JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Szpan i Roadshow - e21

Ktulu - 2018-10-29
Temat postu: e21
Zdarzyła się dziwna sytuacja...
Mianowicie kupiłem niedawno Rekina E21 z 78 roku.
Kupiłem ten samochód.. lub kupę nie wiadomo czego .. tylko dlatego, że jego właściciela znam od pieluchy i bawiłem się z jego synami za gówniarza. Swoją drogą 20 lat temu to auto miało naprawiany silnik u mnie w garażu. 15lat temu znajomy rozebrał samochód do remontu blacharskiego. Coś tam porobił nawet nieźle.. no ale auto od tego czasu nie jeździło i jest w częściach
Po numerze nadwozia samochód powinien mieć 1,6 R4 gaźnikowe i automatyczną skrzynię biegów. A ktoś z 25 lat temu wsadził mu 2,0 R6 na gaźniku z 4 biegowym manualem.
Najważniejsze jest to, że auto jest kompletne. Ma wszystkie chromy, spinki i inne pierdoły. Dodatkowo mam drugi silnik, który tak naprawdę wystarczy poskładać. Posiada też dużo rzadkich rzeczy, jak tylny spoiler Alpina, czy przedni zderzak BBS, podwójne lampy z przodu.. i takie tam pierdoły

Tak czy owak. Plan to odbudowa samochodu maksymalnie blisko oryginały z 2,0 R6 + fajne poziome gaźniki i z modyfikacji to ma przypominać 323 (czyli dwa wydechy) lekko obniżone zawieszenie o polerowane BBSy 15 lub 16.


foty:





Mareczuczek - 2018-10-30

Lubię stare BMW dlatego mocno kibicuję :)
raceboarder - 2018-10-30

i to jest to :!: powodzenia i wytrwałości :ok:
Hikiel - 2018-10-30

Zajebisty!
Karamba_DC2 - 2018-10-30

Kibicuję 8-)
sonic_x - 2018-10-31

Dużo pracy przed tobą ale zdecydowanie warto :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group