JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Nasze auta i projekty - Honda S2000 AP1

gusbo - 2016-02-17
Temat postu: Honda S2000 AP1
MODEL: Honda S2000 AP1, rok 2004, roadster
SILNIK: F20 seria, Z-spec dress-up kit niebieski, mocowanie aku, przykrywka zaworu VTEC, korek oleju - wszystko custom malowane, lakierowana pokrywa silnika,
UKŁAD DOLOTOWY: K&N FIPK, K&N Hydroshield, carbon cooling plate,
UKŁAD WYDECHOWY: Invidia Q300, Megan test pipe, emblemat Honda
ELEKTRONIKA: seria
UKŁAD NAPĘDOWY: dystanse półosi
ZAWIESZENIE: bump-steer przód Tegiwa, gwint D2, rozpórka Summit, amor silnika NRG, dystanse półosi.
UKŁAD HAMULCOWY: seria + air ducts APR / plany - przewody w oplocie, miękkie klocki, może później BBK
BODY-KIT: dokładka APR, dyfuzory boczne, dokładki tylnego zderzaka DF, lotka Tamon, lusterka MRacing, osłony wydechu na zderzak APR
ŚRODEK: gałeczka BuddyClub, kubły Corbeau Clubsport, szyny M2, lusterko Zoom Monaco, odprysk na szybie czołowej w kształcie asteroidy zbliżającej się do Jowisza.
CAR-AUDIO: seria
KOŁA: Work 11R matt black: przód 8x17" ET35, tył 9x17" ET38 ; opony Toyo R1R: przód 225/45/17, tył 255/40/17, nakrętki Epman stalowe niebieskie,
INNE: Lampy przód + tył przerobione na clear, zrolowane nadkola, poprzesuwane punkty mocowania zderzaka tył, dziura w tylnym zderzaku, usunięte spryskiwacze i emblemat przód, amory maski.
ZDJĘCIA:

Before:


After:

gaseb - 2016-02-17

:hurra: :hurra:

Kolor klatki grafit czyli auto w zbliżonym kolorze?
Fajne części zbierasz do niej!

wierzba - 2016-02-17

gusbo, nie widzę tych kół na s2k, ale poczekam jak będą na aucie.
Cino - 2016-02-17

Też jestem ciekaw jak te koła siądą na aucie 8-)
jakub476 - 2016-02-17

Gusbo...
Jeszcze nie ma samochodu, a już rozjebał. :mrgreen:

piorun - 2016-02-17

Być może to kwestia gustu ;-) ale na widok kól jedyne co mi przychodzi do głowy to słowo paskudne ale napewno wyróżniające się z tego powodu zarazem.
hot_rider - 2016-02-17

x2 koła do zmiany
widzialbym sucz w kolorze czarnym

SłabyHTB - 2016-02-17

ja tam chce zobaczyć to na aucie,narazie bym nie skreślał tego koła,zalezy jaki kolor auta jak foty bedą zrobione i jak na żywo bedzie wyglądało,

btw.ten rant jest w polerce bo na fotce to słabo jakoś wygląda :-P

hot_rider - 2016-02-17

na czarny wyglada, moze jakby go w poler puścić trochę lepiej by to wygladało
Gorczyk - 2016-02-17

:mrgreen: Zawsze widziało mi się malowanie rantu na czarno a rotor w jasny, kiedyś chciałem zrobić to w kanjö ale znalazłem kosei i tam to nie pasowało, działaj i wklejaj foty
gaseb - 2016-02-17

Też bym ich nie skreślał. Do odpowiedniego koloru budy i dodatków typu dokładka i lotka będzie ciekawie szczególnie, że mają fajną szerokość i ciekawe oponki.
SłabyHTB - 2016-02-17

egzekli 8-)
gusbo - 2016-02-17

Będzie dobrze. Trust me. :mrgreen:
Krzyh00 - 2016-02-17

widze back to the game Gusbo :-D
auto do jakis pojezdzawek bedzie szykowane patrzac po oponach? :mrgreen:

a co do felg to ladne 13stki :-P

gusbo - 2016-02-17

Fele z oryginalnym kołpaczkiem, do tego kawałek samochodu 😊

tarjei86 - 2016-02-17

felgi same w sobie mega ciekawe :-) aczkolwiek ranty w ciemny kolorze sprawiają, że koło wygląda na 2 rozmiary mniejsze (co najmniej) i - choć potrafię sobie je wyobrazić na samochodzie - jakoś mi do eSki nie pasują... ale... zobaczy się i oceni finalnie na samochodzie :-) partsy jak zwykle z najwyższej półki :shock:
Pilar - 2016-02-18

hot_rider napisał/a:
x2 koła do zmiany
widzialbym sucz w kolorze czarnym


Widać przecie że sucz będzie fioletowa ;)

Gusbo rozumiem że ala cusco bierzesz też od Mike'a?

gusbo - 2016-02-18

Klatka od Mike'a. Auto też na 99%. Co do felg to wiem, że to nie dla każdego, ale chcę żeby wyglądało to olschoolowo. Taka kyusha w nowszym wydaniu. Coś jak Work CR 01 na Datsunach :

Pilar - 2016-02-18

Też nie byłem przekonany do tych felg jak widziałem je na aukcji ale może wyjść to bardzo dobrze ;-)
Hikiel - 2016-02-18

Akurat w przypadku Gusbo nie ma co się martwić czy dobrze będzie wyglądało. Daję dychę w ciemno :D
gusbo - 2016-02-18

No więc felgi... Po pierwsze mają idealne rozmiary do S2000. Po drugie zawsze mi się podobały, ale nie znoszę polerowanych felg. Po zakupie były w stanie niezłym, ale wymagały nieco pracy.

Po zakupie:


Każda z felg została najpierw wyprostowana, miały lekkie bicie. Do tego jedna miała podbity troszkę rant - też naprawione.

Kolejny etap to rozebranie (160 śrubek do odkręcenia...), później szkiełkowanie:



Po dodatkowym ręcznym szlifowaniu, zacząłem malować. Najpierw podkład na wszystkie elementy. Podkład proszkowy, efekt chromu:
Przed wygrzaniem:


Po wygrzaniu:



Później ranty pomalowane zostały na metalizowany grafit o wysokim połysku a rotory w grafit jaśniejszy, matowy z lekką strukturą:




Bębny zrobiłem cieniowane od gafitu do chromu - tak dla sportu i zeby bez sensu nie walić zbyt dożo farby:


Po malowaniu, przed skręcaniem:


Kołpaczki zostały rozebrane i najpierw wyczyszczone (po prawej widać jak wyglądały) a później pomalowane w kolor rotorów. Następnie napisy zostały wypełnione czarną błyszczącą farbą (też proszkowo). Sporo zabawy ale wygląda OK. Na zdjęciu przed malowaniem:


Na żywo rotor i rant mają dużo mniejszy kontrast niż na fotkach. Rotor jest w rzeczywistości ciemniejszy. Na słońcu to lepiej będzie widać.


Najgorsza część to skręcanie tych 160 śrubek do kupy. Nie polecam :mrgreen:

fulek - 2016-02-18

przejrzałem poprzednie projekty i chyba lipy być nie może 8-)

koło jak dla mnie bomba!

SłabyHTB - 2016-02-18

na moje dobrze siądzie na aucie :-P trzymam kciukasy,i czekam na porządne foty całości
tarjei86 - 2016-02-18

Masakryczna robota...tzn jej ilość, bo same efekty mega dobre! A wiem coś o skręcaniu śrubek, bo miałem skręcane WORKi, które również prostowałem i odnawiałem... zabawy przy skręcaniu jest strasznie dużo...ale efekt miód. Śrubki nowe, czy odnawiałeś?
gusbo - 2016-02-18

To fakt, jest to kupa roboty. Już kilka kompletów odnowiłem i za każdym razem klnę na siebie - po ch... ty to robisz!? Ale i tak robię :roll:

Przy okazji gdyby ktoś chciał to mam te felgi i nie są mi potrzebne do niczego:

Mogę je odsprzedać (Work VS-MX, 3 częściowe, 8x17, ET26, 4x100) za dobre pieniądze. Jedna była naprawiana i powinno się poprawić/wymienić rant bo jest ciulowo zrobiony. Proste są. Jak ktoś chce to PW.

Yaca - 2016-02-18

super że wracasz z nowym projektem i to jeszcze s2k ! jaka jest waga tego koła ? szkoda że side skirts już zamówione bo chętnie bym się dopiął do zamówienia, gdzie kupowałeś ? mam dystanse półosi home made jak coś ;-)

gusbo napisał/a:

Klatka od Mike'a


to raczej roll bar a nie klatka :-P

gaseb - 2016-02-18

gusbo, zakleiłeś przylgnię felgi do piasty przed lakierowaniem?

Które dajesz finalnie dekielki? Blitz czy te widoczne na zdjęciach?

Game - 2016-02-18

S2k zawsze na propsie :-> Koło ma teraz fajny rejsingowy styl. ;-)
gusbo - 2016-02-18

Oczywiście powierzchnie styku nie były malowane - widać to na jednym ze zdjęć w piecu. Części zamawiałem w USA, przez znajomego pośrednika, który mi w tym pomaga (a ja nieco nadużywam jego cierpliwości). Właśnie dotarł spoilerek Tamon :serce: . Później wkleję fotkę.
Pilar - 2016-02-18

Tamon jest zajebisty, chyba lepszego niskiego spoilera do esy nie ma 8-)
Pit - 2016-02-18

gusbo, super że powróciłeś do s2k. Cały bodykit Tamon'a jest imo świetny


Twisted - 2016-02-18

Mam nadzieję, że s2k odwiedzi Motopark tak samo jak dawniej niebieska! Na wakacje szykuje się sporo spotów w sąsiednim Koszalinie. ;-)
Tomac - 2016-02-18

Szykuje się dobra Eska.. jeśli auto poleci w tym stylu co myślę to te felgi będą bardzo dobre.. jednak nieodpowiednie dodatki tylko spotęgują słaby efekt.. jestem przekonany że sukę Gusbo dotyczy pierwsza opcja. Będę śledził temat :ok:
Marker - 2016-02-18

nie ma auta, sa 3 strony tematu.. niezle :mrgreen:

będzie S2K będzie dobrze :!: ;-)

Nastek - 2016-02-19

jak narazie te blitze na balonie wygladaja slabo, ale wierze, ze to nie jest przypadkowa decyzja, wiec czekam na przymiarke ;-)
ravestation - 2016-02-19

musi być dobrze biorąc pod uwagę, jak wyglądała poprzednia s2k
Tomac - 2016-02-19

ravestation napisał/a:
musi być dobrze biorąc pod uwagę, jak wyglądała poprzednia s2k


Spokojnie... lecieć na opinii to sobie można w podstawówce ;) poczekamy.. zobaczymy.. trzymam kciuki żeby fajnie to wyszło.. ;)

Pit - 2016-02-19

"zdolny ale leniwy" :mrgreen: ja tam myślę że będzie super.
gusbo - 2016-02-19

Eska będzie dokładnie taka, jak chcę, aby była. Czy spełni ambicje kogokolwiek innego, czy będzie zasługiwała na blask fleszy i czerwony dywan? Oceni każdy z osobna. Jedno jest za to pewne - opinia jest jak dupa, każdy ma swoją. Także nie ma nikogo, kto ma dominujące prawo do oceny projektu, poza jego właścicielem. Ja tam będę zadowolony :mrgreen:

Tamonek:


Muteki:

Pilar - 2016-02-19

Tamonek naprawde niezły, weź zrób odlew albo coś teges :mrgreen: :mrgreen:

Pójdzie w kolor czy zostanie matowy jak ranty felg?

podlez - 2016-02-19

koła marzenie. Zapewne cały projekt będzie marzeniem dla wielu :)
Wiseguy - 2016-02-19

Stara miłość nie rdzewieje :-D
Nie ważne czy będzie się innym podobać czy nie, właścicielowi na dawać przyjemność a że chłopak ogarnia to będzie ogień .

Bajcarek - 2016-02-19

Jaram się jak las, że wróciłeś. Kibicuję. :-)
GS MIKE - 2016-02-19

mam jeszcze kilka prezentów ,ale na razie dopieszczam żeby auto się spodobało od pierwszego wejrzenia :-D
gusbo - 2016-02-20

Dzięki chłopaki, mam nadzieję, że powrót do eski będzie godny. Mike... prezenty :-P Zawsze chętnie!
gusbo - 2016-02-21

W pierwszym poście dodałem moją wizualizację zrobioną w trybie analogowym. Hope you like it.
Tomac - 2016-02-21

Będzie dobrze :ok:
Pilar - 2016-02-21

Tłusto, kolorek esy z tymi dodatkami to bedzie bomba. Aż sam sie zastanawiam nad tym roll barem :roll: Zderzak bedzie ori Amuse czy replika od shine'a?
SłabyHTB - 2016-02-21

naprawde gruba essa,zawsze mi sie kojarzyłeś z poszerzanymi nadkolami i zajebiście ze tu też będą,czyli nadal bedziesz mi sie kojarzył z tłustymi nadkolami :mrgreen: i grubaśnym autem,tak myślałem ze felga bedzie dobrze wyglądać w całości,rolbar zajebiaszczy
rastle - 2016-02-21

O ile koło dobrze spasuje to urwie od interneta 8-)
SłabyHTB - 2016-02-21

...panie mnie juz urwało :lol:
ravestation - 2016-02-22

zapowiada się świetnie :)

na rysunku, lusterko nie wygląda na OEM, przypomina ZOOM'a, w tej s2k też chcesz zmieniać lusterko werw ?

TorquedMad_Mind - 2016-02-22

wszystko spoko ale... czy ktoś nie-kalibru Gusbo, jakby założył wątek o aucie, którego nie m, to czasem by wątek nie poleciał w pisdu? :roll: Może założę wątek z R32 GT-R, bo mam już breloczek na kluczyk do niego?

Double-standards ftw?

KubaJDM - 2016-02-22

4 strony bez auta :lol: Felgi fajne, ale jestem ciekaw jak siądą na S2K. Ogólnie pewnie projekt będzie sztos jak na Gusba przystało :-P
gusbo - 2016-02-22

Kilka odpowiedzi:
Tamon będzie w kolorze nadwozia (a ranty nie są matowe...).
Progi Spoon niestety nie trafią do mnie, bo okazały się niedostępne w ludzkim terminie. Podobnie jest ze zderzakiem Amuse i chyba będzie zamiennik jednak. Poczytałem trochę o tych zderzakach i niekoniecznie jest to złe, że nie będzie oryginał. A czekać za długo bym nie chciał...
Lusterko będę na pewno chciał wymienić na Zoom'a, ale innego niż w tamtej esce. Boczne też będą inne. Ogólnie ma być jak na tym rysunku - jedyne "ale" to hamulce - nie wiem co i kiedy tam zagości.
Jak napisałem w pierwszym poście - jeśli to przeszkadza w kanwie czy formule forum, można zawsze temat wywalić w kosmos. Zrozumiem. Myślę, że jest w miarę ciekawie i staram się aby temat żył. Breloczka jeszcze nie mam...

Pilar - 2016-02-22

Bio napisał/a:
wszystko spoko ale... czy ktoś nie-kalibru Gusbo, jakby założył wątek o aucie, którego nie m, to czasem by wątek nie poleciał w pisdu? :roll: Może założę wątek z R32 GT-R, bo mam już breloczek na kluczyk do niego?

Double-standards ftw?


Dokladnie tak, zawsze tu było kolesiostwo. :mrgreen: a tak serio to gusbo jest dosc wiarygodny wiec temat nie bedzie usuniety. Poprzednie projekty to potwierdzaja i tyle.

Cytat:
(a ranty nie są matowe...).


Pólmatowe? :mrgreen:

No pytam bo wlasnie czytalem na s2ki ze te zderzaki od shine'a sa kiepsko spasowane ale znajac Twoja rzezbe to wszystko ladnie dopasujesz :-P

SłabyHTB - 2016-02-22

Bio napisał/a:
wszystko spoko ale... czy ktoś nie-kalibru Gusbo, jakby założył wątek o aucie, którego nie m, to czasem by wątek nie poleciał w pisdu? :roll: Może założę wątek z R32 GT-R, bo mam już breloczek na kluczyk do niego?

Double-standards ftw?

Marka gusbo jest chyba kazdemu znana,troche ludzi go juz zna na forum i wie czego mozna sie spodziewać po nim,czego nie mozna powiedzieć o Tobie,i twoich autach,coś ci nie służy ostanio kraina krecika,ciśnieniowy sie zrobiłeś jakiś,ostatnimi czasy,jak juz piszesz to same uszczypliwości wszędzie.
Usiądz w fotelu załóż okular,trzymaj sie mocno i patrzaj co sie bedzie działo :mrgreen: :lol:

TorquedMad_Mind - 2016-02-22

nic - odpowiedzi takie, jakich się spodziewałem ;)
Dla mnie dalej bezsensownym będzie temat o samochodzie, którego nie ma... a zdjęcia samych felg mogły wylądować w "co sobie kupiłem".
Widocznie "wyrosłem" z "hajpów", w porównaniu do co poniektórych, a kraina krecika nie ma z tym nic wspólnego (rzekłbym, że inne zdarzenia z życia, ale nie nadają się one na publikację gdziekolwiek)
A i najważniejsze - skoro jest marka - wywalmy regulamin, skoro i tak nie ma on sensu ;)

Gumka23 - 2016-02-22

Bio, ale co Cię boli? Gusbo to Gusbo. Robi jedne z lepszych aut od grubo ponad dekady, pelne smaczków i dobrego gustu. Auto będzie niebawem, projekt zaczął od kompletowania gratow i chciał to opisać. Taka osoba może założyć i trzy tematy i każdy wie, że to będą grube tematy. Więc co za różnica czy auto jest już czy będzie za miesiąc? Jak widać ludzie chca tu zajrzeć i coś napisać..


A tutaj jest jakiś regulamin? :lol:

Marker - 2016-02-22

Bio, tez na to zwrocilem uwage, ale nie widze w tym problemu...

no i swoja droga jakbys Ty zalozyl taki temat to mysle, ze tez nie zostalby skasowany. Mysle, ze dostalbys z miesiac, dwa na wstawienie auta w temat i tyle..

Gusbo
masz jakies terminowe ustalenia odnosnie eski od Mike'a? :-)

TorquedMad_Mind - 2016-02-22

Marker napisał/a:
no i swoja droga jakbys Ty zalozyl taki temat to mysle, ze tez nie zostalby skasowany.

:lol: proszę Cię...

Gumka23 napisał/a:
Bio, ale co Cię boli?

Wyrażenie opinii to od razu ból?


mojej strony EOT, ale przynajmniej znowu się czegoś dowiedziałem o ludziach

Wiseguy - 2016-02-22

Zablokować ten temat dopóki Gusbo nie założy tematu na s2000.pl :-P :lol: ;-)
clark - 2016-02-22

W mojej opinii to zaszczyt ze str. Gusbo dla Forum, że zechciało Mu się tutaj opisać kolejny projekt i to jeszcze na etapie "spy shotów". Po Datsunie i poprzednim s2k będzie to imo jeden z top3 projektów Gusbo :-> Podziwiam motyw z przedstawieniem wizji projektu przy pomocy rysunku własnego autorstwa, genialna sprawa- kunszt! Bio, a jeszcze niedawno pisałeś, że możesz umierać, bo Gusbo powiedział, że Twoja beemka jest fajna :mrgreen: Sam dałeś przykład na to, że Gosciu to marka, a nie przeciętny user forum :) Myślę, że jeszcze duuużo się dowiesz o ludziach :mrgreen: zwłaszcza z JDMO hehehe
Wiseguy - 2016-02-22

Gusbo na prezydenta :mrgreen:
Kubaa - 2016-02-22

Lotnisko w Gdańsku imienia Tomasza B vel Gusbo :lol: :lol: :lol:
gusbo - 2016-02-22

O jejku :lol: A tak serio, to tak czy siak, nawet mając samochód nie mógłbym przy nim nic zrobić nie mając gratów. Więc po prostu skracam dystans a temat przecież będzie zawierał samochód. Nie jest to też strzał plemnikiem w gumkę, bo auto już jest, tylko aby je odebrać musi być: a) gotowe - bo Mike odprawia jeszcze przy nim swoje czary, b) musze znaleźć czas, bo jest prawie 800 km ode mnie. Tak czy inaczej termin się zbliża. P.S. Kto na mnie zagłosuje - prezydent miałby więcej kasy (waszej) na dobre graty :mrgreen:
Gumka23 - 2016-02-23

gusbo napisał/a:
strzał plemnikiem w gumkę


Ja sobie kurvva wypraszam!










:mrgreen:

rdk - 2016-02-23

Bio, Ty się spodziewałeś takich odpowiedzi a ja się spodziewałem że jak ktoś się znajdzie komu będzie to przeszkadzać to będziesz to właśnie Ty. Pracujesz na nagrodę marudy roku i praktycznie Twoja pozycja jest niezagrożona ;)

Nie widzę też nic nadzwyczajnego w tym co napisał Pilar słyniemy z kolesiostwa [w dobrym znaczeniu] i skoro przychodzi gusbo do działu projekty i zakłada nowy temat, a to ten sam gusbo przez którego trzeba było zwolnić firmę sprzątającą bo za każdym razem z nowym projektem wszystko pozamiatał to tak, mam prawo domniemać że teraz nie będzie inaczej. Forum to nie tylko zerojedynkowy kod, bo to przede wszystkim ludzie. Jeśli przyjdzie ktoś nowy i założy temat bez samochodu - tak! wyjebiemy go stąd i jego temat. Jeśli przyjdzie gusbo czy ktokolwiek inny z forumowej świty - tak! zostawimy temat. Forum to nie demokratyczne państwo prawa, to zbiór starych baranów marszczących pod zdjęcia samochodów [chyba że im się znudziło, wtedy wrzucają zdjęcia z siłowni, przymierzalni sklepów lub swoich zegarków] ;-)

Zatem poluźnij warkocz, odepnij jeden guzik w spodniach i ciesz się wracającą wiosną.

gusbo, kup kurva w końcu ten samochód i rozpierdol ten dział :kul:

CMQ - 2016-02-23

Tomek, fajnie, że Ska, czekam niecierpliwie.
TorquedMad_Mind - 2016-02-23

rdk napisał/a:
[...]

No wybacz, że nie srałem się z emotkami. Skoro marudzenie - usuń z wątku i spokój.
Na razie widzę marudzenie i ból ludzi, bo śmiałem wyrazić opinię, odmienną od ogólnego trendu - przepraszam, poprawię się i będę koniował nad wszystkim i będę się nawet jarał R35GTR.jpg Tomaca

ALBI - 2016-02-23

rdk napisał/a:
Bio,

Zatem poluźnij warkocz, odepnij jeden guzik w spodniach i ciesz się wracającą wiosną.

gusbo, kup kurva w końcu ten samochód i rozpierdol ten dział :kul:



ale beka ...hahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tomac - 2016-02-23

Jestem przekonany że imigrant Bio marudzi z racji tego że zwyczajnie nie lubi KABRIOLETÓW i w zasadzie nie ma o nich pojęcia :D

http://www.jdm-option.pl/...er=asc&start=75

Krzyh00 - 2016-02-23

ch00j wielki z wizualem, ja tam czekam na pierwsze onboardy z pojezdzawek tym sprzetem 8-)
gusbo - 2016-02-24

Cóż tu się do k.. nędzy wyprawia w tym temacie !? :lol:

OK, więc mały update. Mike walczy z autem. Klima działa, ustawiana jest geometria itd. Klatka już prawie wyspawana. Zderzak będzie jednak zamiennik, jest już w drodze. Czekam też na rozpórkę i bump-steer kit. Zamówiłem też lusterka MRacing. Takie same jak były w poprzedniej dziwce. Żeby nie było, że nie ma zdjęć to wkleję 2:

Klapka:


Mój pies:

:mrgreen:

SłabyHTB - 2016-02-24

wariat :mrgreen:
dobrze podkręcasz atmosfere :mrgreen: :mrgreen:

ALBI - 2016-02-24

TO MOJA SUKA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


rdk - 2016-02-24

Bio napisał/a:
rdk napisał/a:
[...]

No wybacz, że nie srałem się z emotkami. Skoro marudzenie - usuń z wątku i spokój.
Na razie widzę marudzenie i ból ludzi, bo śmiałem wyrazić opinię, odmienną od ogólnego trendu - przepraszam, poprawię się i będę koniował nad wszystkim i będę się nawet jarał R35GTR.jpg Tomaca
nie wiem o co Ci chodzi z tym sraniem ale na pewno nie widzisz różnicy między jaraniem się czymś a przypieprzaniem się do czegoś, szukasz taniej sensacji i mam wrażenie że masz swoje zdanie czasami tylko po to, żeby mieć swoje zdanie.
Karamba_DC2 - 2016-02-24

SłabyHTB napisał/a:
wariat :mrgreen:
dobrze podkręcasz atmosfere :mrgreen: :mrgreen:


:super:

TorquedMad_Mind - 2016-02-24

rdk napisał/a:
nie wiem o co Ci chodzi z tym sraniem ale na pewno nie widzisz różnicy między jaraniem się czymś a przypieprzaniem się do czegoś, szukasz taniej sensacji i mam wrażenie że masz swoje zdanie czasami tylko po to, żeby mieć swoje zdanie.

Czyli co - jak post nie będzie pozytywny, to nie można napisać? Widać to zresztą już nie pierwszy raz (patrz wątki związane z wyglądem nowego Type-R i NSX'a które mi się po prostu stylistycznie nie podobają, a ludzie się oburzyli, jakby im matki obrażał - tutaj tak samo)
Mówisz, że ja się przypieprzam, a sam właśnie się pocisz, bo zwróciłem uwagę na jeden szczegół tego wątku, co jak widać bardzo Cię zabolało. (zresztą sam "pomarudziłeś" japońcowy za "wujowe źródło", bo widać nie wyłapałeś cynizmu ;) )

Możesz już skończyć bo ta dyskusja i tak nie ma sensu. Ja swoją opinię wyraziłem w pierwszym poście. Jak Gusbo wrzuci wóz, to pewnie skomentuję. Jak mi się spodoba, to pozytywnie, jak negatywnie - też pewnie napiszę co mi nie pasuje, bo od tego jest forum. I będziesz musiał z tym żyć.

rdk - 2016-02-25

o poceniu i innych tego typu tekstach to możesz sobie pisać do swoich kolegów.
o tym kiedy skończę sam zdecyduję. mylisz pojęcia bo nie mówimy tutaj o twoim guście, nie dyskutujemy na temat sytuacji politycznej i źródeł wiedzy na ten temat tylko o klasycznym przypierdalaniu się w Twoim wydaniu, które obserwują wszyscy i wszędzie.
żegnam

TorquedMad_Mind - 2016-02-25

rdk napisał/a:
o poceniu i innych tego typu tekstach to możesz sobie pisać do swoich kolegów.
o tym kiedy skończę sam zdecyduję. mylisz pojęcia bo nie mówimy tutaj o twoim guście, nie dyskutujemy na temat sytuacji politycznej i źródeł wiedzy na ten temat tylko o klasycznym przypierdalaniu się w Twoim wydaniu, które obserwują wszyscy i wszędzie.
żegnam

Ale wrócisz? Masz też ignora jak coś - skoro Wszędzie się przypieprzam (tak twierdzisz), to będziesz miał spokojniesjze życie. A co zostawię dla kolegów to zostawię. Ty lepiej pilnuj swojego spinania się w internecie ;)


A wracając do Tematu: Gusbo - Kiedy wóz się skończy "dokańczać" i będzie u Ciebie? Jest jakaś planowana data?

Johnson - 2016-02-25

Kolegom mógłbyś zostawić po sobie jeszcze dobre wspomnienie i przestać się udzielać ;)
Twisted - 2016-02-25

Trudno nie pamiętać innowacyjnych projektów Gusba S2K, Concerto, Accorda, 240z, E30, E46 i innych, więc sam fakt, że wlecą po zakupie zaklepanej już eski dobre, rare graty i na dodatek dobrze zespojone ze sobą pomysły, czy też fakt, ze kiedy Gusbo zakłada temat, populacja na forum rośnie niczym imigracja w Szwecji - to daje małą przepustkę, aby przymrużyć oko na kolesiostwo. ;-)
Niechże te auto już dojedzie nad morze! :oops: :oops:

gusbo - 2016-02-26

Bardzo chciałbym wiedzieć kiedy w końcu przejmę sunię, ale muszę być cierpliwy. Już wkrótce zapewne...
zamieniłem zdjęcie rysunku na skan. Lepsza jakość.

Dareko - 2016-02-27

Kibicuje jak zwykle :)
B16a2 Mugen - 2016-02-27

Panowie...juz dawno na forum takiej agresji nie widziałem :-> ,Swoja droga to temat ma zaledwie 10 dni a juz na 6 stron ohoow i ahoow :shock: a co dopiero będzie ,jak Ona juz będzie.
gusbo - 2016-03-21

Forum żyje! Wiosna jest! Tymczasem samochód w dalszym ciągu na drugim końcu Polski :-/ . Ale graty wciąż kumuluję. Mam już boczne splittery a'la Spoon, dokładki tylnego zderzaka Downforce w wersji laminatowej. Będą razem ze splitterami lakierowane. W tym tygodniu powinny dojść jeszcze zderzak, rozpórka, bump-steer kit, gałka, dystanse półosi, emblematy od S800 na błotniki i inne pomniejsze detale.


Najbardziej jara mnie paczuszka prosto z Japonii a w środku magia:




Update,
Przyszła rozpórka. Chłopakom się jebło i wysłali mi rozpórkę do Accorda CU / Hondy Inspire. Maskara.

Pilar - 2016-03-21

Co będziesz robił z dziurą w drzwiach? (po demontażu lusterek) ;-)
gusbo - 2016-03-21

Dziur nie będę już używał, więc będą na sprzedaż jakby ktoś chciał :mrgreen:
A tak serio to i tak będę musiał cieniować drzwi po przeróbce błotników, więc przy okazji się je wygładzi i polakieruje.

Pilar - 2016-03-21

No to super, bedzie ekstra 8-)
gusbo - 2016-03-21

Check it out:
Nawet ma napisane, że to Amuse ;)




:mrgreen:

Tommi01 - 2016-03-21

super ciekawe jak spas na aucie :-D
Marker - 2016-03-21

gusbo, bedziesz juz montowal/malowal u siebie czy tam gdzie auto czeka?
ravestation - 2016-03-22

idziesz jak burza!
gusbo - 2016-03-22

Tommi01 napisał/a:
super ciekawe jak spas na aucie :-D

Też jestem ciekaw, może być różnie - ponoć powinien dobrze leżeć, ale... zobaczymy.

Marker napisał/a:
gusbo, bedziesz juz montowal/malowal u siebie czy tam gdzie auto czeka?


Prawdopodobnie nad morzem, ale może w Krakowie - jeszcze nie wiem. I tam i tu mam u kogo to zrobić. A dlaczego pytasz?

ravestation napisał/a:
idziesz jak burza!

Jak wicher po wsi!

Marker - 2016-03-22

czysta ciekowosc.. domyslalm sie ze masz swoj sprawdzony warsztat po odbudowie Datsuna i malowaniu e46, wiec sie tylko zastanawialem czy moze graty beda robione w tzw miedzyczasie (wiec u Mike'a) jak auto jest poprawiane tech ;-) tak czy siak fajnie sie zapowiada :mrgreen:

a tak na serio to chcialem pomoc skladac :lol:

8-)

gusbo - 2016-03-25

Kolejne fanty pomalutku się zbierają:


Emblematy - kopie z tworzywa - oryginalne są cynowe i ciężkie, więc wolałem takie.


Dystanse półosi w wersji superlight - dzięki Jaca!


Gałka Buddy Club.


Trochę picu dla picu.


Tegiwa bump-steer kit do przodu.


A taka belka przyszła zamiast tej do S2000 - sprzedawca nie zauważył MAŁEJ wskazówki, że coś jest nie tak... :lol:

peja$ - 2016-03-25

A nie chcesz sprzedać tej rozpórki? Jak coś to PW
gusbo - 2016-04-27

Mam samochód. Nie ten jednak, który miałem mieć. Ale mam :mrgreen:
Youtro - 2016-04-28

dawaj do projektów :)
gusbo - 2016-04-28

Świeżo po pierwszym myciu i czyszczeniu dachu oraz wnętrza:



No i pierwszy mod. Wywaliłem gałkę Skunk2 w kolorze neotytanowoprzypalanotęczowym (do sprzedania jakby ktoś o takiej marzył, jest ciężka) i włożyłem BuddyCluba, który wpasował się kolorystyką perfekcyjnie. Trochę go przerobiłem, żeby siedział niżej, ale jeszcze to poprawię. Będzie znacznie niżej.

Leo - 2016-04-28

telenowela :super:
Cino - 2016-04-28

:galy: :galy:
gusbo - 2016-04-28

Przytoczyłem walce. Będzie złoooo :mrgreen:

Pit - 2016-04-28

Cholera, ładnie to wygląda. Zaczyna mi się podobać ten kolor lakieru.
KubaJDM - 2016-04-28

Kurde piękna eSka :oops: Jedank dla mnie seryjne fele lepiej siedzą ;-)
kwiatu - 2016-04-28

Te blitzy sa piękne! Bałem sie połączenia czarnego rantu z grafitowym rotorem! Ale czekam na zdjęcie na aucie, mi sie podoba!
Game - 2016-04-28

Dobrze to koło w tym kolorze siądzie do tej budy 8-)
gusbo - 2016-04-28

Też mi się podoba. Muszę tylko gdzieś ranty podgiąć, bo z tym ET i balonem będzie dramat, zwłaszcza jak pójdzie w dół.
Krzyh00 - 2016-04-28

Mam maszynke do rantow jak cos ;)
lukas4 - 2016-04-28

gusbo, hard top planujesz?

czekam na więcej modów z niecierpliwością 8-)

YacaJackowski - 2016-04-28

Wpadnie Spoon i Gusbo pozamiata.
Pilar - 2016-04-28

YacaJackowski napisał/a:
Wpadnie Spoon i Gusbo pozamiata.


W ogole to nie przypasi :-/ Tylko mugen, ale gusbo chyba nie lubi HT 8-)

gusbo - 2016-04-28

Hardtopa nie ma w planach. Wiatr we włosach (wszystkich czterech).
Pilar - 2016-04-28

gusbo napisał/a:
Hardtopa nie ma w planach. Wiatr we włosach (wszystkich czterech).



:zdrowko:

Wiseguy - 2016-04-28

lukas4 napisał/a:
gusbo, hard top planujesz?

czekam na więcej modów z niecierpliwością 8-)

K...a następy :-x , S2000 to radster i takim ma zostać, co innego jak typowo na tor robisz sukę.
OEM felgi widomo wymiatają :-) w końcu takie mam :lol:

lukas4 - 2016-04-28

Wiseguy, co ja poradzę, ze bez niego mi się nie podoba :P
Wiseguy - 2016-04-28

Top always down i suka jest piękna :)
Tomac - 2016-04-28

Wiseguy napisał/a:
K...a następy :-x , S2000 to radster i takim ma zostać, co innego jak typowo na tor robisz sukę


Wiseguy napisał/a:
Top always down i suka jest piękna :)


:ok:

hot_rider - 2016-04-28

i kolega jako pasażer do kompletu :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2016-04-29

Czyli co, czekałeś długo na S2000 które miałes odebrać a finalnie kupiłeś inne ? :mrgreen:
antek - 2016-04-29

Karamba_DC2 napisał/a:
Czyli co, czekałeś długo na S2000 które miałes odebrać a finalnie kupiłeś inne ? :mrgreen:


nigdy nie wiadomo co wyjdzie po poskładaniu przystanków do kupy :mrgreen: :lol:


gusbo :*

gusbo - 2016-04-29

Tak właśnie było. Widocznie tak miało być.
Klima nabita, felgi założone. Dupy nie urywa, bo koza jest i geometria do wymiany. W przyszłym tygodniu będzie zmieniony zawias, dystanse półosi, bump-steer kit, zrobiona geometria i UK mod w tłumikach. Mam nadzieję, że poprawi się wygląd i dźwięk.

Pilar - 2016-04-29

Gleba, camber i będzie git ;-) Ale chyba troche za jasna ta felga:


Wiseguy - 2016-04-29

gusbo napisał/a:
Tak właśnie było. Widocznie tak miało być.
Klima nabita, felgi założone. Dupy nie urywa, bo koza jest i geometria do wymiany. W przyszłym tygodniu będzie zmieniony zawias, dystanse półosi, bump-steer kit, zrobiona geometria i UK mod w tłumikach. Mam nadzieję, że poprawi się wygląd i dźwięk.
Obrazek

Klimę ma burżuj...w poprzedniej nie miał i nie narzekał :-P
UK mod mam i ja, dźwięk jest nawet fajny, będziesz zadowolony :-)

gusbo - 2016-04-29

Pilar napisał/a:
Gleba, camber i będzie git ;-) Ale chyba troche za jasna ta felga:

Felga ze zdjęcia jest czarno-czarna. Moje są grafitowo- ciemnosrebrne. Tak miało być, zgodnie z planem robionym pod ciemną eskę. Może rotory przemaulę a moze nie - zobaczymy jak finalnie to będzie wyglądało.

Mam klimę, jestem już stary. Poza tym teraz jeżdżę na grzyby i do parku, więc kulturalnie musi być :-P

Pit - 2016-04-29

nie wszystkie Suki miały klimatyzację?
rdk - 2016-04-29

Nie podoba mi sie taki balon :(
gusbo - 2016-04-29

Opony takie same jak w poprzedniej esce. Brak gleby robi fuj.
koniu - 2016-04-29

ciemne ranty powodują to że opona wygląda jak wielki balon. Zobaczymy jak będzie wyglądać jak siądzie auto o kilka centymetrów.
TorquedMad_Mind - 2016-04-29

koniu napisał/a:
ciemne ranty powodują to że opona wygląda jak wielki balon. Zobaczymy jak będzie wyglądać jak siądzie auto o kilka centymetrów.

+1
strasznie się zlewa rant z oponą i jeszcze roboty nie robi wg. mnie. Ale sam wzór rotora pasuje do s2k

gusbo - 2016-04-29

Założyłem FIPK K&N. Basowo się zrobiło, ale całkiem fajnie.
Wiseguy - 2016-04-29

Limon napisał/a:
nie wszystkie Suki miały klimatyzację?

Zdarzały się bez klimy. Ja mam ale częściowo zdemontowaną :lol:

Gusbo Nie będzie już tak hardkorowo jak w poprzedniej?! bleeeee ;-)

Tomac - 2016-04-30

Sprorą robotę robią też odpowiednio pyknięte fotki.. Gusbo zrobił niefortunną fotkę tosterem na stojąco, bez przyłożenia się :P czekam na glebę oraz resztę modyfikacji bo narazie jakoś "masywnie" wyglądają te koła.. chciałbym żeby finalny projekt kopał zady :ok:
gusbo - 2016-05-01

Trochę czyszczenia, polerowanie lamp i zmieniłem emblematy oraz założyłem rozpórkę. Przymierzałem też Tamona i nadkola. Siedzą idealnie 




Wczoraj zabrałem się do roboty i założyłem lusterka. Trochę głupio wyglądają do seryjnej reszty, ale z czasem się to w całość poukłada. Zaślepki są oczywiście tymczasowe. Teraz trwa faza poczwarki :mrgreen:




Youtro - 2016-05-02

co to za uk mod ? nic nie słyszałem
hot_rider - 2016-05-02

inne nastawy zawieszenia
Przód:
camber -1,0 stopnia
caster 6 stopni 45" (czyli 6,75 stopnia)
toe 0,0 stopnia

Tyl:
camber -2,0 stopnia
toe 0 stopni 20" (+0,16 stopnia)
total toe 0 stopni 40" (+ 0,32 stopnia)

Youtro - 2016-05-02

a dlaczego nazywa się to uk mod?
gusbo - 2016-05-02

UK mod to wstawienie łącznika między rurę wchodzącą do tłumika a kolanko pętli wychodzącej z tłumika. Omijamy częściowo pętlę w tłumiku co podnosi głośność wydechu. To co opisano wyżej to UK settings geometrii. Polecam zresztą, bo auto fajnie na nich się prowadzi.
CMQ - 2016-05-03

Fajnie, Tomkłe. Jedziesz z koksem. I nie ograniczaj się przy glebie, ja mam takie najazdy, że i GT-R Nismo wjeżdża na pielęgnację.
Wiseguy - 2016-05-03

UK settings i suka robi się potulna jak baranek.
gusbo - 2016-05-04

CMQ napisał/a:
Fajnie, Tomkłe. Jedziesz z koksem. I nie ograniczaj się przy glebie, ja mam takie najazdy, że i GT-R Nismo wjeżdża na pielęgnację.

Hahya, wyczuwam aktywną sprzedaż i przekaz podprogowy :mrgreen: Jak już poogarniam wszelakie mody to pewnie będę chciał Twego delikatnego dotyku zaznać...

Eska jest bardzo potulna. Przeważnie.

Youtro - 2016-05-04

dzięki za wyjaśnienie :-)
gusbo - 2016-05-04

Zrolowałem dzisiaj ranty. Pomalowałem zaciski i znowu założyłem Blitze. W sobotę gleba. W końcu będzie stała jak należy. Zrezygnowałem z poszerzeń, szkoda mi ją ciąć. Albo je sprzedam albo zostawię i może kiedyś do nich dojrzeję.
Wiseguy - 2016-05-06

W środę testowałem UK mod w najdłuższym tunelu w Polsce, muszę przyznać że daje radę :mrgreen:
gusbo - 2016-05-06

Jutro wkładamy gwint. W końcu będzie ładna :-) Jutro też odbieram splittery od lakiernika. Pomalutku nabiera rumieńców.

Wiseguy napisał/a:
W środę testowałem UK mod w najdłuższym tunelu w Polsce, muszę przyznać że daje radę :mrgreen:

Jakiej średnicy rurki masz wstawione? Ja nie zrobiłem jeszcze moda bo mieli tylko 40mm i sie boje, ze będzie za głośno...

gusbo - 2016-05-07

LOW :evil:







Po weekendzie ustawianie zawiasu bo jedzie gdzie chce.

empe - 2016-05-07

Piękna jest. Moim zdaniem felgi idealnie pasują.
Gratuluję!

hot_rider - 2016-05-07

za małe, za baloniaste, nieeee
Youtro - 2016-05-08

grafitowe ranty zmieniłbym na srebrne, ew. polerka i byłaby malina :)
Pilar - 2016-05-08

Kurde myślałem że z tyłu 9J na ET45 wejdzie lajtowo, a tu była rolka plus camber 2,5-3" i dopiero weszło ideolo. :shock:
gusbo - 2016-05-08

Możesz włożyć 245 i będzie łatwiej. Teraz jest około 3 stopni, ale będzie 2 i więcej rolki.
Bajcarek - 2016-05-08

Miałem okazje zaliczyć dziś prawy tym autem. Pampers pełny. :mrgreen: Myślałem że S13 skręca, to jest jeszcze wyższy level, nawet bez ustawionego geo... :mrgreen: Wygląda na żywo miazga, koło urywa kabel od internetu. 8-)
gusbo - 2016-05-08

Kilka fotek z pięknej majowej niedzieli. Dla tych, którzy nie przepadają za felunkiem - zbliżenie wśród kwiecia :mrgreen:





Game - 2016-05-08

Setup buda-opona-felga dla mnie mistrz 8-)
eithray - 2016-05-08

Mnie również się podoba :-) Z odpowiednią glebą Blitz'y robią robotę. Czekam na moment aż suka v2 przebije pierwszą 8-)
Altair - 2016-05-08

Cirkawe jak by wygladaly z prostym rantem a nie lamanym. Troche na male wygladaja na niektórych zdjeciach
Wiseguy - 2016-05-08

gusbo napisał/a:
Jutro wkładamy gwint. W końcu będzie ładna :-) Jutro też odbieram splittery od lakiernika. Pomalutku nabiera rumieńców.

Wiseguy napisał/a:
W środę testowałem UK mod w najdłuższym tunelu w Polsce, muszę przyznać że daje radę :mrgreen:

Jakiej średnicy rurki masz wstawione? Ja nie zrobiłem jeszcze moda bo mieli tylko 40mm i sie boje, ze będzie za głośno...

Nie pamiętam, postaram się zmierzyć.

TorquedMad_Mind - 2016-05-09

hmmm... ciemny rant jednak niezbyt.
Krzyh00 - 2016-05-09

moim zdaniem to bedzie kwestia zdjec. robione sa chyba jakims telefonem, niestety ciemne kolory wymagaja lepszego sprzetu. ranty nie sa az tak ciemne i pewnie na zywo wyglada to dobrze.

jedno co trzeba powedziec to kolor budy malo meski, poprzednia suka miala mega kolor 8-)

gusbo - 2016-05-09

Wiesz jestem tak zajebiście męski, że muszę to trochę kolorem auta tonować :-P
A tak serio, to Monte było piękne, ale już raz było. Na żywo ten kolor też wygląda dobrze i mega podoba mi się niebieski dach.

ravestation - 2016-05-09

me gusta!
gusbo - 2016-05-09

Geometria ustawiona. Nie to auto  Tymczasem pociąłem i pomalowałem tylny zderzak...
Karamba_DC2 - 2016-05-09

Kurde tez mi nie pasuje to polączenie kolorystyczne z fotek, wiadomo ze na zywo jest inaczej, ale na tym kole nawet z fotek powinno byc grubo.
A tak jak pisane bylo wczesniej, takie jakies baloniaste i walcowate te kola.

Beda lepsze fotki z lustrzanki czy cos ? :->

gusbo - 2016-05-09

OK, prototyp zderzaka gotowy. Jak dojdzie lotka i splittery boczne to powinno ładnie zagrać. Zrobiłem dziurę, pomalowałem plasti-dipem i wspaniale wykończyłem taśmą izolacyjną :-P Założyłem też poprzerabiane dokładki zderzaka. Zdjęcia lustrzanka zrobię jak samochód będzie już jakoś w całości, teraz to ulepek jeszcze.





Pilar - 2016-05-09

Rzeźbiarz, malarz, akrobata :mrgreen: Dobrze to wygląda, czekam na splittery, lotke i powrót emblematu hondy na tyle :evil:
gaseb - 2016-05-09

Mi jedyne co średnio leży to ten tylny malutki znaczek honda.

Dobrze zacząłeś, nie tak jak większość osób modyfikujących auta. Podstawa to gleba i dobry spas bo nawet na najbardziej zajebistej feldze, kozica będzie kozicą.

Jak dasz lotkę i boczne splitery to chyba i ooszerzenia będą musiały wpaść :)

KubaJDM - 2016-05-09

gaseb napisał/a:
Mi jedyne co średnio leży to ten tylny malutki znaczek honda.

Właśnie miałem się do tego dowalić :mrgreen:

gusbo - 2016-05-10

Z przodu nie będzie znaczka wcale. Z tyłu albo dziurki usunę, albo ten zostanie. Do lotki emblemat H nie pasuje kompletnie. Poza tym nie lubię logo Hondy, bo mi się źle kojarzy...

Dziura, której nie widać jest spora:


Na tę chwilę wszystko co czarne jest usuwalne, ale myślę, ze zrobię to na ciemno permanentnie, tylko że w satynie a nie połysku.

Hikiel - 2016-05-10

Dla mnie bomba!
Pilar - 2016-05-10

gusbo napisał/a:
Z przodu nie będzie znaczka wcale. Z tyłu albo dziurki usunę, albo ten zostanie. Do lotki emblemat H nie pasuje kompletnie. Poza tym nie lubię logo Hondy, bo mi się źle kojarzy...


Szkoda no ale to Twoja fura :-P

gusbo napisał/a:
ale myślę, ze zrobię to na ciemno permanentnie, tylko że w satynie a nie połysku


Zdecydowanie będzie ładniej!

gusbo - 2016-05-10

Z doskoku zapodałem dyfuzory. Pomalowane w kolor Quantum Grey z palety Hondy, podobnie jak te na tylnym zderzaku.
Na żywo mega wyglądają, teraz przód niedomaga :mrgreen:



Mugen - 2016-05-10

Powoli zaczyna to auto wyglądać naprawde dobrze. Nawet felgi pomimo ciemnego rantu przy odpowiednim świetle wyglądają nieźle i pasują tu
Tomac - 2016-05-10

Wierzymy że zanim pojawi się setna strona tematu to zobaczymy jakieś mody bo narazie to seria na kole i glebie Panie ;) z czego pierwsza połowa wątku jest o aucie którego nie ma, natomiast druga połowa to pierdoolenie o niepasujących felgach i o "niemęskim" kolorze nadwozia :D
gaseb - 2016-05-10

Postaw auto tyłem do światła bo w zaciemnionym nic nie widać.
gvader - 2016-05-11

A myślałem, że tylko ja nie wiem na co pacze :)
gusbo - 2016-05-17

Jeszcze w tym miesiącu eska jedzie do lakierni. Jadę aż do Krakowa, bo ufam chłopakom i sam sobie domieszam lakier (zajmowałem się tym kiedyś i mi tego brakuje :-D ). Będzie założony zderzak Amuse (style) i Tamon na klapę. Zrobię też ładne zaślepki na otwory po lusterkach i pomaluję dół tylnego zderzaka (podoba mi się efekt). Uznałem, że nie zrobię w tym aucie nic, czego nie dałoby się odkręcić w przyszłości, więc poszerzeń nie będzie. Jeśli ktoś je chce, to są na sprzedaż.
zamówiłem też białe klosze kierunków i odblasków do przednich lamp. Myślę, że przerobię też tylne lampy.
Jeśli chodzi o modyfikacje mechaniczne to poszukuję fajnego wydechu. Może ktoś coś wie...

Pilar - 2016-05-17

gusbo napisał/a:
Jadę aż do Krakowa, bo ufam chłopakom i sam sobie domieszam lakier


To rzeczywiście muszą być dobrzy skoro taki kawał drogi robisz :shock:

gusbo napisał/a:
Jeśli chodzi o modyfikacje mechaniczne to poszukuję fajnego wydechu. Może ktoś coś wie...


Jakiś konkretnie? W niemcowni mają na sprzedaż Invidie N1 za 400 jurków albo Q300 za 600, ale pewnie bedą robić problemy z wysyłka...

Albo mudźena z UK za 1400 funciaków o_O

Ktulu - 2016-05-17

z czystej ciekawości gdzie w Krakowie lakierujesz?
KubaJDM - 2016-05-17

Bierz od J's Racing 8-) :evil: 2:36

Yaca - 2016-05-17

osobiście moim zdaniem Toda niszczy wszystkich, dźwięk jest nie do podrobienia a przy tym wszystkim można lecieć autostradą i normalnie gadać w środku.. jedynie cena kosmos :->

widząc ceny wydechów do eski zdecydowałem się na custom wydech wykonany przez SSG i nie powiem złego słowa, spawy pięknie położone, wszystko profi spasowane, i cenowo też rozsądnie ;-)

Pit - 2016-05-17

i chyba w ...uj głośno? :mrgreen:
Pilar - 2016-05-17

Jak sie nie ma tłumików to może być głośno :mrgreen:

BTW Jacek przypominam sie apropo PW 8-)

Yaca - 2016-05-17

sam sobie tak wybrałem wiec tak mam :mrgreen: uprzedzali mnie że będzie drzeć ryja wiec luzzz... może przy ITB i wałkach dźwięk się poprawi 8-)

pw. dzięki za przypomnienie Pilar!

Pilar - 2016-05-17

Yaca napisał/a:
może przy ITB i wałkach dźwięk się poprawi


:malpa3:

gusbo - 2016-05-17

Spontanicznie zrobiłem zdjęcie czym innym niż pomidor.

Tomac - 2016-05-17

Gusbo.. jakbyś chciał coś głośnego i sprawdzonego to mam Invidię N1 Singiel na sprzedaż..
gusbo - 2016-05-17

Singielek odpada. Chcę coś kulturalnego. Q300 albo Tanabe Medallion , T1R, HKS silent - takie klimaty.
Tomac - 2016-05-17

Q300 cięzko nazwać "kulturalną".. drze japę prawie tak samo jak N1 :)
Dareko - 2016-05-18

tu bez wątpienia będzie grubo ;-)
Pilar - 2016-05-18

http://www.s2000.pl/viewtopic.php?f=8&t=5706 8-)
gusbo - 2016-05-18

N1 darła japę zanim odpaliłem samochód :lol: Po jeździe bez silencerów przez resztę dnia słyszałem odrzutowiec. Była wściekła. 2 razy wypluła silencer (raz go znalazłem), 2 razy wyrwało końcówkę z nitów razem z silencerem. Jeździłem w korkach do uszu i patrzyłem jak wiewiórki z drzew spadają. Strach się bać. Ale skłaniam się w stronę Q300 jednak. Może tak źle nie będzie :mrgreen:
Dareko - 2016-05-18

gusbo napisał/a:
Jeździłem w korkach do uszu i patrzyłem jak wiewiórki z drzew spadają.


:lol: :koniuje:

imo S2000 nie potrzebuje glosnego wydechu. Cos w stylu tody jest wystarczająco głośne.

Pilar - 2016-05-18

gusbo napisał/a:
Była wściekła. 2 razy wypluła silencer (raz go znalazłem), 2 razy wyrwało końcówkę z nitów razem z silencerem. Jeździłem w korkach do uszu i patrzyłem jak wiewiórki z drzew spadają.


Buahaha :lol: Jednak UK mod nie zadowoli Cie do końca?

Dareko napisał/a:
Cos w stylu tody jest wystarczająco głośne.


Coś w stylu tody kosztuje tyle :-D

http://www.gotuning.com/p...roducts_id=1331

gusbo - 2016-05-18

Toda jest piękna, brzmi fantastycznie, ale myślę, że edukacja syna i jakieś mieszkanko i samochód jak będzie pełnoletni też jest sprawa ważna.
Dareko - 2016-05-18

Co z custom nie mozna zrobic czegoś cichego? Wiem to samo w FN2 toda idealnie brzmi, ale cena juz nie. Słyszałem kilka razy na jakis scigankach mega drżąca japę s2000 i dla mnie to słabo trochę. Dźwięk nie był przyjemny delikatnie mowiac.
Pilar - 2016-05-18

Dareko napisał/a:
Słyszałem kilka razy na jakis scigankach mega drżąca japę s2000


Yaca pewnie :lol:

Dareko napisał/a:
Co z custom nie mozna zrobic czegoś cichego?


No eltec podobno robi ciche przeloty, może rzeczywiście coś od nich...

Dareko - 2016-05-18

Pilar napisał/a:
Dareko napisał/a:
Słyszałem kilka razy na jakis scigankach mega drząca japę s2000


Yaca pewnie :lol:


nie nie to było zanim Yaca miał S2000 ;) ale tak darła ze az przykro :lol:

gusbo - 2016-05-18

Invidia, choć głośna, to dźwięk ma piękny. Najgorsze są Hondy na straight-pipie. W wyścigach górskich jeździła kiedyś Integra typeR. Ja pierwszego jakie to było paskudnie wiercące w uszach.
Karamba_DC2 - 2016-05-18

Kazdy przelot bedzie przeciez glosny, no cudow nie ma panowie :mrgreen:
A jak by sprowadzic dobry markowy i duzy tlumik , a reszte wyspawac z kwasu z powiekszonym srodkowym ?

Ja mam dwa tlumiki hammera i calosc 2.75"
No cicho nie jest, ale japy wlasnie nie drze, slychac w srodku tez dolot a nie samo buczenie :)
Dla przykladu, w poprzednich Hondach jezdzilem z zatyczkami do uszu jak Yaca, obecnie nawet nie zwracam na to uwagi hehe

Mysle ze w normalnej kasie mozna cos zakombinowac, albo polowac na uzywki markowe :]

Wiseguy - 2016-05-18

Pamiętam jak Gusbo przyjeżdżał w zatyczkach do Borska :mrgreen:
El-Tec za wydech do S2000 będzie chciał ~3000zł, to już lepije kupic ten q300

Tomac - 2016-05-18

Karamba_DC2 napisał/a:
Kazdy przelot bedzie przeciez glosny, no cudow nie ma panowie :mrgreen


Jednak cuda się zdarzają.. mój el-tec jest przelotem 2,5" na dwóch tłumikach i jest cichuteńki.. w przeciwieństwie do komorowego Q300.

Wiseguy napisał/a:
Pamiętam jak Gusbo przyjeżdżał w zatyczkach do Borska :mrgreen:
El-Tec za wydech do S2000 będzie chciał ~3000zł, to już lepije kupic ten q300


Zależy czego się oczekuje.. el tec mega cichy.. Q300 mimo wszystko drze mordę..

gusbo - 2016-05-19

Wczoraj się zawziąłem i od 16 do 23 ustawiałem zawieszenie. Nie wiem ile razy zdejmowałem koła, ale w końcu wyeliminowałem podskakiwanie tyłu praktycznie do zera i ustawiłem wysokość na optymalnym dla amortyzatorów poziomie. Teraz wstępne naprężenie sprężyn pięknie gra z zakresem pracy amora - tłoczek znalazł się w prawidłowej pozycji. Mnóstwo pracy, bo ktoś wcześniej poprzestawiał amory tak, że praktycznie sprężyna nie miała nic do roboty. Auto opierało się na samym amortyzatorze i niezależnie od ustawień twardości był beton a każde ugięcie zawieszenia powodowało odbicie z podwójną siłą. Do tego przód też skakał co dodatkowo kierowało siły na tył potęgując jego podskakiwanie. Cieszę się, bo się bałem że to D2 jest tak słabe, ale nie - zakres ustawień jest imponujący. Nic też nie obciera, poprzesuwałem punkty mocowania zderzaka i wyciąłem mnóstwo zbędnego mięsa. :mrgreen:
Czekam też na wydech, zamówiłem ;-)

Pilar - 2016-05-19

gusbo napisał/a:
poprzesuwałem punkty mocowania zderzaka i wyciąłem mnóstwo zbędnego mięsa.


Foto!

gusbo napisał/a:
Czekam też na wydech, zamówiłem


Od Jarka Q300?

gusbo - 2016-05-19

Brum brum god damn it!

:mrgreen:

Marker - 2016-05-19

okopcone koncowki?? bleeee uzywany.. :-P
Tomac - 2016-05-19

Chciał cicho.. będzie głośno :D nie mniej to bardzo fajny wydech :ok:

https://www.youtube.com/watch?v=shgeXrFaHtg

oraz polecam wątek:

http://www.s2000.pl/viewtopic.php?f=30&t=5704

dealer - 2016-05-19

Tomac masz foto jak wewnątrz wygląda twój tłumik? Jest pełny przelot czy są pozaginane tak śmiesznie te rurki perforowane?? Masz jakieś fotki??
Tomac - 2016-05-19

dealer napisał/a:
Tomac masz foto jak wewnątrz wygląda twój tłumik? Jest pełny przelot czy są pozaginane tak śmiesznie te rurki perforowane?? Masz jakieś fotki??


Absolutny pełen przelot.. jutro mogę cyknąć fotkę..

dealer - 2016-05-19

chętnie zobaczę kilka fotek , wraz z środkiem:)
gusbo - 2016-05-20

Tymczasem dziwka już po trzydziestce.

Sylwek - 2016-05-20

Po trzydziestce a jeszcze dziewica ;)
gusbo - 2016-05-20

Haha, to raczej cichodajka póki co :mrgreen:

Dodam jeszcze, że mój pies się położył.

gusbo - 2016-05-20

Dzisiaj mały detailing nastąpił. Coraz bardziej lubię ten kolor :mrgreen:


Tomac - 2016-05-20

Mi ten kolor zdecydowanie podchodzi :ok:
rdk - 2016-05-21

Foto nie działajet
YacaJackowski - 2016-05-21

rdk napisał/a:
Foto nie działajet


Dorzuc wegla do internetu bo u mnie smigaja.

Gusbo, dobra esa, kola pasuja bardzo fajnie do tego koloru

DoSeR - 2016-05-21

Kolor budy jest całkiem spoko. Za to kolor wnętrza jak dla mnie paskudny.
Hikiel - 2016-05-21

U mnie też nie działają foty.
memo88 - 2016-05-21

U mnie również brak
Krzyh00 - 2016-05-21



dealer - 2016-05-21

Tomac napisał/a:


Absolutny pełen przelot.. jutro mogę cyknąć fotkę..


będą tą fotki?

Marker - 2016-05-21

ja tam widze wszystkie ;-)
Tomac - 2016-05-22

dealer napisał/a:
Tomac napisał/a:


Absolutny pełen przelot.. jutro mogę cyknąć fotkę..


będą tą fotki?


Fotka środka końcowego.. rura w tłumiku już zaczyna iść pod kątem ale doskonale widać że to przelot.. zresztą byłem przy robieniu tego wydechu od podstaw i wiem czego chciałem.. :)


gusbo - 2016-05-22

Ostatnie focisze esy z seryjnym ryjkiem. Kolejna piękna niedziela :mrgreen:









Pankracy - 2016-05-22

Nie złapałeś za tyłeczek?
gusbo - 2016-05-22

Dostałbym z liścia. To porządna dziwka.
Pit - 2016-05-22

dzisiaj był idealny dzień żeby pojeździć bez dachu, zazdroszczę :-)
antek - 2016-05-22

gusbo napisał/a:
Dostałbym z liścia. To porządna dziwka.


:lol:

Pięknie się prezenci 8-)

Krzyh00 - 2016-05-22

no to teraz widebody 8-)


eithray - 2016-05-22

Dziś spotkałem zeto na ulicy, dobrze się trzyma 8-)
Wiseguy - 2016-05-23

Krzyh00 napisał/a:
no to teraz widebody 8-)

Obrazek

Te lampy to porażka :roll:

tarjei86 - 2016-05-23

chyba kwestia gustu ;-) mnie się nawet podobają. Myślę, że tu dużą rolę odgrywa pozostała część body razem wzięta. Może to być niezłe.
gusbo - 2016-05-23

Ani wide body ani takich ledzików nie założę. To auto emeryta w końcu.
Krzyh00 - 2016-05-23

Ta emeryt, na slikach i przelocie :mrgreen: :-P
gusbo - 2016-05-23

Przygotowuję auto do lakiernika, więc założyłem zderzak. Zaczęło się pięknie. Ma nawet natłoczone Amuse s2000 i jakiś tam numer, ale dalej było już tylko gorzej. Wycinał go pijany chłop brzeszczotem chyba. Po założeniu nie pasował wcale i już miałem odwoływać wizytę na lakierni. Dałem mu jednak szansę i trochę go poprzycinałem, podszlifowałem i po kilku przymiarkach rokuje lepiej. Mam nadzieję, że kumpel lakiernik, który jest najlepszym magikiem jakiego znam, da radę. Jak nie, to wracam do OEM i szukam ładnej dokładki (nie CR od razu mówię).





Zobaczymy...

KubaJDM - 2016-05-23

Śmieszny ten zderzak, taki zjarany delfin :lol: :mrgreen:
gusbo - 2016-05-23

No coś w tym jest :mrgreen:
Na żywo jest fajny, dłuższy i bardziej agresywny od fabryki. Ma też dyfuzor od spodu.

gvader - 2016-05-24

Nawet kolor fury pasuje do tego 'zjaranego delfina'. Chyba przy okazji nickname dla projektu się znalazł :)
Hikiel - 2016-05-24

Jakoś tak na agresywności stracił ten przód.
Pilar - 2016-05-24

W kolorze będzie lepiej, ale ma coś z tego delfina i chyba nie zamieniłbym na niego zderzaka z polifta...


gusbo - 2016-05-24

Każda esa bez tablicy ma coś z delfina jak jej takiego mug-shota strzelisz.
Ogólnie sam wzór zderzaka jest świetny. Takie OEM+
Będzie coś w ten deseń:

Jak pisałem, zobaczymy...

tarjei86 - 2016-05-24

z boku czy ukosa wygląda super... od frontu sprawia wrażenie, jakby był ścięty i czegoś brakowało po bokach. Także to pewnie kwestia ujęcia i braku koloru.
Wiseguy - 2016-05-24

Raczej z rekina, szczególnie ten nos :lol:
gusbo - 2016-05-25

Pysio z dystansu. Nie mogę się doczekać, jak to będzie wyglądało po lakierowaniu.


Żeby nie było stagnacji, małe gadżety do lamp przednich. FCUK amber :mrgreen:

Wiseguy - 2016-05-25

gusbo napisał/a:

Żeby nie było stagnacji, małe gadżety do lamp przednich. FCUK amber :mrgreen:
Obrazek

I bardzo dobrze :super:

Pilar - 2016-05-25

Lepiej przypasi :->
Tomac - 2016-05-26

Wg mnie poliftowy OEM zderzak z odpowiednią dokładką jest bardziej agresywny od tego z racji chociażby większych i "wyższych" wlotów powietrza (przynajmniej wizualnie). Ale ten też fajny.. zawsze coś innego :ok:
gusbo - 2016-05-26

Esa w lakierni. Pozdro z Krakowa!
koniu - 2016-05-26

A co to za dobry lakiernik w tym Krakowie że opłaca się taki kawał jechać ;) ?
hot_rider - 2016-05-26

postanowiłem zmienić kolor? :-P
Marker - 2016-05-26

gusbo, to Wilk z WallStreet.. długi weekend w Krakowie, to sobie auto maluje :mrgreen:
gusbo - 2016-05-27

Haha. Jaki wilk takie wallstreet :mrgreen: Kolor dobrany. Teraz przygotowanie, później lakier.

gusbo - 2016-05-28

I po operacji:


Leo - 2016-05-28

dobrze siadło, kolor też wygląda na nieźle dobrany :)
jak masz przymocowaną tablice rejestracyjną?

Pilar - 2016-05-28

mlody87 napisał/a:
jak masz przymocowaną tablice rejestracyjną?


To pewnie wlepka

Co to za lakiernik? Super dobrany kolor ;-)

Les - 2016-05-29

Pilar napisał/a:
mlody87 napisał/a:
jak masz przymocowaną tablice rejestracyjną?


To pewnie wlepka

A dzie tam wlepka, odstaje i jest gruba :)

wisnia8686 - 2016-05-29

Gdyby nie ten kolor budy była by piękna!
Hikiel - 2016-05-29

Kurde nie widzę fot :/
gusbo - 2016-05-30

Zderzak nie jest do końca idealny. Widać pod lakierem niedoskonałości i jego powierzchnia jest miejscami pofalowana. Do tego pasuje jako tako. Niestety w ciągu jednego dnia nie było szans wyprowadzić go idealnie a tylko 1 dzień na to był. Popracuję jeszcze nad jego spasowaniem, a ponieważ lakier dobrany i receptura zapisana, to mogę w ciemno wysyłać teraz fanty i wrócą w kolorze. Lotka za to wyszła pięknie i teraz dupeczka wygląda jak (przynajmniej według mnie) powinna :mrgreen:

Pomalowany jest też spód tylnego zderzaka - Quantum Grey w satynowym wykończeniu.
Tablica to tłoczone aluminium, tyle ze jest mała. Chwilowo na taśnie dwustronnej ale kminię jak zrobić ładną podstawkę.

Lakiernia to www.mawro.com.pl Polecam ;-)

Nie obyło się bez małego hardcoru oczywiście 8-)


Po powrocie - auto jest totalnie brudne, ale widać co i jak:



gaseb - 2016-05-30

Masz świetne wyczucie smaku i idealnie dobierasz felgi i graty do nadwozia!


Gdzie zamawiałeś tą tablicę?

gusbo - 2016-05-31

Dzięki, choć zdania co do tego dobierania są podzielone :-P
Kilka zdjęć po umyciu. Nie wiem jak, ale owady zabite były nawet na lotce z tyłu, że o bocznych szybach nie wspomnę :lol:






gaseb - 2016-05-31

Świetnie wszystko wyszło.
Co to za wnęka w lotce? Na 3 światło stop?
Szkoda ze nie lubisz znaczków H, trochę ich tu brakuje.

Zrób zdjęcie tyłu ale tak aby słońce na zderzak padało 

gusbo - 2016-05-31

Tamon ma dziurę na światło stop. Podobnie jak w poprzedniej, zrobiłem tam szybkę, aby nie dostawał się brud.
W tygodniu zakładam wydech. Będzie też mocowanie tablicy z regulowanym kątem.
Zderzak, jak go porządnie dopasuję wraca do lakierni. Myślę, że ogarnę też jakiś splitter pod niego (mały, bo sam zderzak i tak ma wbudowany dyfuzor).
W weekend może zajmę się lampami, chociaż okrutnie nie chce mi się ich rozbierać :kwasny:

Hikiel - 2016-05-31

Podoba mi się!
Pilar - 2016-05-31

Dupcia fajna :mrgreen: Ale zderzak wole OEM polift i te fele...czasem na fotce wyglądają fajnie a czasem słabo. Mieszane uczucie mam, no ale Tobie ma się podobać 8-)
kozel - 2016-05-31

Coś czuje że problem tych felg polega na tym że rant zlewa się z oponą i opona wygląda baloniasto w wuj. Przy kontraście między felgą a oponą było by znacznie lepiej. Pytanie ile to jest kwestia koloru rantów, a ile zdjęć. No ale co tam felgi, fura idealna do grzania na torze, nie myślałeś coś?
hot_rider - 2016-05-31

x2 felga słabo wygląda w dodatku ciemny rant zmniejsza ja optycznie
Pit - 2016-05-31

ogólnie to szacun za podejście, ale tutaj mi się dużo bardziej podoba:



jak na mój gust nowe felgi robią mega negatywną robotę w tym aucie :)

Później - 2016-05-31

będę bronić tego koła! jest super , tak inaczej..ogląda się auto z przyjemnością
TorquedMad_Mind - 2016-05-31

hot_rider napisał/a:
x2 felga słabo wygląda w dodatku ciemny rant zmniejsza ja optycznie

x3 wzór felg w miarę spoko (ale czy do s2k? tak "civicovo" mi wyglądają), ale nie w tym kolorze... polerka rantu już by polepszyła wygląd spooooro...

gaseb - 2016-05-31

Zajebiście agresywnie wyglądają te felgi w dodatku w takim połączeniu kolorystycznym. Jest dobrze, bardzo dobrze. OEM felga niby lepsza? Ładna ale bez przesady :-D

Ta eska to typ agresywny :mrgreen: Jest sporo wiekszy przedni zderzak z wysuniętą dolną częścia co idealnie pasuje do tylnej większej lotki i bocznych spliterów. Felgi z oponą która może wyglądać na baloniastą idealnie się tu wpisują.

TorquedMad_Mind - 2016-05-31

gaseb napisał/a:
OEM felga niby lepsza? Ładna ale bez przesady :-D

a ktoś tak twierdził?

hot_rider - 2016-05-31

po tej focie


ja tak twierdze :->

gaseb - 2016-05-31

Bio napisał/a:
gaseb napisał/a:
OEM felga niby lepsza? Ładna ale bez przesady :-D

a ktoś tak twierdził?
poprzednia strona klik ;)
Karamba_DC2 - 2016-05-31

No nie da się ukryć że felga jest za ciemna do całości auta.
Karoseria jasna , top jasny , felga ciemna.

Gaseb dla mnie ta eska jest stylowa a nie agresywna :shock:

Agresywna to jest Yacy np , ale ta ani trochę , jest zrobiona ze smakiem i brakuje koła z jebnięciem do dopełnienia całokształtu , może na zywo jest lepiej , ale ta felga odejmuje i postarza taką zadbaną karoserię :->

gaseb - 2016-05-31

Agresywna może być stylowa a stylowa agresywna ;) Yacy jest utrzymana w stylu rejsingowym a ta w ulicznym ale wg mnie agresywnym. No spójrz na tą mordę :mrgreen:


Krzyh00 - 2016-05-31

agresja to byla tutaj:



obecny zderzak mnie sie nie widzi :(

Baza - 2016-06-01

No gusbo co jak co ale MK.I miałes o niebo fajniejsze. ten kolor mi nie pasuje. Ten środek niebieski przywodzi mi na myśl Audi TT z tym ochydnym niebieskim wnętrzem.
Kolo też faktycznie OEm lepiej wyglądało.

gusbo - 2016-06-01

Przeczytałem komentarze i skierowałem swe kroki prosto do garażu. Przeprowadziłem rozmowę dyscyplinującą ze zderzakiem. Nie był zbyt rozmowny. Jakoś tak nawet nie oponował jak mu wstawiałem, że rujnuje mi opinię, zdrowie itd. Felgi to już kompletnie brak słów. OEMy grały w rogu w karty i popijały browary nabijając się z nich niemiłosiernie - a te nic. Bezbazie kompletne.

Felgi były przygotowane do auta w innym kolorze, ale to nie zmienia faktu, że ja chcę aby opony wyglądały na większe i baloniaste. Podoba mi się to. Podoba mi się też wiele innych felg i możliwe, że kiedyś je zmienię. Tymczasem na czymś trzeba jeździć a z całym szacunkiem dla tych oryginalnych - mają niewłaściwy offset a dystansów nie chcę. Mam ten samochód niespełna miesiąc, więc chyba i tak tempo zmian jest OK. Poza tym wklejanie zdjęcia eski pokazującego, jak była kompletnie seryjna, nie ma sensu na forum traktującym o modyfikacjach...
Także take it easy i mam ledowe żarówki postojowe, które dzisiaj założę :mrgreen:


tarjei86 - 2016-06-01

tempo jest iście kosmiczne :-) przynajmniej jak dla mnie.
Koła to rzecz, którą zawsze można zmienić. Ja wciąż mam do nich mieszane uczucia, ale nie ze względu na wzór. Ten jest świetny wg mnie. Ale ten rant jest za ciemny. Nie mniej - to Tobie ma się podobać, to Twoja fura. Jeśli Tobie sprawia radochę na pysku - to tak trzymać 8-) za to front z każdym kolejnym zdjęciem mi się podoba bardziej. Przydałaby się profi sesja :-)

gusbo - 2016-06-01

W drodze na montaż wydechu :
jadymy
:mrgreen:

Wiseguy - 2016-06-02

Kobieta w S2000 to piękny widok :-)
Ważne że Tomkowi się podoba, ja wiem że efekt finalny będzie zajwiskowy :super:

Autos Süchtig - 2016-06-02

szkoda ze tych smerfnych hitów nie wyłączyłeś. Byłoby lepiej słychac Honde. :D
gusbo - 2016-06-02

Teraz nawet z muzyką Fasolek byłoby ją słychać :mrgreen:
Tomac - 2016-06-02

I jak z tym wydechem? Nie jest głośniejszy niż myślałeś że będzie? Test pajp jest?
gusbo - 2016-06-03

Jest OK. Nie cicho, to na pewno, ale jak się nie otwiera przepustnicy, to da się normalnie jechać i słychać nawet własne myśli. Za to w razie WOT drze papę okrutnie. Metalicznie i złowrogo. Nie jest tak hardcorowy jak N1, ale też nie jest milusi. Test pipe Megan Racing, zrobiłem też CEL fixa - póki co zero kontrolek.







Muszę jeszcze coś zrobić z lewą końcówką, bo wystaje za zderzak za bardzo.

YacaJackowski - 2016-06-03

Szkoda, że masz awersję do znaczków Hondy - lepiej pupa by wyglądała.
gusbo - 2016-06-04

Polatane, zwierzyna spłoszona, niewiasty roześmiane, Babcie i Janusze pomstują. Piękny dzień :mrgreen:














Wojtuuus - 2016-06-04

I DE AL NIE.
eithray - 2016-06-04

Szkoda, że szczędzisz nam na rozdzielczości zdjęć :-(

Nagraj jak brzmi Invidia :-)

Game - 2016-06-04

Dla mnie spas idealny :-)
gaseb - 2016-06-04

Czemu otworu na 3 stop nie zalepiłeś? Będziesz tam stopa wsadzał?

Nie usuwałbym amberków, będzie blado trochę ;)

Świetnie. Stylistycznie, ta o wiele bardziej mi się podoba niż poprzednia eska.

gusbo - 2016-06-04

Tam jest światło stopu. Zobacz filmik kilka postów wyżej.
gaseb - 2016-06-04

Aaaa faktycznie, jakoś mi to umknęło. To git :mrgreen:
Hikiel - 2016-06-04

Długo nie umiałem się przekonać głównie do koloru samochodu ale jest sztos. Nie zawiodłem się :)
Pit - 2016-06-04

na tych fotkach już dużo lepiej się prezentuje 8-)
TorquedMad_Mind - 2016-06-04

wg mnie poprzednia była lepsza. Całosc obecnej wg. mnie średnio
(czekam na gównoburzę bo #ojesuniepodobasie)

Później - 2016-06-04

#klasa światowa, mega resorak , gratulacje.
gusbo - 2016-06-04

Spoko, że się Wam podoba. Na żywo też jest OK. Dzisiaj jeszcze ustawiałem wysokości zawieszenia i wyciąłem jeszcze więcej mięcha z tyłu. Przesunąłem też mocowania zderzaka tylnego o kolejne 4cm.

Bio. Dlaczego ma ktoś mieć pretensje, że masz swoją opinię? Jest jak dupa, każdy ma swoją. Jeśli mogę Ci coś podpowiedzieć, to uwierz w karmę. Czym strzelasz do innych, tym strzelają do Ciebie. Twoja sprawa - jaki klimat Cię kręci w takim się maczaj. Ja wolę pochwalić coś co mi się podoba, niż skrytykować, co mi się nie podoba - dlatego, że ludzie odwzajemniają się tym samym. Sami kreujemy swoją rzeczywistość. Ja wolę zajebistą :mrgreen:

Arni_EG6 - 2016-06-04

Piękna :serce:
TorquedMad_Mind - 2016-06-05

gusbo napisał/a:

Bio. Dlaczego ma ktoś mieć pretensje, że masz swoją opinię?

zapytaj ktosiów ;)
gusbo napisał/a:

Jest jak dupa, każdy ma swoją. Jeśli mogę Ci coś podpowiedzieć, to uwierz w karmę. Czym strzelasz do innych, tym strzelają do Ciebie. Twoja sprawa - jaki klimat Cię kręci w takim się maczaj. Ja wolę pochwalić coś co mi się podoba, niż skrytykować, co mi się nie podoba - dlatego, że ludzie odwzajemniają się tym samym. Sami kreujemy swoją rzeczywistość. Ja wolę zajebistą :mrgreen:

A widzisz ja zawsze byłem uczony aby być szczerym. Nawet jak to "nie będzie popularne". No i niestety czasami widać, że niektórych to boli ;) Wrzuciłeś na forum, opinie dałem, Ty będziesz dalej robił wóz po swojemu, a ja czasem będę tu zaglądał. Ty to rozumiesz, ja to rozumiem, ktoś się będzie spinał bonie koniuję. Taki już jest internet i niektórzy ludzie zostali skrzywdzeni "życiem sukcesu" i ciągłym poklepywaniem po plecach. Dostają epilepsji jak im się nie przytaknie ;)

Ale nie zaczynajmy offtopa.

Tomac - 2016-06-05

Dobrze wygląda :ok:
Krzyh00 - 2016-06-05

gusbo napisał/a:
Ja wolę pochwalić coś co mi się podoba, niż skrytykować, co mi się nie podoba - dlatego, że ludzie odwzajemniają się tym samym. Sami kreujemy swoją rzeczywistość. Ja wolę zajebistą :mrgreen:


Gusbo Coelho :mrgreen:

a tak powaznie cytacik w ramke :)

Johnson - 2016-06-06

Przekładając na język jdmo!
Lubię lizać innych po jajach, bo lubię jak mnie liżą :lol:

gusbo - 2016-06-08

Czas na quiz :mrgreen:
Proszę podać preferowany wizerunek i wiek preferującego (gdyby napisy na oponach wygrały, będę znał powód :-P )

A (jest jak jest)


B (pasek i logo na feldze)


C (ultra JDM, nastolatki sikają, odblaskowe show)

Hikiel - 2016-06-08

Numer jeden. Póki nie będzie jakichś spliterów, skrzydeł czy inncyh kanardsów nie dawałbym napisów na opony.
Pilar - 2016-06-08

A, 28 :mrgreen:
Krzyh00 - 2016-06-08

ogolnie maziajki na oponach wygladaja dobrze, ale tu mi sie jakos nie widza. cos jak baletnica w adidasach :mrgreen:
gusbo - 2016-06-08

Nadmienię, że B jest na felgach "naklejone".
Wiseguy - 2016-06-08

A - wiek przedemerytalny :lol:
YacaJackowski - 2016-06-08

Ja proponuję A, mam 27 lat, pozdrawiam.
Monster - 2016-06-08

A, wiek 33 hahahaha
Pit - 2016-06-08

A, 25 :-P siła tkwi w prostocie
KubaJDM - 2016-06-08

oczywiście, że C :mrgreen: 20 8-)
Badej - 2016-06-08

C :oops: , 30 lat :wstyd:
rdk - 2016-06-08

C 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
MeHow - 2016-06-08

C // 26 8-)
Gumka23 - 2016-06-08

Radek, a wiek gdzie? :lol:

Żaden z powyższych, w każdym coś jest nie tak, ale najlepiej B. / 29

Hikiel - 2016-06-08

Ja celowo pominąłem wiek ze względu na zmianę pierwszej cyfry, która czeka mnie w przyszłym miesiącu i związanego z tym doła :D
rdk - 2016-06-08

Gumka23 napisał/a:
Radek, a wiek gdzie?
wiek XXI, lubię czasy współczesne 8-)
Arni_EG6 - 2016-06-08

Zdecydowanie B - 27, IMO wersja C bardzo dobrze siadła by na Twojej poprzedniej AP
Baza - 2016-06-08

Przy takim dużym balonie ja bym się skłaniał jednak ku C
30lat

Patryk7g - 2016-06-08

C / 20 :->
Kawasaki - 2016-06-08

B, ale bez logo, 33 :oops:
tarjei86 - 2016-06-08

dla mnie B najlepiej.... 3 z przodu za 2 dni :P
B16a2 Mugen - 2016-06-08

Opcja B ;) / 24 Dziękuję dobranoc.
gusbo - 2016-06-09

W tzw. międzyczasie założyłem podstawkę pod tablicę z regulowanym kątem. W razie W można do niej będzie założyć dużą tablicę, albo małą złożyć pod zderzak, żeby nie zasłaniała wlotu. Myślę, że to w miarę kulturalnie wygląda.






YacaJackowski - 2016-06-09

Wygląda duże lepiej niż w seryjnym miejscu.

Kiedy pozbywasz się amberów?

gusbo - 2016-06-09

Jak załatwię drugie szkiełko do tylnej lampy, to rozbieram wszystkie 4 i robię clearing. Chociaż tak mi się nie chce...
Leo - 2016-06-09

tablica tablicą ale ten garaż ma dobry klimat :shock:
Kolor suki w nim wygląda bajecznie ;-)

rdk - 2016-06-09

gusbo, stary handlarz złomu, to w garażu się nazbierało 8-)
napisałem, że C bo B jest przekombinowane, a na takim balonie taki "kultowy" napis jak w C wygląda po prostu dobrze. Natomiast chyba najrozsądniejszym będzie zostawienie "clean look"

Miejsce na tablicę super, mała nie wpływa na ilość dostarczanego powietrza, więc jest git 8-)

BeNeK - 2016-06-09

C - 13 :oops:
Kawasaki - 2016-06-09

Wygląda jak uśmiechnięty szczerbaty delfin :D
Tomac - 2016-06-09

Ja bym ambery zostawił :)
gusbo - 2016-06-10

Też mam wątpliwości. Na pewno nie mogę po prostu zmienić tych kloszy i złożyć lamp. To jakoś tak nie do końca wygląda. Myślę o lekkim zmodyfikowaniu wyglądu wkładów lamp, ale o ile dokładnie wiem co bym zrobił w przedlifcie, to tutaj jest to trochę trudniejsze. Kminię kminię... stand by.
gusbo - 2016-06-11

Dzisiaj jakieś 100km od domu odpadła mi sonda lambda z kawałkiem test pipea (się Megan Racing nie popisało). Dziurka powstała... Nie wiem ile decybeli generował ten wydech, ale czacha mnie dymi i trzęsą mi się oczy.

Efekt pierdnięcia na skróty.

Do tego przestał świecić lewy xenon. Pokazała dziwka gdzie moje miejsce w szeregu...

Pilar - 2016-06-11

A to suka...
Bajcarek - 2016-06-11

Lepiej pierdzieć, niż szorować.
gusbo - 2016-06-11

Kilka fot w masakrycznym słońcu, kiedy jeszcze było w miarę cicho...:











A tego nie próbujcie w domu, musiałem jakoś podwiązać dyndającą sondę... scary as fuck:


I eska tam, gdzie lubią eski być - u zaprzyjaźnionego mechanika, razem z siostrą :mrgreen:


8-)

Hikiel - 2016-06-11

Koła pięknie wypełniają nadkola.
Game - 2016-06-11

Byłeś w Mielnie i nic nie napisałeś. Bym oblukał na żywo 8-)
Nastek - 2016-06-12

S2k vol.1 by Gusbo było przemistrzem, vol.2 od koloru przez felgi kompletnie do mnie nie przemawia. Może dlatego, że vol.1 był przeokrutny i ciężko będzie go przebić :!:
Wiseguy - 2016-06-12

Moja to dopiero pokazała, poprawiłem jej mocowanie wydechu, to strzeliła focha że jakiś tam koleś zaglądaj jej pod kieckę i zepsuła sobie wysprzęglik, musiałem przejechać pół Gdańska bez sprzęgła do mechanika
evolander - 2016-06-13

Gdzie dorwałeś taką podstawkę pod tablicę? :-)
clark - 2016-06-13

Takiego kanału pod naprawę nie powstydził by się nawet Krychu! W tym mocnym słońcu felgi odcięły się od opon i wyglądają znacznie lepiej niż na fotkach, gdzie się z nimi zlewały, kiedy (albo- czy?) zmiana koloru na jakiś jaśniejszy?
Les - 2016-06-13

evolander napisał/a:
Gdzie dorwałeś taką podstawkę pod tablicę? :-)

Pewnie relokator tablicy , wygoglujesz i na pewno znajdziesz :)

Eska niezla a tak poza tematem ktos podrzuci link do poprzedniej eski (vol.1)

Gumka23 - 2016-06-13

http://www.jdm-option.pl/...00-AP1-by-gusbo
gusbo - 2016-06-16

Zabrałem się za lampy. Auto i tak nie jeździ, bo nie mam przetwornicy xenona, więc wyjąłem lampę i zabiłem amber. Trzeba to wycinać niestety. Szkiełko dorobione jest z oryginalnej części od lampy z przedlifta, więc zostało OEM w pewnym sensie.

Lampa po wypatroszeniu (tzw. gay-look):


Lampa z kloszem:




:-D

Krzyh00 - 2016-06-16

Diabel tkwi w szczegolach. Sex 8-)

Ps. Gustowna flanela w krate :mrgreen:

gusbo - 2016-06-17

Wstępna przymiarka. Czekam na lampę -dawcę, żeby skończyć drugą stronę.

Zawsze chciałem zobaczyć polifta bez amberów, no to widzę :mrgreen:

rastle - 2016-06-17

Mnie się podoba :-)
YacaJackowski - 2016-06-17

Imo super wyglada
Wiseguy - 2016-06-17

Amber jest blee :roll:
Dobra robota

Pit - 2016-06-17

fajnie wygląda, swoją drogą tak się zastanawiam jak by wyglądała z czarnym poszyciem dachu :)
gusbo - 2016-06-18

Dach do tego koloru musi być niebieski. Spaja budę z wnętrzem. Jak dla mnie to atrybut. Rozebrałem kolejną lampę- musiałem ją 4 razy do pieca wkładać, nie chciała się skubana poddać. Te tylne klosze łamią się od samego patrzenia na nie... :-/
Pilar - 2016-06-18

Ile musi siedzieć żeby ten klej puścił?
Krzyh00 - 2016-06-18

a ja pragne przypomniec ze jutro jest mozliwosc zdjecia mchu i pajeczyn z tego kanalu :) :

https://www.youtube.com/watch?v=DWfNHCBmZRU

gusbo - 2016-06-18

Krzychu, nie dla psa kiełbasa niestety.

Lampy wygrzewam około 10 minut, ale robię to trochę inaczej niż większość. Rozgrzewam piekarnik do 180 stopni, wyłączam i dopiero wtedy wkładam lampę. Lampa powinna stać w takiej pozycji jak w samochodzie, najlepiej na kawałku drewna. Najmłodszym wyjaśniam, że drewno to taki naturalny (ekologiczny, bio) produkt, którym można czasem zastąpić kompozyty węglowe, pcv, abs, pu i czasem tytan, magnez itd. Przydatne, serio.

Pilar - 2016-06-18

Okej, dzięki za info. Potem jakiś skalpel i ciach? Mam plan żeby swoje lampy z polifta rozkleić, wyczyścić i na nowo skleić, bo prawa mi często paruje. Słyszałem że te lampy z polifta tak mają...
Hikiel - 2016-06-18

Rozklejanie to nie taka ciężka sprawa ale usuwanie kleju do zera to masakra.
Krzyh00 - 2016-06-18

jak ktos chce wyzwanie level expert to polecam lampki przednie valeo a4 b5 lift :v lampe prawie wylalem z piekarnika a dalej klej trzymal :lol:
gusbo - 2016-06-18

Niestety nie skalpel, tylko płaskie srubokrety. Podważasz czarny plastik lampy przy haczykach na kloszu i zaczynając od wewnętrznej strony lampy (przy klapie bagażnika) odciagasz klosz od reszty lampy tak, zeby go nie wyginac za mocno. Jest jakies 45% szans, że klosz peknie... No ale jak lubisz adrenalinę :mrgreen:
Pilar - 2016-06-18

wiedziałem że to nie może być za proste :roll:
gusbo - 2016-06-19

Niedziela, czas dla rodziny, czas na odpoczynek. No chyba, że są lampy do zrobienia :mrgreen:

I see shit:


Lekko zmieniony odblask, żeby było smuklej:


Tło dla odblasku, żeby bardziej podbić jego refleksyjność, do tego pomalowałem kawałek wnętrza lampy na srebrno, żeby optycznie wydłużyć odblask i "połączyć" go z kierunkiem.


Wnętrze klosza światła pozycyjnego zrobiłem na czarno, bo było chromowane, teraz już nie rzuca się tak w oczy. Jest też srebrny "ring" na kloszu kierunkowskazu, ktróry był na amberach a na tych białych już nie:


Jutro czyszczenie silikonu i sklejanie:


A tu tylny amber przed i po wycięciu:




Idę spać.

Pilar - 2016-06-19

Zmiana felg na advany? :-P (dwa ostatnie foto)
ravestation - 2016-06-20

Pilar wszystko obczai :P
gusbo - 2016-06-20

Dobre oko (i nie zjebałem rysunku :lol: ). To tylko takie marzenia na kartce póki co.

Lampy... myślałem, że lepiej siądą - co myślicie?


Hikiel - 2016-06-20

Hahaha :D Wygląda jakby miała ze sobą problemy :lol:
Pilar - 2016-06-20

ravestation napisał/a:
Pilar wszystko obczai :P


No ba :mrgreen: Advany to idealne koło dla esy :oops:


gusbo napisał/a:
Lampy... myślałem, że lepiej siądą - co myślicie?


buahaha, może być dobry mod, zjarany delfin z wytrzeszczem :lol:

Arni_EG6 - 2016-06-20

Wygląda świetnie :D


TorquedMad_Mind - 2016-06-20


gusbo - 2016-06-21

Projekt fcuk amber częściowo wykonany:




YacaJackowski - 2016-06-21

Dla mnie zajebiście wygląda.
Bajcarek - 2016-06-21

Dobrze wyglądają te lampki po modzie!
Krzyh00 - 2016-06-21

Desaturate mode on :-P
Baza - 2016-06-21

Lampy klasa. Gratulacje dobrej roboty
gusbo - 2016-06-24

Dzieki, co najważniejsze nie parują. Tylne jeszcze w obróbce, bo lampa dawca zamiast prawej przyszła lewa...

Tymczasem roztaczam kolejne wizje:

Twisted - 2016-06-24

Czyli według takiego planu wracamy do czystego stylu Gusbo sprzed lat panowania pierwszej S2K. :D Naturalnie będzie to inny samochód, ale jeżeli miałby iść w takim kierunku, nie będzie na krok odstawał pierwszemu projektowi... możliwe, że go nawet prześcignie. :o
Krzyh00 - 2016-06-24

Slimaki na przednim zderzaku,
Nie smakuja mi ;)

Pit - 2016-06-24

gusbo, kibicuję, fajnie by wyglądała :)
gusbo - 2016-06-26

Me and Johny Depp got rid of Amber 8-)










Pilar - 2016-06-27

Super z przodu te lampy wyglądają! Ale z tyłu coś mi nie pasuje, ale to pewnie przez to że przyzwyczaiłem się do ambera u siebie :-P Fajne fotki 8-)
gaseb - 2016-06-27

Z amberkiem wg mnie było ciekawiej, teraz mdło się zrobiło.
TorquedMad_Mind - 2016-06-27

Tylne lampy spoko - odcina się ta czerwień. Z przodu... niby spoko, ale czegoś brakuje.
Krzyh00 - 2016-06-27

moja rada zrobic w koncu zdjecia w dobrym osweitleniu, nie w samo poludnie w pelnym sloncu, bo wtedy nie ma szans na dobre pstryki, zdjecia sa plaskie i przeswietlone :)
gusbo - 2016-06-28

Zgadzam się. Robię to celowo :mrgreen:
Jak esa będzie taka jak ma być to będę się bawił w fotografa. Teraz jest brudna a ja oblewam się pomyjami. :lol:

Dareko - 2016-06-28

jest lepiej imo jak z przodu tak i z tyłu. Odmłodziłeś bude o kilka lat 8-)
gusbo - 2016-06-30

Cizia wymiziana,przed meczem zero ruchu to polatałem nieco:












Polska gola!!

eithray - 2016-07-01

Pierwsze zdjęcie podoba mi się najbardziej 8-) Chyba wziąłeś do siebie rady odKrzyh00, bo kolor lakieru prezentuje się świetnie :)

Ultra clean! :super:

Dareko - 2016-07-01

imo brakuje znaczków H ;-)
rdk - 2016-07-02

Gdybyście o tym nie pisali to bym nawet nie zauważył ze ich nie ma :lol:
jakub476 - 2016-07-02

rdk napisał/a:
Gdybyście o tym nie pisali to bym nawet nie zauważył ze ich nie ma :lol:


Starość... :mrgreen:

gusbo - 2016-07-09

Jako, że logo Invidia ma czcionkę żywcem wyjętą z siedemnastowiecznej książki kucharskiej, rozdział o dżemach, postanowiłem to czymś zakryć, albo usunąć. Znalazłem kiedyś osłonę półki lag od jakiegoś choppera Honda i postanowiłem wykorzystać tkwiący w niej metalowy emblemat.

Bardzo fajnie wyszło, na żywo kolor emblematu nie odcina się od koloru tej, ummm.. podstawki,

Doszedł też lip pod ori zderzak. Wracam do niego głównie z powodu konstrukcji spodu, jest płaski. Ten Amuse-style ma za to wbudowany dyfuzor i zaokrąglony spód, co uniemożliwia dołożenie (albo raczej utrudnia) splittera.

Sorki za bałagan, ale to lochy są.

No i najważniejsza kwestia :mrgreen: ! Mam taką oto naklejkę, metalową. Oryginał z 1992 roku. Nie wiem czy i gdzie ją nakleić. Wewnątrz (np. klapka od radyja)? Pod maską?





Pilar - 2016-07-09

Zderzak z tą dokładką zrobi robote 8-) Będziesz dawał ori uszczelke między zderzak a dokładke? Naklejke wrzuciłbym gdzieś pod maske :mrgreen:
gusbo - 2016-07-18

Zderzak przedni OEM jest malowany. Czekam też na duuużą paczkę z miłą zawartością, ale to jeszcze ze 2~3 tygodnie. Nadszedł więc czas, żeby wprowadzić jakiś konkretny motyw kolorystyczny pod maską, więc mam taki oto dress-up kit na początek:





:mrgreen:

gusbo - 2016-07-28

Trochę pod maską pomieszałem, jeszcze nie skończyłem:





Typowe "because race car" :lol: .

memo88 - 2016-07-28

Ta metalowa naklejka wpasowała się idealnie w komorę silnika!!! Dobrze to wszystko wygląda u Ciebie ;-)
Bajcarek - 2016-07-28

Bling bling. 8-)
Pankracy - 2016-07-28

Kurde, jaki tam porządeczek. Pięknie (。◕‿‿◕。)
chaves - 2016-07-29

a gdzie pokrywa cewek? :-P
gusbo - 2016-07-29

Pankracy napisał/a:
Kurde, jaki tam porządeczek. Pięknie (。◕‿‿◕。)

Jestem przykładnym obywatelem.

memo88 napisał/a:
Ta metalowa naklejka wpasowała się idealnie w komorę silnika!!! Dobrze to wszystko wygląda u Ciebie ;-)

Dzięki, miałem mieszane uczucia, czy ją lepić, ale jest OK.

chaves napisał/a:
a gdzie pokrywa cewek? :-P

Wyrwałem chwasta.

Teraz rozkminiam nad kolorem dekla. Ma dwa łyse placki, gdzie farba odpadła i muszę go malować tak czy siak. Albo czarna strukturka, albo satynowy gunmetal (jak na rotorach felg), albo niebieski (może Monte Carlo Blue). Łaćća tfink?

gaseb - 2016-07-29

w kolor felg lub budy.
Leo - 2016-08-21

widziana dzisiaj w Sopocie na GSMP, na żywo jest kosa :oops:
a jak odjeżdżałeś to wcale tak cicho nie było :mrgreen:

gaseb - 2016-08-21

pewnie dał jej na zimnym :)
Leo - 2016-08-21

gaseb napisał/a:
pewnie dał jej na zimnym :)


uciekał przed deszczem , który lunął przed drugą próba, więc by sie zgadzało :mrgreen:

gusbo - 2016-08-21

Haha :mrgreen: , fakt - lunęło potężnie. Całą drogę na chatę w ulewie jechałem. A cicha to ona nie jest...
Grzesieek - 2016-08-21

Też przy rondzie widziałem ;) Zupełnie inne wrażenie niż na zdjęciach, felgi super tam pasują i wzorem i kolorystycznie, ogółem jest zadziornie, ale... z klasą? Jakoś tak.
gusbo - 2016-09-02

Tymczasem na obrzeżach cywilizacji rubieży galaktyki:

Pilar - 2016-09-02

Work 11R, mniam :-> A ten spoiler z boku wygląda jeszcze smaczniej :oops:
weede - 2016-09-02

petarda teraz, znacznie lepiej
hot_rider - 2016-09-02

z trylion razy lepiej, to co lubię czysto i ze smakiem
TorquedMad_Mind - 2016-09-02

sporo lepiej niż na Blitzach ;-)
Wiseguy - 2016-09-02

ooo napis Honda :-P
gusbo - 2016-09-02

Dzięki Wam!
Wise, te napisy miałem jeszcze zanim kupiłem ten samochód i założyłem je natychmiast. Nie mam nic do tego, że to Honda, tylko nie podoba mi się na tym akurat modelu znaczek H.

Wiseguy - 2016-09-02

Nie krytykuje bo sam nie mam napisów ani znaczka na zderzaku :oops:
Coś mi się ubzdurało że nie będzie ani znaczków ani napisów Honda ;-)

Bajcarek - 2016-09-02

Wygląda petarda. Na żywo jeszcze lepiej. Aż mi maluch nie chciał odpalić, jak zobaczył ten set i fitment... 8-)
Baza - 2016-09-02

No teraz jest kosa
Tomac - 2016-09-02

Dobrze że wleciał OEM zderzak.. duuużo fajniejszy od Amuste stajl..
gusbo - 2016-09-02

Z cyklu "sponsored by Stowarzyszenie Laryngologów Przyjmujących Prywatnie":
Grrrbhrzzzunmmmrrr
:mrgreen:

Booohal - 2016-09-02

:shock:
Przekozak!

koniu - 2016-09-02

Chyba sobie kupię Ske :D
Gumka23 - 2016-09-02

Z tą felgą siadło miodnie!
gusbo - 2016-09-02

Dzięki, mi też pasuje felga. Kilka fot (sorki za upierwszegomajowe auto):





hot_rider - 2016-09-02

bardziej mi podchodzi seryjne lustro w drzwiach
Bajcarek - 2016-09-02

Seryjne lustro wyglada tragicznie, tak jakby z Del Sola ktos je wyjal i wsadzil do eski...
Nadmienie ze auto wyglada mega, zas wydech generuje tyle decybeli, ze nie slysze swej N1 na singlu, jadac za tym o to... glosnym samochodem.

Tomac - 2016-09-02

Kamil-R napisał/a:
zas wydech generuje tyle decybeli, ze nie slysze swej N1 na dualu


Chyba na singlu ;) a jak mówiłem że Q300 drze okrutnie jape to nikt nie wierzył :P
Natomiast co do lusterek to seria wygląda niczym uszy słonia.. wg mnie idealne lusterko to APR Formula GT3 ofkoz :D

tarjei86 - 2016-09-02

no i teraz to jest kosa mega! Te koło pasuje w 100% idealnie! Świetna eSka!
Bajcarek - 2016-09-02

Sorki, myslalem o dualu i tak jakos wyszlo.
nomad - 2016-09-02

Zmiany zdecydowanie na plus! Może tylko ta świetna felga mogłaby by być grafitowa zamiast czarnej (choć tutaj można się spierać - czarne koło na żywo zawsze wygląda dużo lepiej niż na fotkach).
MarceLL - 2016-09-03

Petarda!! Suzuka Blue ma coś w sobie, jak dla mnie jeden z lepszych kolorów w jakich produkowali eSkę, tylko trzeba mu trochę pomóc fajnymi dodatkami tak jak u Cb i cieszy oko... koło też dużo lepsze jak poprzednie.
Mam u siebie praktycznie ten sam setup dolot-wydech jedyna różnica to kolektor wydechowy i za ..uja nie drze to japy tak jak u Cb, nie ogarniam skąd aż tak inne brzmienie, widocznie tak musi być, albo swoje się inaczej słyszy :D

Tomac - 2016-09-03

MarceLL napisał/a:
Mam u siebie praktycznie ten sam setup dolot-wydech jedyna różnica to kolektor wydechowy i za ..uja nie drze to japy tak jak u Cb, nie ogarniam skąd aż tak inne brzmienie, widocznie tak musi być, albo swoje się inaczej słyszy :D


Marcel.. może zwyczajnie masz katalizator? Wydaje mi się że kolektor wydechowy aż takiej różnicy akustycznej nie robi..

Pilar - 2016-09-03

Też tak mi sie wydawało, ale Kamil u siebie miał podobną sytuacje...

Marcel, zakładaj temat 8-)

Krzyh00 - 2016-09-03

nie mam wcale pewnosci czy te felgi sa ladniejsze. na moje jedne i drugie sa koty, kwestia koloru.

za to mam pewnosc ze ten poprzedni zderzak nalezy rytualnie spalic albo wrzucic do rzeki zeby nie kusilo zakladanie go spowrotem :)

Tomac - 2016-09-03

Krzyh00 napisał/a:
za to mam pewnosc ze ten poprzedni zderzak nalezy rytualnie spalic albo wrzucic do rzeki zeby nie kusilo zakladanie go spowrotem :)


Zgadzam się z przedmówcą :mrgreen:

gusbo - 2016-09-03

:lol:
gaseb - 2016-09-03

O jakim zderzaku mówicie? Coś się zmieniło bo nie widzę różnicy. Gwint jest aż tak sztywny, opona z tyłu nie obciera o błotnik?
gusbo - 2016-09-03

Gwint ustawiony jest na miękko. Dużo jeżdżę po kiepskich drogach. Koła chowają się w nadkola bez obcierania:

;)

Tomac - 2016-09-03

gaseb napisał/a:
O jakim zderzaku mówicie? Coś się zmieniło bo nie widzę różnicy.?


Był Amuse stajl.. teraz jest OEM polift...

Gumka23 - 2016-09-03

Fot na poprzedniej stronie nie widać..
Krychu - 2016-09-03

U mnie się normalnie wyświetlają.
gusbo, tak pisałeś o wyrzucaniu znaczków H z budy, a z tyłu masz emblemat HONDA, który wcale lepiej tam nie wygląda niż H :-D

Pilar - 2016-09-03

Krzyh00 napisał/a:
za to mam pewnosc ze ten poprzedni zderzak nalezy rytualnie spalic albo wrzucic do rzeki zeby nie kusilo zakladanie go spowrotem :)


A ja przeglądałem ostatnio s2ki i ten zderzak mi się bardzo podoba, ale....z emblematem H (zupełnie inaczej wtedy wygląda)



;)

oskarr17 - 2016-09-03

z tymi wydechami rzeczywiście jest dziwnie... Ja znów mam Invidie N1+ test pipe invidii i mam jeszcze głośniej niż gusbo. Od zawsze N1 jest okrzyknięta jako najgłośniejsza, natomiast q300 jako spokojniutki wydech. U Kamila ponoć jest na odwrót... Ja kiedyś z ciekawości zmierzyłem głośność na zlocie i wygrałem z palcem w dupie, wyszło 129,6db.
KubaJDM - 2016-09-03

Ale spas :shock:
gusbo - 2016-09-03

$$Honda Fan$$ napisał/a:
Ale spas :shock

Eee tam spas... znaczki, znaczki , znaczki!!!! :-P

Krzyh00 - 2016-09-03

spas żyletkowy :)

ale polecam tego pierożka zatrzymać zanim wejdzie na blotnik :)

gusbo - 2016-09-03

To błotko :mrgreen:
Krzyh00 - 2016-09-03

aaa to pardąsik :)
MarceLL - 2016-09-04

Tomac napisał/a:
Marcel.. może zwyczajnie masz katalizator? Wydaje mi się że kolektor wydechowy aż takiej różnicy akustycznej nie robi..


Racja, nie wziałem tego pod uwagę, pewnie tu jest duża róźnica ;)

Pilar napisał/a:
Marcel, zakładaj temat 8-)


Powoli ciułam te posty :D to może w Radosławie opiszę eSkę, bo w sumie nic specjalnego, seria z kilkoma fantami :)


sorry za OT Gusbo

gaseb - 2016-09-04

Tak niewiele się te zderzaki różnią, że nawet nie zauważyłem, że jest inny. Tak jak Pilar napisał, ze znaczkiem bardzo dobrze wygląda ten amuse. No chyba, że go zdjąłeś ze względu na spasowanie, wtedy faktycznie oem lepszy.
gusbo - 2016-09-06

Zderzak OEM ma bardziej płaski i krótki nos, bardziej 'kanciasty' i większy wlot. Są podobne, ale na żywo widać znaczną różnicę.
Wypastowałem po raz pierwszy samochód i zmieniłem nakrętki.



MeHow - 2016-09-06

:galy:
Karamba_DC2 - 2016-09-06

Powoli zaczynam się przekonywać do całości 8-)
Seed - 2016-09-10

Nie widze ostatnich fot, da rade poprawic?
gusbo - 2016-09-10

Popr, popr, poprawiłem.
eser - 2016-09-12

Fitment powala na kolana 💪
Seed - 2016-09-13

o jaaa, gdzieś pominąłem zmianę felgi - teraz zdecydowanie lepiej. Dla mnie wypas! 8-)
gusbo - 2016-09-19

Dzięki. Wczoraj, czekając na kolegę rozmawiającego o sensie istnienia z policjantami, kliknąłem telefonem:





Dla wprawnych oczu, widoczna mała zmiana.
:mrgreen:

tarjei86 - 2016-09-19

widzicie zdjęcia?
Hikiel - 2016-09-19

tarjei86 napisał/a:
widzicie zdjęcia?


Nie.

gusbo - 2016-09-19

Sziiiii, a teraz widzicie?
Pit - 2016-09-19

ja widzę i bardzo mi się podoba to co na nich widzę :mrgreen:
Pilar - 2016-09-19

Źle ze mną! Nie widze drobnej zmiany :-|
hot_rider - 2016-09-19

ja widzę, nowe powietrze w kołach :->
Booohal - 2016-09-19

Mega spójna jest ta eska!
Chociaż wg. mnie lepiej siadłby czarny dach. Chyba ;-)

Pilar - 2016-09-19

Troche traci charakter z czarnym dachem:

[tu było zdjęcie s2k gusbo z czarnym dachem.jpeg]

gusbo - 2016-09-19

:przestraszony: Weź to zabij zanim zniesie jaja!
Pilar - 2016-09-19

ok :lol:
gaseb - 2016-09-19

Naklejki?
gusbo - 2016-09-19

Tak, wygrałeś szacunek i koszulkę z podpisem przypadkowej osoby! Naklejki WorkEmotion w wersji niebieskiej. Małe takie a cieszą.
gusbo - 2016-09-19

Pilar napisał/a:
Troche traci charakter z czarnym dachem:

[tu było zdjęcie s2k gusbo z czarnym dachem.jpeg]


:lol:

Pit - 2016-09-19

mi tam się podobają te nowe roty, 15" cali i opony Kormoran to bardzo dobry wybór :ok:
Bajcarek - 2016-09-19

Dobrze wykorzystałeś czas, w którym dostawałem kwita. Dobra miejscówa do zdjęć. Co do naklejek na kołach, fajnie wyglądają jak auto się toczy.

Z kolei te naklejki, nawet jak się oczy zamknie to źle wyglądają...



Z racji takiej że się nie chwalisz, gusbo przyjechał wczoraj po stu latach na tor i rozjebał wszystkich. Elo :mrgreen:

gusbo - 2016-09-19

Pfff. Gorzej, że auto też prawie rozjebał... cienias.
Gumka23 - 2016-09-19

Jest gdzieś tabela wyników? Na stronie motoparku chyba nie ma...
Game - 2016-09-19

Wczoraj pomacałem i stwierdzam, że eska na żywo jest kotem 8-)
gusbo - 2016-09-19

Game napisał/a:
Wczoraj pomacałem i stwierdzam, że eska na żywo jest kotem 8-)

Dzięki. Sorry że byłem mało miły, ale usiłowałem się jakoś skoncentrować. Podzielność uwagi ameby...

Hikiel - 2016-09-19

Odbanujcie foto z czarnym dachem frędzle!
gusbo - 2016-09-19

Takie dzieło przysłał mi Krzych00, mam nadzieję, że nie szarpnie mnie za prawa autorskie :mrgreen:

Film o tym, jak samochód jedzie i burczy z rury.

Game - 2016-09-19

gusbo napisał/a:
Game napisał/a:
Wczoraj pomacałem i stwierdzam, że eska na żywo jest kotem 8-)

Dzięki. Sorry że byłem mało miły, ale usiłowałem się jakoś skoncentrować. Podzielność uwagi ameby...


Spoko, spoko. Miło było poznać ;) Aha no właśnie, japę drze okrutnie :mrgreen: :mrgreen:

Krzyh00 - 2016-09-19

gusbo napisał/a:
Takie dzieło przysłał mi Krzych00, mam nadzieję, że nie szarpnie mnie za prawa autorskie :mrgreen:

Film o tym, jak samochód jedzie i burczy z rury.


nie wiem co gorsze, to ze wrzuciles tak podłej jakosci material z messengera czy ze zrobiles babola w nicku :mrgreen:

prosze hajdefiniszyn:


felga na zywo wyglada duuuzo lepiej niz na zdjeciach i spasy sa ksiazkowe 8-)

no i jeeebana krzyczy strasznie :lol:

Les - 2016-09-19

Krzyh00 napisał/a:

nie wiem co gorsze, to ze wrzuciles tak podłej jakosci material z messengera czy ze zrobiles babola w nicku :mrgreen:

Pewnie myślami był z Krzychem :mrgreen:

gusbo - 2016-09-19

Człowiek całe życie błądzi, szuka...
rdk - 2016-09-20

Na tej obecnej feldze przepindol :-)
tarjei86 - 2016-09-21

Mega dobrze wygląda! Zazdroszczę..
gusbo - 2016-09-26

Lato się skończyło, ale jeszcze trochę jakby trwa. Pyknąłem kilka fotek, bo miejsce mi się spodobało:



















:mrgreen:

Hikiel - 2016-09-26

Kurde klasa.
Krzyh00 - 2016-09-27

to co, czas na kolejny projekt? tu juz nie ma co robic :mrgreen:
Pit - 2016-09-27

piękna jest :) całkowicie się przekonałem do tego setupu kolorystycznego
gusbo - 2016-09-27

Nie jest to jeszcze skończony projekt, ale jak na pierwszy sezon, to jestem zadowolony z efektu. Osobiście uwielbiam granatowe wnętrze, dobrze się w nim czuję.

Krzyh00 napisał/a:
to co, czas na kolejny projekt? tu juz nie ma co robic :mrgreen:

Coś tam się jeszcze znajdzie ;-)

eser - 2016-09-27

Wygląda pro od dupy strony :->
Tomac - 2016-09-27

Krzyh00 napisał/a:
to co, czas na kolejny projekt? tu juz nie ma co robic :mrgreen:


Spokojnie... jeszcze trochę da się zrobić ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=8klrlJAeWfA

Krzyh00 - 2016-09-27

Tomac napisał/a:
Krzyh00 napisał/a:
to co, czas na kolejny projekt? tu juz nie ma co robic :mrgreen:


Spokojnie... jeszcze trochę da się zrobić ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=8klrlJAeWfA


zajebiscie zrobiony klip :shock:

a co do glownego bohatera tej produkcji to mam nadzieje ze Tomek nie pojdzie w ta strone. nie wiem moze jestem za stary juz, ale mam nadzieje ze moda na te wielkie skrzydla i splittery czy inne przerysowania przejdzie tak szybko jak tribale i niebieskie neony z fast`n`furious.

gusbo - 2016-09-27

Hmmm. Czymś takim nie chciałbym jeździc. Zero klasy, naćkane gadżetów. Nie ma flow, jest efekciarstwo, folie i naklejki.. Doceniam wkład pracy, ale kompletnie nie mój klimat. Ja w S2000 widzę czystą, klasyczną linię. Delikatną i muskularną jednocześnie. Za nic nie chciałbym tego zepsuć, raczej staram się to podkreślić.
Krzyh00 - 2016-09-27

kamien spadl mi z serca.

piona :)

gusbo - 2016-10-19

Dzisiaj przyszła paczuszka z JP a w środku piękne lusterko Zoom Engineering Monaco. Nie dowalili cła :mrgreen: Niestety załączyli mi zły uchwyt (chyba Accord / Civ) i mogę sobie co najwyżej na półce postawić lusterko :cry: . I znowu rzeźba...

toomek_124 - 2016-10-19

co to za abarth w podpisie ? :mrgreen:
Les - 2016-10-19

toomek_124 napisał/a:
co to za abarth w podpisie ? :mrgreen:


http://www.jdm-option.pl/...t=15419&start=0

Hikiel - 2016-10-19

Przez chwilę myślałem, że to temat z Pafnutem i carbony wpadają :D
ravestation - 2016-10-20

gusbo, miałem ten sam problem ze swoim monaco w msm. Kup przez rakutten osobno uchwyt - dostaniesz w tydzień.

Najbardziej kozackie lusterko ever, btw :D

gusbo - 2016-10-20

Lusterko jest super, wygląda, jest lekkie, poprawia widoczność. Poszedłem inną drogą i kupiłem jakieś chińskie lusterko do Civica za 30 PLN razem z adapterem aluminiowym, który przykleję do szyby zamiast oryginalnego. Wykorzystam ten uchwyt, który mi Zoomowcy załączyli.
YacaJackowski - 2016-10-20

A nie lepiej lusterko zainstalować do Pafnuta? Potroisz jego wartość 8-)
gaseb - 2016-10-20

Dobre lusterko, też jestem ze swojego mega zadowolony.
lukas4 - 2016-10-21

lustro mega zajebiste :shock:
gusbo - 2016-10-27

Lustro zamontowane, jazda testowa po bezdrożach odbyta, nie odpadło:










:mrgreen:

Krzyh00 - 2016-10-27

gusbo napisał/a:
jazda testowa po bezdrożach odbyta


no takich zwierzen sie nie spodziewalem :mrgreen:

lusterko mega fajne, ale na moje wyprofilowanie i wciecie sugeruje ze jest dedykowane do RHD ??

gusbo - 2016-10-27

To bez znaczenia, widać w nim 4 razy więcej niż w seryjnym. Miałem takie samo w poprzedniej suce i zdawało egzamin.
Bajcarek - 2016-10-27

Bardzo ładne Samsungowe zdjęcia.
gusbo - 2016-10-28

Kamil-R napisał/a:
Bardzo ładne Samsungowe zdjęcia.

To ja tu wyciągnąłem lustrzankę (z zepsutym obiektywem, ale zawsze) a Ty taki text :mrgreen:
Zrobiłem też fotę telefonem, która bardzo mi się podoba:

tarjei86 - 2016-10-29

genialna jest tak eSka :ok
gusbo - 2016-11-09

tarjei86 napisał/a:
genialna jest tak eSka :ok

Dziękuję !

Zrobiło się zimno, więc dorzuciłem węgla:

Dareko - 2016-11-09

taki wegiel zawsze na +. Dobrze wyszła Ci ta esa, na tych nowych kołach jest kosiara ! Planujesz na dłużej ją zostawić ?
gusbo - 2016-11-10

Dzięki :-) Tak, chciałbym ją mieć jak najdłużej. Jeszcze wiele do zrobienia.
gusbo - 2016-11-11

Podłubałem dzisiaj i założyłem cooling plate i amory maski. Niedlugo malowanie pokrywy zaworow.

gaseb - 2016-11-11

Na jaki kolor robisz pokrywe?

Ta naklejka na rozpórce jakoś srednio pasuje do całokształtu.

Fajne siadł cooling :)

nomad - 2016-11-11

Naklejka jest ok, tylko pokrywa na czarno do niej.
gusbo - 2016-11-11

Pokrywa będzie srebrna. Ale nie będzie to taki po prostu zwykły srebrny. Farbę i nowe uszczelki już mam.
gaseb - 2016-11-11

Srebrny chrom taki jak teraz modny?
gusbo - 2016-11-11

Nie będzie chromu. Nic więcej nie powiem :mrgreen:
gusbo - 2016-11-12

Wstaje człowiek rano a tu zima w pełni:

:kul:

Tomac - 2016-11-12

Podoba mi się :ok:
antek - 2016-11-12

gusbo napisał/a:
Wstaje człowiek rano a tu zima w pełni:
Obrazek
:kul:


kur...a wygląda jakby na tonach koksu a nie śniegu stał :mrgreen:

gusbo - 2016-11-21

Polatane w weekend, pstryknąłem kilka fotek. Sorki za jakość, ale chyba aparat wyzionął ducha.
















Krzyh00 - 2016-11-21

To nie okolice elektrowni wodnej w żydowie?
Dareko - 2016-11-21

"splitery" przy progach to Twoja robata? Swietnie wyglada ta esa ;-) :ok:
gusbo - 2016-11-21

Tak, to elektrownia wodna w Żydowie - lubię to miejsce. Zamek to Krąg. Esa to dziwka :mrgreen:
gusbo - 2016-11-21

Dareko napisał/a:
"splitery" przy progach to Twoja robata? Swietnie wyglada ta esa ;-) :ok:

Progi to oryginalne podróbki Spoona :) Dzięki, przez ten kolor mało kto tak uważa ( dopóki nie zobaczy go na żywo).

jano_coupe - 2016-11-21

Świetna jest ta eska, ale i tak Ciebie Gusbo głównie będę kojarzył z Datsunem... :-)
gusbo - 2016-11-22

Dzięki! Skojarzenie z Datsunem całkiem miłe, przydałby się jeszcze kiedyś taki Datsun, choć teraz jest ich więcej niż esek ;-)
jano_coupe - 2016-11-22

Masz rację, robi sie ich sporo, ale i tak to auto jest kapitalne, na pewno u mnie zagości w 2017r ;-)
flejm - 2016-12-04

fitment urywa dupę jak i całe auto. zresztą, które nie urywało...
gusbo - 2016-12-07

Dziękuje Wojtku :) Jest mróz, umyłem samochód, mam wciąż palce :kul:

Krzyh00 - 2016-12-07

Myc auto w mrozie. Ty to masz pomysly :mrgreen:

Chowaj do garazu na zime :-)

Hikiel - 2016-12-07

W mrozie czy nie, wygląda świetnie.
Dareko - 2016-12-07

zacnie wygląda ! którą bardziej polubiłeś ta czy ex niebieską? :mrgreen:
eithray - 2016-12-07

To tak jakby ojciec miał wybierać którą córkę bardziej kocha :-D
gusbo - 2016-12-07

Haha. Nie wiem, która jest mi bliższa. Tamta była spełnieniem młodzieńczych marzeń. Ta jest lekarstwem na łysiejąco - siwiejący kryzys wieku średniego. Chyba każda wypełnienia(ła) swoją misję, ale każda ma inną.
gaseb - 2016-12-08

Hehheeee
Les - 2016-12-08

Brudzi Ci się wgl ten samochód ? :D
onimusha - 2016-12-09

Super wygląda, wyląduje na tapecie.
gusbo - 2016-12-31

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
S2K wishes you a great year!
:mrgreen:

Mareczuczek - 2016-12-31

Dzięki, wzajemnie :)
Lutyyy - 2017-01-01

Dobry dźwięk dla ucha wzajemnie
flejm - 2017-01-29

dawaj Waćpan jakieś updejty
gusbo - 2017-01-29

Nie ma zbyt wielu updateów. W przyszłym tygodniu coś wleci, ale jako że Kamil wymiata, to choć kilka zdjęć wkleję z dzisiejszego jeżdżenia. Żeby choć trochę mniej zostawać w tyle.



























Sorki za jakość, ciągle mam zepsuty aparat.

tarjei86 - 2017-01-29

hmm u mnie nie ma zdjęć, tylko znaczek blokady.
gusbo - 2017-01-29

Powinno być lepiej. Coś z udostępnianiem namotałem. :oops:
Bajcarek - 2017-01-29

Spas opona-błotnik mistrzowski. Chętnie bym Ci kiedyś podwędził przednie i tylne lampy. :mrgreen:
empe - 2017-01-29

Kamila s2k też jest fajna, ale gdybym mógł sobie wybrać jedną z nich to bez zastanowienia wziąłbym Twoją. Wszystko mi w niej pasuje. :bear3:
Jarusnet - 2017-01-29

Ta invidia mega lezy :) Fotki jak zawsze na wypasie :mrgreen:
Youtro - 2017-01-29

Kamil-R napisał/a:
Spas opona-błotnik mistrzowski. Chętnie bym Ci kiedyś podwędził przednie i tylne lampy. :mrgreen:

Co do spasu - rewelacja :) kibicuję dalej.

Tomac - 2017-01-29

Limbo na łindszocie :ok:
tarjei86 - 2017-01-30

jestem zakochany w tym samochodzie :serce: :serce: :serce:
gusbo - 2017-01-30

Kamil nie ma na to szans R napisał/a:
Chętnie bym Ci kiedyś podwędził przednie i tylne lampy. :mrgreen:

Hell no.

empe napisał/a:
Kamila s2k też jest fajna, ale gdybym mógł sobie wybrać jedną z nich to bez zastanowienia wziąłbym Twoją. Wszystko mi w niej pasuje.

Dzięki, to jest nas dwóch na tym podłym, zimnym świecie :mrgreen:

Jarusnet napisał/a:
Ta invidia mega lezy Fotki jak zawsze na wypasie

Chcę jakoś ją zmusić, aby się schowała nieco - końcówki wystają za mocno. Poza tym jest spoko :)

Youtro napisał/a:
Co do spasu - rewelacja kibicuję dalej.

Dziękuję.

Tomac napisał/a:
Limbo na łindszocie

:ok:

tarjei86 napisał/a:
jestem zakochany w tym samochodzie

Ona też coś o Tobie wspominała...

YacaJackowski - 2017-01-30

Wole Pafnuta...













Zartuje - jeździłbym S2k jak Kazimierz Bartosik po Lubiczu...

Dareko - 2017-01-31

wiesz jak robić zdjęcia jest kosa ! bedzie hardtop ? :oops:
Pilar - 2017-01-31

Dareko napisał/a:
wiesz jak robić zdjęcia jest kosa ! bedzie hardtop ? :oops:


Odpowiem za gusbo, nie :mrgreen:

johnnyg - 2017-01-31

O widze kolejny miłośnik Limbo :)
gusbo - 2017-02-02

Hardtopu nie będzie, ale będą inne mody. Teraz czas na wnętrze. Zaczynam od stołków:


Limbo jest jedną z moich ulubionych gier :)

YacaJackowski - 2017-02-02

Chvjowy pokrowiec na fotel, nawet dopasowany nie jest.
gusbo - 2017-02-02

Jak o tym wspomniałeś, to faktycznie trochę odstaje.

Fotele trafią w przyszłym tygodniu do tapicera. Jakość jest top.







Obszyte będą poduszki siedziska, takim materiałem:

Pilar - 2017-02-02

Nie widze zdjec :-/
Game - 2017-02-02

Pilar napisał/a:
Nie widze zdjec :-/


+1

Bajcarek - 2017-02-02

Ja rownież mam problemy techniczne.
gusbo - 2017-02-03

Musiałem zmienić hosta zdjęć - google przyswirowało i nie da się linków bezpośrednich do zdjęć uzyskać. Teraz raczej widać fotki.
Gumka23 - 2017-02-03

Ten świetny oryginalny materiał wymienisz na ten niebieski w kropki? :roll:
Krzyh00 - 2017-02-03

Gumka23 napisał/a:
Ten świetny oryginalny materiał wymienisz na ten niebieski w kropki? :roll:


"Kto bogatemu zabroni" :mrgreen:

Ja sie jakos wyleczylem ze sztywnych kublow, nawet w aucie weekendowym mnie meczylo to wsiadanie i wysiadanie :) masz zdrowie Tomek :)

A kubly sztos wiadomo :)

gusbo - 2017-02-03

Gumka23 napisał/a:
Ten świetny oryginalny materiał wymienisz na ten niebieski w kropki?

Tak, muszą pasować do niebieskiego wnętrza. Będzie custom. Materiał jest podobny do Recaro ASM:



Krzyh00 napisał/a:
Ja sie jakos wyleczylem ze sztywnych kublow, nawet w aucie weekendowym mnie meczylo to wsiadanie i wysiadanie masz zdrowie Tomek

Wychodzę z założenia, że jak nie będę już w stanie wsiadać do takiego auta, to oficjalnie będę stary, stary :mrgreen:

Pilar - 2017-02-03

Zajebiste fotele, sam sie nad nimi zastanawialem bo byla dobra cena, ale narazie sa inne priorytety.
Wiseguy - 2017-02-04

Tomek ja to bym tobie piwa w sklepie nie sprzedał bez dowodu osobistego a Ty piszesz o starości :P :lol:
gusbo - 2017-02-11

Wise na całe szczęście Ty piwa nie sprzedajesz. Co ja bym wtedy począł?
Dzisiaj z użytkownikiem Kamil-R zniszczylismy lakier, oberwalismy spoilery i wytrzepalismy zawiasy (i w moim wieku nerki) na cudnych polskich drogach klasy C. Słońce świeciło za to.




8-)

Bajcarek - 2017-02-11

Było mega fajnie użytkowniku gusbo. Jednakże, nasz lakiernik nie będzie zadowolony, jak zobaczy stan mojego zderzaka. :mrgreen:
Game - 2017-02-11

Sztosy.Sam nie wiem, która lepsza :->
Tomac - 2017-02-12

Game napisał/a:
Sztosy.Sam nie wiem, która lepsza :->


Jak to która... moja :P a tak serio to fajnie wyglądają.. Kamil zmień tą tablicę na mniejszą.. będą mniejsze opory powietrza ;-)

flejm - 2017-02-19

terror squad. ludzie wynoszą się z miasta. hałas jest nie do zniesienia :D
gusbo - 2017-02-26

Po miesiącu kolekcjonowania soli, brudu, śniegu i śladów po łapkach różnych romosomaków zabrałem się dzisiaj do małego detailingu. Auto ożyło :serce:






Krzyh00 - 2017-02-26

wrzucilbys w koncu jakies ąbordy z kruzingu 8-)
Bajcarek - 2017-02-26

Pięknie. Można teraz fryzurę poprawić w odbiciu... 8-)
PeTeR47 - 2017-02-26

Świetna jest :shock: bedzie hardtop ?
gusbo - 2017-02-27

Krzyh00 napisał/a:
wrzucilbys w koncu jakies ąbordy z kruzingu

Eeee, zanudzilibyscie się. To byłby pokaz nadgorliwego korzystania z kierunkowskazów i przepuszczania starszyzny przez pasy.

Kamil-R napisał/a:
Pięknie. Można teraz fryzurę poprawić w odbiciu...

Trzeba ją jeszcze mieć, żartownisiu.

PeTeR47 napisał/a:
Świetna jest bedzie hardtop ?

Też ją lubię. Nie będzie hardtopu, bo wtedy bym jej już tak nie lubił.

Wiseguy - 2017-02-27

gusbo napisał/a:
Krzyh00 napisał/a:
wrzucilbys w koncu jakies ąbordy z kruzingu

Eeee, zanudzilibyscie się. To byłby pokaz nadgorliwego korzystania z kierunkowskazów i przepuszczania starszyzny przez pasy.

Kamil-R napisał/a:
Pięknie. Można teraz fryzurę poprawić w odbiciu...

Trzeba ją jeszcze mieć, żartownisiu.

PeTeR47 napisał/a:
Świetna jest bedzie hardtop ?

Też ją lubię. Nie będzie hardtopu, bo wtedy bym jej już tak nie lubił.


:ok:
Lubię to, hard top to zło :-P

Kawasaki - 2017-03-01

Piękna, wymiziana, ze smakiem!
Me like!

gusbo - 2017-03-04

Dzięki!
Mam już gotowe fotele. Na żywo są ciemniejsze niż na fotkach. Nitki są niebieskie. W przyszłym tygodniu postaram się je wrzucić. Kupiłem też długie klamry do pasów od Civica, będzie ergonomicznie :mrgreen:


YacaJackowski - 2017-03-04

Stołki klasa.
Pilar - 2017-03-05

Pikne te fotele :oops:
Baza - 2017-03-05

Taborety wyszły profi.
Bajcarek - 2017-03-05

Wyszły lepiej, niż się spodziewałem. Pierdziałbym.
gusbo - 2017-03-05

Są bardzo fajne. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę je w suce.

Kamil-R napisał/a:
Wyszły lepiej, niż się spodziewałem. Pierdziałbym.

Ze strachu?

gusbo - 2017-03-07

Palakierowałem mocowania fotela na srebrną perłę, żeby pasowały do wykończeń wnętrza.

gusbo - 2017-03-12

Weekend się skończył, ale spędziłem go aktywnie - montując fotele. Wiedziałem, że wchodzą na styk, ale takiej miazgi się nie spodziewałem. Tight fit... mało powiedziane.



:mrgreen:

Karamba_DC2 - 2017-03-13

Kurde Ska to nie jest duże auto , ale te foteliki w niej malutkie się wydają :shock:
Jedno jest pewne , ja bym się tam nie zmieścił :lol:

Jakie masz szerokie siedzisko , i oparcie ? :mrgreen:

Kolorystycznie fajnie to współgra , masz gust od strony wizualnej :ok:

MarceLL - 2017-03-13

W eSce ciasno to fakt, ale kiedyś przymierzałem sie do Recaro z DC2 i wydaję mi się, że seryjny fotel z s2000 jest szerszy, albo to przez jego budowę takie jest wrażenie, bo ten z DC2 ma dużo wyższe boczki, także jak śmigasz Integrą i mieścisz się w fotelu to nie sądze, że w eS miałbyś jakiś problem ;)
gusbo - 2017-03-13

Karamba_DC2 napisał/a:
Jakie masz szerokie siedzisko , i oparcie ?



Moje fotele to te większe - Excel. Wybrałem je z 2 powodów: komfort na codzień i mniejsza (mimo, że fotel większy) szerokość w "uszach", co pozwala jako tako korzystać ze schowka i nie trzeć o boczki drzwi. Nie jest to pokazane na rysunku, ale chłopaki w UK mierzyli i różnica wynosi 2cm.
Większych foteli kubełkowych do S2000 wsadzić się fizycznie nie da, za to faktycznie fabryczne są plackami bez trzymania bocznego. DC2 ma o wiele mniej miejsca na dupsko, czy plecy.

Kubaa - 2017-03-13

Darzon z S2000.pl u tapicera modyfikowal oryginalne stołki z eski, dołożył mu mięcha na boczki i wygląda praktycznie seryjnie, a trzymanie zupełnie inne. Ot taka ciekawostka, bo w PL nikt tego nie robił po za nim :mrgreen:
Pilar - 2017-03-13

Obrzydliwie dobrze te fotele siadły. Fotele były razem z szynami czy jakieś dodatkowo kupowałeś?
gusbo - 2017-03-13

Dzięki. Fotele były z szynami, ale kupiłem dedykowane szyny M2 (identyczne jak BuddyClub). Na szynach Corbeau fotele byłyby wyżej niż fabryczne niestety.
gusbo - 2017-03-22

Pierwszy solidny topdown. :serce: wiosnę.





:mrgreen:

Hikiel - 2017-03-22

:galy:
kacperoo - 2017-03-22

Ciekawy lakier, ogromny potencjał na jakieś detale w candy :P
Dudi - 2017-03-22

Sam styl 8-)
Roadstery mają to coś ;-)

Autos Süchtig - 2017-03-22

stylowo... wyglada perfekcyjnie. Będziesz jeszcze coś z nim robił?
Bajcarek - 2017-03-22

Jest dzik.
Lutyyy - 2017-03-22

Kamil-R napisał/a:
Jest dzik.

i to w lesie :D

tarjei86 - 2017-03-22

rwie suty :shock: :shock: :shock:
gusbo - 2017-03-23

Cytat:
Ciekawy lakier, ogromny potencjał na jakieś detale w candy

Jedyne candy jakie się tu pojawi to paznokcie pasażerki ;-)

Autos Süchtig napisał/a:
stylowo... wyglada perfekcyjnie. Będziesz jeszcze coś z nim robił?

Oczywiście, jest ze mną dopiero od roku.

Lutyyy napisał/a:

Kamil-R napisał/a:
Jest dzik.

i to w lesie

Leśny wolnossak.

airman - 2017-03-23

Piękna jest.


Mnie zastanawia temat pasów, czy z takim fotelem seryjne spełniają swoje zadanie?

gusbo - 2017-03-23

O ile pas po zapięciu nie leży na boczkach fotela, które są wyżej niż miednica pasażera, to jest tak samo bezpieczny jak na seryjnym fotelu. U mnie pas dolega ściśle do ciała, czyli jak OEM. Pas jest przełożony przez oczko z jednej strony a dłuższe klamry mam założone z drugiej strony.
gusbo - 2017-04-12

Przyszła wiona, sezon topdown rozpoczęty, więc udupiłem sukę na jakiś czas :mrgreen: .
Wersja superleggera:

antek - 2017-04-12

wygląda bojowo :shock: zostaw w takim gołym setupie na ulice :lol: :lol:
ravestation - 2017-04-12

wpada jakieś ciekawe body ?
Pilar - 2017-04-12

U mnie podobnie, brak jednego oka, zderzaka i spoilera :mrgreen:
Kawasaki - 2017-04-13

Good timing guys!
gusbo - 2017-04-14

To fakt, timing pierwsza klasa. Tak wyszło, że kolega z Krakowa jechał ode mnie i przy okazji mógł zabrać zderzaki i błotnik do malowania. Błotnik, bo klasycznie, jak to w suce, opona zeżarła rant i go pogięło dość paskudnie. Zderzak tylny, bo szwagier mojego mechanika wyciągał wieczorem spawarkę, którą porysował prawy tył, a kiedy ją odstawiał to lewy tył i lewy przód. Podrapał w taki wspaniały sposób tylny zderzak z 2 stron, przedni zderzak i błotnik lewy przedni, nawet o tym nie wiedząc. Miszcz.
Do tego suka ostatnio postanowiła sama zjechać do garażu. Niestety był zamknięty, czego wyraźnie nie zauważyła, no i wjechała sobie w bramę.
Poza tym ogarniam wszystko, co mnie wku w tym samochodzie, żeby na sezon była dziewicza.
Bedę też zakładał ETD:

Jaja takiego jak lubicie życzę :)

gusbo - 2017-04-24

Podczas, gdy malują się zderzaki i błotnik zająłem się pierdołami, które mnie wkurzały w esce. Na pierwszy ogień dekiel silnika. Nie był tragiczny, ale miał zły kolor i w kilku miejscach farba zaczynała odchodzić. Teraz jest polakierowany proszkowo na srebrną (srebrzystą) strukturę. Pasuje do motywu auta. Oczywiście założyłem komplet nowych uszczelek.




Przerobiłem też mocowanie rozpórki tak, że ma od razu uchwyt do ETD, zdjęcie jak poskładam.
:mrgreen:

eser - 2017-04-24

Bardzo ładnie prezentuje się ten metaliczny z czernymi akcentami do okoła :)
gusbo - 2017-05-28

Piękny był to weekend :-D








Lutyyy - 2017-05-28

eska wygląda super a te ślady spalonej gumy to akurat Kamil zostawił ;D
Bajcarek - 2017-05-28

Suka wygląda top. 8-) Ślady niestety, faktycznie moje. Wiocha fest. :wstyd:
gusbo - 2017-06-03

Mały update. Założyłem dywaniki premium oraz zwęgliłem zderzak sporą dawką APR'a. Będę robił podobny zabieg także z tyłu.








Wiem, że to nie dla każdego, ale ja jestem zakochany :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2017-06-03

Teraz nabrała charakteru 8-)
jakub476 - 2017-06-03

A nie myślałeś żeby ten "pasek" między wlotami dać na czarno?
Karamba_DC2 - 2017-06-03

Pewnie na próbę folia by załatwiła sprawę, ale w takim aucie nie przystoi potem z tą folia jeździć :mrgreen:
Bajcarek - 2017-06-03

Agresja max. Gdyby była człowiekiem, pewnie by dokopała jakimś przechodniom na chodniku. 8-)
Krzyh00 - 2017-06-03

srubki czy nity trzeba dac czarne i bedzie git 8-)
gusbo - 2017-06-03

Ten "pasek" zostaje. Jakoś na żywo lepiej widać klimat tych wlotów. Podobnie śruby - srebrne to taki widoczny bolt-on, ma swój klimat.
Będę miał jeszcze sporo pracy, aby zamontować rury i osłony tarcz, ale to razem z klockami i przewodami w oplocie.Let's make braking great again!

airman - 2017-06-04

Bardzo fajne te wloty :shock:
Tomac - 2017-06-04

Wloty fajne.. dobry patent do chłodzenia hebli :ok: .. natomiast tablicę rejestracyjną dałbym w miejsce gdzie przewidziała fabryka bo teraz od frontu taki uśmiechnięty hipcio jest.. oraz zdecydowanie brakuje znaczka na zderzaku..
Piotrek(T) - 2017-06-04

Tomac napisał/a:
natomiast tablicę rejestracyjną dałbym w miejsce gdzie przewidziała fabryka bo teraz od frontu taki uśmiechnięty hipcio jest.. oraz zdecydowanie brakuje znaczka na zderzaku..


x2

Nie myślałeś o relokatorze blachy? Tablica mogłaby być w ori miejscu, a w razie potrzeby odpinasz i nie ma śladu po rejestracji.

gusbo - 2017-06-05

Blacha jest dokładnie tam, gdzie ma być. Znaczki... to jakaś mantra.
Pilar - 2017-06-05

hahaha :mrgreen:
Dareko - 2017-06-05

wyglada mega z tymi wlotami 8-) mała blacha zawsze robi robote, czesto dowód zabierają?
johnnyg - 2017-06-05

Dareko napisał/a:
wyglada mega z tymi wlotami 8-) mała blacha zawsze robi robote, czesto dowód zabierają?

że tak wtrącę , od 2013 jeżdżę z małą i tylko raz zstałem spytany przez tajniaków czy mam oryginał gdzieś

Gorlis - 2017-06-05

Ja od 2015 jezdze bez :mrgreen:
jakub476 - 2017-06-05

Całkiem czy za szybą?
gusbo - 2017-06-06

Jakoś za bardzo nikogo ta blacha nie interesuje - numer się zgadza, jest widoczna. Zawsze mam w razie czego szyld legalny ze sobą.

Piękne zdjęcia Kamila suki nieco mnie zainspirowały i odkurzyłem mojego starego Nikona. Nie łapie on już ostrości i ma zanieczyszczenia wszelkie, ale robiłem nim zdjęcia każdego z samochodów, który się przewinął np. przez to forum. Nie ma jakości, nie ma szału, ale fajnie było sobie pojeździć i poszukać lokalizacji.

























:-)

jakub476 - 2017-06-06

Chyba dopiero na tych zdjęciach mogę powiedzieć, że w pełni mi się podoba ten samochód. :-)
Yaca - 2017-06-06

chyba nie widziałem lepiej zrobione s2k w tym kolorze! brawo!

ps. przy takim obniżeniu nic nie trą opony przy mocniejszym atakowaniu zakrętów? kurde z takim ET aż mnie dziwi że samo rolowanie wystarczyło żeby upchać takie koła - wyciągałeś coś więcej przy rolce?

gusbo - 2017-06-06

Dzięki! To prawda - nic nie obciera, ale tolerancje to milimetry. Pochylenie kół przód -2, tył -3, czyli bez przegięcia. Wycięte trochę rantu tylnego zderzaka, relokacja śruby i rolka, ale tak, żeby rant błotnika nie był zbyt odkształcony. Jedyne, co czasem obciera lekko na zakrętach, to plastikowe nadkola z przodu, nieistotne.
Bajcarek - 2017-06-06

To prawda, fitment jest perfekcyjny. Wygląda na żywo bombowo na takim spasie. Zresztą, cała jest bombowa... 8-)
Krzyh00 - 2017-06-06

Kamil-R napisał/a:
fitment jest perfekcyjny.


+1 8-)

Yaca - 2017-06-08

gusbo napisał/a:
o prawda - nic nie obciera, ale tolerancje to milimetry. Pochylenie kół przód -2, tył -3, czyli bez przegięcia. Wycięte trochę rantu tylnego zderzaka, relokacja śruby i rolka, ale tak, żeby rant błotnika nie był zbyt odkształcony


dzięki za cenne info! :zdrowko:

Gorlis - 2017-06-08

jakub476 napisał/a:
Całkiem czy za szybą?


Calkiem, za szyba chyba bardziej zwraca uwage niz po prostu brak z przodu.

MateuszMats - 2017-06-08

Mega podziwiam za takie spasowanie i jestem w szoku, że można zasuwać po niekoniecznie idealnym asfalcie :D
YacaJackowski - 2017-06-08

Spas jest okrutny!
Piotrek(T) - 2017-06-08

YacaJackowski napisał/a:
Spas jest okrutny!


Zgadzam się, jest miazga 8-)

Dla mnie każda węższa opona czy mocniejsze obniżenie było by na minus. Chodzi mi tylko o aspekt wizualny :)

Pankracy - 2017-06-08

gusbo, masz niesamowite poczucie estetyki, graty.

Początkowo uważałem, że ten kolor nie zagra, a robi robotę jak cholera.

Gumka23 - 2017-06-08

Kolor jest dobry. Mi tylko błękitne wnętrze nie pasuje. Mimo świetnie ogarniętych foteli. Deska i boczki dla mnie tylko czarne z ewentualnymi wstawkami. Poza tym MEGA. Ale Gusbo już chyba wszystkich przyzwyczaił, że jak coś robi to ze smakiem.
Baza - 2017-06-08

Dalej uważam że ten kolor jest najsłabszy w palecie S2K a z tym wnętrzem kojarzą mi się audice kombi z lat 90'tych. Ale jak widać po wpakowaniu worka siana i przy takim guście jak twój można z tego zrobić kawał auta.
gusbo - 2017-06-09

Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa. Kolor na żywo wygląda zupełnie inaczej, ale oczywiście nie każdemu się spodoba. Z drugiej strony kolor, który się podoba każdemu, zazwyczaj jest nudny. Tak samo wnętrze - uwielbiam je. Niebieski to mój ulubiony kolor i dobrze się w tym aucie czuję. Dodatkowo razem z dachem i nadwoziem tworzy to spójną całość. Przez to samochód jest "jakiś".







:)

hot_rider - 2017-06-09


sorry ale garaż wygrywa :oops:
bardzo ładne auto, kolor nawet też znośny

gusbo - 2017-06-09

Ten garaż to takie oczko w głowie. Spuszczam się nad nim ze 2 lata już:

Lutyyy - 2017-06-09

pilbym w nim piwo i pucowal auto. :mrgreen:
Krzyh00 - 2017-06-09

A ja bym pil piwo i patrzyl jak pucujesz Tomkowi auto :mrgreen:
Badej - 2017-06-09

Krzyh00 napisał/a:
A ja bym pil piwo i patrzyl jak pucujesz Tomkowi auto :mrgreen:



:lol: :lol: :lol:

CEZAR86 - 2017-06-09

Gustowny dywan 8-)
hot_rider - 2017-06-09

turecki :lol:
Karamba_DC2 - 2017-06-09

Generalnie garaz chyba robi większą robotę jak auto :mrgreen: 8-)
antek - 2017-06-09

co tu dużo mówić..... MIESZKAŁBYM :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
MateuszMats - 2017-06-09

Myślę, że chwilowo S2k będzie na drugim planie w tym temacie... Masz przekozacki garaż :o
Lutyyy - 2017-06-09

Krzyh00 napisał/a:
A ja bym pil piwo i patrzyl jak pucujesz Tomkowi auto :mrgreen:


musiałbym się Krzyś nazywać ;-)

Krzyh00 - 2017-06-10

No i uj. Zart nie wszedl :-( :wstyd:
gusbo - 2017-06-10

:lol: Się tu podziało.
Dzisiaj zakładałem osłony wydechu APR. Teraz konsekwentnie wungiel z każdej strony:

Les - 2017-06-11

Czaaad
Ładnie to siedzie, teraz będziesz mógł dać mu na zimnym nie martwiąc sie o zderzak :lol:

Karamba_DC2 - 2017-06-11

Też mi się to widzi 8-)
Bajcarek - 2017-06-11

Bardzo wybornie, każdy kolor się zgadza, nawet śrubek. Cheers. 8-)
gusbo - 2017-06-11

Znowu w weekend dopisała pogoda. Polatane, osłony zderzaka wyglądają moim zdaniem dobrze i fajnie uzupełniają wygląd auta. No i nie będę już fajczył zderzaka :mrgreen:












Yaca - 2017-06-11

:serce: :serce:
Lutyyy - 2017-06-12

sztos :!:
Wiseguy - 2017-06-12

CEZAR86 napisał/a:
Gustowny dywan 8-)

Tylko powinien wisieć na ścianie obok łóżka :-P

Driftek97 - 2017-06-12

Konkret, chyba jeden z najlepszych s2k w pl ;-)
Fawor - 2017-06-12

nakładki fajne, ale ewidentnie uwydatniły niesymetryczne siedzenie prawego tłumnika :P
Gorlis - 2017-06-13

tłumnik, bo tłumni :mrgreen:
Fawor - 2017-06-13

a nawet tumnik ;)

Co nie zmienia faktu, że jest krzywo :p

Krzyh00 - 2017-06-13

Pan pedant sie znalazl :mrgreen: :-P
Pilar - 2017-06-13

Dokładnie...widziałeś mój zderzak? :lol:
Leo - 2017-06-13

Fawor napisał/a:
a nawet tumnik ;)

Co nie zmienia faktu, że jest krzywo :p


Ty sie zawsze dojebiesz jak nie o to, ze coś jest 0,5 sec wolniejsze to teraz 5cm krzywo :lol: :lol: :lol:

Fawor - 2017-06-13

Krzyh00 napisał/a:
Pan pedant sie znalazl :mrgreen: :-P

you know, u mnie gimela, to takie czepianie się nic juz nie pomoże :lol: a tu auto dopracowane to może Gusbo weźmie wskazówkę pod uwagę :)

gusbo - 2017-06-13

Chciałbym tu, w tym miejscu i momencie, najmocniej przeprosić wszystkich Was, urażonych asymetrią mojego tłumika. Nie mam żadnego wytłumaczenia, lecz obiecuję naprawić swoje błędy i w przyszłości nie dopuszczać do takich, jak zaistniała, sytuacji. Wybaczcie. Proszę.
Karamba_DC2 - 2017-06-14

:shock:
YacaJackowski - 2017-06-14

Mogła być taka fajna Suka ale ten tłumik... Kill it with fire!
Les - 2017-06-14

Do szpanu z nim w takim razie :(
gusbo - 2017-08-02

Sielskie zdjęcia w ramach testu nowego nosiciela fot.






Bajcarek - 2017-08-05

Bardzo piękna jest. Uwielbiam ją jak swojo. 8-)
gusbo - 2017-09-11

Jesień przyszła, ale pogoda i tak lepsza niż była latem :)

Hikiel - 2017-09-11

Uuoo, mega dobrze wygląda na tym zdjęciu!!
YacaJackowski - 2017-09-11

Brawo ty! Wygląda bardzo dobrze.
Tomac - 2017-09-11

Opuściłbym szyby jeśli foto top dałn.. a eska wygląda lux! 8-)
gusbo - 2017-09-16

Przed deszczem. Później suka zmokła :mrgreen:






gusbo - 2019-03-16

Może nie uwierzycie, ale suka wciąż żyje :mrgreen:


Gumka23 - 2019-03-17

gusbo napisał/a:

Może nie uwierzycie, ale suka wciąż żyje :mrgreen:


Jak na Ciebie to długo w Twoich rękach ;)

gusbo - 2019-03-17

To prawda, już trochę ze mną jest. I ma być. Długo.
Jest gotowa na sezon, Millers wlany, hamulce i nadmuch powietrza na tarcze APR zrobione, przewody w oplocie, DOT 5.1, Ferodo DS2500.













:mrgreen:

Cykada - 2019-03-17

Z jakiego pojazdu robione jest to pierwsze zdjęcie?

A jak tam maluch?

Tommi01 - 2019-03-17

nadmuch na hamulce mega !!!
MuzykVrt - 2019-03-17

Miażdzy system!
nikesonmyfeet - 2019-03-17

Auto wygląda świetnie, jak zawsze.

Dobrze widze, że te nawiewy na tarcze to jeden element razem z czymś w rodzaju tarczy kotwicznej? Profi to wygląda ;)

Bajcarek - 2019-03-17

Cykada napisał/a:
Z jakiego pojazdu robione jest to pierwsze zdjęcie?

A jak tam maluch?

Zdjęcie zrobione właśnie z Malczana (który miewa się świetnie) przez Gusbo, a mi rypło się jechać eska. :mrgreen: nie zrujnowałem jej, ani nie rozbiłem. :lol:

Tomac - 2019-03-17

Tommi01 napisał/a:
nadmuch na hamulce mega !!!


Tommi01 napisał/a:
dlaczego na ulice ? :lol: :lol:
;)

Oraz foto przy torach kolejowych łudząco podobne do moich starych fociszy :)




gusbo - 2019-03-17

Ejjj, plagiat :shock:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group