JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Suspension / Chassis Mods - Podjebki as, lca

lukas4 - 2016-10-20
Temat postu: Podjebki as, lca
Jak w temacie warte to coś, czy omijać szerokim łukiem?

W lca wiadomo tuleje do wymiany, ale jak z wytrzymałością nie łamie się to?

Asry nie są z plasteliny? Cudów się nie spodziewam ale czy wogóle
Spełnia to swoją rolę ?

DoSeR - 2016-10-20

LCA tak jak napisałeś, tuleje do wymiany. ASR ma w zestawie śruby z gównolitu i trzeba wymienić na normalne, twarde, dobrej jakości. Krążą opinie, że ASR słabo pasuje na mocowania, chociaż ja u siebie nie miałem z tym problemu. Śmigałem na torze, na co dzień i nic się nie wygina, nie odkształca, nie pęka. Są ok. Sprawdzony produkt. Co innego chińskie regulowane wahacze, te to pękają od samego patrzenia się.

Przy wymianie tulejek w LCA to już bym się pokusił o dorzucenie tych 300zł i kupno ori BWR.
Na http://fullcartuning.com/ masz teraz przecenę na ORI LCA BWR po 159€. "ASR" ori BWR po 160€. Wysyłka do PL 35-75€.

lukas4 - 2016-10-20

o dzięki za info, faktycznie szkoda brać czajna w takim razie. Powiedz czy odczułeś jakieś pozytywy po założeniu samego ASRa czy ma to sens tylko pod montaż staba z itr??
DoSeR - 2016-10-20

Sam ASR nie wpływa na prowadzenie auta. Montaż jest konieczny przy stabilizatorze z ITR, bez asr może wyrwać mocowania.
lukas4 - 2016-10-21

thx za info. Myślałem, że trochę poprawia prowadzenie nawet bez staba, bo w sumie działa trochę jak rozpórka dolna.
Gumka23 - 2016-10-21

Ale przykręcasz go do dosyć solidnego profilu w aucie. ASR tylko do staba, bez niego to wiocha.
Mareczuczek - 2016-10-21

Tak jak pisał DoSeR, ASR daje radę, fejka można brać śmiało pod montaż stabilizatora. Dużo go względem ori nie różni i nic mu się stać nie powinno.

Ale np. bez ASR i ze stabem 22mm tył skończy się to tak:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group