JDM-Option.pl Forum
Forum fanatyków Japanese Domestic Market.

General Off Topic - Podziekowania

Majstor - 2007-06-08
Temat postu: Podziekowania
Tak sobie wymyślilem a w sumie i zaciągnelem temat z innego forum o podziekowaniach . Wydaje mi się ze milo jest komuś za cos podziekowac a u nas na forum tego brakuje.:)

To korzystając z okazji chcialem podziekować dla Cina za miejsce do spania i sympatycznnie spedzony czas na spozywaniu alkoholu :)
Dla Kevina za sympatyczny zachod slonca przy dwóch piwkach :)

Japoniec - 2007-06-08

Dziekuje wszystkim ktorzy mnie wspierają przez ostatnie cieżkie dla mnie dni.
Kevin - 2007-06-08

Ja też dziękuje Majstorowi za wczorajszy lansik na plaży! Wpadłeś z browarami, więc następnym razem ja stawiam coś do picia! :]
Matey - 2007-06-10

Ja chcialbym podziekowac Deoxowi ze zaufal mi i zostalem Junior Adminem...
rdk - 2007-06-10

ja tam za moda nie bede dziekował bo mi się należał :roll:










:mrgreen:
żartowałem ;) dzięki bardzo, mam nadzieje że bujniemy to forum i bedzie nas coraz wiecej :-D

Deox - 2007-06-10

To ja podziękuje tym, którzy pomagają mi ruszyć ten cały kram. Obyśmy dali rade i przetrwali.
Dzięki że jesteście. :)

Cino - 2007-06-10
Temat postu: Re: Podziekowania
Majstor napisał/a:

To korzystając z okazji chcialem podziekować dla Cina za miejsce do spania i sympatycznnie spedzony czas na spozywaniu alkoholu :)




Spoko Ziom ;-) Na mnie mozesz zawsze liczyc, rowniez dzieki.

Matey - 2007-06-11

Deox napisał/a:
To ja podziękuje tym, którzy pomagają mi ruszyć ten cały kram. Obyśmy dali rade i przetrwali.
Dzięki że jesteście. :)


Ziom ruszymy ten kram... Na mnie mozesz liczyc :) Staram sie jak moge ;)

Majstor - 2007-06-21

Chciałem poraz koljny podziekować Cinowi za miłe piwko wczoraj :)
kashmere - 2007-07-01

Zastanawialem sie gdzie moge podziekowac i znalazlem :mrgreen:

Ja sle podziekowania dla wszystkich ktorzy sprawili ze nie jest to zwykle forum do paplania i pisania czegokolwiek, lecz kompedium wiedzy na temat JDM, kultury japonskiej, skosnookich kierowcow i innych przydatnych watkow. Pzdr :!:

Japoniec - 2007-07-01

Nie ma za co :mrgreen:
kashmere - 2007-07-01

Japoniec napisał/a:
Nie ma za co :mrgreen:


eee to nie bylo do ciebie :evil:















zartuje ;)

Matey - 2007-07-01

Cytat:
Ja sle podziekowania dla wszystkich ktorzy sprawili ze nie jest to zwykle forum do paplania i pisania czegokolwiek, lecz kompedium wiedzy na temat JDM, kultury japonskiej, skosnookich kierowcow i innych przydatnych watkow. Pzdr :!:


i ja takze sie tu przylaczam do tych podziekowan... Bo wlasnie nie jest to a'la Password (no Offence) I fakt, malo osob pisze, ale forum ciagle sie rozwija i miejmy nadzieje, ze bedzie lepiej !!

Japoniec - 2007-07-01

Panowie zasada jest prosta jesli my wszyscy nie bedziemy działac tak by forum było atrakcyjne to forum zdechnie. To ze działa tu moze ze 7 osob aktywnie swiadczy tylko o tym że im sie chce i mają POWER na to by isc na jakość nie na ilość . To ze forum wyglada jak wyglada to wasza zasluga wystarczy poszperac w milionach stron jakie dziennie przegladacie dostajecie od ziomkow i skleić coś z nich od siebie . Japonskie auta to temat rzeka wystarczy tą rzeke skierować tu i bedzie git . To że nas czytają to wiemy teraz tylko kwestia tego by było tu z dnia na dzień wiecej do czytania ciekawych rzeczy. Wiecej konkretów mniej pierdół i postojebów a bedzie tylko lepiej.
Kevin - 2007-07-02

Japoniec dobrze to napisałeś! :ok:

Btw! Chcę podziękować, że los dał mi wspaniałą żonę, córeczkę i mam też swoje EK4! :)

Cino - 2007-07-02

Kevin napisał/a:

Btw! Chcę podziękować, że los dał mi wspaniałą żonę, córeczkę i mam też swoje EK4! :)


Jaki elokwent :lol:



Chlopaki i dziewczeta ja rowniez dziekuje wam za mila atmosfere i wiele ciekawych tematow. Utrzymajmy i dzialajmy na tym forum aby roslo w sile 8-)

adrian - 2007-07-02

chlopaki tak czytam i az sie wzruszylam :oops:
Majstor - 2007-07-09

Ja dziekuje Cinowi za tani obiadek :) :mrgreen:
Japoniec - 2007-07-09

Dzieki Yasioowi i Mandiemu ze byli gotowi odwiezsc mnie do Wejcherowa

Dzieki Forestowi za cykanie fot na wyscigu gorskim w sopocie oraz za mile towarzystwo.

Kevin - 2007-07-20

Chciałbym koniecznie PODZIĘKOWAĆ Forrestowi za uratowni mi tyłka dzisiaj!!!!!!!! :)

Jechałem z daleka i na 30 km przed Gdańskiem zapaliła mi się rezerwa, a wskazówka leżała na maksa! :kwasny: Normalnie bym zatankował, ale jak zobaczyłem do portflea okazała się, że zapomniałem karty płaniczej, a gotówki zero! :szok: Spóźnić się nie mogłem w żadnym wypadku! Jechałem jak bym się miał zesrać modląc się by auto nie staneło! Do Gdyni daleka droga, a tym bardziej ciągłe korki i światła! Tuż przed Przymorzem patrze znana Honda zaraz wbije się na pas ruchu! Podjeżdżam bliżej widzę wlepę, a potem łepetynę kierownika! Patrze Forrest! :D Nagłe aallllleeelllujjjaaaaa!

Spadłeś mi z nieba! :padam: Dzięki!

Podebrałem mu dychacza i takim cudem dojechałem na czas!

Tak przy okzaji sprawdziłem, że B16 da się przejechać w korkach spokojnie 50 km na rezerwie, a dalej już nie chciałem sprawdzać! :D

theGetCrunk - 2007-10-11

Ja może się tu nie udzielam, ale wielkie dzięki dla was za czas poświecony w tworzeniu tego forum :mrgreen: póki co wole czytać niż coś pisać, ale naprawde pełen profesjonalizm, dzięki za ogrom wiedzy i pasje którą każdy z was w sobie ma ;)
Krychu - 2007-10-11

o! zapomniałem o tym temacie

wiec korzystając z okazji podziekowania dla kamorka i se7en'a za pomoc z kołami :mrgreen:

the_havran - 2007-10-12

Dziękuję firmie VOLVO za bardzo udaną i bezpieczną konstrukcję modelu 850.
Gdyby nie wzmocnienia w słupkach nie było by mnie teraz na tym świecie.
Ponieważ uderzenie dachem w drzewo zawsze kończy się tak samo dla kierowcy.

No i oczywiście podziękowania dla g-jabłko za nr tel. do mojej obecnej żony :mrgreen:
Kto by pomyślał że to się tak skończy :shock:

Matey - 2007-10-12

the_havran napisał/a:
No i oczywiście podziękowania dla g-jabłko za nr tel. do mojej obecnej żony :mrgreen:
Kto by pomyślał że to się tak skończy :shock:


Obys za kilka lat go nie przeklinal :D

Deox - 2008-03-02

Chciałbym serdecznie podziękować Emberowi i Montowi za ogromny wkład pracy w rozwój JDM Option. Nasi nowi moderatorzy odwalili kawał mega dobrej roboty przy tworzeniu portalu.

DZIĘKI STOKROTNE CHŁOPAKI! :padam: :padam: :padam:

Dzięki też za cierpliwość do spełniania moich pomysłów i wprowadzania poprawek. ;)

Pawco - 2008-03-02

dziekuje bardzo mojej uczelni że znosza moja obecnosc a takze rodzinie ktora dolozyla mi sie do kupna Vw Polo '08 i sprawiła że wyrosłem na porzadnego obywatela :)

PS:jesli o kims zapomniałem to pewnie nikomu wiecej dziekowac nie musze

adino1 - 2008-04-09

dziekuje MONT'owi za pomoc w przygotowaniu wiekszego loga na kubki...peace bracie :mrgreen: pomogles jak diabli...dziekuje tez wszystkim za cierpliwosc ,wszystkim ktorzy zamowili kubki i cierpliwie czekali...sorrka Panowie,ze tak dlugo to trwalo...prosze o wybaczenie




pozdrawiam adion1 :jdm:

rdk - 2008-04-09

daj spokój, chyba nie nikt nie miał ciśnienia żeby mieć kubek na konkretną datę ;-) to MY dziękujemy TOBIE za ogarnięcie tematu i za rewelacyjny kubek 8-)
Youtro - 2013-02-12

wiem,że może nie jest to odpowiedni temat, ale czy można jeszcze zdobyć takie kubki? :D
Emre - 2013-02-12

mogę Ci sprzedać mój za milion...
Youtro - 2013-02-12

milion czego? :lol:
Emre - 2013-02-12

monet...
Badej - 2015-02-08

Ja chciałem podziękować $$Honda Fan$$, za mega szybkie oględziny fury do której mam ponad 470km. Taka bezinteresowna pomoc jest coraz większą rzadkością dla tego jeszcze raz wielkie dzięki Ziom ! :ok:
KubaJDM - 2015-02-08

Nie ma za co! Ciesze się, że mogłem pomóc :-D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group