JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Subaru - Impreza STi HB

adrian - 2008-04-22
Temat postu: Impreza STi HB
To STi jezdzilo na Hyper Meeting Tsukuba circuit a takze zapoczatkuje 36th ADAC Zurich 24 wyscig.Specyfikacji szukam.

Zlote Enkei SC02 zarabiscie pasuja do fogow.Bardzo mi sie podoba ten HB.
ps a kto wie doc zego ta kuska z przodu ? :hyhy:







by find&cut&copy 8-)

Matey - 2008-04-22

do wlania wody do natrysku IC?
adrian - 2008-04-22

Matey napisał/a:
do wlania wody do natrysku IC?

:malpa3:

Matey - 2008-04-22

tak? Nie? Bo Twoja odpowiedz mnie nie zadowala...
adrian - 2008-04-22

Cytat:
tak? Nie? Bo Twoja odpowiedz mnie nie zadowala...

ale Ty mnie zadowalasz :hyhy:
..Nie..to nie to :P

kashmere - 2008-04-22

Matey napisał/a:
do wlania wody do natrysku IC?


Ty juz nie masz czego wymyślić :mrgreen:

Matey - 2008-04-22

No w sumie to nie wiem do czego to moze byc :) wytlumaczcie
Tomek - 2008-04-22

No bo tam pod maską masz taki zbiorniczek i do niego sobie wlewasz jakis napoj no i po meczącej jedzie odkrecasz kórek i mozesz sie napic :mrgreen:

A tak ogolnie nienawidze nowej subaryny ale ta ladnie wyglada choc to nie znaczy ze juz ją polubilem :lol:

adrian - 2008-04-23

jestescie beznadziejni :p przeciez to odrazu widac ze to do nitro wlew jest :) ..gamonie...
Pawco - 2008-04-23

zawsze moze jeszcze byc do szybkiego zatankowania LPG
kashmere - 2008-04-23

adrian, a po co nitro w takim samochodzie?
adrian - 2008-04-23

kashmere napisał/a:
adrian, a po co nitro w takim samochodzie?


spytaj producenta 8-) napewno nie ma bledu w tlumaczeniu ,a sens coz samochod bierze udzial zarowno w Time Attack jaki 1/4 ale naprawde trudno mi powiedziec "co autor mial na mysli" ;-)

ps dodam, ze autor bloga na ktorym znalazlem ten temat mial podobne odczucie co Ty :P

kashmere - 2008-04-23

adrian napisał/a:
kashmere napisał/a:
adrian, a po co nitro w takim samochodzie?


spytaj producenta 8-) napewno nie ma bledu w tlumaczeniu ,a sens coz samochod bierze udzial zarowno w Time Attack jaki 1/4 ale naprawde trudno mi powiedziec "co autor mial na mysli" ;-)

ps dodam, ze autor bloga na ktorym znalazlem ten temat mial podobne odczucie co Ty :P


To ja odpowiem wtedy: W DTM w aucie znajduja sie wysiegniki na sprezone powietrze, ktore po podaniu cisnienia blyskawicznie podnosza auto do gory, umozliwiajac szybka zmiane opon.

Matey - 2008-04-24

Cytat:
To ja odpowiem wtedy: W DTM w aucie znajduja sie wysiegniki na sprezone powietrze, ktore po podaniu cisnienia blyskawicznie podnosza auto do gory, umozliwiajac szybka zmiane opon.


Patrz, nie pomyslalem o tym... :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group