JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

Inne - Fifth Gear - Evo X FQ300 vs Impreza WRX STi

gooffy - 2008-08-28
Temat postu: Fifth Gear - Evo X FQ300 vs Impreza WRX STi
http://videos.streetfire....0-vs_176732.htm
Deox - 2008-08-28

W EVO trzeba było zmienić kierowcę. :mrgreen:

STi może wygląda jak wygląda, ale to ciągły postęp jeśli chodzi performance, a w czerni nie prezentuje się tak źle. Do tego ładnie bokami latało. 8-)

Pawco - 2008-08-28

Jason Plato ładnie śmignął na końcu przed samą maską Evo :lool:
rdk - 2008-08-28

z tego co widziałem w różnych filmikach to ten co latał w STi lepiej jakby ogarnia sprzęta, może to moje jakieś głupie wywody, ale zdecydowanie ostrzej jeździ, no bo tak jak zrobił kierownik w tym EVO na zakręcie na ręcznym to chyba juz ja bym sobie lepiej poradził :-|


druga sprawa, że powinien byc jeden kierowca do takiego testu ;)

a co do filmiku, fajny - nic wielkiego nie pokazuje, ot po prostu kolejne porównanie odwiecznych rywali... o ile STi kompletnie się odmieniło, o tyle EVO X bardziej podobało mi się w poprzednich wcieleniach

Emre - 2008-08-28

Tiff Needell (kierownik evo) chyba jednak ogarnia jazdę samochodem... ;-)
rdk - 2008-08-28

Emre napisał/a:
Tiff Needell (kierownik evo) chyba jednak ogarnia jazdę samochodem... ;-)
nie twierdzę że nie... widziałem że daje rade, natomiast sprawia wrażenie zmęczonego, może przez ten wrodzony brytyjski flegmatyzm oraz zaspane oczy, w tym filmiku wypada marnie, choc to w sumie nie filmik o nim tylko o EVO vs. STi :D
Kevin - 2008-08-28

Emre napisał/a:
Tiff Needell


wkurzał mnie w tym filmiku swoją dziwna mimiką twarzy! :mrgreen:

ogólnie starsze generacje obu wozideł były fajniejsze, ale w tym filmiku Subaru dobrze się prezentuje!

macko308 - 2008-08-28

Mi to sie ogólnie nie podoba automat w Tym Evo :-|
Gr00bY - 2008-08-28

Ale to DSG....
!markos - 2008-08-28

rdk napisał/a:
bo tak jak zrobił kierownik w tym EVO na zakręcie na ręcznym to chyba juz ja bym sobie lepiej poradził
inaczej nie mogl, bo to skrzynia myslala za niego no i sie wziela i pogubila
Wojti - 2008-08-28

Byli strasznie blisko siebie pod koniec filmiku ! ;-) Zawszę będe powtarszał że nowe STi bardziej mi sie podoba niz nowe EVO. :-P 4WD Drift jest przepiękny !! :shock:
rdk - 2008-08-28

Cytat:
inaczej nie mogl, bo to skrzynia myslala za niego no i sie wziela i pogubila
a jak to działa? serio pytam bo ja głupi w tych tematach... w sensie że jak za niego myślała? :-)
Pawco - 2008-08-28

w tej sytuacji najwyrazniej pogubiła sie na jakim biegu jest i musiala chwile pomyślec dlatego tak zamulił :)

skrzynia DSG to tak jakby dwie skrzynie z osobnym sprzęgłem (jedna obsługuje biegi parzyste a druga nieparzyste). gdy skrzynia stwierdzi ze konieczna jest zmiany biegu wrzuca odpowiednie zadane przełożenie na drugiej skrzyni tak by było już gotowe. Dzięki temu zmiana przełożenia jest natychmiastowa, trwa 0,03-0,04 sekundy.

Matey - 2008-08-28

albo mi sie wydaje, albo Subaru daje wiekszy fun z jazdy... Jest jakby dziksza taka... Chyba, ze to sprawka kierowcow:)
adino1 - 2008-08-28

4:45 noł koment :mrgreen:
Japoniec - 2008-09-02

oba auta to żal.pl

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group