JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Wydarzenia - Japfest 2016 - Legnica 29-31 lipiec

KubaJDM - 2016-03-20
Temat postu: Japfest 2016 - Legnica 29-31 lipiec
Cześć wszystkim! Tak jak rok temu możemy zobaczyć się razem na Japfeście, tym razem odbędzie się on w Legnicy i zabraknie na nim zawodów Time Attack, więc pewnie przez to niektórzy nie przyjadą. Z mojej strony gwarantuję Nasze forumowe flagi(miejmy nadzieję, że do tego lipca będzie istnieć :lol: ). Chciałbym, abyśmy stworzyli tu listę obecności i plan działania :-D Informacje o hotelach, gdzie się spotykamy, czy razem wjeżdżamy itd. ;-)
Pozdro!

Informacje na temat Japfestu: http://japfest.pl/japfest-2016-fresh-news/

lukas4 - 2016-03-20

my meldujemy się z wrocka, raczej szykujemy się na typowy biwak w tamtym roku i tak już spało się gdzie popadło :P
SłabyHTB - 2016-03-21

ja bede jak juz to od godzin przed południowych do wieczora,niestety jak narazie 3 tygodniowy syn nie pozwoli na wiecej chyba ze sie to zmieni.Narazie planuje sie zjawić :mrgreen:
Gorlis - 2016-03-21

Ja jeszcze nie podjalem decyzji co do udzialu, zobacze jak sie rozwinie sytuacja.
Nie wiem jaki tam jest stan nawierzchni, ale ciezko mi uwierzyc ze mozna zrobic 1/4 czy drift a TA nie da rady :-?

SłabyHTB - 2016-03-21

chyba zabierają jedną z fajniejszych rzeczy na japfescie,toć na srivik klubie było nawet TA zeby ludzi przyciągnąć,

btw.my to raczej bedziemy bardziej jako spacerujący oglądacze

Hikiel - 2016-03-21

Ja się łamię jeszcze czy będę jechał. Zobaczymy jak się rozwiną sprawy.
piroman - 2016-03-21

Patrząc po mapach google to jest tam pas 40x1600m i dwie drogi dojazdowe do tego pasa wiec raczej ciężko zrobić tam jakiś normalny TA, a pacholkolandia na szerokości pasa to raczej nie ma sensu
hot_rider - 2016-03-21

osobiście odpuszczam wydarzenie i nawet nie przez TA który i tak był jaki był a o miejscówkę, bo niechce mi sie jechać do Legnicy :-/
Gorlis - 2016-03-21

Piroman, ale zrobic owal z szykanami juz by dalo rade, chyba. No ale nie ja jestem organizatorem.
Na razie nie potwierdzam, nie zaprzeczam :-P

Hikiel - 2016-03-21

Byli na miejscu, zdecydowali że nie ma możliwości, żeby zrobić to profi to lepiej odpuścić. Ja jestem tego samego zdania chociaż też żałuję bo na pewno wolałbym popatrzeć na TA niż ćwiarę.

Jak co to tu jest info:

http://japfest.pl/japfest-2016-fresh-news/

Gorlis - 2016-03-21

Hikiel napisał/a:
Jak co to tu jest info:

http://japfest.pl/japfest-2016-fresh-news/


Ekhm, no shit Sherlock ;-)

Hikiel - 2016-03-21

Gorlis napisał/a:
Hikiel napisał/a:
Jak co to tu jest info:

http://japfest.pl/japfest-2016-fresh-news/


Ekhm, no shit Sherlock ;-)


Masz do dodania jeszcze coś błyskotliwego?

Wyjaśnię może: Link nie był do Ciebie bezpośrednio tylko gwoli informacji bo to temat o tym wydarzeniu chłopcze :)

KubaJDM - 2016-03-21

Hikiel link się zawsze przyda! Wkleję go do pierwszego posta ;-)
Gorlis - 2016-03-21

Hikiel napisał/a:
Link nie był do Ciebie bezpośrednio tylko gwoli informacji


Aaa no chyba ze tak, chlopcze :-P

papel - 2016-03-21

Tegorocznej edycji też nie odpuszczę. Chyba że się nie dostane, ale nawet jeśli to będę jako widz.
Na szczęście zmiana lokalizacji nie wiąże się z dłuższą drogą przez pl, z Poznania na jedno wychodzi.
Pojedziemy pewnie jakąś paczką paru aut, tylko nie wiem jak reszta, ja chciałbym zjawić się już w piątek.
Prawdopodobnie nocleg na terenie ośrodka, ale będę nad tym kminił jeszcze w terminie bliższym imprezy.

Game - 2016-03-21

Jeśli nysa się dostanie to na bank będę ;-) Mam zamiar być kilka dni wcześniej bo moja chce pozwiedzać Wrocław :-)
lukas4 - 2016-03-21

no pany niestety nawierzchnia jest tam taka, ze ta odpada albo kwadratowe koła :/
niestety obiekt w postaci rakietowej się zesrał...Eh atak liczyłem na Poznań, że jednak da radę tam to ogarnąć

Yaca - 2016-03-21

lukas4 napisał/a:
Eh atak liczyłem na Poznań, że jednak da radę tam to ogarnąć


nie tylko ty, tez miałem nadzieje że będzie coś konkretnego :-/

Sylwek - 2016-03-21

No trochę lipa z tym ze nie będzie można sobie pojeździć , ale nic na to nie poradzimy , wielki szacunek dla organizotorów ze podjęli wyzwanie 3 edycji , ja mam do Legnicy 630km. zamierzam się pojawić bo myślę że będzie fajnie możliwe ze fajniej niż w tamtym roku , fajnie ze będzie drift , przynajmniej będzie na co popatrzeć .
chaves - 2016-03-22

ja mam rzut beretem, więc na pewno się pojawię!
Twisted - 2016-03-22

Chciałem się wybrać głównie ze względu na miejscówkę i możliwość polatania w T/A. 1/4 mili i prażenie się w słońcu na płycie lotniska mnie trochę nie kręci, ale jeżeli będzie mocna ekipa z jdm-o, to czemu nie, wpadnę. ;-)
Mnich - 2016-03-23

Trochę krok w tył, jeżeli chodzi o tegorocznego JapFest-a, ale po części rozumiem organizatorów. Rakietowa im odpadła, bo rozkopana, a o inne, lepsze miejsca na załatwione szybko ciężko. Tak czy tak w PL lepszego japońskiego zlotu raczej nie znajdziemy :)
Pankracy - 2016-03-25

A Kamień śląski się nie nadaje?
hot_rider - 2016-03-25

w przebudowie
TomeK_ek4 - 2016-03-30

Ja tam wpadam, choc w tym roku nie ma czym to odwiedziic zawsze mozna ;)
Hah chyba ze moto w tym roku tez biora :mrgreen:

Game - 2016-04-01

No panowie, zgłoszenie wysłane. Jeśli nysa się dostanie to widzimy się na JapFeście 8-)
Karamba_DC2 - 2016-04-01

No raczej że będę, jak co roku ! :zdrowko:
sebeck_ - 2016-04-02

Będę, nawet jeśli się znów nie dostanę :roll: :-P
Karamba_DC2 - 2016-04-02

Trzeba się w tym roku lepiej zgrać razem , bez podziałów na obozy ! :super:
lukas4 - 2016-04-02

no raczej miejsca będzie w opór :mrgreen:
Fawor - 2016-04-03

leonem mnie wpuszczą? :lol:
eithray - 2016-04-04

Stickerbomb na budę i może nikt nie pozna, że to Seat :mrgreen:
Arkadio - 2016-04-04

Fawor napisał/a:
leonem mnie wpuszczą? :lol:
możesz próbować w tamtym roku było jakieś e46 kombi :D
papel - 2016-04-04

Arkadio napisał/a:
e46 kombi


Musk jako sędzia, niezłą bekę miał przy tym z organizatorów :-D

Sylwek - 2016-04-04

Jaką bekę miał ? z czego? że wjechał na tor beemką ?
Arkadio - 2016-04-04

coś kojarzę jakieś zdjęcie obok supry i r34 z podpisem "wciąż nie zorientowali się że jestem BMW" czy coś takiego :D
papel - 2016-04-04

Dokładnie, że stał pośród Japońskich toczek swoim bmw przez 2-3dni, waląc tego typu teksty na swoim fp ;-)
Sylwek - 2016-04-04

Uuuu grubo poszedł wjezdzając bmw na JF :)
Tomac - 2016-04-21

Haha.. dopiero teraz wszedłem w ten wątek bo chciałem się pojawić ale patrzę na termin i doopa.. od 24-go smażę jaja na Costa Smeralda :-(
SłabyHTB - 2016-04-21

qrwwwwaaaaa tomkat nie bądz faja....mieliśmy grać
klosek99 - 2016-04-25

Jest szansa że zajadę ;)
Game - 2016-05-14

Nysa się dostała więc widzimy się w te lato ;-)
lukas4 - 2016-05-15

dobra oficjalnie wjadę autem :) , ustawiamy się wspólnie jak rok temu? :D
sebeck_ - 2016-06-01

Dostałem się i ja! :-D Myślę, że razem się ustawiamy - to oczywiste, ale czy bierzemy coś...przeciwsłonecznego? :mrgreen: Bo cienia tam podobno nie ma.
Karamba_DC2 - 2016-06-01

A gdzie na lotnisku znajdziemy cień ? :mrgreen:
Ja też się zjawię ,bo jakoś się dostałem seryjnym EJ9 z wyglądu :lol:

Zbieramy się wszyscy razem jako forum , coś jak rok temu rozumiem ? Jak z noclegami ? Ja chyba wybieram hotel bo tym razem nie jade sam :shock:

Lista obecności JapFest

1. Karamba

Game - 2016-06-01

1. Karamba
2. Game

SłabyHTB - 2016-06-01

1.Karamba
2.Game
3.Słaby(na jeden dzień jak w zeszłym roku tyle że z dzieckiem półrocznym)taki mam plan a co wyjdzie czas pokaże :mrgreen:

Bajcarek - 2016-06-01

1.Karamba
2.Game
3.Słaby
4. Kamil-R

8-)

lukas4 - 2016-06-01

Wysłany: Dzisiaj 21:15
1.Karamba
2.Game
3.Słaby
4. Kamil-R
5. lukas4

karamba ja też nie jadę sam ale ustawiamy się na namiot bo łutututu o 6 rano ma swój klimat :P
Jeśli chodzi o cień pewnie jak zgłosimy się do organizatorów będzie opcja ogarnięcia namiotu od nich (białe tipi). W tamtym roku ktoś ogarną pawilony ogrodowe i było elegancko...

Karamba_DC2 - 2016-06-01

W tamtym roku wisnia kupil ogrodowy a gaseb.
Ale wichura o 6 rano wszysto polamala :shock:

Na ten rok trzeba by jak zawsze samemu o siebie zadbac hehe

lozek - 2016-06-01

Karamba_DC2 napisał/a:
Ja chyba wybieram hotel bo tym razem nie jade sam :shock:


czyli dupa z balowania... a ja właśnie jadę sam :mrgreen:

1.Karamba
2.Game
3.Słaby
4. Kamil-R
5. lukas4
6. Lozek

papel - 2016-06-01

1.Karamba
2.Game
3.Słaby
4. Kamil-R
5. lukas4
6. Lozek
7. Papel

Nocleg na terenie. Ma to swój klimat :mrgreen:

chaves - 2016-06-02

1.Karamba
2.Game
3.Słaby
4. Kamil-R
5. lukas4
6. Lozek
7. Papel
8. chaves

Wracam na spanie do domu, bo mam niedaleko :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2016-06-02

lozek, bez obaw, tez lubi balowac. Ale to juz nie to co rok temu :shock:
Jednak mozna to jeszcze zmienic :mrgreen:

chaves, zapomnij , tak latwo sie nie wywiniesz 8-)

Game - 2016-06-02

Ja też będę spał w hotelu. Ale jakby ogarnąć jeden co by nie trzeba było z melanżem się za daleko przenosić :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2016-06-02

Tez bym tak wolal, rok temu wlasnie byly dwa hotele i rakietowa, no i stare miasto :lol:
lozek - 2016-06-02

Karamba_DC2 napisał/a:
lozek, bez obaw, tez lubi balowac. Ale to juz nie to co rok temu :shock:
Jednak mozna to jeszcze zmienic :mrgreen:


ja właśnie zmieniłem słowami "Jadę sam pobalować z kumplami" :lol:
Jak będzie blisko hotel to moge lecieć do hotelu, ale jakbym miał tak daleko jak w zeszłym to wolę chyba w aucie/namiocie :D

Karamba_DC2 - 2016-06-02

Mi jest w zasadzie obojetnie gdzie ja spie :mrgreen:
Ale caly weekend na lotnisku w upale bez prysznica troche mnie martwi :-P
Juz nawet Krychu by sie nami nie zainteresowal :|

Sylwek - 2016-06-02

Ale tam będą prysznice , tak jak w tamtym roku na rakietowej , polowe ale będą ;)
Game - 2016-06-02

Jak skończy się lista to trzeba do organizatorów napisać żeby nam jakieś fajne, forumowe miejsce ogarneli 8-)
Karamba_DC2 - 2016-06-02

Taaa , rok temu nam ogarneli gdzies z boku :lol:
Ale fakt miejsca tam bylo malo troche. Na Lotnisku to pewnie kazdy sie rozbije gdzie sie da :mrgreen:

Game - 2016-06-02

Dzisiaj na FB napisali, że ekipy mają się zgłaszać i będą ogarniać miejsca dla paczek forumowych itp. Po za tym, jak nie ogarną to koksy-option chybą będą wiedziały co z nimi zrobić :lol: :lol:
chaves - 2016-06-03

Karamba_DC2 napisał/a:
chaves, zapomnij , tak latwo sie nie wywiniesz 8-)


no wiążę się z taką obawą :P tym razem chyba Radlerem 0% się nie wykpię :evil:

gaseb - 2016-06-03

Takie pawilony ogrodowe jakie ogarnęliśmy rok temu nie były złe. Trzeba by je tylko zwinąć podczas ewentualnej burzy.
KubaJDM - 2016-06-06

Melduję się 8-)

1.Karamba
2.Game
3.Słaby
4. Kamil-R
5. lukas4
6. Lozek
7. Papel
8. chaves
9.$$HondaFan$$

sebeck_ - 2016-06-06

1.Karamba
2.Game
3.Słaby
4. Kamil-R
5. lukas4
6. Lozek
7. Papel
8. chaves
9.$$HondaFan$$
10. CIVIC EG

Gorlis - 2016-06-07

A gdzie sie zatrzymujecie, bo ten Hotel Gwarna to ze tak powiem "za wysokie progi" :lol:
Game - 2016-06-07

Ja się jeszcze nie orientowałem ale jakiś mały motelik/hotelik chyba się znajdzie w tej Legnicy :mrgreen:
KubaJDM - 2016-06-07

Drożyzna straszna tam... ja we Wrocławiu płaciłem niecałe 35zł za noc... :roll:
Gorlis - 2016-06-07

Ja tak samo, jak zreszta pol japfestu, ktorzy zatrzymali sie w jednym z Ibisow ;)
Zastanawiam sie czy by nie zostac moze na lotnisku na noc dla zlotowego klimatu, bo troche mi to przeszkadzalo rok temu ze trzeba bylo np nie pic na zlocie zeby autem wrocic do hotelu na drugim koncu miasta.
Z drugiej strony to co Damian mowi, w tym upale by sie przydala lazienka... :P

Karamba_DC2 - 2016-06-07

Ja sam się zastanawiam co zrobić , sam ten weekend na lotnisku bym sobie ogarnął , nawet na stację można skoczyć pod prysznic od biedy. Ale jak zabierzemy kobiety to będzie płacz że w namiocie zimno , ze pod prysznicem woda zimna :lol: :lol: :lol:
hot_rider - 2016-06-07

we wrocku macie Hiltona :lol:
lozek - 2016-06-07

Karamba_DC2 napisał/a:
Ja sam się zastanawiam co zrobić , sam ten weekend na lotnisku bym sobie ogarnął , nawet na stację można skoczyć pod prysznic od biedy. Ale jak zabierzemy kobiety to będzie płacz że w namiocie zimno , ze pod prysznicem woda zimna :lol: :lol: :lol:


znam rozwiązanie, znam taki lek(na usta)



Ja chyba biore namiot, bo tez chce jak człowiek pogadać, posiedzieć, popić a nie latać z hotelu i do hotelu. w zeszłym roku mi nie pasowały te podróże
:lol:

lukas4 - 2016-06-08

lozek, dobrze gadasz :)

a prysznice będą w dzień w strojach mogą się umyć i bez marudzenia :P

Karamba_DC2 - 2016-06-08

Ja mam podobnie , poprzedni zlot przez cały weekend spałem 6h :shock:
Nie mogłem do domu wrócić , 3 postoje bo głowa opadała i nie było siły jechać :lol: :lol:
Się zobaczy jak to wyjdzie w praniu , jak wiekszość zostaje na lotnisku to ja rzecz jasna tak samo 8-)

lozek - 2016-06-09

Karamba_DC2 napisał/a:
Ja mam podobnie , poprzedni zlot przez cały weekend spałem 6h :shock:
Nie mogłem do domu wrócić , 3 postoje bo głowa opadała i nie było siły jechać :lol: :lol:
Się zobaczy jak to wyjdzie w praniu , jak wiekszość zostaje na lotnisku to ja rzecz jasna tak samo 8-)


No to śpisz na lotnisku. Fajnie, że się dogadaliśmy :lol:

wisnia8686 - 2016-06-10

dzien przed Japfestem to ja u Lozka pod blokiem z Kasia w aucie spałem :D
lukas4 - 2016-06-11

w tym roku na bank nie będziecie? szkoda trochu :/
Karamba_DC2 - 2016-06-11

wisnia8686 napisał/a:
dzien przed Japfestem to ja u Lozka pod blokiem z Kasia w aucie spałem :D


Dziwne , mnie zaprosił do domu :shock: :lol:

lukas4 napisał/a:
w tym roku na bank nie będziecie? szkoda trochu :/


Ja tam nawet nie komentuję :krzeslem: :dobani: :mur: :dontgetit:

Pierwszy raz jadę na zlot bez nich :|

wisnia8686 - 2016-06-11

Staliśmy i jeszcze go zabraliśmy do Wrocka :lol:
Niestety urlop nam się kończy tydzień przed JapFest. Za rok zrobią gdzieś na torze to przyjedziemy. Puki co chata w NL jest pojemna zapraszamy :)

lukas4 - 2016-06-29

Pany w imieniu Magdy pytam czy będzie mogła swojego pazdziocha postawić z nami ; p

Chłopaki z jf stwierdzili ze jedno seryjne auto mogą wpuścić, a ze to jedyne zgłoszenie crz wiec się przesliznela ; D

Karamba_DC2 - 2016-06-29

Spoko , nawet kolo mojego gruza moze stac :-D
KubaJDM - 2016-06-29

Z miłą chęcią sobie oblukam CRZ :-D oczywiście o ile się wyrobię na Japfest :roll:
lukas4 - 2016-07-17

pany organizujemy się jakoś?

jakieś pawilony ogrodowe bo cienia brak?

myślałem żeby możne w tym roku jakiegoś kega zorganizować ? w sumie pompke mam nie ma problemu... ewentualnie zakup lodu na miejscu co by to schłodzić...

jakieś pomysły żeby innym rury zmiękły jak JDMo się wystawi :D

$$Honda Fan$$, flagi masz ?

papel - 2016-07-18

Chciałbym się ustawić z Wami, ale przyjeżdżamy na 3 auta, ze szwagrem i jego bratem + kobiety.
Taki drugi poznański fajkowy black cartel :lool: . Auta mają fajnie wygiglane, bliźniacze, moje się chowa. Ktoś zgłasza jakieś sprzeciwy żeby się dobili?
Jeśli chodzi o nas będziemy mieli namiot/pawilon taki 3x3m ze ściankami do siedzenia ;-)

spy


KubaJDM - 2016-07-18

lukas4 napisał/a:
$$Honda Fan$$, flagi masz ?


Oczywiście 8-) tylko je wypiorę i będą eleganckie. Jak ktoś ma to może zabrać jakieś ciężarki, żeby nie latały jak rok temu :lol:

Gorlis - 2016-07-19

O ciezarki pytaj Karambe ;-) :-P
Karamba_DC2 - 2016-07-19

papel, cholera wie jak to będzie z ustawieniem się na tym lotnisku , czy to przy pasie zieleni czy jak , ale jak coś to dobijaj do ekipy jdm-o przecież 8-)

Gorlis, wszystkie zostawiłem w DE , urlop mam :rotfl:

lukas4 napisał/a:
jakieś pawilony ogrodowe bo cienia brak?


Tak więc liczę że jako forum zbijemy się razem , może jakaś zbita na pawilon i ktoś go przytarga i postawimy ? :mrgreen:
Pole namiotowe rozumiem koło aut ustawiamy ? :mrgreen:
Jakiegoś grilla ktos zabiera ?

KubaJDM - 2016-07-19

To jakby ktoś miał coś ciężkiego to proszę, żeby zabrał że sobą ;-)
btw. gdzie śpicie?

lukas4 - 2016-07-19

Karamba_DC2, ma ktoś namiar na vlada? w tamtym roku coś zapewniali jakieś namioty. Dla mnie opcja ze zrzutą najlepsza.

Grila i wyngiel jakiś przytargamy :)

$$Honda Fan$$, my śpimy na lotnisku w namiocie. Trza poczuć ten klimat zlotowy 8-)

Karamba_DC2 - 2016-07-19

No my też zostajemy na zlocie w namiocie :mrgreen:
Vlad rok temu zaglądał na to forum i się udzielał , chyba o nas teraz zapomniano ;-)
Tak więc co , zrzuta jakaś na pawilon forumowy ? Jak w tym roku burza ich nie rozszarpie to będzie na kolejny zlot :)

chaves - 2016-07-20

wpadnijcie w sobotę na pogaduchy do namiotu MODIFIED
Fawor - 2016-07-20

Gadałem z Vladem przez mail pisząc normalnie na kontakt@japfest. Mam mu dać znać, żeby wbił na forum? Ja się składam w sobotę...jak się wszystko uda (co bedzie nad wyraz dziwne :lol: ) to tez wpadnę :)
lukas4 - 2016-07-20

Jak dla mnie było by fajnie jak by wbił. Jest trochę pytań ;)

Jak wygląda sprawa z sanitariatami, prysznice jakieś będą? Jak zorganizowane?

Można liczyć na basen w tym roku, namiot itp?
Kosze na śmieci będą czy trzeba organizować worki?

Może dało by się wydzielić dla nas miejsce z basenem i namiotem żeby nikt nie podkradl ; )

Miejsce na namioty będzie przy autach zaraz?
Ja mam nadzieje być w piątek około 12-13 jak tylko zaczną wpuszczać

Gorlis - 2016-07-20

Ja bede raczej na wieczor, o 13 to ja koncze prace. Tez spimy w namiocie, tylke musze jeszcze go zorganizowac ;)
Hikiel - 2016-07-20

Ja będę od piątku na miejscu. Niestety nie Skajem jeszcze w tym roku.

Ten kto mnie nie zna pozna po islamskiej brodzie :mrgreen:

Fawor - 2016-07-21

Nie poruszaj się blisko Karamby, bo to już będzie podejrzanie wiało planowaniem zamachu 8-)
vlad - 2016-07-21

Dżemdobry :D wcale nie zapomniałem o was nie wiedzieć czemu byłem przekonany ze forum samo w sobie zdechło bo jakiś czas pamiętam że umarło, a potem zaczeła się japfestowa jazda z milionami osób więc nawet nie było kiedy tu zajrzeć :)


To po kolei:

Sanitariaty - dokładnie taki zestaw jak rok temu czyli 12x toitoi plus 1szt dla niepełnosprawnych, czyszczone w sobote rano i niedziele rano :D plus 4 umywalki z pompką nożną :) do tego od nas tak samo jak rok temu 3 prysznice takie polowe.

Wiem, że ŁUDSTOK, ale na tyle możemy sobie na razie pozwolić :) Z doswiadczenia powiem wam tak: kto ma marudzącą laskę, albo sam lubi wygodę, to kimanie na obiekcie należy sobei darować i ogarnąć choćby najtańszy nocleg. Kto ma to w d.. i lubi melanże ostateczne, śpi w aucie i ogarnie sie umywalką, zimną wodą i chusteczkami nawilżanymi (polecam serdecznie :D )

Namioty - w tym roku zamiast inwestować w małe namioty które sie z grubsza porozpadały postanowiliśmy postawić HALĘ namiotową 600m2 8-) z ławami i stołami :) albo grubo albo wcale ;) ochroni ona nas zarówno od słońca czy tez od deszczu w razie niepogody i nic jej raczej nie zwieje :)

We własnym zakresie bierzcie ze sobą obowiązkowo namiociki, pawilony - najprostsze sa po 90zł w marketach czy na allegro :) Basenów stwierdiziliśmy tez ze nie bedziemy stawiać naszych bo za kazdym razem były do śmieci, a ludzie i tak czesto przyjezdzali ze swoimi i chcieli siedziec sobie w swoich więc tak jest sensowniej. Jest hydrant i mamy 800 metrów węża, woda leci, napełnimy, tyklo nie przegnijcie z rozmiarem :) Nieznana natomiast jest pogoda i temperatura więc póki co jestesmy nastawieni - jeśli bedzie pogoda wtedy odpalamy hydrant :)
To samo się tyczy także leżaków bierzcie własne bo po dwóch latach jak za każdym razem musiałem dopłacić po 1000-2000zł za brakujące leżaki stwierdziliśmy koniec tego ;) o swoje każdy bedzie dbał i pilnował :)


Śmieci - będą kosze ale damy wam tez worki, mamy wielką prośbę aby śmieci składować do worków i wynosić wszystko do kontenera bo przyjdzie tłum narodu którzy mają to w d... i bedziemy mieli w 2sek pełne kosze i nie nadążymy ich opróżniać a robimy to sami nei mamy zadnego "serwisu" ;)


Ustawianie aut i miejsce
- wielka prośba abyście ŁADNIE ustawili auta reprezentujace JDMO, w szyku , w jodełkę czy cośtam, a "biwakowali" gdzieś za nimi, w taki sposób aby odwiedzający mogli popodziwiać wasze fury - piszę to dlatego bo rok temu dużo odiwedzających narzekało w internetach, że ludzie sie pobunkrowali w zamknięte enklawy i odwiedzający bali się podchodzić obczajać auta bo tam albo ktoś lezy za autem, śpi, albo poodgradzani we wlasnym gronie ipti td, wiecie o co chodzi :) postarajcie sie to z głową zrobić :) auta na przodzie biwak na tyle i ogień :) miejsca jest w ciul :)


Nawierzchnia - wielokrotnie czytam stękanie odnośnie nawierzchni, chciałem nadmienić że jak ktoś tak pisze znaczy ze nigdy nie był np. na Krzywej, czy skarbimierzu gdize wiele lat się ścigaliśmy i jakoś nikomu to nie przeszkadzało, a lotnisko w legnicy mimo iż jest z płyt radzieckich to ma się dużo lepiej, nie ma dużych dylatacji, płyta nie jest bardzo chropowata, z pomiędzy płyt nie wystaje trawa, więc NIE JEST ŹLE :) Wiadomo, że nie jest to SUZUKA CIRCUIT ale na jedną imprezę wydoli, braliśmy co było, wiecie sami jak jest bo pisalem o tym wielokrotnie, nie ma gdzie w tym kraju zrobić imprezy w normalnej kasie, tor poznań 25 tysi za dzień bednary 35tysi za dzień, jedyna moja nadzieja, że ludzie ktorzy beda zarządzać SILESIA RING beda sensowniejsi i tam sie dogadamy bo bardzo chciałbym tam zrobic impreze i TimeAttack z prawdziwego zdarzenia :)


jak coś - jestem cały czas dostępny pod FB wiadomość do strony oraz na kontakt@ :)

Karamba_DC2 - 2016-07-21

vlad, fajnie ze wbiles i wyjasniles. Ja wiecej pytan nie mam 8-)
Les - 2016-07-24

papel napisał/a:
spy

Obrazek

Pierwsze skojarzenie :)

papel - 2016-07-24

Felgi chłopaki mają z tych aut np ;-)

Czy ktoś ma zamiar być w piątek koło 10-11 godziny, tak jak otwarcie bram? Czy będziemy jako pierwsi? ;-) :-D

Karamba_DC2 - 2016-07-24

Jak już ustalę skąd ruszam to może bym się podłączył do was w Poznaniu , o której z miasta ruszacie i gdzie spotkanie ? :]
KubaJDM - 2016-07-26

Będzie jechał ktoś S3ką?
Game - 2016-07-26

Ja niestety na 3 dni przed muszę odpuścić w tym roku :-/ Dziewczyna mi się pochorowała i jeżdżę po szpitalach i lekarzach ostatnio. Szkoda bo miałem nadzieję, że poznam w tym roku mordy z forum ale trzeba będzie przełożyć wyjazd na za rok.
Gorlis - 2016-07-26

Game napisał/a:
że poznam w tym roku mordy z forum

Nic nie tracisz :-P
Zdrowia dla Dziewczyny i do zo za rok ;-)

thomac - 2016-07-26

Za rok też obowiązkowo wbijam, życzę Wam udanego weekendu 8-)
Termin pokrył mi się z GP Niemiec, więc już jutro wyjeżdżam...

Bawcie się dobrze :mrgreen:

Gorlis - 2016-07-28

To kto jedzie autem jako uczestnik?
Bo chyba malo nas w tym roku?

papel - 2016-07-28

Może lista?

1. Papel - piątek rano do niedzieli
2.
3.
4.
5.
...

Gorlis - 2016-07-28

1. Papel - piątek rano do niedzieli
2. Gorliś - piatek wieczor do niedzieli
3. Karamba - piatek popoludniu do niedzieli rano
4.
5.
...

To chyba komplet :lol:

Karamba_DC2 - 2016-07-28

Nooo to mega frekwencja sie zapowiada :shock: :lol:

Ja bede kolo 12-13 na bramie albo i o 14 :lol:
Tak wiec licze ze pierwsze osoby z forum trzymaja miejsca dla reszty ???? 8-)

papel - 2016-07-28

Miejsca tylko na 3 auta? Żaden problem :lol: Zajmiemy :)

edit: Hikiel, lukas4 ? Coś strony wcześniej też pisali że jadą.

KubaJDM - 2016-07-28

Może umówimy się na jakiejś myjni, żeby potem razem wjechać?
papel - 2016-07-28

O której chcesz być? I z kim się wbić? Skąd lecisz?
Bo póki co każdy będzie o innej porze dnia :-D

KubaJDM - 2016-07-28

Ja jestem elastyczny :-D Wjazd dla uczestników jest po 12, więc można się umówić o tej 12 gdzieś. Lecę z Międzyrzecza S3ką przez Lubin
papel - 2016-07-28

My będziemy tam już pewnie koło 9-10tej. O 7mej wyjeżdżamy od siebie. Zapisy na 1/4 są o 9-11:00.
Przed wjazdem będziemy szukać najbliższej myjki żeby się spłukać. Jak Ci pasuje to możemy się zgadać.

Karamba_DC2 - 2016-07-28

Ja tam nie wiem jak jutro dojade.
Od 3 dni nawet nie ruszylem zoltego i dopiero o 22 bede w domu wiec bede sie w nocy pakowac :lol:

Z tymi zapisami do 11 to jakas nyndza. No sory ale zaplacilem i wypelnilem formularze. Dojade na zlot kiedy moge i jak zechce to startuje nawet bez tych zapisow...

Bakuu0 - 2016-07-28

Będę z toyotami w okolicach stoiska GT4.
BQ.

Hikiel - 2016-07-28

Ja też jadę. Nawet auto mam już pod domem :)




Kurde coś fota się nie chce dodać dobrze :/

Kubaa - 2016-07-28

Hikiel napisał/a:
Ja też jadę. Nawet auto mam już pod domem :)

Obrazek


Kurde coś fota się nie chce dodać dobrze :/



Hikiel - 2016-07-28

Dzięki, z telefonu coś mi nie chciało pójść.
clark - 2016-07-28

Ja będę też, z Zanem jadę;) w sobotę na parę godz, a za rok swoją h się postaram przyjechać i namiot i najebka!
Yaca - 2016-07-28

esą niestety nie dam rady i chciałem wjechać cvc ale Vlad nie odpisuje :-(
Fawor - 2016-07-28

Ja planowałem być i nawet specjalnie czerwona z Tucholi do poznania przytargalem ale jak mam zapłacić 200zl za wyścigi w deszczu to chyba nawet oglądanie odpuszczę... Za 3 dni spoko ale za dzień i deszcz bez sensu. A szkoda :-(
papel - 2016-07-28

3 dni kosztują przecie 200 :D Chyba że chcesz pasażera zabrać to 300.
Gorlis - 2016-07-29

Fawor, ale to jest zlot, a nie zawody w deszczu :P Drag to tylko dodatek zeby sie cos dzialo bo TA nie ma.
Ogladara kosztuje 20zl za dzien a nie 200 :P

Yaca, moze napisz do nich na fejsbuniu JapFestu?

Fawor - 2016-07-29

papel napisał/a:
3 dni kosztują przecie 200 :D

ja rozumiem, że jadąc na 3 dni te 2 stówki sa spoko. No ale jadąc na jeden dzień bardziej w celu dragu to myślałem, że będzie jakoś przystępniej w okolicach cenowych grand prix scs. A tutaj musisz $$ za całość, jak za 3 dni.

No nic, nieważne :) Jak bedą lepsze prognozy to wpadne stanąć za barierkami :)

papel - 2016-07-29

Zajęte miejsce dla 8-10 aut spokojnie ;) niedaleko gastro, na przeciw prelude ;)
clark - 2016-07-29

Bawcie się dobrze! Ja ze wzg na sprawy rodzinne się niestety nie zjawię :| , za rok nieważne gdzie- wbijam z namiotem! (civem- może się dostanie, jak nie to i tak wbijam :-) ) Czekam na fotexy :)
Wiseguy - 2016-07-30

Na face. widziałem że w nocy palenie gumy było jak na vw mani :roll:
Hikiel - 2016-07-31

Umieram...
Marker - 2016-07-31

chyba sie nie wyspales.. :lol:

internety mowia, ze sie działo..

https://www.youtube.com/watch?v=6FYp_EAX8qY

wisnia8686 - 2016-07-31

Panowie opize jak tam wrazenia?
hot_rider - 2016-07-31

Marker napisał/a:
chyba sie nie wyspales.. :lol:

internety mowia, ze sie działo..

https://www.youtube.com/watch?v=6FYp_EAX8qY


nie no na poziomie, :-D

Karamba_DC2 - 2016-07-31

Bylo zajebiscie i tyle :mrgreen:

Hikiel, milo bylo poznac ;)

chaves - 2016-07-31

grubo było! dzięki wszystkim za super zabawę i pomoc!
papel - 2016-07-31

Tego się opisać nie da, TO TRZEBA PRZEŻYĆ ;-)
Dzięki wszystkim, tym których znałem, i tym których poznałem :lol:

Yaca - 2016-07-31

trzeba było klepnąć ponad tysia km żeby pogadać ale jak zwykle było warto ! za rok obowiazkowo zostaje na min jedną noc! :mrgreen:
Hikiel - 2016-07-31

Jechałem na Japfest Corollą AE86 razem z Projekt86 bo Skaj nie gotowy. Auto na glebie, wydech Injen urywał mi uszy i rozwalał głowę. Wyszło coś w okolicach 750km w dwie strony. Impreza jak dla mnie mega udana. Dużo jeżdżenia, rozmów z ludźmi (miło było poznać kilka osób z forum!), procentów i dobrej zabawy. Opony spaliliśmy co do ostatniej sztuki. Z awarii to w sumie nadpalony Chaser, ale tylko "z wierzchu", :mrgreen: rozerwany wydech w Lexie od strzałów z procedury (pospawane na miejscu) i w sumie jakieś pierdoły naprawiane w 5 minut. Wczorajszy afterparty mnie pozamiatał, muza genialna. Położyłem się koło 4 a wstałem o 8:30 bo w namiocie była sałna. Ogólnie cały trzydniowy event uznaję za rewelacyjny i czekam na przyszły rok.
Karamba_DC2 - 2016-08-01

Dzięki za udaną imprezą , fajnie było znowu balować wśród ekipy JDM-O !! Do zoba mordki 8-)
Rogal - 2016-08-01

Fajnie że udało się wpaść chociaż na chwilę - dzięki Yaca za mega dobrego tripa :ok:


kilka telefonicznych zdjęć ode mnie:

http://s70.photobucket.co...6?sort=3&page=1

lozek - 2016-08-01

papel napisał/a:
Tego się opisać nie da, TO TRZEBA PRZEŻYĆ ;-)
Dzięki wszystkim, tym których znałem, i tym których poznałem :lol:


miło było poznać....
...przy zupie koło 2 w nocy :D

Dobrze było, fajna impreza ;)

Karamba_DC2 - 2016-08-01

Rogal, album masz prywatny ;)
Dobrze bylo znowu pogadac i sie posmiac razem :-D

Les - 2016-08-01

Rogal napisał/a:
Fajnie że udało się wpaść chociaż na chwilę - dzięki Yaca za mega dobrego tripa :ok:


kilka telefonicznych zdjęć ode mnie:

http://s70.photobucket.co...6?sort=3&page=1

Andrzej! Link do prywatnego allbumu podrzuciles :)

papel - 2016-08-01

[quote="lozek"]
papel napisał/a:

miło było poznać....
...przy zupie koło 2 w nocy :D


Coś mi świta... że faktycznie tak było :zdrowko:

Szkoda tylko że jdm-o wystawiło tylko samochody marki honda :-D
Za rok też jednak więcej miejsca trzeba zająć.

Rogal - 2016-08-02

Poprawiłem album - teraz powinno być OK.

Cytat:

Dobrze bylo znowu pogadac i sie posmiac razem :-D


Dokładnie! I jeszcze raz dzięki za możliwość podłączenia się do ekipy JDM-O

Mam nadzieje że za rok wpadniemy znacznie większym składem ;)

Tomac - 2016-08-02

Widzę że było spoko... za rok może podjadę ;)
KubaJDM - 2016-08-02

Było ekstra! Co prawda te pałowanie aut przez klub Toyoty, RX-8 i właścicieli 350Z to cebulactwo na maksa no ale cóż :lol: Wiara w narodzie nie ginie :lol:

Zdjęcia ode mnie: https://flic.kr/s/aHskDRDGtf

TorquedMad_Mind - 2016-08-02

$$Honda Fan$$ napisał/a:
te pałowanie aut przez klub [...] RX-8

może chcieli pokaząć, że wankle się aż tak nie sypią? :mrgreen:

Badej - 2016-08-03

$$Honda Fan$$, świetne foty ! :ok:
Sznaps - 2016-08-03

polecam tą galerię z japfestu szczególnie naświetlane fotki są świetne https://www.facebook.com/...738921589704471
Pilar - 2016-08-03

Za rok bede na 100%, trzeba tylko suczysko doprowadzic do minimalnego japfestowego poziomu :-P
Karamba_DC2 - 2016-08-03

Dzisiaj o 22.00 na TVNTurbo ma być jakaś relacja z JapFestu , ciekawe co też tam pokażą , skoro drifty prawie nie jezdzily :roll:

Ogólnie impreza nastawiona tylko na drifterów , a przez caly zlot nie widzialem jakos driftów :lol: , 1/4 zrobili na odczepne troche , rozdanie tak samo na odczepnę , a potem gala , nie czaje czasami ich podejscia do ludzi , są tam równi i równiejsi jednak :|

Hikiel - 2016-08-03

1/4 na odczepne? :D Przy tym drifty to mega lipa. Nawierzchnia niestety lipna, trasa ułożona z czapy.. Niecały miesiąc temu byłem z turbokillers.com na weekend w Toruniu to była przepaść.

TVN Turbo pokaże sporo aut z Projekt86 bo akurat pojechałem AE się odlać jak dzwonił Bednar żebym wracał bo kamerę już stawiają do wywiadu ;D

Rozdanie w porównaniu do roku ubiegłego (nie byłem, wnioskuję po tym co usłyszałem i zobaczyłem w relacjach) trochę na odwal się. Kto był równiejszy?

Za to afterparty zniszczyło mi mózg ;)

Sylwek - 2016-08-03

1/4 mili w ogóle mnie nie interesowało więc sie nie wypowiem , drift - trasa dośc słaba , nawierzchnia okrutna dla opon , 3 okrążenia i koniec opon ( zlot turbokillers dla przykładu to 8 okrążeń a tor o wiele większy , i jeszcze te dylatacje w płytach że trzeba było kierę mocno w łapach trzymać , fajnie było by za rok zorganizowac Japfest na torze SIELESIA RING to tor z prawdziwego zdarzenia i w zasięgu organizatorów , no i za rok koniecznie TIME ATACK bo wiele osób na to czeka , materiał z TVNu turbo mam nagrany jutro wstawię jak coś , ogólnie impreza na bardzo wysokim poziomie , w tamtym roku na rakietowej było deczko lepiej ale nie ma co narzekać ogólnie :D , aaa i niezły motyw był z tymi wężami strażackimi które waliły ropą , 2 godziny układaliśmy węże by nalać wody do basenu oddalonego ponad kilometr od naszej miejscówki , ale opłacało się ! podczas afteru można było sie schłodzić , szkoda tylko że trochę pachniało sie ropką :D
Karamba_DC2 - 2016-08-03

Hikiel, sporo osób podziela moje zdanie że ten zlot kręci się wokół driftu jedynie.
Rok temu jeszcze rozdanie nagród za TA było na scenie , w tym roku ludki za 1/4 zostali zawołani pod scenę osobno jako startujacy na 1/4 zawodnicy , dostali po nagrodzie.
Potem niech przyjdą wszyscy na oficjalne rozdanie o 22 :roll:
No to są równi i równiejsi moim zdaniem :->

Co do gali , fakt rok temu miałem mózg rozjebany tym co zrobili :shock:
W tym roku no też było spoko , głownie za sprawą tego DJa który sporo ratował muzą 8-)

Co do samego lotniska , no było w kiepskim stanie. Nie wiem jak płyty po stronie drifterów ,ale raczej nie inaczej jak na 1/4.

W dwóch autach albo się odkręciły śruby łapy silnika albo posypały , i na lotnisku łapę wymieniali :shock:
Dylatacje między płytami były spore i wyboiste , przez co kiepsko było tam przejechać normalnie na oponie z 1.6b a co dopiero na normalnej :mrgreen:

Ogólnie cała impreza jest bardzo dobra , nigdzie na żadnym zlocie nie widziałem takiego klimatu , tak fajnych pozytywnych ludzi i fajnych dziewczyn :mrgreen: :mrgreen:
I wracam tam co roku ;-)



Sylwek napisał/a:
materiał z TVNu turbo mam nagrany


Właśnie oglądałęm , i jak pisałem tylko Ci drifterzy , a na 1/4 grube GTRy czy Evo robiące czasy światowe . No cóż :)

Hikiel - 2016-08-03

Nie wiedziałem, że za ćwiarę rozdawali nagrody prędzej. Faktycznie dziwna decyzja i nie wiem czemu tak postanowili. W druftowozach też było sporo uszkodzeń skrzyń czy zawiasu ale z drugiej strony w Projektowym Chaserze czy Cressidzie nie zjebało się nic a dostawały po dupie przez 3 dni od rożnych kierowców.

Mam nadzieję, że za rok impreza odbędzie się w Kamieniu lub w Łodzi. Tak czy srak jadę na bank.

Edit: Relacja TVN Turbo - dramat.

papel - 2016-08-03

https://www.facebook.com/...470131869525732

tak się tłumaczyli :lol:

Niestety nie zdążyłem na relację na tvnturbo (naprawiałem straty po japfescie przy aucie :mrgreen: ) jakby ktoś miał niech wstawi na serwer. Chętnie obejrzę powtórkę.

edit. już obejrzałem, szału nie robi.

Hikiel - 2016-08-04

I szczerze? Mnie takie tłumaczenie przekonuje.. Po co potem stać i czytać z listy nazwiska skoro połowy laureatów już nie było wieczorem a co dopiero o 22:00 na głównym rozdaniu. Co nie zmienia faktu, że skoro podzielili to na 2 części to pierwsza również mogła być z większym jebnięciem.

Nie ma co marudzić! Ja się bawiłem przezajebiście i w sumie mam tylko 4 znaczące minusy:

-nie byłem swoim autem a lans na cudze to lipa :)
-odległość toitoi od wszystkiego - kilka razy wsiadałem w AE żeby jechać się odlać bo iść mi się nie chciało taki kawał a już w niedzielę rano po afterze ledwo zdążyłem a i tak Bednar mnie wiózł bo jeszcze byłem napruty :D
-woda, która waliła ropą a same nalewanie trwało wieki
-głośność muzy z tego baru z piwem, no rozwalała mi mózg za każdym razem jak szedłem coś zjeść - ale chyba potem ktoś zwrócił im uwagę bo dało się wytrzymać

rdk - 2016-08-04

za rok muszę być 8-)
vlad - 2016-08-04

Wielkie dzięki za pozytywne komentarze :) Bardzo się cieszymy że się wybawiliście i o to nam chodziło :)

Odnośnie 1/4
- wydaje mi się ze nie można powiedzieć że "na odwal sie" zrobione, jeśli zrobiliśmy to razem z SCS na sprzęcie RaceAmerica... jest to najlepszy sprzęt w Polsce chyba do tego a ludzie z wieloletnim doświadczeniem i zapleczem :)
- nawierzchnia - w klasach amatorskich i wśród aut mega zadbanych ludzie owszem narzekali bo są przyzwyczajeni do asfaltów, natomiast w klasie pro zawodnicy robili życiowe czasy, mimo tego że telepało starty były atomowe i sobie chwalili :)
- temat rozdania nagród wyjaśniliśmy już wcześniej na FB tak jak wkleił Papel, decyzja o tym była świadoma i podyktowana zeszłorocznym doświadczeniem i wyjebką zawodników na rozdanie wieczorne na gali


Odnośnie driftu:

- obiekt wiadomo jaki był ale zdania są 50/50, gadałem z Borim ktory jeździł i obsługiwał serwisowo 7 samochodów na raz i jego zdaniem bylo git żadne auto nie ucierpiało a smarzenie było legitne.
- trasa była trudna, postawiliśmy na trasę pod auta 300+ ponieważ jasno wynikało to z naszej listy startowej, że na 30 aut, 3/4 z nich miały po 400KM i więcej, więc pozwoliliśmy sobie ułożyć taką a nie inną trasę gdzie można było usmażyć trójkę i dobrym zawodnikom to mega wychodziło

Odnośnie węży i wody:
- to nie było żadne paliwo, aby móc dostarczyć wodę tak daleko od hydrantu kupiliśmy węże które jak sie domyslacie wyrabiane są w chinach i to te węże tak walily, temat nie do przeskoczenia, na ten moment wszystkie trafiły do śmieci po imprezie ;) robiliśmy co mogliśmy, każdy strażak jak usłyszał ile chcemy pociagnac węża powiedizal ze nic z tego nie bedzie, ale sie zawzielismy NO JAK JAPFEST BEZ BASNEÓW o__O i zrobiliśmy co sie dalo :)

Odnośnie kibli:

Zrobiliśmy to celowo, aby nie miec smrodu w strefie epicentrum imprezy, na wielu wydarzeniach masowych i koncertach tak się robi i zdaje to egzamin, nie jesteśmy w hotelu 5* tylko w plenerze trzeba wziac to na klate i doczłapać nikomu nogi nie odpadly :)



Odnośnie słów Karamby że są równi i równiejsi - nie jest to prawda, stajemy 3ci rok z rzędu na rzęsach żeby dogodzić wszytkim ale wydaje mi się że jesteście dojrzali na tyle żeby wiedzieć że to nie zawsze jest możliwe :) Nic nie poradzimy że wśród drifterów są najmocniejsze auta, najlepiej zrobione i one wyjmują kluczowe nagrody... jak mi w tym roku przyjechało tyle Skylineow, Supr i tym podobnych ciężko żeby nagrody wyjmowały słabsze auta, dlatego też miedzy innymi stworzylismy kategorię WANGAN aby móc uhonorować także najlepsze Hondy na imprezie i to jest krok z naszej strony :)


Dodam jeszcze, że osiągnelliśmy w tym roku taką skalę imprezy, że sami byliśmy tym przerażeni, mamy dużo przemyśleń co i jak za rok, na pewno będzie lepiej jak zawsze, dobrze wiedzie wszyscy że nie robimy tego dla siana, tylko dla ideologii. W ostatnie dwa dni przeczytałem wielokrotnie tekst, że zorganizowaliśmy najlepszą imprezę motoryzacyjną w tym kraju i o to nam chodziło, z mniejszymi czy większymi wtopami ale udalo się :)

Bardzo chcielibyśmy zrobić imprezę na SILESIA RING, to jest dla nas obiekt NUMBER ONE, ale nie jest prawda co ktoś tam z was napisał, że "jest w naszym zasięgu" ponieważ nikt nie zna jeszcze ceny najmu za dzień. Jest duże prawdopodobieństwo że ten tor będzie kosztował tyle co Tor Poznań czy Bednary czyli okolice 30 tys pln za dzień netto i wtedy nie ma ...ja żeby tam zrobić imprezę, wjazd autem musiałby z 500zł kosztować, tak jak to jest na TPTD z resztą - jeżdżę regularnie i tyle kosztuje jednodniowy track day na prawdziwym torze...


Walczyć będziemy, nie poddamy się, troche rzeźbiliśmy w g... z tą legnicą w tym roku, ale się nam udało, udowodnilismy że japfest to nie miejsce tylko LUDZIE :)

Pilar - 2016-08-04

Jakby siadło w przyszłym roku na silesia ring to byłby kosmos :-o
Hikiel - 2016-08-04

Kurde, ja do teraz nie zdjąłem jeszcze niebieskiej opaski z ręki! :lol:
Sylwek - 2016-08-04

Kurde te opaski były profi , szkoda bylo zdejmowac ;)
Karamba_DC2 - 2016-08-04

vlad, dzieki za sprostowanie , ja tam się nie czepiam , napisalem jakie odniosłem wrażenie. Rok temu było jedno rozdanie na gali i wyszlo bardzo fajnie , faktycznie lipa ze strony ludzi że jadą walczyć a mają potem wyjebane na oprawę rozdania itd :roll:
Tak czy inaczej za rok możesz na mnie liczyć , nie mam zamiaru opuszczać ani jednego JF , dla mnie to nadal nr1 w kraju jeśli chodzi o zlot z upalaniem i zabawą z ludzmi 8-)

Sylwek - 2016-08-06

Może to głupie pytanie ale może ktoś mi wytłumaczy co oznaczają te podpisy na (płytach) nagrodach JAPFESTOWYCH ? :-P
papel - 2016-08-06

Sylwek napisał/a:
Może to głupie pytanie ale może ktoś mi wytłumaczy co oznaczają te podpisy na (płytach) nagrodach JAPFESTOWYCH ?


x2

też mam, a nie wiem :rotfl:

Karamba_DC2 - 2016-08-06

Jak patrzyłem na moje to nie są to podpisy organizatorow ? Tego pana co prowadzil i zapowiadał na scenie przy rozdaniu ? :->
To jakiś gość specjalny był chyba ale nie znam...

Sylwek - 2016-08-06

Chodzi ci o japfest na rakietowej i o Kastę? . Pewnie co roku są inne podpisy :D
Sylwek - 2016-08-06

Ja rozkodowałem jeden podpis: Paweł Szymula czyli ten koleś co biega z kamerą i chyba jest z JAPFEST crew :D
Karamba_DC2 - 2016-08-06

Ale ja nie pisałem o zeszłorocznym , wiem jak wygląda Kasta :mrgreen:
Piszę o tym zlocie teraz , tylko na tym cos wygralem :->

Chodziło mi o gościa ze sceny który zapowiadał i wyczytywał , na FP JapFestu zapowiadali go , wiec myslalem ze jakis celebryta skoro sie jarali ze poprowadzi imprezę :mrgreen:

Sylwek - 2016-08-06

Nie no, ten co prowadził to znam kolesia :) na pewno to nie jego podpis , szkoda że nie podbiłeś bo kiedys cos pisałes że chcesz sie hachi smignąć , ja myslałem że niogo z JDMo nie bedzie :D
Karamba_DC2 - 2016-08-06

Sylwek, przechodziłem to Ciebie nie było , a wiesz jak tam było , melanż z każdej strony a to znajomi wołali na drina itd.
Nigdy mi ta impreza tyk szybko nie zleciała :shock:

W piątek byłem koło 17 i całą sobotę , w niedziele o 7 rano opuściłem lotnisko , za wiele nie widziałem :lol:

Natomiast auto oblukane ze 3 razy , jest zajefajne :]
Za rok też pewnie będziesz to znowu będę podbijać ;)

Sylwek - 2016-08-06

Taaa dokładnie mi tak samo szybko zleciało , myslę ze za rok to dobry pomysł heheh
lukas4 - 2016-08-07

Sylwek, no jak karamba pisze nie wiem gdzie się kitrales:p w sumie 86bylo najczęściej oglądanym prze zemnie autem.... miażdży system w każdym calu ;)

Cala impreza mega pozytywna i juz czekam na następną edycje:)

Sylwek - 2016-08-07

No łaziłem oglądałem auta tak jak wy :D , było ich tyle że nawet wszystkich nie obszedłem , w tym roku był ostry progress ciekawe co bedzie za rok! ! !
Hikiel - 2016-08-07

Ja będę za rok, to wystarczy :lol:
Krychu - 2016-08-07

to za rok i ja muszę być, nie wiem czym, ale przyjadę :hyhy: :gej:
Karamba_DC2 - 2016-08-07

Krychu, to ja tam nie jade wtedy , bo nie wrócę :lol: :lol:
Hikiel - 2016-08-07

No to właśnie mi się przypomniało, że jednak za rok nie dam rady :mrgreen:
Krychu - 2016-08-07


Karamba_DC2 - 2016-08-07

:lol:
Sylwek - 2016-08-10

Zajebisty filmik z JAPFESTu : :evil: :evil: :evil:

https://vimeo.com/178256284

Hikiel - 2016-08-10

Kurde właśnie średnio mi się podoba. Może dlatego, że moja brodata islamska morda jest kilka razy :lol:
Marker - 2016-08-10

Hikiel, skaczesz w tlum? :lol:
Hikiel - 2016-08-10

To jedna z tych spokojniejszych rzeczy w moim wykonaniu na tym evencie :D
antek - 2016-08-10

fajny klip :super:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group