JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Suspension / Chassis Mods - Z czego Splitter?

fulek - 2018-07-16
Temat postu: Z czego Splitter?
Sklejka jakoś średnio mi się widzi. Płyta z włókna będzie sztywna, lekka ale jak będzie kontakt z opona to do kubła. Amelinium?
Pilar - 2018-07-16

Albo ABS. Są firmy co mają w ofercie takie płyty np 4mm odrazu w kolorze czarnym.
fala - 2018-07-16

Płyta polipropylenowa lub polietylenowa są różne grubości i wymiary musiałbyś sprawdzić cene , ale pewnie niedrogie . Laminat tez zda egzamin jeśli masz trochę wprawy matę i żywice zawsze możesz sobie sam naprawić . Ważne jest tez żebyś nie montował go na zbyt mocnych mocowaniach z przodu , zawsze lepiej zniszczyć mocowanie jak splitter .
eser - 2018-07-16

Siemanko, płyta ABS.
Pilar - 2018-07-16

Uwaga podaje firme. http://beskidplex.com/ Kiedyś mieli fajną stronke z cenami i wymiarami, teraz widze że trzeba dopytywać. Dodatkowo z tego co pamiętam wysyłają płyty kurierem.
Hikiel - 2018-07-16

Widzę, że to u mnie w mieście więc jakby ktoś z Was potrzebował żeby tam zajechać z Silnorękim i porozmawiać z nimi po swojemu to się polecam.
fulek - 2018-07-16

Dzięki!!!

fala napisał/a:
Płyta polipropylenowa lub polietylenowa


eser napisał/a:
płyta ABS


Pilar napisał/a:
Albo ABS.


wydawało mi się, że to będzie zbyt elastyczne i przy prędkości blisko 200km/h będzie zbyt się poddawać

fala - 2018-07-16

fulek napisał/a:

wydawało mi się, że to będzie zbyt elastyczne i przy prędkości blisko 200km/h będzie zbyt się poddawać


zależy o ile będzie wysunięty splitter przed dokładkę . To na pewno rozwiąże problem poddawania się ;)




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group