JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Hybrid House - ej9 i H22a

ocin - 2008-06-06
Temat postu: ej9 i H22a
Pare tygodni temu ze wzgledu na remont d14 narodzil sie plan... zamiast powaznej naprawy... SWAP na h22a z preludy. Preluda znaleziona teraz pare waznych decyzji :)
CZy ktos z okolic lodzi mial stycznosc z takim projektem ?? .... Moze ktos poradzic, doradzic sugestie wzgledem projektu.??

Matey - 2008-06-07

Spytaj w VTECu na Pilsudskiego w Lodzi
ocin - 2008-06-07

nie podejmuja sie swapa h22a :cry: zastec nie robi swapów, najblizej w-wa SS garage. to wiem.
Matey - 2008-06-07

a Zastec ? Bo tak to w Lodzkim raczej nie ma magikow... pozostaje ssgarage.pl lub Romi z Piaseczna...
OLO - 2008-06-07

Polecam Romiego, też u niego robie i nie moge złego słowa powiedzieć na niego i jego prace, poza tym sam ma taki motor u siebie więc wie dobrze co i jak. Numer masz w moim podpisie jak by co :)

pzdr.

ocin - 2008-06-08

dzieki, w podzniedzialek skontaktuje sie z nim, a jak sie sprawuje h22 po swapie do cifa ??
adrian - 2008-06-08

ocin napisał/a:
a jak sie sprawuje h22 po swapie do cifa ??

no wiesz ,jezdzi do przodu ,tylu czasem skreca takie tam podstawy :D

Matey - 2008-06-08

Podobniez bardzo dobrze... Ja jezdzilem tylko z Kosiniakiem takim autem, ale mowil ze nie odczul roznicy w zachowaniu auta...
kamorek - 2008-06-09

poza tym że jedzie całkiem niegłupio to niestety ale bez sensownych hamulców nie hamuje no i jeszcze zawias potrzebny bo inaczej będzie się miska spotykać z asfaltem częściej niz się wydaje - ty tyle

poza tym w PL jest juz kilka swapów h22 do cvc także źle nie jest

jedyny minut to koszt - ten niestety jest dość duży za samą robotę w porównaniu do dajmy na to B serii

Tieesto - 2008-06-11

kamorek napisał/a:
jedyny minut to koszt - ten niestety jest dość duży za samą robotę w porównaniu do dajmy na to B serii

chyba że weźmiesz pod uwagę koszt zakupu h22, spokojnie można wyrwać swap za 4-5k a jesli kupisz całą prakę którą rozsprzedasz na części to może nawet gratisowo :D

a jeździ sie bardzo fajnie o ile ktoś Ci to wsadzi z głową i bez druciarstwa, ja robiłem go u Romiego i jezdze bez awaryjnie ponad rok tak więc polecam Ci ten warsztat.

Zawias musi być twardy z przodu bo z miękkim i za niskim to rozwaliłem sobie obudowe skrzyni :/ , heble to wiadomo, zawsze trzeba zmienić!

ocin - 2008-06-26

i wlasnie o to mi chodziło, szukam teraz wlasnie gwintu do mojej hani pod h22a i fimra Tomson poleca K-sporty, chcialbym koni 1130 ale oni polecaja te pierwsze, co sadzicie /?? heble myslalem o swapie z preludy ale nie wiem czy bedzie banglac ?? a jezeli chodzi o swap to juz mam czlowieka ktory robil podobne rzeczy i jest w tym dobry. w przyszlym tygodniu ruszamy na poszukiwanie dawcy :P
snack - 2008-06-26

jednak w Łodzi znalazłeś?
FireFly - 2014-10-28

y... ten temat dalej aktiv po 4 latach ,bo mam pare pytań sam swapuje H22A do ek3 .. :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group