JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Detailing - Chemia do konserwacji podwozia

Kawasaki - 2016-02-09
Temat postu: Chemia do konserwacji podwozia
Coraz więcej japsów nie opłaca się ratować przez zjedzoną podłogę. W większości przypadków można tego uniknąć robiąc odpowiednio wcześniej zabezpieczenie antykorozyjne. Kilka tematów z mega profi podejściem jest. Chciłem zebrać tu know how nt. specyfików i ich zastosowania, które są sprawdzone. Sam zamierzam w ten sposób zabezpieczyć aygo żonsy, które jeszcze zeżarte nie jest ;) Wystarczy inhibitor i na to baranek? Jeśli tak to jakie konkretnie i jaka jest ich wydajność?
wierzba - 2016-02-09

Kawasaki, obczaj topic Karramby, wrzucałem namiar na noxudol ;)
Gumka23 - 2016-02-10

Jw również polecam Noxudol.
wierzba - 2016-02-10

Gumka23, oryg to od Ciebie był namiar ;)
Kawasaki - 2016-02-10

No dobra, ale który konkretnie kupić 300, 700, 1600? i czy któryś jest w sprayu?
Gumka23 - 2016-02-10

Kawasaki, nie pamiętam przyznam szczerze. Robiłem to jakiś czas temu.. Musi odpowiedzieć ktoś, kto jest na bieżąco. Napewno strona Noxudola coś pomoże, ew. telefon/mail do nich.

Polecam gorąco również Hammerite Waxoyl do progów na allegro znajdziesz i nie kojarz tego specyfiku z farbami na rdzę- ten naprawdę działa.

No i oczywiście Fertan na zabezpiecznie i wpierd*alnie rdzy. Robi to zawodowo. Inne tego typu specyfiki nawet nie dorównują.

EDIT

http://mazda6forum.pl/vie...oxudol&start=60

Mniej więcej tłumaczą co i jak.

Kawasaki - 2016-02-11

Dzięx, tylko to wszystko prawie na pistolet, w szpreju nie ma?
wierzba - 2016-02-11

żeby to miało ręce i nogi to wypadałoby wrzucić pod ciśnieniem
Sylwek - 2016-02-19

Jest w spreyaczku bo kupywałem ostatnio tylko nie wiem jaka gęstość, raczej była to 900 , nie wiem czy są wszystkie gęstosći w sprayu musisz patrzec na stronie Noxudola ,najlepiej zadzwonić , całkiem miła babka tam siedzi i mocno obeznana w temacie :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group