Ale jak kazdy bedzie wymyslal inny obiekt to sie spotkamy... kolejny raz na forum.

Co wam robi te 200-300km? Na pierwszy zlot jechalem z Gdanska do Wroclawia, rok pozniej na Ulez.. i nie wiem o co chodzi z ta odlegloscia..? Na paliwo 200zl wiecej? 3h jazdy? Chyba w zlocie chodzi o ten caly wyjazd, inne miejsce, inaczej spedzony weekend itp. tym bardziej, ze autostrada pod same drzwi...


Jaka to radocha byc enty raz w tym samym miejscu?

3000 dzielone na 20 aut to raptem 150zl, nocleg pewnie jakies 100zl.. Wielkie kur* halo raz na X lat...

Co do miejsca na chlanie, to ja jestem za kulturka... napie*olic sie jak szmata i nic nie pamietac to juz nie dla mnie...

Emre - 2015-03-10

Gumka23 napisał/a:
apie*olic sie jak szmata i nic nie pamietac to juz nie dla mnie...


no to należy zadać sobie pytanie - co ja robię na tym forum? :shock:

ja to jade tylko pod warunkiem, że tak będzie:



jazda po torze mnie nie interesuje, bo nawet nie mam czym... :oops:

SłabyHTB - 2015-03-10

piosnka mnie sie podobuje,wiec wchodze w temat,dla mnie bez róznicy gdzie! upalać nie bede bo nie mam czego,moze być toronto przynajmniej blisko ale inne miasto też reflektuje
Gumka23 - 2015-03-10

beka beką, ale dawno nie widzialem takiej zenady..

Wiec co, Torun zostaje?

Przelom sierpnia i wrzesnia? Ludzie zjada z urlopow, jeszcze dobra pogoda, sporo czasu na organizacje?

29-30 sierpnia

5-6 wrzesnia

?

Najlepiej zaczac liste czy w ogole jest o czym rozmawiac-

1. Gumka23

ps. Kobiety zabieramy? Czy gejparty?

We wrocku z nami byly i mysle, ze dobrze..

Pankracy - 2015-03-10

Błagam, tylko bez list w formie postów. Ślijcie komuś zgłoszenia na PW, a nie rozpierdol, temat 15 stron a dyskusji trzy.


Gumka23 napisał/a:



Co do miejsca na chlanie, to ja jestem za kulturka... napie*olic sie jak szmata i nic nie pamietac to juz nie dla mnie...


Nigga please, tu takie dyrdymały a jak się skończy to wiadomo :]

Game - 2015-03-10

Mi to wszystko jedno gdzie się odbędzie. I tak przyjadę 8-)
KubaJDM - 2015-03-10

+1 8-)
Gumka23 - 2015-03-10

Pankracy, chodzi tylko o zainteresowanie. Reszte poleci sie na pw.
Gorlis - 2015-03-10

No i po co bylo banowac radomskiego Di Caprio? Przeciez caly zlot by sie obskoczylo u niego w ogrodzie, a i dla kazdej fury miejsce w garazu podziemnym by sie znalazlo.
A teraz trzeba szukac :roll:

Hikiel - 2015-03-10

Ja tylko luźno proponuję bo to początek ustaleń a chyba logiczne że wolę jechać 200km niż 450km bo w razie rozjebania się ewentualne ściągnięcie grata do domu będzie tańsze i prostsze. Dla mnie ten spot to głównie okazja do wspólnego upalania. Ale oczywiście to nie znaczy, że jak będzie Toruń to się nie zjawię. Termin koniec sierpnia/początek września super.
Karamba_DC2 - 2015-03-10

Hikiel, to sie kupuje autopomoc w pzu a nie martwi czy setup kleknie 8-)
Mam dwa holowania na caly kraj w roku :mrgreen:
Nie spodziewalem sie tylko ze wrzesien kiedy to juz zimno i zaraz snieg spadnie :lol:

rdk - 2015-03-10

zawsze można olać jeżdżenie waszymi samochodami i wynająć sobie gokarty
wierzba - 2015-03-10

Gumka23 napisał/a:
Ale jak kazdy bedzie wymyslal inny obiekt to sie spotkamy... kolejny raz na forum.

Co wam robi te 200-300km? Na pierwszy zlot jechalem z Gdanska do Wroclawia, rok pozniej na Ulez.. i nie wiem o co chodzi z ta odlegloscia..? Na paliwo 200zl wiecej? 3h jazdy? Chyba w zlocie chodzi o ten caly wyjazd, inne miejsce, inaczej spedzony weekend itp. tym bardziej, ze autostrada pod same drzwi...


Jaka to radocha byc enty raz w tym samym miejscu?

3000 dzielone na 20 aut to raptem 150zl, nocleg pewnie jakies 100zl.. Wielkie kur* halo raz na X lat...

Co do miejsca na chlanie, to ja jestem za kulturka... napie*olic sie jak szmata i nic nie pamietac to juz nie dla mnie...

słuszne rozumowanie.

jak będę miał czym to wbijam, jak nie to się z kimś zabiorę :-P

p0lish - 2015-03-10

ja chętnie przyjechałbym zwyczajnie się napić i upalić, ale to tylko ja ;D
SłabyHTB - 2015-03-10

no to juz fajna ekipa sie robi,aaaa to wazne czy z paniami czy bez ;-)
SebaSJP - 2015-03-11

Odnośnie toru w Toruniu ostatnio przeszedł znaczną przebudowę

:arrow: https://www.facebook.com/...23865921&type=1

w związku z czym zmienił się regulamin użytkowania toru

:arrow: https://www.facebook.com/...802558843133097


Wiem, że dotyczy to głównie drifterów, ale pomyślałem, że warto o tym wspomnieć ;-)

Fawor - 2015-03-11

Wiem, ze wpier*alam (może niepotrzebnie) kolejna opcję, ale co z eventami w Bydgoszczy? Prawie co miesiąc, zorganizowane, z pomiarem itp. Można by wpasć większą grupą, pojeździć, a 'organizować" tylko miejsce do spania i wlewania. Pamiętajcie, ze zrobienie toru dla grupy to nie jest tylko 'zróbmy", tylko ktoś na prawdę musi się podjąć bycia organizatorem..
Emre - 2015-03-11

zdaję sobie z tego sprawę dlatego się przy tym nie upieram...

dla mnie priorytetem jest poznanie ludzi, z którymi od tylu lat tu obcuję... ;-)

rdk - 2015-03-11

Fawor napisał/a:
Wiem, ze wpier*alam (może niepotrzebnie) kolejna opcję, ale co z eventami w Bydgoszczy? Prawie co miesiąc, zorganizowane, z pomiarem itp. Można by wpasć większą grupą, pojeździć, a 'organizować" tylko miejsce do spania i wlewania. Pamiętajcie, ze zrobienie toru dla grupy to nie jest tylko 'zróbmy", tylko ktoś na prawdę musi się podjąć bycia organizatorem..
eee bez przesady, każdy głos zdrowego rozsądku i każda sensowna opcja jest ważna i wartościowa.
Ja nie upieram się przy Toruniu, tak naprawdę jestem w stanie dojechać wszędzie gdzie będzie trzeba.
Ten temat to taka burza mózgów więc czujcie się swobodnie.

Karamba_DC2 - 2015-03-11

Musi byc burza co by nie bylo marudzenia czemu tu a nie tam.
Trzeba by Gorlisia prosic aby dowoedzial sie od ekipy ile by chciala za obstawienie pomiarow na kartodromie :->
Tor troche wolny i ciasny ale zabawa jest :mrgreen:

antek - 2015-03-11

p0lish napisał/a:
ja chętnie przyjechałbym zwyczajnie się napić...


Emre napisał/a:
dla mnie priorytetem jest poznanie ludzi, z którymi od tylu lat tu obcuję... ;-)



jestem podobnego zdania :mrgreen: może upalanie aut warto zostawić sobie na inną okazje/imprezy? :roll: tak żeby tor nie determinował nam miejsca i terminu (a o to jak wiemy w sezonie letnim będzie ciężko).

Gorlis - 2015-03-11

ZTCW wynajecie toru latem w weekend to ok 1800 za 6h, do tego kaucja 1500, ktora moze by przepadla jakby ktos poszedl grubo i wyjebal, koszt pomiarow - niestety nie wiem, kiedys to byly chyba okolice 800zl, ale moglo sie pozmieniac.
Karamba_DC2 - 2015-03-11

W dziale auta parcie na upalanie a tutaj bez toru ? :mrgreen:
Sporo grubych aut do upalania jest i chetnie bym zobaczyl inne w akcji jak Hondy ktore juz znam :-P
Bylo by fajnie to powiazac a jak nie i tak przyjade 8-)

Edit

Gorlisia opcja fajna , ja bym sie pisal na jakis podzial kosztow nawet , chetni raczej sie znajda. Pomijam fakt ze malo ludzi pewnie widzialo ten watek ;)

Fawor - 2015-03-11

ok ok, ale ja miałem na myśli PODPIĘCIE SIĘ (czyli po prostu przyjechanie pojeździć) na organizowany już event, a nie robienie osobnego. W innymwypadku w kwestii organizacyjnej nic to nie zmienia :)
Karamba_DC2 - 2015-03-11

Fawor, w sumie na to nie wpadlem ,nie jest to zla mysl :) Podjechać na jedną z rund BMK i było by wesoło :mrgreen:
Wpisowe 100zl i można śmigać 8-)

Bakuu0 - 2015-03-11

Tor + łycha po i jestem.
B.

fulek - 2015-03-11

to moze Poznan i na tptd :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2015-03-11

No może Nurburgring , od dawna chce tam jechać :mrgreen:
Gorlis - 2015-03-11

Przestancie dziadowac! :roll:
Tylko Laguna Seca 8-)

Yaca - 2015-03-11

true! na samą myśl o korkociągu mam dreszcze ! 8-)
Fawor - 2015-03-11

Yaca napisał/a:
korkociągu

mi tam wino nie podchodzi, wolę rude..

:lol:

Emre - 2015-03-11

aha.
Game - 2015-05-10

Działamy coś czy pomysł upadł?
KubaJDM - 2015-05-10

Jeżeli będzie potrzebna pomoc to chętnie pomogę. Może gdyby wypaliło to warto pokusić się o forumowe smycze lub koszulki itp.? Pieniądze ze sprzedaży przeznaczylibyśmy na serwer ;-)
Pit - 2015-05-10

Smycz bardzo chętnie. :-)
rdk - 2015-05-11

to nie temat o smyczach.
Japoniec - 2015-05-11

No co ty Rdk porozmawiajmy o tym.
Game - 2015-05-11

Była propozycja ankiety to może ją zróbmy? Zaproponowaliście Toruń, Bydgoszcz, Wyrazów (jak jakieś zostały pominięte to przepraszam), 3 opcję chyba wystarczą?
Yaca - 2015-05-11

moim zdaniem warto dopisać uleż! zawsze można się zgadać i zapisać wszyscy na trening organizowany przez TrackDay.org ;-)

a kto będzie chiał tylko popatrzeć i nie upalać to tęz można wjechać na obiekt do strefy serwisowej ..

Game - 2015-05-11

No to Toruń, Bydgoszcz, Wyrazów, Ułęż. 4 opcje chyba w sam raz? ;-)
rdk - 2015-05-11

Jesteśmy wystarczająco dużym skupiskiem ludzi by zrobić spot, ale zbyt małym by robić ankietę z wyborem 4 różnych miejsc w 3 różnych częściach Polski. Zagłosuje 20 osób z czego głosy rozdzielą się 5+5+5+5 albo coś koło tego.

W tej chwili, o tej porze roku, to już pewnie posprzątane. Wszystkie terminy zajęte, etc.
Była propozycja, została storpedowana, zaczęło się podrzucanie nowych propozycji... w taki sposób Polski nie zbudujemy. Jeśli na przyszły rok nie zawiąże się koalicja 10-15 osób która będzie zgodna co do miejsca to nie ma sensu podejmować tematu. Tylko w taki sposób reszta chętnych się podłączy.
Każdy chce spotu, ale najlepiej na swoim podwórku.

Hikiel - 2015-05-11

Nie, że była storpedowana tylko w środku rozmowy forum zdechło ku*wa na rok, chu*aszku! :D
rdk - 2015-05-11

ssij! :mrgreen:
a tak na serio zaczęło się marudzenie, że Toruń to źle, że lepiej gdzie indziej.. bla bla bla.

Game - 2015-05-11

W taki sposób to nigdy nie zrobimy spota bo zawsze ktoś powie, że nie jedzie bo "bla bla bla 400km od niego". Jakoś spot we WRO wypalił a tam 3/4 forumowiczów miało daleko. Według mnie powinno się napisać, że spot np. w Toruniu i h*j, kto chce jedzie, kto nie chce nie jedzie i tyle. Myślę, że te 25 osób lekko by się znalazło.
SłabyHTB - 2015-05-11

jak ma być jakiś spot to muszą być konkrety.Jak bedzie to toruń to naturalną sprawą ze ''domownicy'' bedą ogarniać miejscówkę.
Mi tam pasuje toruń/mazury/gdziekolwiek, moze być przecież koniec sierpnia początek września,

Karamba_DC2 - 2015-05-11

Jak będzie czarno na białym gdzie i kiedy to będę 8-)
Toruń mi pasuje :]

Gumka23 - 2015-05-11

rdk napisał/a:
Była propozycja, została storpedowana, zaczęło się podrzucanie nowych propozycji... w taki sposób Polski nie zbudujemy. Jeśli na przyszły rok nie zawiąże się koalicja 10-15 osób która będzie zgodna co do miejsca to nie ma sensu podejmować tematu. Tylko w taki sposób reszta chętnych się podłączy.
Każdy chce spotu, ale najlepiej na swoim podwórku.


To samo ciagle mowilem. Ten spot nie wypali. Wiekszosc za kazdym razem marudzi, ze za daleko..

lukas4 - 2015-05-11

eh... trzeba ustalić miejsce w miarę w centralnym miejscu kraju żeby wszyscy mieli daleko :D . przecież 300 km to nie jest jakiś mega dramat...
Hikiel - 2015-05-12

To jest nadal do zrobienia IMO. Jakieś zakończenie sezonu jesteśmy jeszcze w stanie ogarnąć w Toruniu czy gdzieś tam.
antek - 2015-05-12

Zlot JDMO? Mission impossible na tym forum :lol: a na poważnie Toruń zawsze na propsie :mrgreen:
rdk - 2015-05-12

Game napisał/a:
W taki sposób to nigdy nie zrobimy spota bo zawsze ktoś powie, że nie jedzie bo "bla bla bla 400km od niego". Jakoś spot we WRO wypalił a tam 3/4 forumowiczów miało daleko. Według mnie powinno się napisać, że spot np. w Toruniu i h*j, kto chce jedzie, kto nie chce nie jedzie i tyle. Myślę, że te 25 osób lekko by się znalazło.
Misiek, przecież od początku o tym piszę.

Mówię uczciwie, pojadę gdziekolwiek, ale ja nie czuję się absolutnie na siłach żeby ogarnąć Wam wszystko na miejscu w Toruniu. Lokalizacja ta padła w momencie jak wspomniałem, że chcieliśmy któregoś roku ogarnąć Toruń jak był chętny do ogarnięcia organizacji. Teraz chętnego brak o ile mi wiadomo.

Fawor - 2015-05-12

rdk napisał/a:
chcieliśmy któregoś roku ogarnąć Toruń jak był chętny do ogarnięcia organizacji. Teraz chętnego brak o ile mi wiadomo.

dlatego też (curwa :D ) mówiłem, ze taki spot trzeba połączyć z czyms, co jest organizowane przez osoby z zewnątrz na większą skalę! Wbić się grupą na jakiś trackday i tyle - jak mówiłem już wczesniej i jak potwierdza Yaca. Bydgoszcz Gostyń, Ułęż, WLTA, Automaster...no trochę się tego porobiło w międzyczasie :roll:

Yaca - 2015-05-12

dokładnie - po co się bawić w organizację - lepiej wbić na ustawiony juz trening.. ja przyznam szczerze że teraz pomagałem w dograniu toru na zlot s2000.pl i szczerze mówic to szlak mnie trafiał jak ludzie są nieodpowiedzialni .. kazdy ma zawsze wszystko w dupie i dopiero na samym końcu... albo juz po terminie wpłat jest ruch w temacie .. obiecałem sobie nigdy wiecej.. :roll:
Bartek! - 2015-05-12

dawajcie do Wrocławia. nocleg ogarniemy w Trio, wieczorną imprezę ogarnę ja, a z torem chvj i tak nikt z nas nie potrafi jeździć. termin obojętny. spotkamy się, najebiemy, posmiejemy i tyle... albo umówmy się na jakimś spocie który już jest organizowany - japfest, raceism. chvj wbijam w jakakolwiek oprawę tupu, naklejeczki, smyczki okolicznościowe, jakieś pojezdzawki itd. po prostu się spotkajmy
rdk - 2015-05-12

Bartek! napisał/a:
dawajcie do Wrocławia. nocleg ogarniemy w Trio, wieczorną imprezę ogarnę ja, a z torem chvj i tak nikt z nas nie potrafi jeździć. termin obojętny. spotkamy się, najebiemy, posmiejemy i tyle... albo umówmy się na jakimś spocie który już jest organizowany - japfest, raceism. chvj wbijam w jakakolwiek oprawę tupu, naklejeczki, smyczki okolicznościowe, jakieś pojezdzawki itd. po prostu się spotkajmy
pojeżdżawka by się przydała, ale ciężko odmówić logiki Twojej propozycji :mrgreen:
Hikiel - 2015-05-12

Rakietową macie we Wrocku to może udałoby się połączyć naszego spota z jakimś innym już organizowanym na tym torze, żeby jednak nieco polatać, bo mamy tu dobre auta na forum.
Bakuu0 - 2015-05-12

na japfest przyjeźdzcie
fulek - 2015-05-13

wysłałem zgłoszenie na Japfest, może sie zakwalifikuje :-P Wydaje mi się, że więcej osób z forum wysłało zgłoszenie do TA. Ci co nie mają zamiaru upalać mogą kibicować z np miętówką w ręku a później reszta dołączy :mrgreen: Będę 2 tyg. przed własnym ślubem ale chyba dam rade jechać i do tego z noclegiem :oops:
Karamba_DC2 - 2015-05-13

Ja na japfest oczywiscie tez wysylam i mam zamiar teraz pojechac TA :)
Mozemy polaczyc sie na tej imprezie, razem ustawic gdzies z boku a nie w centrum i bedzie git.
Mi tam i tak obojetnie , ale jak ktos pisal wiekszosc aut mamy do upalania i z track dayem bylo by ciekawiej ! 8-)

Hikiel - 2015-05-13

Też chętnie na Japfest bym pojechał, oby się udało do tego czasu poskładać auto.
Fawor - 2015-05-13

fulek napisał/a:
wysłałem zgłoszenie na Japfest, może sie zakwalifikuje :-P Wydaje mi się, że więcej osób z forum wysłało zgłoszenie do TA. Ci co nie mają zamiaru upalać mogą kibicować z np miętówką w ręku a później reszta dołączy :mrgreen: Będę 2 tyg. przed własnym ślubem ale chyba dam rade jechać i do tego z noclegiem :oops:

Ty 2 tygodnie? A ja curwa tydzień...chyba nie dam rady :(

fulek - 2015-05-13

to kawalerskie razem zrobimy :mrgreen:
Yaca - 2015-05-13

kawalerski x2 .... hmm.. no to widze że będzie grubo!! :mrgreen:

niedawno dostałem takie info :



wiec widzimy się we Wrocku ! 8-)

KubaJDM - 2015-05-13

Ja się pewnie nie dostanę ale i tak na 100% będę ;-)
Fawor - 2015-05-13

fulek napisał/a:
to kawalerskie razem zrobimy :mrgreen:

*****..w sumie to by można było zrobić kawalerski na JAPFESCIE :D podrzuce temat organizatorowi mojego :D

Karamba_DC2 - 2015-05-13

Zaczynam sie jarac ! :mrgreen: :mrgreen:
Jak spotkamy sie cala ekipa na JapFest to bedzie gruby rozpierdol 8-)

Pilar - 2015-05-13

Ja też pewnie przyjade, nawet jak się nie dostane :mrgreen:
wisnia8686 - 2015-05-13

na 99% jestem we wrocku :D
2 dni temu wyslane dzis przyjety :D

Bakuu0 - 2015-05-13

No to chyba postanowione, że japfest ;-)
Sylwek - 2015-05-14

To widzę ze kilka osób z JDMO będzie można poznać osobiście :)
rdk - 2015-05-14

słaba data dla mnie, ale zrobię wszystko, żeby być. :-)
p0lish - 2015-05-14

ja na japfesta zdecydowanie tak
ekipa Celic'owa zapewne będzie zacna

Dareko - 2015-05-14

dla mnie tez słaba data ten japfest
SłabyHTB - 2015-05-14

myśle ze moze sie ogarniemy,z wiśnią musze pogadac jeszcze
Bakuu0 - 2015-05-14

p0lish napisał/a:
ja na japfesta zdecydowanie tak
ekipa Celic'owa zapewne będzie zacna


Tak.

Sznaps - 2015-05-18

ja również będą jak nic nie wyskoczy (zakwalifikowany i opłacony już)
Yaca - 2015-05-18

mam nadzieje że luzzacki klimat z zeszłego robu dopisze i tym razem :-P


vlad - 2015-05-19

Siema,

ogarnijcie od Was jakąś osobę ekhm.. reprezentującą JDMO, zgrajcie się wszyscy dokładnie jaką ekipą do nas przyjedziecie (pewnie do końca czerwca bedziecie wiedzieć jak odeślemy wszystkim zakwalifikowanym potwierdzenia) - podajcie ile aut bedzie od was to z góry organizując mape eventu zorganizujemy jakies miejsce dla Waszej ekipy. Możecie sobie tam stworzyć własne "miasteczko" naimoty bannery flagi grille siedzenia, cokolwiek - byle byśmy wiedzieli ilu Was :D Dla nas najważniejsze żebyście sie po prostu dobrze bawili :) Pamietajcie tez że impreza jest 3 dniowa, zaczynamy w piątek rano :) I sa dwie duże imprezy wieczorne w piątek plenerowa jak rok temu a w sobote VIP Afterpary i gala rozdania nagród w centrum kongresowym.


Jeśli chodzi o TimeAttack bo Wasza ekipa jest w to najbardziej zaangażowana i nie ukrywam było widać po Waszych komentarzach z zeszłego roku że mieliście na to największe ciśnienie - w tym roku będzie uproszczony podział na klasy, mianowicie FWD, RWD, AWD. Nie jest to szaleństwo, ale to jest zabawa, więc tez dla 30-40 samochodów biorących udział nie ma opcji żebyśmy bardziej to sobie komplikowali :)


jak coś to zapraszam do kontaktu na kontakt(maupa)japfest.pl :)


pozdro! :)

KubaJDM - 2015-05-19

Ekstra sprawa! :-D Może jakoś się przecisnę przez kwalifikację jednak? :lol:
Karamba_DC2 - 2015-05-19

Mi pasuje :mrgreen:
Pankracy - 2015-05-19

vlad napisał/a:
Siema,

ogarnijcie od Was jakąś osobę ekhm.. reprezentującą JDMO, zgrajcie się wszyscy dokładnie jaką ekipą do nas przyjedziecie (pewnie do końca czerwca bedziecie wiedzieć jak odeślemy wszystkim zakwalifikowanym potwierdzenia) - podajcie ile aut bedzie od was to z góry organizując mape eventu zorganizujemy jakies miejsce dla Waszej ekipy. Możecie sobie tam stworzyć własne "miasteczko" naimoty bannery flagi grille siedzenia, cokolwiek - byle byśmy wiedzieli ilu Was :D Dla nas najważniejsze żebyście sie po prostu dobrze bawili :) Pamietajcie tez że impreza jest 3 dniowa, zaczynamy w piątek rano :) I sa dwie duże imprezy wieczorne w piątek plenerowa jak rok temu a w sobote VIP Afterpary i gala rozdania nagród w centrum kongresowym.


Jeśli chodzi o TimeAttack bo Wasza ekipa jest w to najbardziej zaangażowana i nie ukrywam było widać po Waszych komentarzach z zeszłego roku że mieliście na to największe ciśnienie - w tym roku będzie uproszczony podział na klasy, mianowicie FWD, RWD, AWD. Nie jest to szaleństwo, ale to jest zabawa, więc tez dla 30-40 samochodów biorących udział nie ma opcji żebyśmy bardziej to sobie komplikowali :)


jak coś to zapraszam do kontaktu na kontakt(maupa)japfest.pl :)


pozdro! :)


To jest zajebiste podejście i zajebisty pomysł.

Hikiel - 2015-05-19

Idę do garażu odpalać spawarę i składać Nissana! :)
Sylwek - 2015-05-19

Zajebisty pomysł ja też bym się do was podpiął :)
fulek - 2015-05-19

vlad napisał/a:
Siema,

ogarnijcie od Was jakąś osobę ekhm.. reprezentującą JDMO, zgrajcie się wszyscy dokładnie jaką ekipą do nas przyjedziecie (pewnie do końca czerwca bedziecie wiedzieć jak odeślemy wszystkim zakwalifikowanym potwierdzenia) - podajcie ile aut bedzie od was to z góry organizując mape eventu zorganizujemy jakies miejsce dla Waszej ekipy. Możecie sobie tam stworzyć własne "miasteczko" naimoty bannery flagi grille siedzenia, cokolwiek - byle byśmy wiedzieli ilu Was :D Dla nas najważniejsze żebyście sie po prostu dobrze bawili :) Pamietajcie tez że impreza jest 3 dniowa, zaczynamy w piątek rano :) I sa dwie duże imprezy wieczorne w piątek plenerowa jak rok temu a w sobote VIP Afterpary i gala rozdania nagród w centrum kongresowym.


Jeśli chodzi o TimeAttack bo Wasza ekipa jest w to najbardziej zaangażowana i nie ukrywam było widać po Waszych komentarzach z zeszłego roku że mieliście na to największe ciśnienie - w tym roku będzie uproszczony podział na klasy, mianowicie FWD, RWD, AWD. Nie jest to szaleństwo, ale to jest zabawa, więc tez dla 30-40 samochodów biorących udział nie ma opcji żebyśmy bardziej to sobie komplikowali :)


jak coś to zapraszam do kontaktu na kontakt(maupa)japfest.pl :)


pozdro! :)


bardzo ok :mrgreen:

co do TA, to w moim przypadku zgadza się chciałem w tamtym roku głównie poupalać i niestety nie miałem czasu by dłużej zostać... Nad klasami tak bardzo bym się nie skupiał, jak dla mnie zbędne na takiej imprezie, tym bardziej, że w awd w tamtym roku były chyba tylko 2 auta :-P
Zróbcie po prostu trasę z większą bombą i nie obstawioną tak oponami jak dla kartów ;)

Bakuu0 - 2015-05-19

Klasy i podział to mniej istotna rzecz.
Trza pomyśleć, żeby w tym roku puszczać po 2 auta na trasie. Unikniemy tych 40minutowych kolejek jak sprzed roku. No i jak fulek napomniał - większa bomba.
B.

knysha - 2015-05-20

Z tego co widzę po panelu JF, to do TA zgłosiło się 54 zawodników 8-)

Jak Vladzia napisał - ogarnijcie ilu Was będzie i ogarniamy Wam jedno miejsce :ok:

jakub476 - 2015-05-20

Też planuje być, ale jeszcze nie wyjechałem. :mrgreen:
lukas4 - 2015-05-20

i zaczyna się układać w całość, zajebista opcja :) trzeba przybywać

teraz pytania :
-kto ogarnia dziwki koks i lasery? :mrgreen:
-a kto grila i namioty? :-P

Fawor - 2015-05-21

Wygląda na to, ze uda się wpaść jakąś większą tucholską ekipą z okazji okazji, którą wspomniałem wcześniej z fulkiem.. :D

Spanie tam na miejscu na polu wymiotowym?

p0lish - 2015-05-21

namiot to dobra opcja szczególnie jak się ma kierowcę :D
lukas4 - 2015-05-21

p0lish, no ba :)

az chyba wyśle zgłoszenie bo na after chciałbym się wbić, pewno się nie dostanę, ale próbowac trzeba :oops:

Sylwek - 2015-05-21

p0lish napisał/a:
namiot to dobra opcja szczególnie jak się ma kierowcę :D


chyba kierowniczkę ;)

wisnia8686 - 2015-05-22

My bierim namiotensa :D
fulek - 2015-05-22

ja tam samochod albo namiot, tylko, że nie posiadam owego :->

narazie jeszcze mnie zakwalifikowali

vlad - 2015-05-22

http://japfest.pl/zakwalifikowane-auta-2015/
http://japfest.pl/zakwalifikowane-auta-2015/


Jeśli czyjeś zdjęcie jest w galerii a nie dostał maila - sprawdźcie dokładnie spam i wszystkie zakładki w poczcie, dodajcie kontakt ( @ ) japfest.pl do zaufanych adresów, dajcie nam znać na maila jeśli nie doszło :)

fulek - 2015-05-23

no do mnie nie doszło a jestem w galerii :)

to kto się zgłasza na kierownika jdm-o? :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2015-05-23

JA i Wisnia ! :mrgreen:
wisnia8686 - 2015-05-28

śmiało :D
p0lish - 2015-05-28

vlad, postarajcie się z ta akredytacją foto dla mnie to jeszcze Wam dobry materiał oddam :)
podlez - 2015-06-02

wow, w koncu formum działa :D
Ja równierz będę na japfest, nie wiem czy autem jako uczestnik, ale na pewno jako widz.
Rok temu było to najlepsze wydarzenie na jakim byłem, także i w tym roku chcę być, szczególnie gdy czytma ile osón z JDMO chce wpaść.

p0lish - 2015-06-02

trzeba sobie zrobić koszulki ze swoimi nickami ;d
Bakuu0 - 2015-06-02

p0lish napisał/a:
trzeba sobie zrobić koszulki ze swoimi nickami ;d

Ja bede Bloku, Budolf Wału, a Ty Panewka ;-)

Karamba_DC2 - 2015-06-02

:lol:

Ciekawe ile osob przyjedzie :mrgreen:

vlad - 2015-06-03

podlez napisał/a:
Rok temu było to najlepsze wydarzenie na jakim byłem, także i w tym roku chcę być, szczególnie gdy czytma ile osón z JDMO chce wpaść.

Miło się to czyta Robert ;)


Jak ktoś nie wysłał jeszcze zgłoszenia to raz raz bo zegar tyka:
http://japfest.pl/dla-ucz...owy-uczestnika/

jak ktoś chce wziąć udział w zawodach w drifcie to otworzyliśmy już możliwość zgłoszeń:
http://japfest.pl/japfest-drift-battle/


a reszcie która już sie zakwalifikowała przypominam tylko o wpłatach - wpłacając kase szybko, pomagacie nam sprawie i dobrze zorganizować dla Was imprezę :)


co do akredytacji to roześlemy je mniej więcej na przełomie czerwca/lipca :)

Gorlis - 2015-06-03

vlad napisał/a:
Jak ktoś nie wysłał jeszcze zgłoszenia to raz raz bo zegar tyka:
http://japfest.pl/dla-ucz...owy-uczestnika/

Ale zglaszac sie mozna do konca czerwca, tak?

Hikiel - 2015-06-03

Tak. Ja sam zobaczę w jakim stopniu R33 będzie zrobione na koniec miesiąca i wtedy będę wiedział czy w ogóle wysyłać zgłoszenie.
hot_rider - 2015-06-03

Gorlis napisał/a:
vlad napisał/a:
Jak ktoś nie wysłał jeszcze zgłoszenia to raz raz bo zegar tyka:
http://japfest.pl/dla-ucz...owy-uczestnika/

Ale zglaszac sie mozna do konca czerwca, tak?


napisane jest:Do 31.06.2015 wybierzemy ponad 200 najlepszych projektów z przesłanych przez Was zgłoszeń.
:->

Hikiel - 2015-06-03

Na stronce wszystko jest opisane a tutaj jest info odnośnie ostatecznego terminu zgłaszania aut:

http://japfest.pl/dla-uczestnikow/

knysha - 2015-06-03

Tak jest, do 30. czerwca możecie zgłaszać się 8-)

Do zobaczenia we Wrocławiu! :mrgreen:

lukas4 - 2015-06-23

Hikiel, nie rób scen ,nawet jak by na lawecie miał bysprzyjechać to zgłaszaj się ; p
I następuje jakaś organizacja z naszej strony ??;) karamba ogarnąłes się ???; D

Hikiel - 2015-06-23

lukas4 napisał/a:
Hikiel, nie rób scen ,nawet jak by na lawecie miał bysprzyjechać to zgłaszaj się ; p
I następuje jakaś organizacja z naszej strony ??;) karamba ogarnąłes się ???; D


Na Japfest już niestety nie wyrobię się na 100% ale za to będzie trochę więcej modów niż planowałem :)

Karamba_DC2 - 2015-06-23

lukas4 napisał/a:
I następuje jakaś organizacja z naszej strony ??;) karamba ogarnąłes się ???; D


Mogę zebrać zbiorowisko razem , nie ma problemu 8-)

Fawor - 2015-06-24

czy organizator ma do zaoferowania jakiś hotel do spania? Dobrze widzialem przy rejestracji? Bo leciałem na szybko :P Wysłałem wczoraj zgłoszenie, jeśli bedzie czym jeździć + to, o czym gadaliśmy z Fulkiem...będzie moja ekipa 5+ osób 8-) Będziemy czcić ostatnie dni wolności w gronie JDM 8-)
Hikiel - 2015-06-24

Ehhh ale żałuję, że się nie wyrobię. Może wpadnę z żoną i córką chociaż pogadać.
vlad - 2015-06-25

Fawor napisał/a:
czy organizator ma do zaoferowania jakiś hotel do spania? Dobrze widzialem przy rejestracji? Bo leciałem na szybko :P Wysłałem wczoraj zgłoszenie, jeśli bedzie czym jeździć + to, o czym gadaliśmy z Fulkiem...będzie moja ekipa 5+ osób 8-) Będziemy czcić ostatnie dni wolności w gronie JDM 8-)

całe info o hotelach jest w pliku / mailu z informacjami który otrzymujecie w momencie zakwalifikowania się :)

wisnia8686 - 2015-06-25

w tym roku biore namiot bo w zeszłym po impreze wszedlem do hotelu tak najebany i rano zszedlem tak najebany, ze juz tak nie chce :D
gaseb - 2015-06-25

auto zakwalifikowane :-D jedziemy
Fawor - 2015-06-25

Meines auch :D
Bakuu0 - 2015-06-26

wisnia8686 napisał/a:
w tym roku biore namiot bo w zeszłym po impreze wszedlem do hotelu tak najebany i rano zszedlem tak najebany, ze juz tak nie chce

Miałem podobnie. W tym roku namiot.

Yaca - 2015-06-26

patrząc na nowa galerie zakwalifikowanych klik , widzę że będzie sporo ludzi z JDM-O ! 8-)

namiot odpuszczam - w zeszłym roku był taki upał że jak sobie pomyśle że miałbym się rano na kacu budzić w saunie to wole jednak odpuścić :-P zresztą tfuu tffuuu.. nie wiadomo jak będzie z pogodą .. lipiec to najbardziej deszczowy miesiąc w roku wiec może być różnie..

pytanie jak się ustawiamy .. zbieramy się razem i uderzamy do organizatora żeby nam wydzielił jedno, wspólne miejsce ?? fajne miejscówki mieli ostatnio chłopaki z PRODRIFT-u czy Projekt 86 ...może coś takiego ? ;-)

gaseb - 2015-06-26

Yaca, dobry pomysł!

O której w piątek przyjezdzacie?

adino1 - 2015-06-26

A co mi tam, też będę...21.07 mam urodziny więc można to podpiąć :mrgreen:
Yaca - 2015-06-26

Cytat:
o której w piątek przyjeżdżać?

Wyjeżdżam po12:00... wiec dotre pewnie na 18:00 bo musze zachaczyc o Krk i Kato - na JapFest wpadamy dopiero w sobotę :)

KubaJDM - 2015-06-26

Jeśli można to ja się chętnie też do Was dopnę we Wrocławiu, żeby całą ekipą wjechać 8-) Mogę być nawet na 7 rano także jestem elastyczny.
p0lish - 2015-06-26

Z WAW w piątek ruszamy we 2 auta. Supra mk4 i Celica 1 gen. Jeżeli ktoś chciałby się podłączyć do kolumny to dajcie znaka!
gaseb - 2015-06-26

Ja chyba startuje w piątek około 10:00 bo nie wiem czy będę mógł zostać na sobotę
Bakuu0 - 2015-06-26

p0lish napisał/a:
Z WAW w piątek ruszamy we 2 auta. Supra mk4 i Celica 1 gen. Jeżeli ktoś chciałby się podłączyć do kolumny to dajcie znaka!

to jest mustang :-)

ja bedę w piątek od rana.

Hikiel - 2015-06-26

Wysyłam zgłoszenie, chyba uda się przyjechać Skajem po strojeniu!!!!
Sylwek - 2015-06-26

p0lish napisał/a:
Z WAW w piątek ruszamy we 2 auta. Supra mk4 i Celica 1 gen. Jeżeli ktoś chciałby się podłączyć do kolumny to dajcie znaka!
Ja chętnie ! Z bialego będę leciał to w 3 toyki byśmy polecieli :)
wisnia8686 - 2015-06-27

ja jaden z NL do wawy sie wystroic w piątek zabieram Lozka i tez bedziemy ruszac. Ci co ruszaja z wawy dajcie namiar to moze razem wyjedziemy ?
gaseb - 2015-06-27

Do osob ktorych auta zostaly zakwalifikowane i chca stac w grupie aut z jdm-option. Rozmawialem z Vlad'em, nie bedzie problemu. Zrobmy tylko liste osob od nas abym mogl mu podac potrzebna liczbe miejsc.


1.Yaca
2.gaseb
3.
4.

wisnia8686 - 2015-06-27

Do osob ktorych auta zostaly zakwalifikowane i chca stac w grupie aut z jdm-option. Rozmawialem z Vlad'em, nie bedzie problemu. Zrobmy tylko liste osob od nas abym mogl mu podac potrzebna liczbe miejsc.


1.Yaca
2.gaseb
3.wisnia8686
4.

Rogal - 2015-06-27

1.Yaca
2.gaseb
3.wisnia8686
4.Rogal

Pilar - 2015-06-27

1.Yaca
2.gaseb
3.wisnia8686
4.Rogal
5.Pilar

Fawor - 2015-06-27

1.Yaca
2.gaseb
3.wisnia8686
4.Rogal
5.Pilar
6. Fawor

lukas4 - 2015-06-27

1.Yaca
2.gaseb
3.wisnia8686
4.Rogal
5.Pilar
6. Fawor
7. lukas4

hot_rider - 2015-06-28

1. Yaca
2. gaseb
3. wisnia8686
4. Rogal
5. Pilar
6. Fawor
7. lukas4
8. hot_rider

Bajcarek - 2015-06-29

1. Yaca
2. gaseb
3. wisnia8686
4. Rogal
5. Pilar
6. Fawor
7. lukas4
8. hot_rider
9. Kamil-R

gaseb - 2015-06-29

Panowi, gdyby ktos sie zastanawial ze względów finansowychczy hotel czy namiot to w tej chwili dwa hotele Ibis maja pokoje po 39zł.
Fawor - 2015-06-29

Tyle, że Ibisy (Ibise?) są dość daleko od rynku... 8-)
gaseb - 2015-06-29

a namiot na lotnisku to niby blisko rynku? 😊

dla jednego to problem a dla innego zaleta, tylko rzuciłem info

Yaca - 2015-06-29

w sobote rezerwowałem pokój w Ibisie na ul. Wyścigowej ..... wygląda że w połowie drogi między centrum a Rakietową .. zresztą zawsze są taksówki.. :mrgreen:

gaseb napisał/a:
Ibis maja pokoje po 39zł.


co? 39pln ? kuffaa to się pospieszyłem.. :-?

KubaJDM - 2015-06-29

Dzięki gaseb za podrzucenie oferty 8-) na ile dni macie zamiar tam zagościć? btw. śmieszna jest sprawa z parkingiem na Japfeście... 20zł za jednorazowy wjazd... za trzy dni wychodzi skromne 60zł :lol:
Yaca - 2015-06-29

w piątek mam plan dojechać na 18-19:00 do hotelu... wypad do centrum na bro... sobota JapFest.. niedziela chillout i połazić po wrocku.. ;-)
Karamba_DC2 - 2015-06-29

Nie będę ITRem ale do listy się dopiszę :-/

1. Yaca
2. gaseb
3. wisnia8686
4. Rogal
5. Pilar
6. Fawor
7. lukas4
8. hot_rider
9. Kamil-R
10. Karamba

gaseb - 2015-06-29

Chodzi o listę zakwalifikowanych aut z jdm-option aby bylo dla nas wydzielone miejsce
gaseb - 2015-06-29

$$Honda Fan$$ napisał/a:
Dzięki gaseb za podrzucenie oferty 8-) na ile dni macie zamiar tam zagościć? btw. śmieszna jest sprawa z parkingiem na Japfeście... 20zł za jednorazowy wjazd... za trzy dni wychodzi skromne 60zł :lol:


Ja jadę w piątek i zostaję do soboty pewnie gdzieś do 1800

Ta cena 39zl za Ibis obowiazuje z piatku na sobote. Z soboty na niedziele jest juz 89zl

adino1 - 2015-06-30

Ceny w IBIS'e troszkę skoczyły...ja zarezerwowałem B&B
gaseb - 2015-06-30

Cena w Ibis budget Wrocław Stadion to nadal 39zł z piatku na sobotę
adino1 - 2015-06-30

gaseb napisał/a:
Cena w Ibis budget Wrocław Stadion to nadal 39zł z piatku na sobotę


rzeczywiście, nie na ten IBIS patrzyłem...mi przeliczyło za dwie noce dla dwóch osób 166pln :) piąt-->sob-->niedz. co wychodzi kompletnie bezsensu...więc zarezerwowałem tylko piąt-->sob za 39 :)

cygan - 2015-06-30

1. Yaca
2. gaseb
3. wisnia8686
4. Rogal
5. Pilar
6. Fawor
7. lukas4
8. hot_rider
9. Kamil-R
10. Karamba
11. Cygan

Ja też się dopiszę jeśli to nie kłopot :)

dabrowskim - 2015-06-30

1. Yaca
2. gaseb
3. wisnia8686
4. Rogal
5. Pilar
6. Fawor
7. lukas4
8. hot_rider
9. Kamil-R
10. Karamba
11. Cygan
12. dabrowskim

Wojtuuus - 2015-06-30

1. Yaca
2. gaseb
3. wisnia8686
4. Rogal
5. Pilar
6. Fawor
7. lukas4
8. hot_rider
9. Kamil-R
10. Karamba
11. Cygan
12. dabrowskim
13. Wojtuuus

lukas4 - 2015-06-30

fajnie że ekipa się zbiera :mrgreen:
Karamba jako komendant melanżu chyba musisz ogarnąć jakaś flagę co by zacnie powiewała nad naszym obozowiskiem :P

cygan - 2015-06-30

Czy jest możliwość rozstawienia namiotu? Moglibyśmy schować się przed słońcem :)
Yaca - 2015-06-30

jedna flaga Black Catel już jest gotowa 8-)

ps. namiot - jestem na tak ! ;-)

Pilar - 2015-06-30

Poszła wpłata ode mnie hie hie. Nie wiem czy moja kobita będzie mogła jechać, najwyżej wejdzie jako widz, i tak nie możemy być dłużej niż 19-ta ;-/ Szkoda...

Yaca napisał/a:
jedna flaga Black Catel już jest gotowa


pro 8-)

lukas4 - 2015-06-30

cygan, no myślę, że nie zmusza nas do zwinięcia jak się rozłożymy :P


Yaca, prawidłowo 8-)

fajnie by było jeśli udało by się ogarnąć ze dwa namioty "pawilony"żeby nie smażyć się na słonku, ja niestety nie posiadam takiego :/ , ale może ktoś coś ma :oops:

Gorlis - 2015-06-30

Karamba bedzie Kapitan bez okretu :P
Poslalem zgloszenie, wiec jak mnie zakwalifikuja to poratuje civikiem w kolorze lotniskowca ;)

Karamba_DC2 - 2015-06-30

Gaseb wyskoczył przed szereg z listą to niech teraz zbiera wszystkich do kupy :]


lukas4 napisał/a:
cygan
fajnie by było jeśli udało by się ogarnąć ze dwa namioty "pawilony"żeby nie smażyć się na słonku, ja niestety nie posiadam takiego :/ , ale może ktoś coś ma :oops:


Mam zamiar z Wiśnią coś takiego przytargać :mrgreen:
Rok temu nie było właśnie gdzie się schować przed upałem, więc teraz lepiej się przygotujemy jeśli wpuszczą mnie gdzieś na ubocze Accordem , będzie to nasz wóz taktyczny i zapakujemy tam osprzęt :mrgreen:

KubaJDM - 2015-06-30

Co do flagi... Zrobiłem coś takiego na szybko. Może się złożymy albo nawet sam kupię na zamówienie taką flagę? ;-)

Sylwek - 2015-06-30

1. Yaca
2. gaseb
3. wisnia8686
4. Rogal
5. Pilar
6. Fawor
7. lukas4
8. hot_rider
9. Kamil-R
10. Karamba
11. Cygan
12. dabrowskim
13. Wojtuuus
14. Sylwek

Karamba_DC2 - 2015-06-30

$$Honda Fan$$ napisał/a:
Co do flagi... Zrobiłem coś takiego na szybko. Może się złożymy albo nawet sam kupię na zamówienie taką flagę? ;-)
Obrazek


Napisz ile to to , fajna rzecz i ja tam chetnie doloze cos :]

gaseb - 2015-06-30

Flaga fajny pomysł!

Co powiecie na coś tego typu? Da radę?
http://jysk.pl/ogrod/pawi...x3m-stal-pe-mix

vlad - 2015-06-30

wszystkim którzy nocuja w hotelu polecam wam przyjechać na obiekt w piątek, zostawić auta i zorganizować sobie własną przestrzeń, zostać na mega melanżu integracyjnym w piątek wieczór i wrócić do hotelu jakoś wspólnie taksówkami zapewniam że nigdzie w mieście nie będzie takiej biby jak na terenie toru w piątek gdy wszyscy będą się zjeżdżać :D

odnosnie tego 39pln jestem w głębokim szoku nie wiem jak żeśta to ogarneli.... w Ibisach dograliśmy cenę 139pln za pokój 2os za noc na hasło japfest i to już jest z grubsza dobry deal jak na ich standard ale 39pln to jest magia :D

KubaJDM - 2015-06-30

Może lepiej dwa takie?
Tutaj macie linka do tych flag, masztów itd. http://www.flagi-shop.pl/...-c-1000744.html Zdecydujcie co będzie najlepsze to się zamówi ;-)

gaseb - 2015-06-30

vlad napisał/a:


odnosnie tego 39pln jestem w głębokim szoku nie wiem jak żeśta to ogarneli.... w Ibisach dograliśmy cenę 139pln za pokój 2os za noc na hasło japfest i to już jest z grubsza dobry deal jak na ich standard ale 39pln to jest magia :D
sam byłem w szoku jak to zobaczyłem dlatego szybko kupiłem dla siebie i napisał na forum. Myk jest taki, że to jest cena za pokój bez możliwości zwrotu wiec jest jakieś tam delikatne ryzyko, ze jak się plany zmienia to 39zl przepadnie. No ale to tylko 39zl, czyli tyle co dobra duża pizza :)

Dwa takie pawilony ogrodowe byłoby ok. Postaram się jeden ogarnąć.

wisnia8686 - 2015-06-30

qrfa, a ja myślałem, ze impra bedzie z sob na niedz :(
lukas4 - 2015-06-30

$$Honda Fan$$, dla mnie ideałem flagi była by długa pionowa http://www.flagi-shop.pl/...-p-1001680.html
z logiem forum tylko JDMooo + kanji (dokladnie to co prawy górny róg forum :P ) i pod spodem małymi adres forum :)

gaseb, dokłądnie ze 2 szt by się przydały :) ja mogę być już w piątek koło 8 rano bo biorę urlop w robocie :mrgreen:

tez wydaje mi się, że najfajniejszy ,melo będzie z piątku na sobotę a później już wytrzeźwiałka będzie :P

gaseb - 2015-06-30

Flaga w tym formacie fajnie wygląda


Karamba_DC2 - 2015-06-30

Flagi fajna sprawa i widział bym to na zlocie 8-)

Ja zabiorę coś takiego :


vlad - 2015-06-30

wisnia8686 napisał/a:
qrfa, a ja myślałem, ze impra bedzie z sob na niedz
w tym roku są DWIE IMPREZY :D

w piątek jest integracja w plenerze podobna jak rok temu ale raczej na luzie,
w sobote jest Gala VIP w hotelu DCC terminal zaraz obok hotelu juz bardziej na grubo i tam pełne rozdanie nagród :) także PARTy HARD cały weekend 8-)

Karamba_DC2 - 2015-06-30

:bear1: :super: :super: :zdrowko:
p0lish - 2015-07-01

Weekendowy Japfest po tygodniowym pobycie nad morzem ze znajomymi może okazać się baaaardzo ciężki :mrgreen:
wisnia8686 - 2015-07-01

:]
vlad napisał/a:
wisnia8686 napisał/a:
qrfa, a ja myślałem, ze impra bedzie z sob na niedz
w tym roku są DWIE IMPREZY :D

w piątek jest integracja w plenerze podobna jak rok temu ale raczej na luzie,
w sobote jest Gala VIP w hotelu DCC terminal zaraz obok hotelu juz bardziej na grubo i tam pełne rozdanie nagród :) także PARTy HARD cały weekend 8-)

:] :] :] jak ja kocham takie wypady do PL 8-) 8-) 8-)

vlad - 2015-07-01

nie zapomnijcie wszyscy przygotować stylówki na celebrytów i blogerów xD ale o tym info już na maila od nas co jak i dlaczego :D w sobote bawimy się naprawdę grubo 8-)
Bakuu0 - 2015-07-01

wtf?
gaseb - 2015-07-01

ja mogę być szafiarką ;)
vlad - 2015-07-01

gaseb napisał/a:
ja mogę być szafiarką

majkel kors mejd in bazar pod pachą i ogień :D od razu widać kto wie co jest pięć :lol: :lol: :lol:

gaseb - 2015-07-04

Pawilon ogrodowy zakupiony wiec będzie się gdzie skryc przed słońcem :-D
hot_rider - 2015-07-04

bierta coś w wasze combi, bo ja jedynie zmieszcz 2 leżaki i browara i to z trudem
Karamba_DC2 - 2015-07-04

No ja w Accorda nakładę troche :mrgreen:

Zabieram pawilon , jakieś krzesła albo leżaki , lodówkę , stolik ...... :lol: :lol:

eithray - 2015-07-05

Aż żałuję, że nie mam możliwości się pojawić :(

Niech ktoś porobi sporo zdjęć parkingu JDM-O.

SłabyHTB - 2015-07-06

kurcze niestety raczej tez sie nie wyrobie,chyba ze w ostatniej chwili wpadne od rana do wieczora ale to nic pewnego,czas pokaże
lukas4 - 2015-07-06

Karamba_DC2, lodówkę i leżaki to będą mieli pewnie prawie wszyscy :lol:


weź coś oryginalnego np .... szachy :mrgreen:

wisnia8686 - 2015-07-06

Może szisze ? :D
Gorlis - 2015-07-06

Wisnia, space cakes mozesz przywiezc :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2015-07-06

lukas4 napisał/a:
Karamba_DC2, lodówkę i leżaki to będą mieli pewnie prawie wszyscy :lol:


weź coś oryginalnego np .... szachy :mrgreen:


Rok temu jakos malo kto mial takie gadgety :P
Szachy dawniej ogarnialem, ale zeby bylo oryginalnie to zabiore kule do kregli :lol:

Yaca - 2015-07-06

wisnia8686 napisał/a:
Może szisze ?


chyba myślimy podobnie :mrgreen: 8-)

KubaJDM - 2015-07-06

otwórzmy park rozrywki JDMO na Japfeście :lol: dzięki ciasteczkom od Wiśni przygody będą niezapomniane 8-)
podlez - 2015-07-06

kurka, ale się ekipa zbiera.
W sumie rzutem na tasme wysłałem zgłoszenie i zostało pozytywnie rozpatrzone, więc chętnie przystąpie w szeregi elitarnej jednostki jdm-o. Jeszcze jak takich ludzi mam w końcu po tylu latach poznać, patrząc po liscie to nie widzę innej opcji.

I w sumie jak Vlad pisze, że piątek imoreza to nie ma co się szwendać po miescie, po tam próżno szukac jdmowych klimatów

gaseb - 2015-07-07

a jakie to jdmowe klimaty na imprezie? skarpetki spoona i gałki mugena? :) liczysz na azjatki? :mrgreen:

Wpisuj się na listę.

Gorlis - 2015-07-07

U mnie tydzien od zgloszenia cisza, takze sie chyba nie widzimy.
Patrzac na niektore civiki, ktore sie dostaly to lekki :lol:

KubaJDM - 2015-07-07

Przykro mi Gorlis nie masz jaskrawych felg... Do zobaczenia na parkingu dla odwiedzających :lol:
lukas4 - 2015-07-07

Gorlis, sprawdź spam i galerie aut może się dostałeś a mail nie doszedł
wierzba - 2015-07-07

Gorlis napisał/a:
Patrzac na niektore civiki, ktore sie dostaly to lekki

gdzie k*rwa z takim parchem ;)

vlad - 2015-07-07

Gorlis napisał/a:
Patrzac na niektore civiki, ktore sie dostaly to lekki


$$Honda Fan$$ napisał/a:
Przykro mi Gorlis nie masz jaskrawych felg... Do zobaczenia na parkingu dla odwiedzających


nie spinajcie sie chłopaki. uwierzcie jak byście dostali tak jak my 200 civików wszystkie takie same to naprawdę cieżko jest cos wybrać. najciekawsze jest to że jedyne żale o to że on się dostał a ja nie, są TYLKO w srodowisku posiadaczy civików... wśród nissanów których jest ogromna ilośc nie ma tego efektu a też wiele odrzuciliśmy :) czasami musimy postawić na auto które robi większe WOW, bez względu na to czy jest Sir SRRIR dżejdiem i ma 10 kapholderów i napinaczy pasa, bo przyjdą setki mieszkańców Wrocławia "podziwiać" te auta i będą sie zastanawiali coo ten seryjny wóz tutaj robi :) Wypośrodkowanie tego nie jest łatwe a my nie jesteśmy bezbłędni. Takie zycie ;)

najwięcej to jest takich żali od aut w stylu stęs... kupi civika za pare tysi wsadzi tatechniks i za szerokie koła z niemieckiego auta i wielki żal że u nas sie nie dostał a na pewnej innej imprezie był niczym w kalifornii i jego auto było wśród najbardziej stylowych aut na świecie... matko bosko :lol:

TorquedMad_Mind - 2015-07-07

vlad napisał/a:

najwięcej to jest takich żali od aut w stylu stęs... kupi civika za pare tysi wsadzi tatechniks i za szerokie koła z niemieckiego auta i wielki żal że u nas sie nie dostał a na pewnej innej imprezie był niczym w kalifornii i jego auto było wśród najbardziej stylowych aut na świecie... matko bosko :lol:

stensowcy to w ogóle w innym świecie żyją...
ostatnio czytałem oburzenie idiotów, jak policja zabrała dowód typowi (granatowy sreżot), który (w imię stylu dziffki heterskie!) miał zdjęte wycieraczki (bo powłoka załatwi robotę), koła wystające poza obrys (a przecież lusterka to też obrys!), a z tego co kojarzę, to coś podcinał podłużnice i na jakiś czas wywalił przedni stabilizator co by być "niżej". No i oczywiście wóz skacze jak pieprzony pingpong - ale ozywiście zagrożenia na drodze nie stwarza (wg. właściciela)

Gorlis - 2015-07-07

vlad napisał/a:
200 civików wszystkie takie same

Akurat tak sie sklada ze dosc mocno pracowalem nad tym zeby moj kivik nie byl taki sam jak wszystkie i rare gratami moglbym spokojnie obdzielic ze 3 przyjete civy. Inie mowie bynajmniej o kapholderach czy podajnikach pasow.
Ciezko sie nie spinac jak widze jakies 90 konne civiki na krzywych kolach albo civic do zapierdalania ktory wyglada jak pomalowany walkiem.
Niewiele jest samochodow ktore sa kompleksowo zmodyfikowane, ktore zapierdalaja i do tego wygladaja... No i bedzie jeden mniej, bo przyjezdzanie na zlot jako widz mija sie z celem :-|

Karamba_DC2 - 2015-07-07

Ja tam jadę jako widz bez ITRa ;-)


Fakt Gorlisia auto powinno pojawić się na tym zlocie , bo jest wypchane gratami po dach :(

Tak to już jest z tymi selekcjami , jedni sie ciesza inni nie :-/

Hondata - 2015-07-07

Gorlisia SZCZEGÓLNIE teraz w nowym kolorze to bezapelacyjnie powinno stać w obozie JdmOption.... :->

Vlad przemyślcie jeszcze...

wierzba - 2015-07-07

sądzę, że tutaj bardziej miał wpływ termin zgłoszenia
KubaJDM - 2015-07-08

Jaka spina :mrgreen: Ważne żeby się spotkać w doborowym towarzystwie 8-)
wisnia8686 - 2015-07-08

jak Gorlisia auto sie tam nie pojawi to jakis skandal!!!! Jak sobie przypominam sytuacje z zeszlego roku to chyba na sam koniec konicow mi przynali akredytacje bo chyba by za mało aut bylo, a jak zobaczylem w miedzy czasie cos sie dostało to rece opadły :D
Yaca - 2015-07-08

IMO warto zrozumieć organizatorów... jeśli z jednej puli zgłoszeń wychodzi 200-300 zaakceptowanych samochodów to ok.. można wrzucać takie uwagi... ale tutaj skoro organizatorzy z upływem czasu co 2-3 tygodnie "na raty" akceptują zgłoszenia bazując na tym co się zgłosiło, mają do dyspozycji ograniczoną ilość miejsc a na końcu spłynęło sporo zgłoszeń to też trzeba ich zrozumieć że nie mogą teraz powiedzieć do ludzi którzy "dostali" się na początku "ejj słuchajcie są lepsze projekty wiec musicie im zrobić miejsce... " chociaż tak tutaj by wypadało ... :lol:

może warto rozważyć dwuetapową selekcje ... i w drugiej turze wybrać już najlepszą śmietankę ;-)

dla mnie "stęsów" może w ogóle nie być bo i tak mnie to nie rajcuje.. ale na pewno zatrzymam się i prześwietlę nie jeden dobry projekt pod TA czy drifty.. nawet jeśli będzie miał pęknięty zderzak czy nie równo położony lakier... 8-)

Gorlis - 2015-07-08

vlad sie ze mna skontaktowal i oto co z tego wyszlo:

1. Yaca
2. gaseb
3. wisnia8686
4. Rogal
5. Pilar
6. Fawor
7. lukas4
8. hot_rider
9. Kamil-R
10. Karamba
11. Cygan
12. dabrowskim
13. Wojtuuus
14. Sylwek
15. Gorliś

:mrgreen: Dzieki Panowie za wsparcie 8-)

vlad - 2015-07-08

Będzie dobrze :mrgreen:

Istotna sprawa, bo z pogodą jest róznie ostatnio... osoby które cenia sobie wygodę, czystość, komfort - naprawdę polecamy Hotel zamiast namiotów :D bo jest bedzie nie daj boze padało no to bedzie niewesoło :)

Za kilka dni dostaniecie wszyscy na maila powiadomienie jeszcze odnośnie Time Attack oraz odnośnie gali VIP :)

wierzba - 2015-07-08

Gorlis napisał/a:
Dzieki Panowie za wsparcie

wyżebrał miejsce :-P

Gorlis - 2015-07-08

wierzba napisał/a:
wyżebrał miejsce


Tobie nie dziekowalem :-P

Hondata - 2015-07-08

1. Yaca 
2. gaseb 
3. wisnia8686 
4. Rogal
5. Pilar
 6. Fawor 
7. lukas4
 8. hot_rider 
9. Kamil-R 
10. Karamba 
11. Cygan 
12. dabrowskim 
13. Wojtuuus 
14. Sylwek 
15. Gorliś 
16. Hondata

Nie ukrywam , że na 100% nie jestem pewny jeszcze...

fulek - 2015-07-08

1. Yaca
2. gaseb
3. wisnia8686
4. Rogal
5. Pilar
6. Fawor
7. lukas4
8. hot_rider
9. Kamil-R
10. Karamba
11. Cygan
12. dabrowskim
13. Wojtuuus
14. Sylwek
15. Gorliś
16. Hondata
17. Fułek

hot_rider - 2015-07-08

Polecam dworzec swiebodzki, mozna wypoczac w elitarnym towarzystwie :mrgreen:
ja przybywam w sobote prosze o rezerwację miejsca gdzies w krzakach

vlad - 2015-07-08

wierzba napisał/a:
wyżebrał miejsce

huehue :D

fulek napisał/a:
17. Fułek


a jednak walczy, a myslalem ze odpuści! :D

hot_rider napisał/a:
prosze o rezerwację miejsca gdzies w krzakach


mamy dla ciebie elitarną miejscówkę w połowie drogi od toitoiów do kontenerów :D

lukas4 - 2015-07-08

ale ekipa 8-) zajebiście, ze Gorliś będzie bo chętni pomacam jego jajko :mrgreen:

jak będzie padać to przeniesiemy impreze na parking na arkady :P (jedyny we wro który ma normalny wjazd :P )

Karamba_DC2 - 2015-07-08

Gorlis jedzie z dziewczyna , raczej nie dopusci do macania jego jajka :lol:

Obsada genialna , bedzie epicko 8-)

lukas4 - 2015-07-08

no ja też będe ze swoją, więc jak one się zagadają to wtedy hyc hyc i smyr smyr po jajku :mrgreen:


zaiste szykuję sie grubsza najebka 8-)

Gorlis - 2015-07-08

W ktorym ibisie jest zbiorka JDMO? Wroclaw stadion czy Wroclaw poludnie?
Bo bym sobie rezerwacje ogarnal :-P

EDIT: ogarniete wroclaw stadion 8-)

knysha - 2015-07-08

Tam są chyba jeszcze miejsca, w hotelu DCC Rakietowa już dawno wykupione.

Ogarnijcie sobie jakieś fajne flagi i wbijajcie razem - ustawimy Was obok siebie 8-)

Karamba_DC2 - 2015-07-08

Flagi nie bede mial ale namiot itd jak najbardziej , wiec i tak ustawimy sie razem :mrgreen:
Flage widzialem kolega ogarniac chce wiec tez powinna byc no i BlackCartel 8-)

gaseb - 2015-07-08

knysha napisał/a:
i wbijajcie razem - ustawimy Was obok siebie 8-)
wlasnie dlatego jest ta lista. Chcielismy wiedziec ile osob jest z jdm-option.
Fawor - 2015-07-08

Nie wiem czy to wazne, ale dostalem maila o zakwalifikowaniu, a nie mam mnie w galerii. Kompletnie mi na tym nie zalezy, ale chciałbym się upewnić, ze nie ma żadnego bug'a i nie będę zdziwiony przed bramą wjazdową :)
gaseb - 2015-07-08

Chill
Aktualizują co jakiś czas.

KubaJDM - 2015-07-09

1. Yaca
2. gaseb
3. wisnia8686
4. Rogal
5. Pilar
6. Fawor
7. lukas4
8. hot_rider
9. Kamil-R
10. Karamba
11. Cygan
12. dabrowskim
13. Wojtuuus
14. Sylwek
15. Gorliś
16. Hondata
17. Fułek
18. Kuba($$Honda Fan$$)
Dzięki wielkie Panowie za szansę! :-D Flagi(maszty) ogarnę tylko jak wrócę z wakacji 8-) Co do hotelu to ja również będę w Ibis Stadion :super:

p0lish - 2015-07-09

ja się nie wpisuję bo będe z ekipą celicową :)
Bakuu0 - 2015-07-09

p0lish napisał/a:
ja się nie wpisuję bo będe z ekipą celicową

ja się nie wpisuję bo będe z ekipą celicową :)

vlad - 2015-07-10

Fawor napisał/a:
Nie wiem czy to wazne, ale dostalem maila o zakwalifikowaniu, a nie mam mnie w galerii. Kompletnie mi na tym nie zalezy, ale chciałbym się upewnić, ze nie ma żadnego bug'a i nie będę zdziwiony przed bramą wjazdową

Nie zrobiliśmy jeszcze finalnego update'u to raz a dwa że jest tego TYLE.. że ledwo ogarniamy i mogły nam umknąć jakies zdjęcia to sie zdarza :)

adino1 - 2015-07-10

Szkoda, że nie będę mógł stanąć obok Was swoim autem :( ale będę tak czy siak 8-)
podlez - 2015-07-11

[quote="$$Honda Fan$$"]1. Yaca
2. gaseb
3. wisnia8686
4. Rogal
5. Pilar
6. Fawor
7. lukas4
8. hot_rider
9. Kamil-R
10. Karamba
11. Cygan
12. dabrowskim
13. Wojtuuus
14. Sylwek
15. Gorliś
16. Hondata
17. Fułek
18. Kuba($$Honda Fan$$)
19. podlez

KubaJDM - 2015-07-15

Czy taki projekt flagi Wam odpowiada? Będzie ona w kształcie podobnym do tej co wstawił gaseb
Za jedną flagę razem z podstawką wychodzi 162zł :lol:

hot_rider - 2015-07-15

÷19 osob =8,52zl.. jestem na tak
KubaJDM - 2015-07-15

Nawet jakby 10 osób się złożyło to by nie było problemu :mrgreen: Teraz pytanie ile jedna? dwie? Mam nadzieję, że mi się one zmieszczą do Civica :mrgreen:
Yaca - 2015-07-15

jestem na tak! myślę że dwie to minimum żeby to jakoś wyglądało na tyle samochodów, jaka jest wysokość całkowita ?
KubaJDM - 2015-07-15

Tutaj macie cennik, w którym wszystko jest ładnie opisane. ;-)
http://www.drive.google.c...FMSjNoUUtV/view

Karamba_DC2 - 2015-07-15

$$Honda Fan$$, jak już gadaliśmy wcześniej jestem na TAK 8-)


KubaJDM - 2015-07-15

Czyli zamawiać dwie flagi razem z podstawkami? ;-)
lukas4 - 2015-07-15

zajebiste 8-)
dabrowskim - 2015-07-15

Zamawiajata! Podawać numer konta robię przelew od razu! :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2015-07-15

Dokladnie , podaj dane i kto chce niech wysyla kasę 8-)
KubaJDM - 2015-07-16

Zamówione! Razem wyjdzie ok. 510zł. ;-)
;-)

Yaca - 2015-07-16

przelew wysłany ! ;-)
jakub476 - 2015-07-16

Super pomysł z tymi flagami.
A ja znów przekładam na kolejny rok. :roll:

wisnia8686 - 2015-07-16

Mi wyszlo 414,80 zł za to wszystko to jak 510 ? oczywiscie przelew jakis zrobie :D
jakub476 - 2015-07-16

Podane było netto.
KubaJDM - 2015-07-16

Dokładnie tak jak jakub476 mówi ;-) Tutaj jeszcze wysyłam Wam dwie propozycje od firmy. Moim zdaniem pierwsza daje rade. Mówcie, którą chcecie :-D

Karamba_DC2 - 2015-07-16

No raczej że pierwsza 8-)

Wpisalo się 18 osób więc ~30zl na głowę wychodzi, tyle wysyłam , jak ludzie się wykruszą to mów na zlocie i wspomożemy :mrgreen:

hot_rider - 2015-07-16

można na miejscu zaplacic?
KubaJDM - 2015-07-16

Okej, czyli będzie pierwsza. Jasne, że można na miejscu nie ma problemu ;-)
Sylwek - 2015-07-17

czyli 30 zł przelać tak?
knysha - 2015-07-17

Dobra flagi, propsuję 8-)
wisnia8686 - 2015-07-19

poszedł przelew na flagi bedzie kolo srody na koncieaaa i zakupilem pawilon turystyczny tak że zapraszam :D
Sylwek - 2015-07-19

Przelew poszedł .
DODi - 2015-07-20

Witam. Nie ukrywam ze nie chce mi sie czytac całego tematu ale z tego co widze to jedyne spotkanie bedzie na jap fest we wrocławiu na który niestety sie nie wybieram z powodu zbyd dalekiego dystansu. Czy bedzie coś moze planowane w tym roku jeszcze ale blizej centralnej polski ??
podlez - 2015-07-20

przelałem 30pln, jak się nie uzbiera to dorzuce osobiście na zlocie.
Kto zaczyna w piątek?? Wszyscy?

Gdzie punkt zborny? Jako Wrocławianin zaproponuje Factory Outlet. Graniczna 2, w okolicy McDonalda.
Będzie najmniej przebijania przez korki i pewnie kilka grup tam się spotka znając życie :)

wisnia8686 - 2015-07-20

podlez ja myślałem, że sie spotkamy pod hotelem ibis stadion bo wiekszosc z nas tam ma nocleg. Rozpakowali bysmy sie na spokojnie i sruuu na zlocik.
Karamba_DC2 - 2015-07-20

DODi napisał/a:
Witam. Nie ukrywam ze nie chce mi sie czytac całego tematu ale z tego co widze to jedyne spotkanie bedzie na jap fest we wrocławiu na który niestety sie nie wybieram z powodu zbyd dalekiego dystansu. Czy bedzie coś moze planowane w tym roku jeszcze ale blizej centralnej polski ??


Był plan organizacji w Toruniu , ale dużo marudzenia , a zero konkretów.
A że okazało się spotkać sporo osób z forum na JapFest to ekipa zaczela sie powiekszac i tak oto wyszlo :]



wisnia8686 napisał/a:
podlez ja myślałem, że sie spotkamy pod hotelem ibis stadion bo wiekszosc z nas tam ma nocleg. Rozpakowali bysmy sie na spokojnie i sruuu na zlocik.



Podlez chyba pisze o tym miejscu gdzie rok temu czekał na mnie z Fulkiem , miejsce spoko , ale też był bym za wyjazdem z pod Hotelu :]


$$HondaFan$$ kasa przelana , nie szalej zbytnio , dopiero na imprezie jak się zjedziemy :lol: :lol:

Fawor - 2015-07-20

Rozumiem, że Wy mówicie o rozpoczęciu już w piatek? Bo my będzie w sobotę rano
podlez - 2015-07-20

no pewnie, że w piątek. Będzie spokojnie czas na rozstawienie ekipy, sprzętu i zapoznanie się ze sobą :)
Wiśnia, Karamba, ale i tak ze stadionu będziecie cisnąć obok tego outletu :) bo nie ma innego dojazdu.
Ja myslalem, że ok 19 można by zrobić punkt zborny i sie potoczyć.

Karamba_DC2 - 2015-07-20

podlez, my bedziemy kolo 13 w Hotelu. Zalatwimy sprawunki i jedziemy sie rozkladac na zlot. Wiesz jak wygladamy wiec nas znajdziesz 8-)
Pilar - 2015-07-20

Fawor napisał/a:
Rozumiem, że Wy mówicie o rozpoczęciu już w piatek? Bo my będzie w sobotę rano


Ja też bede w sobote;-)

KubaJDM - 2015-07-20

Karamba haha spokojnie damy radę 8-)
Ja będę od rana także ustalcie się się spotykamy, żeby razem wjechać :-D

cygan - 2015-07-20

Czy będzie kłopot jak za flagę zapłacę na miejscu?
KubaJDM - 2015-07-20

Żaden kłopot ;-)
lukas4 - 2015-07-21

$$Honda Fan$$, ja również podam na zlocie :)

jeśli chodzi o wspólny wjazd, ja również planuję od piątku, być więc można się śmiało ustawiać na FACTORY około 13

btw czy mamy jakieś info od organizatorów na temat przydzielonego miejsca?

kto w namiotach gruntuje? w sumie dla mnie najfajniejsza opcja chociaż mail poszedł, że może być moc. Hotel odpada bo lokum we wroc jest.

kto bierze grila? nie wiem czy kupować, czy nie lepiej zapas węgla? Później i tak nie ma kto tego pilnować, i palą się 2 szt :P

btw. koorwa ja już was wszytkich w sobotę poznałem bo śnił mi się japanfest :mrgreen: :lol:

knysha - 2015-07-21

lukas4 napisał/a:
btw czy mamy jakieś info od organizatorów na temat przydzielonego miejsca?


Wjeżdżacie razem i razem Was ustawiamy

sebeck_ - 2015-07-21

Moje EG6 się nie dostało, ale będę od piątku :-)
Jak coś ustalicie, to może się z kimś zabiorę, bo autem nie jadę :oops:

Yaca - 2015-07-21

planuje że dotrę w piątek po południu... będę wdzięczny jeśli przytrzymacie mi jakieś miejsce :zawstydzony: (wpadamy na trzy czarnychy, s2kx2szt, cvc x1szt)
cygan - 2015-07-21

Yaca napisał/a:
planuje że dotrę w piątek po południu... będę wdzięczny jeśli przytrzymacie mi jakieś miejsce :zawstydzony: (wpadamy na trzy czarnychy, s2kx2szt, cvc x1szt)


Ja również będę dopiero po południu, więc tak jak Yaca pisał , proszę o przytryzmanie miejsca :)

W ogóle można mieć swojego grila? Ja mogę wziąć wungiel i jakąś szamę :)

Gorlis - 2015-07-21

Ja bede dopiero na sam wieczor bo wyruszam po pracy, wiec tez bede wdzieczny za zajecie miejsca - Karamba, Wisnia - moge na Was liczyc? :D
Fawor - 2015-07-21

Moje jeszcze nie ma silnika w budzie, ale co tam - proszę o uwzględnienie mojej skromnej osoby zgodnie z listą :lol:
Pilar - 2015-07-21

Ja bede w sobote rano więc też prosze o zajęcie jednego miejsca ;-D Fajnie jakby było wcześniej wyznaczone miejsce, nie byłoby wtedy problemu, bo nie wszyscy mogą o tej samej godzinie wjechać na rakietową.
podlez - 2015-07-21

no to wychodzi na to, że kolega Honda Fan roztawia dwie flagi a koroamba z wiśnia dwa auta + rezerwacja na pozostałe 17, bo chyba 19 z jdm-o ma być. Jakąś taśmą ogrodzić teren?

Ponoć impreza rozpoczyna się w piątek, ok 14 mają być drifty.
Ja bedę po 17.

Co do grilla to nic nie wiadomo, ale fajnie by było siedzieć, popijać trunki i coś pichcić :)

Kolejna opcja to co z autami? Bo jak wjedziemy w piątek to już raczej nimi nie wyjedziemy :) Chyba nikt ich nie buchnie :D Ja np będę spał w domu, bo mieszkam kilka km od imprezy, chyba że bedzie impreza zapoznawcza do rana to wtedy i w aucie moge zostać :)

Dla porządku:
1. Yaca piątek po południu
2. gaseb sobota
3. wisnia8686 piątek po 13
4. Rogal ????
5. Pilar sobota
6. Fawor sobota
7. lukas4 piątek po 13
8. hot_rider ????
9. Kamil-R ???
10. Karamba piątek po 13
11. Cygan piątek po południu
12. dabrowskim ???
13. Wojtuuus ???
14. Sylwek ???
15. Gorliś piątek ieczór
16. Hondata ???
17. Fułek ???
18. Kuba($$Honda Fan$$) piątek po 13
19. podlez piątek po południu

Karamba_DC2 - 2015-07-21

Kto bedzie pierwszy trzyma miejsce reszcie ekipy i tyle :)
Jak znam zycie umawiamy sie na 13 a wjedziemy o 14 albo 15 :lol:

Gorlis nie boj nic , ogarniemy ;)
Ja bede z Wisnia kolo 14 mam nadzieje , nie wiem jeszcze jak HondaFan, postawimy namiot grilla flagi, a samochodzy zostawiamy na zlocie i do hotelu wracamy Taxami ;)

lukas4 - 2015-07-21

Fawor, nie łąm się moje ciągle stoi bez piast, fotela i paru innych gratów,a ale 3 dni to dużo czasu :-D

Karamba_DC2, no to może umówmy się z wjazdem na 10 :D bo bramy o 8 otwierają, najwyżej rozbijemy obóz i będziemy resztę witać browarkiem i solą :-D

ja za pewnik brałem, że jest opcja robienia gryla...

Karamba_DC2 - 2015-07-21

Grilla bede miał z wiśnią , pawilon itd więc wbijecie do nas na luzno 8-)

Co do spotkania to 13 albo 14 pod Factory ? Bo tam blisko jest dobra myjnia z pianą aktywna , trzeba auto umyć przez ustawieniem się , potem na miejscu jeszcze kosmetyki w ruch , rozstawić obóz więc bedzie co robić 8-)

knysha - 2015-07-21

Panowie, ogarnijcie aby jak najwięcej osób wjechało na raz - przy bramie przydałaby się lista od Was, ile aut itp.

Ustawimy Was tak, żeby zarezerwować miejsca dla tych, którzy przyjadą później :)

Karamba_DC2 - 2015-07-21

del
vlad - 2015-07-21

słuchajcie nie ma zadnego problemu ogarniemy dla was jeden namiot tak samo jak jest dla TK i bedziemy was tam kierować, temat jest załatwiony. przyjezdzajcie w piatek mozliwie najwcześniej i tyle :) w namiocie na wjeździe powiecie ze jesteście JDMO i będą juz dokladnie wiedzieć gdzie was kkierowac :)

zadnych list nie trzeba, nic nie robcie.

do zobaczenia w piątek!

KubaJDM - 2015-07-21

Ja mogę być o każdej godzinie jakby co :)
Karamba_DC2 - 2015-07-21

vlad, bardzo mi się to podoba 8-)
Taką organizację to ja rozumiem ! :mrgreen:

$$Honda Fan$$, daj mi na PW tel do Ciebie , zgadamy sie i ustawimy przed zlotem , postawimy namiot , flagi , whysky :lol:

sebeck_ - 2015-07-21

Mi mówił, że nie pije. Jak ze stawianiem namiotów - nie wiem :lol:
Kuba, mój numer masz - jakby coś - dzwoń i będę choćby o 9 ;-)

rdk - 2015-07-21

Koorwa jak żałuje ze mnie nie będzie :-/
Karamba_DC2 - 2015-07-21

CIVIC EG, :lol:


rdk, co to za podejście :shock: Zrozumiał bym jak byś był 3000km od domu :mrgreen:
Ja muszę zrobić 1000km+ żeby być na JapFest , Wiśnia jeszcze więcej :mrgreen:

Więc obyś miał dobre wytłumaczenie czemu nie przybędziesz , impreza miała termin już rok temu :P

wisnia8686 - 2015-07-21

juz czuje co sie bedzie dzialo :D specjalnie urlop z Kasia przyspieszylismy o 1,5 tyg :D Karamba jeszcze troche i Cie przewioze Integra :D
Karamba_DC2 - 2015-07-21

wisnia8686, a mowiles ze sam sie przewioze :-(
Tak czy inaczej bedzie dobra zbieranina :lol:

wisnia8686 - 2015-07-21

zapomniałem Misiu Pysiu wybacz :*
gaseb - 2015-07-22

vlad napisał/a:
słuchajcie nie ma zadnego problemu ogarniemy dla was jeden namiot tak samo jak jest dla TK i bedziemy was tam kierować, temat jest załatwiony. przyjezdzajcie w piatek mozliwie najwcześniej i tyle :) w namiocie na wjeździe powiecie ze jesteście JDMO i będą juz dokladnie wiedzieć gdzie was kkierowac :)

zadnych list nie trzeba, nic nie robcie.

do zobaczenia w piątek!
świetnie! :-D
KubaJDM - 2015-07-22

Dobra organizacja to podstawa 8-) Ja jakby co mogę być Waszym kierowcą :mrgreen:
BTW. Wybieracie się w sobotę na galę VIP? :mrgreen:

Gorlis - 2015-07-22

Ja nie bardzo mam czas ogarniac stylowe na celebryte, poza tym nie siedze przed tv/na pudelku i nie bardzo znam temat.
ALe o ile rozumiem sobotnia impreza to glowna impreza japfestu dla uczestnikow, wiec mam nadzieje ze przebrania nie sa obowiazkowe :-P

Karamba_DC2 - 2015-07-23

Jak Gorlis napisal. Nie moj swiat, tez sie w takiej tematyce nie odnajduje i nie bardzo wiem co mial bym z siebie zrobic :shock:
Ale jak cos to sie pisze na impreze :mrgreen:

Fawor - 2015-07-23

My idziemy w sobotę w miasto, żeby za dużo wśród tych blaszanych puszek nie przebywać ;)

BTW mamy wieźć grilla czy jest już na tyle przesyt, że będzie można dorzucić się do kogoś z mięchem? W ogóle to zaczynam się obawiać o pogodę... :-|

Pilar - 2015-07-23

No nie wygląda to najlepiej :-P

http://new.meteo.pl/um/ph...ntype=0u&id=983

Fawor - 2015-07-23

no bombowo...w środku dnia ulewa :->
Karamba_DC2 - 2015-07-23

Rok temu upaly doprowadzaly so zgonu to teraz odmiana 8-)
Shorty basenowe, klapki i mozna spacerowac miedzy autami :lol:

Gorlis - 2015-07-23

Ktos wie do ktorej sa otwarte bramy dla uczestnikow? Bo nie wiem na ktora sie wyrobie...
podlez - 2015-07-23

wg mnie non stop.

A kto ma lub bierze grilla? W regulaminie nie było zakazu grilowania, a w piątek wieczorem raczej katering do 24 nie bedzie pracować

rdk - 2015-07-23

Karamba_DC2 napisał/a:
CIVIC EG, :lol:


rdk, co to za podejście :shock: Zrozumiał bym jak byś był 3000km od domu :mrgreen:
Ja muszę zrobić 1000km+ żeby być na JapFest , Wiśnia jeszcze więcej :mrgreen:

Więc obyś miał dobre wytłumaczenie czemu nie przybędziesz , impreza miała termin już rok temu :P

podejście ojca dwójki dzieci, który zrobił 6 tys. km podczas urlopu i wypłukał się z kasy przeznaczonej na podróże ;-) :lol:

gaseb - 2015-07-23

Gorlis napisał/a:
Ktos wie do ktorej sa otwarte bramy dla uczestnikow? Bo nie wiem na ktora sie wyrobie...


http://japfest.pl/harmonogram/

sebeck_ - 2015-07-23

Kiedy i gdzie się spotykacie? Ma ktoś wolne miejsce i chciałby mnie zabrać, bo samemu nie chcę wchodzić... :lol:
Karamba_DC2 - 2015-07-23

CIVIC EG, spotykamy sie pod Factory. Smialo wbijaj do mnie , wjade sam albo z Lozkiem :mrgreen:
KubaJDM - 2015-07-23

Przyszły flagi 8-)

Karamba_DC2 - 2015-07-23

Mi cos foto nie bangla :-/
Pawilon tez juz jest. Z Grillem to wiem ze Wisnia jedzie to mamy jeden.
Moze cos kupie na szybko to zabiore.

lukas4 - 2015-07-23

ja bire dwa węgle więc będzi paliwo :) Karamba_DC2, z miesem to do was sie wrzucimy jak będzie można
Karamba_DC2 - 2015-07-23

Luzik :mrgreen:
sebeck_ - 2015-07-23

O, dzięki ;-) A o której? Ty będziesz jeszcze DC2?
podlez - 2015-07-23

Karamba_DC2 napisał/a:
Mi cos foto nie bangla :-/

nie bangla bo nie ma :) Ja tez nie widzę :)
rdk napisał/a:
podejście ojca dwójki dzieci, który zrobił 6 tys. km podczas urlopu i wypłukał się z kasy przeznaczonej na podróże ;-) :lol:

e tam gadasz. Ja tez dwa tygodnie temu zroibłem prawie 5tyś po europie, tez z dwójką dzieci, też nie mam kasy, ale jadę.
Taka smietanka towarzystka może się już szybko nie zebrać. Jedyna okazja by poznać twarze nicków :D

Yaca - 2015-07-23

nie patrze nawet na prognozy pogody - jade i basta ! 8-)
KubaJDM - 2015-07-23

Poprawione :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2015-07-23

CIVIC EG napisał/a:
O, dzięki ;-) A o której? Ty będziesz jeszcze DC2?


Mozliwe :P
Pisz na FB to sie ugadamy i Cie zgarne ;)
Z $$HondaFan jade na myjnie razem , potem spotykam Wisnie w Hotelu Ibis Stadion i po wypakowaniu leciny na zlot :]

wisnia8686 - 2015-07-23

Panowie brać grille bo mój jest taki mały, ale ile się da to się dorzucić
Karamba_DC2 - 2015-07-23

No ja nie mam nic malego przenosnego wlasnie :-/
Trzeba cos kupic po drodze w markiecie :-D

hot_rider - 2015-07-23

wezmę jednorazowy
będę w sobotę ale nie wiem o której, bo zachciało mi się tjuningów na ostatnią chwilę , także trzymajcie miejsce w krzakach koło kibla

chaves - 2015-07-23

To i ja się przyłączę, jak nie macie nic przeciwko, będę w sobotę rano :) W tym roku tylko jako zwiedzający, bez namiotu modified.pl i bez samochodu :)

1. Yaca piątek po południu
2. gaseb sobota
3. wisnia8686 piątek po 13
4. Rogal ????
5. Pilar sobota
6. Fawor sobota
7. lukas4 piątek po 13
8. hot_rider ????
9. Kamil-R ???
10. Karamba piątek po 13
11. Cygan piątek po południu
12. dabrowskim ???
13. Wojtuuus ???
14. Sylwek ???
15. Gorliś piątek ieczór
16. Hondata ???
17. Fułek ???
18. Kuba($$Honda Fan$$) piątek po 13
19. podlez piątek po południu
20. chaves

p0lish - 2015-07-23

po tygodniowym odmóżdżaniu nad morzem, dopiero co wróciłem
jutro ok 10 wylot na JF
biorę puszkę więc ogolić doopy!

Karamba_DC2 - 2015-07-23

hot_rider, cos zawsze bedziemy trzymac, kwestia ile bedzie miejsca wydzielone dla nas :->

chaves, wiec tym razem wbijaj do nas pod namiot :mrgreen:

dabrowskim - 2015-07-23

ale będzie :D
lukas4 - 2015-07-24

Właśnie rozjebala mi się piasta poraz kolejny. Motam co mogę postaram się przez noc ogarnąć chłopaki szaleją na tokarce. O nie pasujący mocowaniu kubla nie wspomnę. ... na 7 rano jestem ustawiony na ogarnięcia nowego. Kooorwa miazga noc.jedli dotrę to będzie cud. ....
podlez - 2015-07-24

Od wczoraj mrozi się wódeczka, wkłady do przenośnej lodówki. Dzis po mięsko podjadę, moze jakieś piwko na start.

Fura na miejscu się ogarnie, ale jakoś mi się nie chce pucować, jak mozna z ludzmi posiedzieć.

A, btw, za to, że moge być dwa dni na imprezie, dziś musicie mi pomoć zabawiać dzieci przez dwie godziny, tak do 19. Potem żonka je odbierze :)

Fawor - 2015-07-24

Ja wczoraj swap, odpalenie - ok. Potem zniknał prąd z aparatu zapłonowego, ale dziś przywróciłem go na krótko. Stanę w szeregach - czerwony come back. Trochę wstydliwy, bo niedomalowany i powolny :(

Ale będziemy :D

Karamba_DC2 - 2015-07-24

No to wbijac bo polowy nawet nie ma :mrgreen:
Sylwek - 2015-07-24

Jak by było jakieś miejsce dla mnie to by było miło , będę w sobotę przed południem .
Fawor - 2015-07-24

Karamba_DC2 napisał/a:
No to wbijac bo polowy nawet nie ma :mrgreen:

ja dopiero jutro ok 11

Pankracy - 2015-07-24

Też wpadnę chłopaki, jak mi się zastępcza Alfa po drodze nie rozkraczy :D
Jedzie ktoś jutro z rana ze Śląska?

Badej - 2015-07-25

Wrzucajcie jakieś foty !
Chociaż tyle będę miał z tegorocznego Japfestu :/

SłabyHTB - 2015-07-25

no i japfest zaliczony,dzieki wszystkim za spotkanko,naprawde fajny zlot było na czym oko zawiesić,naprawde szczytówka polskiej sceny tjunu,fajny poziom i jak zwykle ludzie pierwsza liga,pozdro udanej wieczornej imprezy
Karamba_DC2 - 2015-07-26

Rozdanie nagrod na gali VIP z Kasta rozjebalo mnie na lopatki :shock:
Najwyzszy level zlotu na jakim bylem, tego nie da sie opisac a trzeba zobaczyc 8-)

Troche slabe zachowanie z flagami, byly osoby ktore stanely z ekipa jdm-o a nie dokladaly na flagi wiec kolega byl stratny, zaplacilem za jedna osobe wiecej bo nie toleruje takiego zachowania :roll:

Pit - 2015-07-26

dajcie jakieś foty miejscówki JDMo 8-)
fulek - 2015-07-26

Ja dopiero dzisiaj zrobiłem przelew :/

Co wygrałem? :D

Pilar - 2015-07-26

Jesli chodzi o flagi to sorki wielkie ale przypomnialem sobie o nich dopiero jak wracalem, przelew ode mnie dzis z rana wyszedl, wiec nie bijcie prosze.
Limon ja byłem tak wszystkim zafascynowany ze nawet jednego zdjecia nie zrobilem :roll: W przyszlym roku 3 dni zlotu to mus!

fulek - 2015-07-26

Było Profi! Trochę mało jazdy ale na tyle aut inaczej być nie mogło :)


następny JF obowiązkowo w pełnym wymiarze

hot_rider - 2015-07-26

przelew za flagi poszedł
sebeck_ - 2015-07-26

Chłopaki, było lepiej niż myślałem :-) Kiedy tylko widziałem "Spot JDMO 2015", nie sądziłem, że to wypali. A tutaj proszę ;-)

W szczególności propsy dla:
- Honda Fan, bo w końcu spotkaliśmy się poza forum! I że chciało Ci się wyjechać ze zlotu, żeby zobaczyć moje EG6! :-) Ferio wygląda na żywo bosko!
Piąteczka i do zobaczenia! ;-)

- Karamba, bo mogłem się z Tobą zabrać i przy okazji przejechać ITR'em z K20 8-) Również wygląda świetnie, ale Ciebie to już chyba nie interesuje :lol: Pogadane było, także również piąteczka! :-) To samo tyczy się wiśni i lozka.

- Kamil-R, według którego skończę "na glebie i kątach" :lol: Mimo próśb, nie powiedziałeś nic o nowym projekcie. Ale nieco zdradziły ENKEI NT03+M leżące w S13 :evil:

Prócz tego zamienione parę słów z gasebem, chavesem i całą resztą, o których zapomniałem.

Mimo, że byłem bez auta (które przez Kubę i tak zostało odwiedzone :-) ), to miło było Was poznać i miło słyszeć zdziwienie kilku osób na wieść, że EG6 się nie dostało. Jednak ciśnienia nie ma, to dopiero początek... :roll:
A na zlocie chyba zarezerwowałem sobie nowe felgi... 8-)

Pozdrowienia jeszcze raz, a teraz biorę się za zdjęcia! ;-)

eithray - 2015-07-26

Dawać zdjęcia dla nieobecnych :mrgreen:
sebeck_ - 2015-07-26


Pankracy - 2015-07-26

Też wpadłem na zlot, tyle, że moja ekipa, która przez całą sobotę ciągnęła jeszcze piątkowy melanż nie wyglądała zbyt wyjściowo, więc do forumowego stoiska nawet nie podchodziłem :D

Sam Jap Fest mega, aż żałuje, że nie mam jakiegoś godnego projektu, żeby się tam rozbić na trzy dni z piwkiem i basenem i cieszyć się zlotem, a nie tak tylko wlecieć jak po ogień na 3-4h.

I tak abstrahując, co sie dzieje z tym pedałem Bartkiem, że mieszkając we Wro nie wpadł na zlota?

hot_rider - 2015-07-26

pozytywny zlot z dobrą organizacją, ogólnie dużo lepiej niż ostatnio, szkoda tylko, że pogoda dopisała w 50% w sobotę .
ogólnie duże propsy

a teraz z innej beczki, `dziękuje` gościowi co był odpowiedzialny za time attack, że z pełnym zrozumieniem podszedł do tego, że spóźniłem się 15min. na zapisy i mimo interwencji ekipy japfest zachował się jak ..... i nie wpisał mnie na karteczkę, bo przecież minął czas...
ja p.... szczyt aroganci wieje z typa który zachował się jakby organizował zawody f1. albo miał mnie wpisać na kolejkę po zasiłek.
generalnie nie płaczę w takich sytuacjach h.. mu w krzyż , mówię pojeżdzę sobie w niedzielę....wpadam , zrobiłem 2 kółka i kazali spadać bo drifterzy upalali sprzęt... :roll:

KubaJDM - 2015-07-26

Podsumowując było ekstra!
Fajnie, że się w końcu poznaliśmy, ekipa jest na prawdę w porządku! :-D
Sprawa z flagami jest już praktycznie zamknięta biorąc pod uwagę dzisiejsze wpłaty, dzięki dla karamby i poleza za dołożenie się ponad program oraz dla Sebastiana za wpłatę mimo nie bycia na liście.
Mam nadzieję, że jeszcze nie raz razem się spotkamy,a być może w jeszcze większym gronie JDMO. 8-) Zdjęcia wstawię wieczorem.

Katie - 2015-07-26

przyłaczam się do pozytywnych opinii! Miło was było poznać :) Zawsze miło integrowac się z pozytywnymi osobami :)

Za rok jeśli się uda przyjeżdżam swoim :mrgreen:

PS: a teraz każdy ma rozkminę...kto to pisze :lol:

Pit - 2015-07-26

ja yebie, dawajcie foty bo widzę że ciekawie było :mrgreen:
sebeck_ - 2015-07-26

Katie, to Ty jesteś od wiśni? Albo raczej z wisnia :mrgreen:
No przyznam, że nie skojarzyłem z tym FG2. Już będę pamiętał :mrgreen:

Fawor - 2015-07-26

Miejscówka mówi, że Katie jest raczej od Jacy ;) Chyba ją nawet widziałem przy spoilerze :)

Ja równiez wróciłem. Również jak Pilar - przepraszam za flagi! Zaraz robię przelew, to nei było celowe. Niestety mało się zintegrowalem z ekipą, bo byłem trochę zajęty swoją, która nikogo z forum nie zna. Poza tym jak byśmy się tam zwalili w 6 osób to było by już za gesto ;)

Ode mnie równiez propsy za zlot! Bardzo spoko organizacja. Żałuję, że nie mogłem być wieczorem i w ogóle, że nie byłem na 3 dni więc wspólnie ze szwagrem podjeliśmy chyba już teraz decyzję, że za rok, jeśli czas pozwoli, to jesteśmy pod namiotami na caly zlot :) Ma to mega klimat!

Hondata - 2015-07-26

Dzięki Panowie za super spędzony weekend :-)
Miło było zobaczyć znajomych z tamtego roku oraz poznać nowe osoby ;-)
Mam nadzieję , że w przyszłym roku nie będziemy w jeszcze większym składzie 8-)

sebeck_ - 2015-07-26

Wszystko fajnie, ale kim jest Katie? :mrgreen:
Pilar - 2015-07-26

Ludzie, no przeciez Katie jest od bialej s2000 :mrgreen: :mrgreen:
Ale w tym roku przyjechala z Rogalem :-P Przy okazji pozdrawiam, milo sie z Wami gadalo, szkoda że tak krotko ;-)

lukas4 - 2015-07-26

ja również dziękuję za mega pozytywną imprezę, było w chooooj dobrze 8-) :mrgreen:
eh i jak sie tu jutro do roboty ogarnąć....

Hondata - 2015-07-26

lukas4 napisał/a:
eh i jak sie tu jutro do roboty ogarnąć....

byle byś nie poszedł w tym stroju co w sobotę na gali :mrgreen:

KubaJDM - 2015-07-27

Zdjęcia


Bajcarek - 2015-07-27

Była na prawdę klasa światowa. Za rok trzeba po prostu bardziej przygotowanym przyjechać, z basenami, pawilonami i więcej alko ze sobą. :mrgreen: Tak jak hot_rider, również o te kilka minut się spóźniłem na zapisy time attackowe i mi już miły personel powiedział że mogę ich w pompkę cmoknąć, więc to taka w sumie jedyna krzywa akcja z tej imprezy. W niedziele chociaż kilka kółek z Wiśnią zrobione więc można odhaczyć ten jakże nierówny tor... :-) Ekipa mega, piątki zbite. Do następnego guys!
Gorlis - 2015-07-27

Zlot bardzo udany, milo bylo wszystkich poznac 8-)
Podobal mi sie tez poziom samochodow na zlocie, bylo na czym oko zawiesic, a nie jak na CKPL ze glownie jakies rozpadajace i niejadace pazdzierze :lol:

Ja sie tez bije w piers z flagami, musze z Karamba sie rozliczyc bo chya za mnie wylozyl - thx Ziom 8-)

podlez - 2015-07-27

Yo!
Był to mój najlepszy ZLOT na jakim byłem.
Vlad, pewnie tu zajrzy, więc wielkie ELO za robotą. Jak coś jest z pasji to musi być dobrze!

A teraz cytując klasyka: "rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem" :D ale był WARTO.

Na prawdę fajna ekipa się trafiła, niektórzy jeszcze muszą przełamać lody :) , ale za rok na pewno będzie lepiej.
Pogadałem, popiłem, poupalałem, posiedziałem, super spędzony czas, aż szkoda, że juz się skończyło i szkoda, że tylko raz w roku.

Badej - 2015-07-27

Dawajcie więcej fot ;)
Maga żałuje że mnie nie było :\. Będzie motywacja żeby ogarnąć przez zimę Integrę i startować za rok.

Katie - 2015-07-27

no właśnie.. za rok trzeba się lepiej przygotować i Ci co nie byli to już chyba widzą, że to był błąd.

Ps: Pilar mnie zdemaskował. Ja to ta od Rogala a FG2 i AP2 to mój aktualny zestaw garażowy :)

Rogal - 2015-07-27

Dzięki wielkie za wspólne spotkanie.
Miło było poznać nowe twarze!

Impreza bardzo spoko, nie byłem rok temu ale podobno przeskok jest wręcz gigantyczny więc tym bardziej szacun dla organizatorów.

gaseb - 2015-07-27

Cieszę się, że się wybrałem i miałem okazję poznać ekipę jdmoption na żywo. Faktycznie poziom aut na zlocie nie budził wewnętrznego wtf?!? ;) Nie wiem jak wy ale ja uważam, że najwyższy poziom hond na zlocie to hondy z jdmo 😊

PS: pawilon przetrwał do niedzieli? :mrgreen:

podlez - 2015-07-27

Cytat:
PS: pawilon przetrwał do niedzieli? :mrgreen:

własnie nie :D Padł połamany 1m od mojego autka. Stelaż się pogiął i juz nie do odratowania.
ale w sumie nie wiem czy dwa czy jeden.

gaseb - 2015-07-27

podlez napisał/a:
Cytat:
PS: pawilon przetrwał do niedzieli? :mrgreen:

własnie nie :D Padł połamany 1m od mojego autka. Stelaż się pogiął i juz nie do odratowania.
ale w sumie nie wiem czy dwa czy jeden.
no niestety zbyt słabe są te pawilony ogrodowe kiedy idzie im sie z większym wiatrem zmierzyć. auta nie uszkodził mam nadzieję? :|
Karamba_DC2 - 2015-07-27

Naszych aut na szczescie nie. Ale obok wiatr poderwal metalowe barierki z bannerami yokohama i polecialy na maski aut widzow :shock:
Namioty wystawcow tez porwalo... Potem juz sie uspokoilo ;-)

Ekipa jdm-option godnie reprezentowala nasze forum 8-)
Swietnie przygotowane auta, wspaniali ludzie :->
Sporo z was juz znalem ale nowe twarze mile zaskakiwaly zapalem i dobrym humorem :]

Zlot jako caloksztalt niszczy :shock: rok temu bardzo mi sie podobalo, ale to na jaki poziom przeniesli to w tak krotkim czasie, jest nie do opisania :mrgreen:
Vlad kawal swietnej roboty !! Milo ze wpadles sie przywitac i pogadac , wielki uklon za tak wspanialy zlot :]

Dopiero jestem na silach tutaj wbic i cos napisac hehe caly weekend prawie zero snu a wczoraj robilem 3 przerwy w trasie bo zasypialem za kolkiem :lol:

Za rok nic mnie nie powstrzyma aby znowu w tym uczestniczyc, pozdro dla wszystkich :]

Yaca - 2015-07-27

bardzo fajna impreza ! nie bede powtarzał tego co przedmówcy ale na pewno podziękowania dla organizatorów za możliwość spotkania się i spędzenia fajnie czasu!

Honda Fun dzięki za ogarnięcie tematu i zaangażowanie!
Karamba za rok lecę z wami i bez wykrętów coś sie mocniej napije !
Lukas dzięki za chwile chillout-u!
Wiśnia+Kasia - thx za pozytywną atmosferę - uśmiałem się nie raz! ( mam nadzieje że wybaczysz brak przejazdu... :cry: ... )
Cygan z ekipą za nocne rozkminy !
Rogal .. mocny powrót ... :mrgreen: :shock:

... oraz dla całęj reszty wielkie DZIEKI za miło spędzony weekend!!! ;-) :zdrowko:

Karamba_DC2 - 2015-07-27

Yaca, to nie moge dodac fotki z gali ? :-P
Bo kazdy dodaje fotki aut a gdzie ludzie ? :lol:

gaseb - 2015-07-27

Rachunek za flagi uregulowany. Miałem to zrobić w piątek na miejscu ale jak zobaczyłem na żywo Katie to na niczym innym już nie mogłem się skupić :P
rdk - 2015-07-27

kurde... szkoda że nie mogłem być. Po recenzjach widać że było b. dobrze. Za rok postaram się być [służbowa Skoda ale chyba mnie wpuszczą :lol: ].

no i jak na Boga można nie wiedzieć kto to jest Katie. :roll: :mrgreen:
To nasza forumowa koleżanka od niebieskiego EG6 [o ile pamiętam] 8-)

wierzba - 2015-07-27

rdk, ach ta pamięć ;)
lukas4 - 2015-07-27

Hondata wiedziałem, że ktoś to wyciągnie na światło dzienne :P

Yaca, z tym nigdy nie ma problemu, więc polecam się na przyszłość. Widok porannej toalety w spoilerze... bezcenny :mrgreen:

gaseb, pawilony nie ogarnęły ciśnienia imprezy, ale ładnie wkomponowały się miedzy auta i na szczęscie obyło się bez strat :)

pany dajcie jakieś foty, bo nic nie ustrzeliłem sam z podniecenia :oops: . Tak naprawdę to dopiero teraz dochodzę do siebie... Śmiało mogę napisać, że to chyba najlepsza masowa impreza na jakiej byłem :-D . Klimat,ludzie auta, organizacja wszytko się zgrało. Teraz tylko wyczekać ten rok...

Karamba_DC2 - 2015-07-27

Ja zrobilem chyba 4 fotki :mrgreen:
Nie bylo czasu ani checi latac z telefonem i fotografowac. Ale mobilek bedzie mial fotki z niedzieli niedobitkow przy paletach :lol:

vlad - 2015-07-27

Karamba_DC2 napisał/a:
Zlot jako caloksztalt niszczy rok temu bardzo mi sie podobalo, ale to na jaki poziom przeniesli to w tak krotkim czasie, jest nie do opisania
Vlad kawal swietnej roboty !! Milo ze wpadles sie przywitac i pogadac , wielki uklon za tak wspanialy zlot


Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę czytając takie komentarze. Obecnie ledwo żyjemy, jesteśmy po 5 dniach tak wykańczającej roboty że to się w pale nie mieści... ale warto, jak zawsze :) To było moje największe marzenie zrobić z japońskimi autami i całą tą naszą kulturą "coś więcej" i zdaje się ze się udalo :) Masę błędów z zeszłego roku poprawiliśmy, ale i z rozwojem i ekspansją w każdą stronę pojawiły się nowe wyzwania.... na wydarzeniu na fejsie już tam na nas hejtują ze sobie nie pojeździli.... no ale sory na tym obiekcie po prostu jest to niewykonalne... na TA w formularzach online zadeklarowało się 170 samochodów xD a ten obiekt gdy jest całodniowe WLTA był w stanie z trudem przyjąć max 80-100 ekip, więc i tak cud że jakoś z tego wybrnęliśmy JAKOTAKO, zaznaczam, bo oczywiście zdarzają sie takie akcje jak pisał Hotrider... no niestety, ale była panika bo było za dużo samochodów i trzeba się trzymać pewnych zasad i ustalonych ram. :)


jeszcze raz dziekuje, miło było was poznać i z wami pogadać, na następny rok dogadamy się tak żebyście mieli fajną strefę dla siebie i będzie jeszcze grubiej :) no i zapewne na wyścigi TA będzie cały jeden dzień :) pozostaje jedynie pytanie GDZIE my ta impreze zrobimy, bo Rakietowa niestety już w tym roku była dla nas mała.... :)

pozdrawiam,
Michał :)

lukas4 - 2015-07-27

vlad, Wszystkim nie dogodzisz :-)

Dzięki wielkie bo organizacja na poziomie światowym. Mnie urzekła ropiska z najbliższymi sklepami, aptekami itd. I zaproszenia na gale VIP. Detale, ale one robią cały klimat

Z uwag to super by było dodać komentatora podczas drift battle, większość ludzi nie ma pojęcia o co chodzi i jak jest przejazd oceniany itp. No i ewentualnie zabezpieczyć widownie (nawet rolki ze słomy) przy tych dwóch najbliższych zakrętach tak na wszelki wypadek. Ale to detale… Fakt obiekt za mały, może udało by się wykosić trawę koło toru po prawej, tam było sporo wolnej przestrzeni. Albo niech spytać yokohamy czy nie chcą toru rozbudować :P

hot_rider - 2015-07-27

Bednary kolo poznania?
TomeK_ek4 - 2015-07-27

miło było Was poznać choć wbijałem tylko na chwilę i pooglądać ciekawe forumowe projekty dla mnie było o wiele lepiej jak rok temu brawo !!!
impreza i gala na wielki + z tą galą to ciekawe urozmaicenie i nie spodziewałem się takiego efektu :)

co do TA to fakt było ciasno wszystkim się nie dogodzi, ale to było urozmaicenie imprezy, a nie jej cel kto chciał mógł w deszczu polatać :P fajnie i tu też ukłon w stronę organizatorów, że udało się coś ogarnąć w niedzielę i można było jeszcze zrobić kilka kółek :)

pozdro i oby do przyszłego roku choć może już nie być czym :)

knysha - 2015-07-27

Dziękuję z Vladkiem za miłe komentarze, na prawdę robi się ciepło pod sercem jak się to czyta :)
SłabyHTB - 2015-07-27

...no serio my z kubusiem i jego rodzinką zapierdalal.liśmy w sobote rano na pare godzin i jak byłby to zlot pokroju tegorocznego sckpl to bym był mega zły,ale było megaśnie,fajne było zobaczyć na żywo pare mordek forumowych skleić jakiś gadki,no i poziom fur i atmosfery poprostu przehooj,naprawde warto było grzać w tą i nazat
Pankracy - 2015-07-27

Tak co do mankamentów, to chyba lepiej zrobić opaski jaki bilety, bo ja sobie wyszedłem na chwile do sklepu i mnie babeczka z powrotem nie chciała wpuścić, mimo okazania biletu. A jakiegoś info, że wejście jest jednorazowe ani widu ani słychu. No i mocno ryzykowne było ustawienie publiczności na driftach. Wiem, że prędkości były nie wielkie, ale te barierki na wylocie zakrętu były mocno niebezpieczne
wisnia8686 - 2015-07-28

Siema tak naprawde dopiero dzis pozbierałem sie po tylu przebytych kilometrach łącznie okolo 1900... lol

Mimo awarii sprzetu i wqrviajacego piasku w oku od środy był to zdecydowanie najlepszy zlot i jak narazie wypad do PL jaki zaliczylismy!!!

Karamba i ten pan wielki co trzeba mu zmienić nick za imprezke, jedzonko i reszte :)

podlez z bratem dobre tempo jedzonko lodoweczka itp itd :D

Lukas4 i Madzia ojojoj dzialo sie dzieki za oprowadzenie po wrocku, jedzonko, palonko i alko :D

Rogal i Kasia za pogaduchy przy naszym palecianym stole :D

Yaca dzieki za slowa pocieszenia i wielkie gratulacje zdobycia nagrody Hondata miło bylo pogadac i sie posmiac (Yaca za rok przejazdzka sie uda! :D ) i tu mała uwaga za rok pijemy i imprezujemy razem :D

Tomek_EK4 fajnie bylo znowu pogadc piona!!!

SłabyHTB mega sie ciesze, ze dojechales za rok na bank caly zlot tylko jeszcze Dorotka z nami :D

cygan za wsparcie laptopowe!!!

Starstuck i Civic EG za miłe pogaduchy :D

Gaseb, ze wzial 2 Pawilon i sie pomiescilismy :D

jesli kogos pominalem to nadal musze byc zmeczony i dopisze go w next poscie :D

brawa dla organizatorow!!! mega mile kiedy jest dla nas wyznaczone miejsce i podchodzi vlad sie przywitac i knysha chyba tez o ile pamietam bardzo bardzo pomocni ludzie!!!

Plusow tego wszystkiego jest tak wiele, ze nie da rady ogarnac. Z tych plusow, ktore moze malo ludzi doceni, a mialy duzy wpływ na konfort to mega ilosc TOI TOIi(było ich chyba wiecej niz przez 8 lat zlotow sckpl) czystych i pachnacych jak i kosze na smieci plus worki na 2 dzien wszystko wymienione brawo!!!!
świetne cateringi naprawde klasa!!!Gala wyyypas!!! Progres jaki poczyniliście w stosunku do zeszlego roku jest niesamowity!!!

Z małych minusow to:
- zeby wiedziec co i jak i slyszec troszke muzyki trzeba bylo byc bardzo blisko sceny do nas nic nie docieralo mimo iz siedzielismy w miaare blisko
- wybor np. jdm auta hmmm... no i jeszcze kilka wybrow budzily kontrowersje( moze nastpnym razem przydalo by sie pod scena przedstawic kilka ciekawych i nie spotykanych aut)
- na next gali musowo na telewimie zdjecie auta jakie wygralo w danej konkurencji :)
-DJe na gali ehh liczyłem, ze zagraja tak jak potrafia na kozaku, a tu milo, ze Gala powaliła na kolana to dalej przenieslismy sie do klubu
- sexy car wash zdecydowanie za mlode dziewczyny przez co mozna było poczuc sie jak w gimnazjum.

Jeszcze raz ogromne dzieki i brawa za wszystko!!!

Hondata - 2015-07-28

Wisnia8686 dzieki Tobie był Mega pozytywny klimat w obozie JdmOption :-)
Panowie więcej zdjęć :->

sebeck_ - 2015-07-28

wisnia8686 napisał/a:
- sexy car wash zdecydowanie za mlode dziewczyny przez co mozna było poczuc sie jak w gimnazjum.


Ja tam nie narzekałem :lol: A tak na serio, to jedna z tych dziewczyn, która zresztą została Miss Japfest, chodziła ze mną do gimnazjum! :roll:

wisnia8686 - 2015-07-28

Hondata dzieki :D

I ogromne dzięki dla Kamil-R za przejazdzke chociaz troche usmiechu sie u mnie pojawilo dzieki :D

No i moje śpioszki Gorlisie dzieki wielkie za podtrzymanie na duchu oraz chec konwoju az do BDG :D

dabrowskim - 2015-07-28

Ja również dziękuję wam za mega zajebisty zlot! Organizacyjnie bardzo dobrze choć chciałoby się więcej pojeździć :P Fajnie było was poznać osobiście! Dzięki Yaca i Hondata za nocne rozkminki w ogródku hotelowym :P Mam nadzieję że ze wszystkimi będzie jeszcze jakaś okazja spotkać się gdzieś na jakimś upalaniu ;) Kaska za flagi poszła dzisiaj! Przepraszam za opóźnienie miałem to zrobić osobiście i oczywiście wyleciało z głowy po trasie...
Yaca - 2015-07-28

Karamba_DC2 napisał/a:
Yaca, to nie moge dodac fotki z gali ? :-P
Bo kazdy dodaje fotki aut a gdzie ludzie ? :lol:

ok :oops:
lukas4 napisał/a:

Yaca, z tym nigdy nie ma problemu, więc polecam się na przyszłość. Widok porannej toalety w spoilerze... bezcenny :mrgreen:

:ok:
wisnia8686 napisał/a:
Yaca dzieki za slowa pocieszenia i wielkie gratulacje zdobycia nagrody

;-)
wisnia8686 napisał/a:
(Yaca za rok przejazdzka sie uda! ) i tu mała uwaga za rok pijemy i imprezujemy razem

:zdrowko:
dabrowskim napisał/a:
Dzięki Yaca i Hondata za nocne rozkminki w ogródku hotelowym Mam nadzieję że ze wszystkimi będzie jeszcze jakaś okazja spotkać się gdzieś na jakimś upalaniu

:cwaniak:

Karamba_DC2 - 2015-07-28

Z racji duzej ilosci fotografow jak zwykle nie robilem sam prawie nic :lol:
Czekam az znajomi doślą to dodam tutam małą galerię mam nadzieje :mrgreen:

Ja zrobilem takie siedząc na leżaku w deszczu pod namiotem jdm-o




I jedno z gali VIP 8-)

Od lewej : Yaca , Karamba , Lozek , Hondata ( nawet na foto BlackCartel :lol: )




Trochę było tych DC2 :]


gaseb - 2015-07-28

Poziom tych ITR'ów miażdży. Kilka lat temu takie projekty można było oglądać tylko na zagranicznych forach.


Kilka fotek
http://imgur.com/a/3bS1J

KubaJDM - 2015-07-28

Dwa takie ode mnie :-P
Zdjęcia w Ultra Jakości


Gorlis - 2015-07-29

wisnia8686 napisał/a:
śpioszki Gorlisie


Jeszcze raz sorki ze tak pozno dotarlismy w niedziele i nie dalo rady zrobic rundki po torze. Moze ogarniemy cos na kartodromie w BDG?

Pozdro jeszcze raz dla calej ekipy 8-)

Wojtuuus - 2015-07-29

Przyłączam się do ochów i achów, bardzo miła i fajna impreza, chyba najlepsza na jakiej byłem, dużo japońskiej historii w jednym miejscu :ok2: Miło mi było poznać Was osobiście i porozmawiać nie tylko o autach ^^

Na takich imprezach nie ma odpoczywania, rozmawia się do 3-4 nad ranem, pozdrawiam Yaca i Hondata, tudzież myje się furki z ziomkami - dabrowskim, cygan

Miło mi było, że niektórzy podchodzili do mojego seryjnego wyglądem sedana, chwalili modyfikacje i pytali się o to i owo :)

Dzięki grafix za pogawędki o strojeniu, sondach, modyfikacjach , mac102 za ciekawość co mam pod maską ^^

Do zobaczenia, do następnego spotkania!

PS
Dziś również jak inni - ureguluje dług związany ze sprawą flag, zupełnie o tym zapomniałem! :oops:

podlez - 2015-07-29

Gorlis napisał/a:
Moze ogarniemy cos na kartodromie w BDG?
jestes za :)

Ja tez żadnych fotek nie robiłem, co oznacza, że była super impreza.

iamhav - 2015-07-29

Miałem okazje być i powiem, że spoko impreza. Szkoda tylko, że nie byłem w sobote no ale coż. Za rok będę i stane gdzieś na trawie zamiast chować się za barierkami Yokohamy :)

Pozdro dla "nowej" ekipy JDMO i szacun za mega projekty na naprawdę wysokim poziomie. Robiłem łały i ochy jak za dawnych lat. Złapałem się nawet na tym, że pomyślałęm sobie.. ja też chce K-series, tylko potem przypomniałem sobie, że przecież mam :D

Nie było mnie trochę na forum, ale postaram się teraz zaglądać trochę częściej.
Jeszcze raz pozdro ode mnie i od Roxy, dzięki za miejscówkę przy paletowym stole

Zrobiłem tylko jedną fote :oops:


hot_rider - 2015-07-29

Akurat bylem w kiblu
p0lish - 2015-08-23

kilka z JF [mam refleks co?]






Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group