Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Deox
2007-09-16
fotele Bi Marco
Autor Wiadomość
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2007-09-17   

nie zapominajcie też, że w przypadku foteli znanych w swiecie motoryzacji firm takich jak chocby wymienione wczesniej Sparco, trzeba dac pare stów wiecej własnie za samą marke, chocby jakosciowo były podobne do speed czy bimarco za 600zł, za sparco dasz co najmniej ten 1000 ;-)
wiadomo nie od dzis, ze za dobrą marke sie płaci. moj seryjny fotel juz jest nieco poniszczony i przydałby sie jakis kubeł bez regulacji, zatem rozwinmy temacik 8-)
_________________
 
 
adrian 


Auto: D15B JDM VTEC
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 2761
Skąd: torun
Wysłany: 2007-09-17   

podpytalem Mandiego i oto co mi odpisal..mam nadzieje ze nie bedzie mial za zle ;-)

"..siemka, kubly byly zajebiste. super sprawa, postawa za kiera perfect itp, polecam. a jesli chodzi o montaz i szyny to byla niezla jazda :/ // przerabiali mi kazda szyne, skracali o polowe, dospawali takie pierdolki itp, troche bylo chrzanienia sie. jakies 2dni na 2 kubly.... ale warto...."

reasumujac jednak warto, tylko zbija mi to ze chce 2 kubly a to raczej wyklucza posadzenie kogos z tylu :-/
_________________
エチケットでお悩みの方に人気を集めている爽臭サプリ。一時品
JDM weblog site- http://jdmoption.wordpress.com/
 
 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-09-17   

jezeli przesuniesz je maksymalnie do przodu to smialo wejda osoby :)
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
Fawor 


Auto: 'almost EK9'
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3420
Skąd: Tuchola/Poznań
Wysłany: 2007-09-17   

Prawdziwi JDMowcy nie wożą nikogo z tyłu!..... :lol:

Ja na Twoim miejscu zrobiłbym tak:
1. jeśli chcesz miec dwa kubły i wozić kogoś z tyłu to zbieraj na Recaro
2. załóż jeden pełny dla siebie i po kłopocie.

Ja wybrałem opcję drugą z racji tego, że pierwsza podniosłaby o połowę wartość mojego samochodu :mrgreen:

I przy okazji: wystrzegajcie się Fangli. Ppm z civicklubu obszywał je zaraz po zakupie skórą i po zdarciu seryjnej tapicerki okazała się rzecz wręcz niemożliwa: chińczyki składający fotele nie zaginają kilku drutów ze stelażu, które znajdują się idealnie na wysokości wątroby - przy dzwonie drut w ciele murowany!
_________________
doloty, wydechy i Hondy Turbo/NA na życzenie - NGS-R
 
 
 
Majstor 
CalifornicatioN

Auto: 508
Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 1603
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2007-09-17   

adrian napisał/a:
podpytalem Mandiego i oto co mi odpisal..mam nadzieje ze nie bedzie mial za zle ;-)

"..siemka, kubly byly zajebiste. super sprawa, postawa za kiera perfect itp, polecam. a jesli chodzi o montaz i szyny to byla niezla jazda :/ // przerabiali mi kazda szyne, skracali o polowe, dospawali takie pierdolki itp, troche bylo chrzanienia sie. jakies 2dni na 2 kubly.... ale warto...."

reasumujac jednak warto, tylko zbija mi to ze chce 2 kubly a to raczej wyklucza posadzenie kogos z tylu :-/


to samo co ja mam w tej chwili bo nie chialem miec ploz tylko regulacje :)

a jutro pokaze ci fotki jak wyglada u mnie fotel i regulacje jego ustawiec i sam zobaczysz czy sie da kogos usadzic z tyłu
 
 
adrian 


Auto: D15B JDM VTEC
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 2761
Skąd: torun
Wysłany: 2007-09-17   

Majstor napisał/a:
a jutro pokaze ci fotki jak wyglada u mnie fotel i regulacje jego ustawiec i sam zobaczysz czy sie da kogos usadzic z tyłu



no czekam czekam wlasnie na foty :mrgreen: atak poza tym rzadko kiedy kogo woze ale jak z lansu laski wezme to gdzie posadze ? :P a chyba wiecie jak na stickery leca :mrgreen:
_________________
エチケットでお悩みの方に人気を集めている爽臭サプリ。一時品
JDM weblog site- http://jdmoption.wordpress.com/
 
 
 
Majstor 
CalifornicatioN

Auto: 508
Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 1603
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2007-09-17   

ooooo stickery na laski to jak lep na muchy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna