JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Szpan i Roadshow - Daily CUPRA 300

Karamba_DC2 - 2017-09-26
Temat postu: Daily CUPRA 300
Siema, postanowiłem jednak założyć temat, mam kilka planów które zrealizuje, coś się będzie działo, będzie też jeżdżone, zatem czemu nie :mrgreen:

Jak wiecie, zamówiłem nowe w salonie, był to Hatch koloru niebieskiego. Z racji że dwa razy przesuwali termin, wyszło by ponad 2 miesiące więcej jak zapewniali, przez obsuwy w fabryce, postanowiłem zrezygnować i szukać na własną rękę.
Wtedy postanowili dać mi dużo lepszą ofertę na auta jakie były na miejscu, i tym sposobem dostałem w cenie Hatcha, lepiej wyposażonego ST i się skusiłem.
Już przy kupnie wahałem się czy Hatch czy kombi, teraz nie żałuję ze wybralem kombi bo wiele razu już się przydało, chociaż by do Chorwacji na wakacje :]

MODEL:
Seat Leon ST CUPRA
Kolor - Pirineos Gray


SILNIK:
2.0 TSI
300KM i 380nm


UKŁAD DOLOTOWY:
- seria


UKŁAD WYDECHOWY:
- seria / czekam na wolny termin i nie będzie serii :]


UKŁAD NAPĘDOWY:
-6-biegowa automatyczna DSG / Łopatki w kierownicy


ZAWIESZENIE:
Adaptacyjne z trybami : Komfort, Sport, CUPRA, Indywidual


UKŁAD HAMULCOWY:
- seria


KOŁA:
- seria czyli 19" x 8"
-opony Pirelli Pzero 235/35
W planie na lato 2018 coś innego już mam :)


Karoseria :
- seria


ŚRODEK:
- skóra i Alcantara


CAR-AUDIO
- Seat Sound System
9 głośników + Subwoofer
Przyznam że to najlepsze seryjne audio jakie miałem :shock:





Jakieś kiepskie fotki, oraz jedna zbiorcza mojej stajni :] :ups:




Tutaj można zmieniać podświetlane paski w drzwiach, od dawna w sumie zostały czerwone, ale ze niebieski bardziej F&F to na forum ideolo :D




Game - 2017-09-26

No fajne to to na daily 8-) Z jednego zwoja bym uciął :mrgreen:
Mugen - 2017-09-26

Ile już nalatałeś? Jakie widzisz + i - tego auta?
Karamba_DC2 - 2017-09-26

Game, nie da się ukryć hehe, ale felgi jakie mi się spodobały będą trochę szersze, zatem nie tnę nic jeszcze :lol:

Mugen, nalatane mam prawie 7000km :)

Ogólnie to w pełni spełnia moje oczekiwania :mrgreen:
Minusy to fakt że nie czuć prędkości w nim, i juz w dniu odbioru zarobiłem 100zł i 4pkt chyba :lol:
Wydech jest za cichy względem Hatcha, dlatego będę robić Catback z klapami :)
A tak to nie zauważyłem minusów jeszcze ;)
Po okolicy praktycznie tylko w trybie Cupra smigam, na trasę komfort :)

Za jakiś czas napiszę więcej o prowadzeniu, bo mam zamiar pojawić się 15 pazdziernika na Brno Circuit z chłopakami z forum :mrgreen:

DoSeR - 2017-09-26

Korzystałeś już dłużej z full linka? Dobrze to przesyła mapy z fona, płynnie działa?
Karamba_DC2 - 2017-09-26

DoSeR, tak działa to płynnie, ale żeby w pełni z wszystkiego korzystać trzeba dodatkowe aplikacje instalować w telefon.
Te podstawowe jak Google maps czy kontakty śmigają.
Chociaż przyznam że już mi się nie chce z tym bawić i jak chce muzyki posłuchać czy zadzwonić, to szybciej i wygodniej mi z Bluetooth :)

Mareczuczek - 2017-09-27

To ten sławny system bezkluczykowy, umiłowany ostatnio przez złodziei "na walizkę"?
Karamba_DC2 - 2017-09-27

Tego nie wiem. Teraz i tak ginie wszystko co upatrza, zatem zabezpieczenia to pikuś :)
No i po co krasc tak nudny pasztet jak to mówi mój kolega :)

Kawasaki - 2017-09-27

W seacie kessy działa też na tylne drzwi?
To jest ośka?

hot_rider - 2017-09-27

fajne są te nowe HH, jeszcze wysła wersja R

YacaJackowski - 2017-09-27

Co oni mają z tymi kolorami, Honda też odjebała jakąś Orange Edyszon i wygląda równie kupiasto jak ten R.


Karamba gratki, samochód mega mi się widzi.

Karamba_DC2 - 2017-09-27

Kawasaki, tak, działa na drzwi tylne i nawet na klapę bagażnika :)
Fajna sprawa przyznam, bo wcześniej nie miałem z tym do czynienia :)

hot_rider, no przyznam że mnie Cupra na jeździe testowej bardzo zaskoczyła. Miałem podobna opinie wyrobioną do większości ludzi. Po jeździe tym autem stwierdzilem tylko że byłem w błędzie.
Teraz czekam na kolejną Cupre z wymianą auta :mrgreen:

YacaJackowski, ja też nie wiem czemu to wymyślili, a to nie pierwszy taki pomysł, były jakieś czerwone czy orange hehe


W moim przypadku jedynie felgi mi nie pasują, ale na zimę raczej je zostawię, na lato widzi mi się Tomason



TorquedMad_Mind - 2017-09-27

te felgi są kierunkowe?
Fawor - 2017-09-27

Jeśli to leasingowe, które będziesz oddawał, to zainwestuj chociaż w boxa i bedziesz miał do kolejnego auta :) Z 50KM za psi pieniądz w porównaniu do wolnossaków.
Karamba_DC2 - 2017-09-27

Bio, na ich stronie nic nie widziałem by były. Nie wydaje mi się :)

Fawor, mam je w leasingu, ale papiery podpisane z Seatem, jesli idzie o gwarancje i serwis.
Z nimi nic nie można ugrać a ryzykować dla 50KM nie będę.
Auto jedzie i tak fajnie jak na daily :)

Bardziej ciekawi mnie kwestia takiego wydechu, nie wpływa to negatywnie na przepływ spalin, nie cofa ich w przypadku catback'a co nie ?
Czekam z tym na termin u Hammera :)

Klapy sterowane z pilota, mówił ze jeszcze nikomu się nie zacinaly.


TorquedMad_Mind - 2017-09-27

Karamba_DC2 napisał/a:
Bio, na ich stronie nic nie widziałem by były. Nie wydaje mi się :)

to tylko z jednej strony będą dobrze wyglądać :mrgreen:

Kubaa - 2017-09-27

Co do wydechu to miałem przyjemność pojeździć jako pasażer Golfem R z wydechem bodajze Militeka, który miał klapy które się otwierały zależnie od położenia przepustnicy. Nie lepsza taka opcja? Jak jedziesz spokojnie to wydech nie hałasuje, a jak chcesz przepałować to się otwiera i jest poezja dla uszu :-)
Karamba_DC2 - 2017-09-27

Bio, ;)



Kubaa, czytałem już o tym, tylko różnica w cenie jest trochę duża :mrgreen: W zasadzie to dwa razy tyle co u Hammera :|
A potem pewnie ciężko to sprzedać jeszcze jak wszystko teraz :roll:
Zobaczymy, temat jeszcze otwarty, ale 6K+ za lepszy dźwięk to sporo ;)

TorquedMad_Mind - 2017-09-27

Karamba - no i to będzie dobre :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2017-09-27

Przyznaje się bez bicia że o kierunkowej feldze jak o oponie, nie słyszałem :mrgreen:
TorquedMad_Mind - 2017-09-27

Karamba_DC2 napisał/a:
Przyznaje się bez bicia że o kierunkowej feldze jak o oponie, nie słyszałem :mrgreen:

parę samochodów miało nawet seryjnie montowane takie - SVX, SLR, itd ;)

nikesonmyfeet - 2017-09-27

Karamba_DC2 napisał/a:

Fawor, mam je w leasingu, ale papiery podpisane z Seatem, jesli idzie o gwarancje i serwis.
Z nimi nic nie można ugrać a ryzykować dla 50KM nie będę.
Auto jedzie i tak fajnie jak na daily :)


Nie boisz się, że o wydech mogą czepnąć się tak samo, albo nawet bardziej niż o boxa? Kumpel jak chciał ostatnio zmienić wydech w Mustangu V8 to się musiał mocno z Fordem gimnastykować żeby się zgodzili :)

Karamba_DC2 - 2017-09-27

Podobno o catback się nie czepiają.
Co innego jak ktoś leci po całości z DP itd :)
Bez obaw, mam zamiar to jeszcze skonsultować z moim przypisanym serwisantem czy odnotowuje takie coś.
Wolny termin u Hammera jakoś za dwa miechy, więc jest czas to ogarnąć jak będę za tydzień w kraju na urlopie.
Chcę przy okazji olej wymienić, bo była mowa 2000km spokojnej jazdy bez trybu Cupra, w ramach docierania/ukladania, a kurde wymiana oleju po 30.000km w książce :shock:
Ja wymienię po 7kkm dla spokojnego sumienia...

sajmonski - 2017-09-27

Świetnie wygląda to auto. Zastanawiam się nad wersją biedniejszą z 1.4TSI na daily ale to jeszcze chwila ;)
antek - 2017-09-27

Karamba_DC2 napisał/a:
a kurde wymiana oleju po 30.000km w książce
Ja wymienię po 7kkm dla spokojnego sumienia...


Zrobiłem podobnie, wymieniłem jakoś w okolicach 10kkm. Te czasookresy wymiany oleju są chore :roll:


sajmonski napisał/a:
Zastanawiam się nad wersją biedniejszą z 1.4TSI na daily ale to jeszcze chwila


Świetny silnik, polecam :mrgreen: całkiem dynamiczny i nie chleje dużo ;-)

Fawor - 2017-09-27

Karamba_DC2 napisał/a:


Fawor, mam je w leasingu, ale papiery podpisane z Seatem, jesli idzie o gwarancje i serwis.
Z nimi nic nie można ugrać a ryzykować dla 50KM nie będę.
Auto jedzie i tak fajnie jak na daily :)

no ale to jest box - wpinany w seryjną wiązkę bez żadnych innych ingerencji. Jak coś się stanie i bedziesz musiał oddać auto odpinasz dwie wtyczki i oddajesz serie. Nie do wykrycia. Nawet z dzisiaj przykład od Compsportów, gdzie zrobili w serii 7R stage 0,5 (czyli wlasnie sam box) 375KM i prawie 500Nm :) Ja bym nie wytrzymał :-P

Karamba_DC2 - 2017-09-27

Przestań kusić :P
A co potem z DSG ? Nie odczuje tego zastrzyku ?
Bo moje auto jednak zrobi u mnie lekko 100kkm do zmiany, zatem wolę wiedzieć więcej jak to,ile wykres wypluje :mrgreen:

Fawor - 2017-09-27

Zagadaj z CSami. TuneForce w Poznaniu chyba też ostatnio cos wrzucał. Z tego co wiem taka ingerencja jest nie do znalezienia, w skrzyni tym bardziej. DQ250 chyba ponad 700Nm obskakują. Dla mnie zostawiać jakiekolwiek turbo w serii elektronicznej to grzech ;-)
Karamba_DC2 - 2017-09-28

Fawor, prawie mnie przekonałes, co nie znaczy że całkiem odpuszczam.
Doczytałem trochę, pogadalem ze Spychem, w nowym roku na wiosnę spróbuje :)
Teraz będzie już tylko mokro więc w codziennej jezdzie mając 370 i 480 oznacza brak trakcji :lol:
Auto przestało by przyspieszac do 100, natomiast wiosna będę polować żeby jakiś Box odkupić i się pobawię :)
Teraz jestem na etapie wybrania wydechu :)

Miał być Miltek ale u mnie się nie sprawdzi, czekam teraz na wieści za ile dostanę u znajomego Remusa, w Customy nie będę się pchać jednak, bo różnica między markowym gotowcem a customem, to około tysiaka a będę spokojny :)

memo88 - 2017-09-28

Ładna ta Twoja Cupra :-P Moim zdaniem dobrze że wybrałeś szaraka bo dużo bardziej ten kolor pasuje do wersji ST. Graty jeszcze raz i niech służy ;-)


Cytat:
Miał być Miltek ale u mnie się nie sprawdzi, czekam teraz na wieści za ile dostanę u znajomego Remusa, w Customy nie będę się pchać jednak, bo różnica między markowym gotowcem a customem, to około tysiaka a będę spokojny :)


Masz rację żeby nie pchać się w customy jeżeli różnica w cenie jest niewielka. Masz jakieś dobre ceny na Remusa??? :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2017-09-28

memo88, dzisiaj mam dostać informacje, ale mam dojście do Millteka :)
Do Remusa sie okaże dopiero co i jak, a brzmienie na żywo ponoć dużo fajniejsze jak na YT zatem na plus, bo na YT już mi się bardziej podoba jak Milltek :D
Znaczy nie żebym go nie chciał Millteka, bo non resonated świetnie brzmi dla mnie, ale na trasę będzie za męczący raczej, a że przejechać nie mam się u kogo, ryzykować nie będę :) ]


Tak u mnie wypada Remus :
https://www.youtube.com/watch?v=raWUhgadAW8

A tutaj Milltek :
https://www.youtube.com/watch?v=-9wjwkKQ-_E


Głownie chodziło mi o to, by odetkać wydech, bo wcale go w kombi nie slychac :/

Gumka23 - 2017-09-28

Nie przeszkadza Ci w Remusie popierdywanie przy zmianach biegów? Dla mnie tragedia. Ten Non Resonated CatBack z czteroma końcówkami najbardziej rasowy.. tylko czy w kombiaku to przystoi?
Krychu - 2017-09-28

ten milltek też pierdzi, obydwa brzmią beznadziejnie, a seria jest cicha jak jakiś prius :shock:
jak żyć?! proponuję zrobić dziurę w fabrycznym tłumiku, bo jest spora szansa, że będzie brzmiał dużo lepiej niż te aftermarketowe :-D

Karamba_DC2 - 2017-09-28

Na filmach to inaczej wygląda jak na żywo, mi to pasuje akurat bo nie straszy ludzi do okoła, a w środku fajnie słychać.
Dlatego nie chcę Priusa :mrgreen: :mrgreen:
Ogólnie wybrał bym tego Millteka non resonated, ale to nie jest juz cywilny wydech :mrgreen:

Jeszcze jest jedna firma na niemieckim rynku, i wypada calkiem calkiem :)

https://www.youtube.com/watch?v=8WZBlkORKGQ
https://www.youtube.com/watch?v=ZGGCSVE5efQ
https://www.youtube.com/watch?v=eVjAlj7aL04

Krychu - 2017-09-28

ten fox już jakoś brzmi, zezwalam na montaż 8-)
Karamba_DC2 - 2017-09-28

:padam: :-D
Chętnie bym do nich podjechał, to jak na złość mam 500km w jedną stronę :mur:

Chciałem coś na temat El-tec'a poszukać, to na ich stronie też nie ma nic :roll:


Tak robi Hammer , ale jakoś mam obawy o te klapy, cofanie spalin jak na zamknietych mocniej dam w planik :kwasny:
Bo tak rozwiązanie super, z pilota otwierasz klapy i jest darcie ryja :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=E-7QF7ccTy8

Dudi - 2017-09-28

Ja mam u siebie Fox-a w Zetce, bardzo fajny wydeszek, na wolnych cichy, przy ostrej jeździe podkreśla dźwięk v-ki a nie tylko się drze i nie ma efektu ''poloneza'' który w Zetkach zdarza się bardzo często . Wykonanie bardzo dobre, wszystko się trzyma, nic nie rdzewieje i każdy element oznaczony . Tak że mogę polecić ;-)
Karamba_DC2 - 2017-09-28

Dudi, o widzisz, dzieki wielkie że napisałeś :D
Daje mi to już jakieś jasne światło na ich produkcje, które wydają się właśnie być dla mnie odpowiednie :)
Zobaczę co zaoferuje Remus, i klampa zapadnie :mrgreen:

memo88 - 2017-09-28

Karamba_DC2, ja na Twoim miejscu nie poszedłbym w nic innego niż wydech z klapami jeżeli to ma być dalej daily car. Ja sam biję się z myślami czy zmieniać wydech... jeżeli bym to zrobił to raczej postawił bym na Remusa. W moim przypadku Milltek Non Resonated również trochę lepiej brzmi ale brak klap go wyklucza. Nie wyobrażam sobie jechać na Chorwację z Milltekiem :-D Chyba że naszym celem będą ciche dni z partnerką przez pierwsze chwile pobytu :mrgreen: Żartuję oczywiście ;-) ale co nie zmienia faktu że wydech z klapami będzie w życiu codziennym lepszym rozwiązaniem.
Karamba_DC2 - 2017-09-28

Owszem będzie :) Tez jestem za klapami, ale nie moge nigdzie trafić na informacje czy opinie na ten temat.
Jak to działa, czy to bezpieczne, jak to dobrze zrobić, czy komputer powinien być pod to przerabiany, no nie jest to prosta zabawa jak z przelotem w Kserii, im wiecej tym lepiej :lol: :lol:

Ogólnie ten FOX i Remus są spoko, bo je słychać a są nadal cywilne.
Znowu te klapy korcą mnie mocno...

Założyłem temat na forum Leona, ale na razie tylko wyświetlenia się nabijają :mrgreen:

Hikiel - 2017-09-29

FOX zajebisty, Militek i Remus jakiś dramat.
Leo - 2017-09-29

daleko masz do nich, ale grzebia przy nowych furach

http://rcp.com.pl/

Karamba_DC2 - 2017-09-29

Namierzylem siedzibę z produktami FOXa koło Łodzi. Będziemy działać :)

mlody87, ten RCP KOZAK ! Napisałem już maila do nich :)
Szkoda że telefonu nie podali, a do Gdańska mam blisko, tylko 200km :)

Ten FOX jest spoko i cena fajna.

https://dof-car.pl/pl/p/Seat-Leon-5F-ST-4x4-Cupra-Tlumik-koncowy-prawylewy-2x80-Typ-25/75

Leo - 2017-09-29

Karamba_DC2 napisał/a:


mlody87, ten RCP KOZAK ! Napisałem już maila do nich :)



może okażę sie, że warto bedzie zrobic wycieczke nad morze ;)

Karamba_DC2 - 2017-09-29

Znalazłam ich też na FB, poleciało zapytanie ile wydech dla mnie i na kiedy :mrgreen:
clark - 2017-09-29

Gz jeszcze i tutaj :-) dobra stajnia 8-)
Karamba_DC2 - 2017-09-29

clark, :ok:



No i dobra, zapadła decyzja, pierwszy wolny termin dopiero na połowę listopada :shock:
Ale trudno, lepiej poczekać ale mieć dobrze zrobione :)
Wybrałem Catback firmy RCP z klapami, sterowanie z pilota 8-)
Zatem seria/darcie mordy w uproszczeniu :mrgreen:
Całość 6500zl, tłumiki z rurami, klapami i końcówki do wyboru. Myślę między carbonowymi a tytanowymi :)
Teraz tylko czekać :->

Foto podglądowe z robionego tam GofRa 7


Leo - 2017-09-29

Karamba_DC2 napisał/a:


Wybrałem Catback firmy RCP z klapami, sterowanie z pilota 8-)


:hurra:

daj znać kiedy będziesz. Podjadę posłuchać i może zaliczę prawy w szybkim Niemcu :lol: :lol:

Karamba_DC2 - 2017-09-29

Postaram się pamiętać, tutaj też będę o tym pisać, co by temat nie umarł :mrgreen:
Fawor - 2017-09-29

dramat ta cena...rurki kosztują jak każde inne, tłumiki równiez, a klapy 'na pylota' zapewne tak czy siak aliexpress jak wszyscy :)
Karamba_DC2 - 2017-09-29

Zrób solidnie mi taki wydech taniej, a nie piszesz sobie od tak :)
Stawiam Auto na dwa dni, dajesz mi zastępcze, odbieram gotowe, Pasuje ? :)
Troche się naszukałem i popytałem.

Milltek non-res 4200 i to tez rurki i tlumiki.
Wiesz ile np Remus z klapami kosztuje ? 10K :)

Klapy pewnie ze sa tansze, nawet po 300 chyba, ale to ma jezdzic 3lata a nie wymieniac co kwartał.
Pewnie i przepłacam, ale z opcji jakie znalazłem, tylko ta mi przypasowała. Co zrobić :roll:

Leo - 2017-09-29

obstawiam, że dostajesz też gwarancje itp. a nie po roku pierdzi coś i słyszysz, Panie gdzie?!?!?
Karamba_DC2 - 2017-09-29

W sumie cene Millteka podalem dla mnie od kolegi , oficjalnie kosztuje sam cat back 5500zł !
Remus CatBack też okolice 4800zl owalne a te ktore chcialem 5500 :shock:
Hammer okolice 4K
Jakaś tania Cobra która jest głośna 4K
FOX poniżej 4K trochę schodzi jedynie, ale to też sam catback i nie wiem jak bedzie na zywo.

No naprawdę ciężko coś poszukać, i klapy to chyba zloty srodek.
Hammer dla mnie policzył dobrze klapy i wyszlo trochę taniej bo 800, tutaj 1k na steonę policzyli.

Qban - 2017-09-29

Patrzę właśnie, ze nawet używki z klapami w Niemczech chodzą po Ok 1500€ ;-)
Karamba_DC2 - 2017-10-03

Zamówilem dzisiaj wydech FOXa :)
2710zl końcowa sekcja.
Jak będzie za cicho to sekcja przednia 1200zl

Ten wydech dokładnie, za około 4dni ma być u mnie. Zdam relacje po montażu :)
https://dof-car.pl/pl/p/Seat-Leon-5F-ST-4x4-Cupra-Tlumik-koncowy-prawylewy-2x80-Typ-25/75


Z wyborem RCP się przespalem, i to była jednak za duża kwota dla mnie :)
To nadal daily i nie ma co szaleć :mrgreen:

ravestation - 2017-10-06

jest szansa, że dziś staliśmy "koło siebie" na światłach koło Auchana w Fordonie ?
Karamba_DC2 - 2017-10-06

Możliwe , czym byłeś ? :mrgreen:
Bo patrzyłem na czerwone Audi z pasa lewoskret hehe
Przejezdzalem po 14 jakoś :)

ravestation - 2017-10-06

to byłem ja, w s3 :D
Karamba_DC2 - 2017-10-06

Fajna sztuka, przykuwa uwagę 8-)
Seed - 2017-10-13

Karamba a nie lepiej było zacząć od downpipe'a? :)
ravestation - 2017-10-13

szkoda gwarancji
Karamba_DC2 - 2017-10-14

Dokładnie ;)

My już w Czechach :mrgreen:

https://youtu.be/h11DjwjQOyc

Pit - 2017-10-14

Cupra niepozorna w tym towarzystwie :mrgreen:
eSka Yacy rozwala mi mózg, idealne auto żeby stało w garażu i przy nim grzebać, bo nawet nie stwarza pozorów że może być dobrym daily :mrgreen:

krezel - 2017-10-15

sie ttaj zaraz zrobi vag forum :lol:

zawieszeni w tych nowych MQB daje zajebiscie rady, przynajmniej w golfie

hot_rider - 2017-10-15

krezel napisał/a:

zawieszeni w tych nowych MQB daje zajebiscie rady, przynajmniej w golfie

nom są do tańca i do różańca

Kawasaki - 2017-10-16

Fawor napisał/a:
Karamba_DC2 napisał/a:


Fawor, mam je w leasingu, ale papiery podpisane z Seatem, jesli idzie o gwarancje i serwis.
Z nimi nic nie można ugrać a ryzykować dla 50KM nie będę.
Auto jedzie i tak fajnie jak na daily :)

no ale to jest box - wpinany w seryjną wiązkę bez żadnych innych ingerencji. Jak coś się stanie i bedziesz musiał oddać auto odpinasz dwie wtyczki i oddajesz serie. Nie do wykrycia. Nawet z dzisiaj przykład od Compsportów, gdzie zrobili w serii 7R stage 0,5 (czyli wlasnie sam box) 375KM i prawie 500Nm :) Ja bym nie wytrzymał :-P


Trochę odkopując to już nie jest tak jak kiedyś, jak komp wykryje inne parametry to stawia flagę i na serwisie elegancko widać, że coś było modzone. Oczywiście sprawdzać to bedą dopiero jak się silnik wysra na gwarancji...

Karamba_DC2 - 2017-10-18

No i tania camerka z alli nie zdała egzaminu, ogólnie o kant tyłko potłuc, pliki uszkodzone w polowie się zacinają, albo sobie przestała nagrywać, i w sumie jeden się nadaje :roll:

Dobrze że telefonem coś jeszcze nagrałem bo tak nie miał bym nic z wypadu, nie polecam tych kamerek !

https://youtu.be/WHFb8X2-RWU

TorquedMad_Mind - 2017-10-19

Karamba_DC2 napisał/a:
No i tania camerka z alli nie zdała egzaminu, ogólnie o kant tyłko potłuc, pliki uszkodzone w polowie się zacinają, albo sobie przestała nagrywać, i w sumie jeden się nadaje :roll:

kamerka czy karta pamięci? ;-) Wg. opisu, raczej to drugie.

Fawor - 2017-10-19

Cytat:
Trochę odkopując to już nie jest tak jak kiedyś, jak komp wykryje inne parametry to stawia flagę i na serwisie elegancko widać, że coś było modzone. Oczywiście sprawdzać to bedą dopiero jak się silnik wysra na gwarancji...

masz jakies potwierdzenie, ze tak się w VAGach dzieje, czy bardziej pod egidę "mowili, ze w nowych autach tak jest"?

johnnyg - 2017-10-19

Karamba_DC2 napisał/a:
No i tania camerka z alli nie zdała egzaminu, ogólnie o kant tyłko potłuc, pliki uszkodzone w polowie się zacinają, albo sobie przestała nagrywać, i w sumie jeden się nadaje :roll:

Dobrze że telefonem coś jeszcze nagrałem bo tak nie miał bym nic z wypadu, nie polecam tych kamerek !

https://youtu.be/WHFb8X2-RWU

rybciu , pewnie śmigałeś na karcie pamięci od chińczyka jak Bio mówi - błąd nr 1 - one są zawsze spierdzielone - też robiłem zamieszanie, chińczyk stwierdził że wyśle mi drugą kartę, też była zyebana, włożyłem taką z media marktu i śmiga pięknie 8-)

Karamba_DC2 - 2017-10-19

Fakt, zerkałem chwile temu na karte, 4 klasa :)

Ale dziwne bo jak chciała to na tej karcie nagrała :mrgreen:

TorquedMad_Mind - 2017-10-19

Karamba_DC2 napisał/a:
Fakt, zerkałem chwile temu na karte, 4 klasa :)

Ale dziwne bo jak chciała to na tej karcie nagrała :mrgreen:

nie dziwne, bo tyle ile ją bufor kamerki wspomagał, tyle udawało się zapiać ;-)

Marsz do Sklepu po SanDisk Extreme! :mrgreen:

Gumka23 - 2017-10-19

Ale najlepiej chińczyka z błotem zmieszać :lol:
Karamba_DC2 - 2017-10-19

Gumka23, ta kamerka w ręce i tak wypada tandetnie :)
Kupiłem na jedną okazję rok temu, raz użyłem a teraz był drugi.
Jakoś bardzo zadowolony nie jestem z jakości obrazu :-D

W przyszłym roku hero5 powinna być za normalne pieniądze bo już wyszła 6 :)

Kawasaki - 2017-10-20

Fawor napisał/a:
Cytat:
Trochę odkopując to już nie jest tak jak kiedyś, jak komp wykryje inne parametry to stawia flagę i na serwisie elegancko widać, że coś było modzone. Oczywiście sprawdzać to bedą dopiero jak się silnik wysra na gwarancji...

masz jakies potwierdzenie, ze tak się w VAGach dzieje, czy bardziej pod egidę "mowili, ze w nowych autach tak jest"?


Potwierdzenia w praktyce nie mam, bo chyba nikt się nie zdecydował na taki półśrodek jakim jest box. Jak już ktoś ma w d. gwarancję to robi program. Opieram się na tym co pisali na forum Superba tu:
http://www.superbclub.pl/...hilit=power+box

Gadałem też z czipownikiem i mówił, że generalnie wszystko można obejść np. kasując pamięć wszystkiego jak już się wysra, tylko wtedy też przecież widać, że była ingerencja.

Fawor - 2017-10-20

Kawasaki napisał/a:
Potwierdzenia w praktyce nie mam, bo chyba nikt się nie zdecydował na taki półśrodek jakim jest box.

wrong info. Tune Force i CSy wypuściły juz kilka takich aut.

Kawasaki - 2017-10-20

Miałem na myśli klub superba... tam się nikt nie zdecydował. Nie wątpię, że boxy ktoś robi, ale wątpię, żeby któryś z użytkowników miał okazję sprawdzić jak to wpłynęło na gwarancję... Dopóki jest dobrze, nikt nie szuka problemów, ale co jak się coś wysra?
Aha, no i ja mówię o dieslach, choć nie wiem czy to ma znaczenie.

Fawor - 2017-10-20

ale po to wlasnie są polecane te modyfikacje, aby można było je wycofać nie tracąc gwarancji...ja im wierzę, skoro tak piszą jedni z najlepszych tunerów z PL (CS)
Kawasaki - 2017-10-23

Zmotywowałeś mnie, żebym zapytał...
Odpowiedź z CS: Nie istnieją urządzenia zewnętrzne typu BOX, które działały by prawidłowo w takich silnikach.
Mowa o takim jak u mnie czyli TDI 190.

Na ich stronie widać, że oferują takie dla TSI, ale najwyraźniej diesle to inna bajka.

Fawor - 2017-10-23

ale my przecież rozmawiamy tu o boxie do karamby :D po co mieszasz w to TDI i forum superba..
Kawasaki - 2017-10-23

Przepraszam :roll:
kawszyn - 2017-11-03

boxy w 2.0tsi dzialaja super, zaden to polsrodek i nie trzeba sie skazywac na czipa. kilka razy bylem w serwisie na gwarancji, dzien wczesniej zdejmujac boxa i no problemo. seria 280/350, hamowania 303/380, PO BOXIE 345/450
Karamba_DC2 - 2017-11-09

Odebrałem mój wydech, w przyszłym tygodniu montaż i coś nagram :mrgreen:




Mareczuczek - 2017-11-10

Takie puzzle mógłbym składać codziennie :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2017-11-18

Dzisiaj nareszcie byl montaz :)

Wymiana w zasadzie p&p , 30min przy piwku i cieszymy sie fajnym pomrukiem :mrgreen:
Wydech stal sie wreszcie wyraźny, sa strzaly na DSG, w środku tez go słychać, napiszę więcej jak zrobię dzisiaj 100km i wjade tez na autostrade :)

Ogolnie jestem zadowolony 8-)
Filmik z odpalenia wieczorem ;)




Dudi - 2017-11-18

Ładnie się prezentuje, pogratulować i niech cieszy ucho ;-)
Dawaj filmik, bo bez tego się przecież nie liczy :mrgreen:

Karamba_DC2 - 2017-11-19

Chwilowo takie mało wiele filmiki przed i po, obecnie nic z jazdy nie nagrałem bo ciągle pada :roll:
A co za tym idzie, brak trakcji żeby coś nagrać jak fajnie pierdzi na DSG :mrgreen:
Efekt mnie zadowala, wydech stał się słyszalny ale nie uciążliwy, zatem jest kompromis :mrgreen:
W trybie komfort jest prawie jak w serii, w zabudowanym nie słychać go za wiele do 3500rpm , a wyżej w trybie Cupra już go fajnie słychać i są te specyficzne strzały na DSG pod obciążeniem, przy odpuszczaniu też trochę go słychać :mrgreen:

Przed :
https://www.youtube.com/watch?v=9eWtlPvvTvg

Po :
https://www.youtube.com/watch?v=w6-R94FWIbA

Johnson - 2017-11-19

"Jest inaczej ale nie buczy" :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2017-11-19

Nie ukrywam, bałem się ze sama zmiana tłumików sprawi właśnie, ze bedzie buczec jak golf pilowany na ręcznym pod tesco :mrgreen:
Na szczęście calkiem fajny efekt w tej kasie wzgledem konkurencji :)

clark - 2017-11-20

Tak powinien brzmieć w serii 8-) gz!
Dareko - 2017-11-22

Są i pierwsze mody , widzę ze długo nie wytrzymałeś :mrgreen: Seria faktycznie była za cicha. Jak z perspektywy czasu odczucia po przesiadce z 5er do Leona?
Emre - 2017-11-22

U mnie na millteku w środku jest dosyć cicho natomiast z zewnątrz podobno bardzo głośno. 8-)
otis - 2017-11-24

Oby się ten Fox spisywał i był trwały. Osobiście nie miałem nigdy kontaktu z wydechami tej firmy ale szukając dziury w całym wydaje mi się, że jakością on nie grzeszy. O ile mi wiadomo układ nie powinien mieć żadnych wyraźnych "progów" (zmniejszenie średnicy rurek wychodzących z Y). Spójż też na te niechlujnie prowadzone i nawet nie oszlifowane spawy. Wyprowadźcie mnie proszę z błędu jęśli to tylko błędna interpretacja zdjęć.
Karamba_DC2 - 2017-11-24

Dareko, co tu duzo pisać, wiesz jak jest z seryjnym autem, dlugo nie wytrzymasz :lol:
Co do przesiadki.
Jestem pozytwynie zaskoczony. Fakt ze na autostradzie przy 180 było trochę lepiej w E60. Ale tak to w kazdej materii wole Cupre :)
Kwesti jakości wykonania wnetrza nie ma sensu ruszac bo to inny segment :)

Tutaj multimedia duzo fajniejsze i praktyczne. Naglosnienie w obu autach mialem najwyzsze z katalogu, i Cupra gra rewelacyjnie (9glosnikow i Sub)
Nie żałuję ani trochę przesiadki, a moje E60 widuje codziennie bo odkupił mój pracownik i stoi na moim placu :lol:

Emre, mogl bys cos nagrać zatem jak to drze jape z dsg 8-)

otis, no ale co to za problem ?
Rura jest z kwasu, tlumiki spelniaja role i fajnie brzmia.
Ile razy bede spawy oglądać pod autem? Bede kolegom pokazywac spawy pod autem?
Wszystko mi jedno, to połowa Millteka, a w RCP z klapami 6500...
Mam gwarancje i to wystarczy.
To takie trochę szukanie dziury w całym ;)

A do seryjnego nudnego seata nawet Akrapovic niczego nie zmieni :mrgreen:

Mi odpowiada w pelni ;)

Emre - 2017-11-24

Kupiłem przyssawke do kamerki to moze jutro cos skręcę. :mrgreen:
otis - 2017-11-28

Ależ oczywiście. Najważniejsze, że jesteś zadowolony i że mod spełnia swoje zadanie. Jednak te drobne "niuanse", o których napisałem świadczą o podejściu producenta do kwestii jakości, a to budzi drobne obawy o trwałość. Jedynie to miałem na myśli i zaznaczyłem, że to już drobne czepialstwo. Pzdr
Karamba_DC2 - 2017-11-28

Jeżeli wydech wytrzyma 3 lata leasingu to mi wystarczy.
Zwróć uwagę że ta firma robi wydechy w DE, gdzie muszą dostać certyfikat :)

Jako ciekawostkę dodam że zrobiłem w weekend 80km autostrada i wydech od 130 w górę robi się cichy jak seria :shock: :->
Zatem poza tymi sprawami o które wszyscy się martwią, wydech jest świetny :)
Sam nie spodziewałem się takiego efektu ;)

wierzba - 2018-01-13

Jaki fotel masz u siebie - zwykły czy a'la kubeł ?
15k zrobione - ubywa oleju ? co ile wymieniasz - pewnie nie jak zalecają co 30k ?
Coś się dzieje z autem niedobrego ?

Karamba_DC2 - 2018-01-16

Miał być ala kubeł, ale z pewnych przyczyn jakie opisałem na 1 stronie, jest zwykły ;)

Dokładnie, zbliża się 15kkm, olej teraz koniec stycznia wymieniam. Do tej pory trzyma się dobrze, nic nie dolałem, niżej foto z dzisiaj rana ;)

Z autem totalnie nic się nie dzieje, tak jak wyjechałem tak zero problemów, zero kontrolek, nic.
Wypad na Brno i solidna chłosta też nic mu nie zrobiły, olej się nie przegrzewał po 20min jazdy ogniem :mrgreen:

Lampy przestały parować, nie wiem czemu ale unormowało się. I to też nie było tak że zawsze były zaparowane. Zdarzało się to na myjni z ciepłą wodą bardziej. Obecnie problem znikł.

Z dupereli jakie mnie wkurzają, spryskiwacze szyby i reflektorów są do dupy zaprogramowane :roll:
Przy każdym użyciu spryskuje najpierw lampy, po co ja się pytam :roll:
W byłym E60 miałem tak że co np 10 użycie spryskał lampy, i zawsze przy pierwszy, i spokój.
Tutaj ciągle psika po tych lampach :roll:

Więcej wad nie zauważyłem.
Tarcze i klocki świetnie się trzymają, mało się zużyły nawet z wypadem na tor.
Płyn chłodniczy nie wiem czy ubył, bo nie wiem ile było zalane, ale obecnie jest trochę ponad minimum. Musiał bym dolać i kontrolować zapobiegawczo.

To chyba tyle ;-)



wierzba - 2018-01-16

Karamba_DC2, jak skrzynia się sprawdziła na torze ?
wygląda, że ubyło 0,5L razem z torem to świetny wynik.
ciekawe czy można jakoś przeprogramować spryski ?

Karamba_DC2 - 2018-01-16

Skrzynia działa bardzo fajnie w każdych warunkach, jest dość intuicyjna w każdym trybie jazdy.
Można by rzec że wyczuwa intencje kierowcy hehe
Co do sprysków pewnie można, ale kto mi to zrobi, na pewno nie ASO :roll:

Wojtuuus - 2018-01-16

interwał olejowy dla cupry to 15kkm..? czyli taki jak do wszystkich benzyniaków i z gaziutkiem i bez, myślałem, że częściej trzeba zmieniać olej..
Game - 2018-01-16

Wojtuuus napisał/a:
interwał olejowy dla cupry to 15kkm..? czyli taki jak do wszystkich benzyniaków i z gaziutkiem i bez, myślałem, że częściej trzeba zmieniać olej..


ASO to zmienia co 30k :lol: Leją te osrane longlife'y . Nowe ducato już nawet chyba 45 czy 50k :lol:

ravestation - 2018-01-16

Nawet jak leją longlife'a, to komp sam (po stylu jazdy, odcinkach jakie pokonujemy, itp.) ocenia interwał olejowy i przeglądu (bo te 2 nie są tożsame) i wyświetla info, kiedy się zjawić w serwisie. Mi w s3 komp każe jeździć co 12k i co tyle jeżdżę.
Karamba_DC2 - 2018-01-16

Interwały Cupry to właśnie 30kkm, już o tym wspominałem ;)
Zrobił bym to już wcześniej ale na serwis trudniej jak do lekarza ostatnio :roll:

Nowe busy od Reno chyba 60kkm mają :shock:
W nowym silniku myślę 15kkm będzie ok.

ravestation, uprzedziles mnie o 2min :mrgreen:
Mi jeszcze nic nie wyświetliło. Może podjadę tutaj w DE czy mi wymienia :mrgreen:

Krychu - 2018-01-16

Karamba_DC2, zdjęcie z papierem i miarką poziomu oleju było niesmaczne, a fe! :-/
ravestation - 2018-01-16

Karamba_DC2, co do płynu - miałem tak samo (ubywał), do pierwszego przeglądu (dolewałem ze 2 razy). Pokazywali mi książkę dla serwisów, w której producent opisuje ten przypadek "że ma tak się prawo dziać, przez pierwsze 15-20k". Mi po 1wszym przeglądzie ustał (miałem na 12k).
Karamba_DC2 - 2018-01-16

Zapytam o to na 1 przeglądzie, dzięki za info :ok:
Kubaa - 2018-01-16

A co do sprysków lamp, to w S2K się po prostu wyjmuje od nich bezpiecznik. No ale tam większy problem, bo tam jak pryskasz to na głowe leci :mrgreen:
Pilar - 2018-01-16

Kubaa napisał/a:
A co do sprysków lamp, to w S2K się po prostu wyjmuje od nich bezpiecznik. No ale tam większy problem, bo tam jak pryskasz to na głowe leci :mrgreen:


Prawda :lol: I jeszcze często przypadkowo się włącza spryski bo guzik jest pod łokciem...

Wojtuuus - 2018-01-17

Karamba_DC2 napisał/a:
Interwały Cupry to właśnie 30kkm, już o tym wspominałem ;)
Zrobił bym to już wcześniej ale na serwis trudniej jak do lekarza ostatnio :roll:

Nowe busy od Reno chyba 60kkm mają :shock:
W nowym silniku myślę 15kkm będzie ok.

ravestation, uprzedziles mnie o 2min :mrgreen:
Mi jeszcze nic nie wyświetliło. Może podjadę tutaj w DE czy mi wymienia :mrgreen:


wszystkie seaty we flotach w benzynce (mpi, tsi) jeżdżą co 20kkm na przeglądy.. :roll:

ropniaczki co 30kkm.. :mrgreen:

hot_rider - 2018-01-17

wszyscy mają wydłużone interwały , bo taki trend aby mniej płacić za serwis.
osobiście skróciłem w fordzie o połowę , nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie dojdzie do zmieszania się oleju napędowego z olejem silnikowym i mam latać na tym 30tysi a za chwilę turbina powie papa bo smarowanie liche
w vw po 30tys. i tak jest z 1l. świeżego oleju który trzeba dolać :-P

ps. leją ci 5w30 castrola w aso?
ps2. stan oleju trzymaj tak 3/4 na bagnecie

gaseb - 2018-01-17

Na wyłączonych lampach też pryska na nie? W FN2 na wyłączonych lampach spryski się nie włączają.
wierzba - 2018-01-17

gaseb, to niewiele podczas jazdy by zmieniło
Karamba_DC2 - 2018-01-17

hot_rider, nie byłem jeszcze w ASO to i nie wiem co leją. Przyznam nie zagłębialem się w to.
Oleju fakt powoli mało, dlatego chce już to ogarnąć. Zapytam w DE czy mogą mi to zrobić na legalu, bo przyznam że nie wiem hehe. A że auto tutaj głównie stoi to nic mu nie grozi.
Ja zawsze oleje w autach wymienialem co 10 do 12kkm.
Gumek jest tego przykładem, w jakim stanie Accorda odkupił przy tym przebiegu :)
Gaseb muszę to sprawdzić. Ale przyznam nie wiem jak z tego korzystać w trakcie jazdy :mrgreen: Światła mam praktycznie cały czas w pozycji auto i tego nie ruszam, faktycznie może to mieć coś wspólnego.

xero - 2018-01-18

spryki można zaprogramować, od lat tak działają w vw z dupy :)
Pankracy - 2018-01-18

Co do spryskiwaczy lamp, mam pro tipa (nie wiem jak w Seacie), ale przetestowałem to w kilku autach i już robię to praktycznie z automatu, że jak włączam spryskiwacze szyby to wyłączam światła albo włączam pozycyjne, wtedy nie włączają się spryski lamp. A robię tak z tego względu, że spryskiwacze świateł pochłaniają potężne ilości wody do sprysku no i oczywiście cała maska upierdolona po jednym spryskaniu.
Hikiel - 2018-01-18

To jeszcze ku*wa przed używaniem spryskiwaczy bezpiecznik wyciągajcie z tych ze świateł :lol:
Karamba_DC2 - 2018-01-19

Będę testować jak będzie okazja gdzieś wyjechać w ten weekend :mrgreen:
tshabalala - 2018-01-20

czy tylko mi Twoja rejestracja przypomina napis " Po ch*j " :lol:
Krychu - 2018-01-20

tshabalala napisał/a:
czy tylko mi Twoja rejestracja przypomina napis " Po ch*j " :lol:

Nie tylko, Karamba_DC2 za każdym razem patrząc na nią się zastanawia - Po choj cię kupiłem, mogłem poczekać na poprawionego Focusa RS :mrgreen:

jakub476 - 2018-07-09

Dołączyłem do tych, którzy poznali po rejestracji. :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2018-07-09

Ejjj to było twoje auto na Fordonie !! Kurde tak coś czułem 8-)
Dobrze widziałem jednak hehe, a miałem na forum szukać :mrgreen:

Mieszkasz tam gdzie stoi Civic ?



Czasami wpadam tam blisko do balbeka na karkówkę, można by się spotkać :)

jakub476 - 2018-07-09

No tak, pilnuje go z okna. :mrgreen:
Aczkolwiek ja Ciebie to widziałem przy galerii pomorskiej.

ravestation - 2018-07-10

Karabma, wczoraj na przejściu dla pieszych w Fordonie wieczorem, to byłeś Ty ? :P Jechałem wczoraj S3

BTW. Jeśli to byłeś Ty, to mega śmieszna sytuacja - z jakiś tydzień/dwa temu robiliśmy koło siebie trening na Sport Factory :mrgreen: :lol:

Karamba_DC2 - 2018-07-10

ravestation, no co Ty dajesz haha, tak coś czułem że to było Twoje, jeszcze do Moniki mówiłem że kolega z forum jedzie :mrgreen:
Koło tego przejścia jest blok w którym mieszkamy jak jesteśmy w kraju ;)
Potem chyba z awaryjek jeszcze dałeś znać ;)
A w Factory można się zgadać na jakieś treningo 8-)

ravestation - 2018-07-10

tak dałem awaryjkami :D
Karamba_DC2 - 2018-12-02

Panowie rozważam cesję Cupry :)
Nie mam ciśnienia, ale ostatnie miesiące głównie stoi nieużywana :/
Nie muszę już tyle jeździć, co jeszcze rok albo dwa lata temu.
Jeżeli ktoś ma większe zainteresowanie to zapraszam na PW, mogę tez przyjąć w rozliczeniu ładnego Accorda 7gen typeS z K24, do jazdy po bułki ;)

Youtro - 2019-01-12

Karamba_DC2 napisał/a:
Panowie rozważam cesję Cupry :)
Nie mam ciśnienia, ale ostatnie miesiące głównie stoi nieużywana :/
Nie muszę już tyle jeździć, co jeszcze rok albo dwa lata temu.
Jeżeli ktoś ma większe zainteresowanie to zapraszam na PW, mogę tez przyjąć w rozliczeniu ładnego Accorda 7gen typeS z K24, do jazdy po bułki ;)


A brzydkiego accord 2.0 za to z LPG? ;-)
Poproszę szczegóły na PW.

Karamba_DC2 - 2019-01-12

Youtro napisał/a:
Karamba_DC2 napisał/a:
Panowie rozważam cesję Cupry :)
Nie mam ciśnienia, ale ostatnie miesiące głównie stoi nieużywana :/
Nie muszę już tyle jeździć, co jeszcze rok albo dwa lata temu.
Jeżeli ktoś ma większe zainteresowanie to zapraszam na PW, mogę tez przyjąć w rozliczeniu ładnego Accorda 7gen typeS z K24, do jazdy po bułki ;)


A brzydkiego accord 2.0 za to z LPG? ;-)
Poproszę szczegóły na PW.



Za słabe to będzie dla mnie :mrgreen: :mrgreen:
Reszta info leci na PW :)

TorquedMad_Mind - 2019-01-12

podrzuć szczegóły na PW. Od razu ze zniżką - jestę chorom curkom :mrgreen:
Karamba_DC2 - 2019-01-12

A co ja czerwony krzyż czy jak :mrgreen: :mrgreen:
Odezwij się do mnie na FB, będzie szybciej ;)

krukowskid - 2019-01-16

potem ludzie narzekają, że fora umierają :lol:
Karamba_DC2 - 2019-01-16

I tak opisuję tutaj 3 inne auta jeszcze :mrgreen:
wierzba - 2019-01-16

burżuj k*rwa :lol:
Karamba_DC2 - 2019-03-23

CUPRA nadal do sprzedania :)
Johnson - 2019-03-24

Co jeśli... ? :->
Karamba_DC2 - 2019-03-24

Jeśli sprzedam to nic tym razem :mrgreen:
Przybyło mi 6 auto i za dużo już tego, robię wyprzedaż, bo dwa stoją nie używane obecnie :roll:
CUPRA i BMW E60 530d są do sprzedania :)

guczi - 2019-03-24

Nieźle :mrgreen: myślałem, że tą bete pogoniłeś po zakupie Seata.
Karamba_DC2 - 2019-03-24

Niestety, ale nikt nie kupił do teraz, w obecnych czasach nic nie idzie sprzedać :lol:
Jedynie w DE trafiła się banda ciapatych, ale pognałem to w cholerę :roll:

W kraju to marudzą że opłaty, cenę obniżyłem z opłatami i nadal cisza, musiał bym skręcić licznik na 187.000 i napisać że igła od starszej pani :roll:

Cino - 2019-03-25

Karamba_DC2 napisał/a:
Niestety, ale nikt nie kupił do teraz, w obecnych czasach nic nie idzie sprzedać :lol:
Jedynie w DE trafiła się banda ciapatych, ale pognałem to w cholerę :roll:

W kraju to marudzą że opłaty, cenę obniżyłem z opłatami i nadal cisza, musiał bym skręcić licznik na 187.000 i napisać że igła od starszej pani :roll:


Ja ze swoim E60 bujałem się prawie pół roku. A stan był perfekt. Najgorsze jest to, że nikt nie dzwonił a cenę miałem mocno zaniżoną jak na stan auta. Na otomoto było tak w połowie stawki w tym roczniku.
Z tym, że ja miałem ten h...wy silnik 520d 😊

Aż któregoś dnia zadzwonił Pan zobaczył, przejechał się po parkingu i powiedział, że zabiera 😊

Tak więc na wszystko znajdzie się prędzej czy później kupiec 😊

Karamba_DC2 - 2019-08-19

Jako że kupiec się nie znalazł, a o auto dbać trzeba, Cupra trafiła do Spa mojego kolegi :mrgreen:

Zakres prac :
- Mycie Prestiż
- Korekta lakieru odświeżająca
- Ceramika lakieru Ceramic Pro Poland na lakier
- Ceramika szyb Ceramic Pro
- Woskowanie felg
- Pełne pranie wnętrza
- Pakiet skór
- Aplikacja zapachu



Filmik jak obecnie wygląda auto :cwaniak:

----->

https://www.facebook.com/...80913995500006/





Nawet dostałem certyfikat :lol: :lol:


Qban - 2019-08-19

Mam to samo u siebie w golfie i mycie go to bajka :-)
Youtro - 2019-09-24

Cytat:
musiał bym skręcić licznik na 187.000

To ile juz nakreciles? Niestety auta z przebiegiem powyzej 200 tys w Polsce ciezko sprzedac a im mlodsze tym ciężej.

Mam Leona ST FR 1.8 z 2014 z przebiegiem 148tys i mówią, że spory... :roll:

Karamba_DC2 - 2019-09-24

BMW miało 280tys ale prawdziwego, sprzedalo się 2 tygodnie temu, po roku chyba :lol:

Cupra też do wzięcia nadal, nie mogę się jakoś zebrać dać ogłoszenia na OtoMoto :mrgreen:

wierzba - 2019-09-24

Youtro, to wychodzi ~30k km rocznie, dla kogoś kto robi 10k km może się wydawać spory
Karamba_DC2 - 2019-09-24

Dokładnie, ja sam rocznie jednym autem potrafię zrobic 25tys, a mam ich 5 i kolejne na dniach przywiozę :lol:
Youtro - 2019-09-26

wierzba napisał/a:
Youtro, to wychodzi ~30k km rocznie, dla kogoś kto robi 10k km może się wydawać spory


Wg mnie to jak najbardziej normalny przebieg auta wykorzystywanego służbowo. Sam Corollą zrobilem w ciagu 3 lat 120 tys km. Nie zmienia to jednak faktu, ze na rynku nie brakuje ofert z często kilkukrotnie niższymi przebiegami a dla Polakow ponad historią serwisową i stanem auta ważniejsze są cyferki na liczniku.... I jesli nawet trafi sie klient trzeźwo myślący to jednak wezmie ood uwagę, że z późniejszą odsprzedażą auta moze byc kłopot.

Karamba_DC2 - 2020-02-16

Auto nadal do sprzedania, nowa cena 109.000zl
Nowe tarcze i klocki przód i tył, świeży olej w skrzyni DSG.
Auto po wymianach, przez kolejne 50.000km tylko wymiany oleju ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group