Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Mazda 6
Autor Wiadomość
Mont
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-20   Mazda 6

"Ładniejsza i nieco mniejsza siostra Mondeo zadebiutuje we Frankfurcie nad Menem. Fotografie nowości firma starała się ukryć do ostatniej chwili, jednak nie udało się i zdjęcia opublikowano na największych światowych serwisach motoryzacyjnych.

Japońska marka Mazda nową szóstką przypomina wszystkim, że gdy chodzi o samochodowe piękno dla szerokich mas, nie ma w kraju kwitnącej wiśni sobie równego. Mazda 6 nawiązuje do swojego poprzednika tylko w podstawowych rysach. Nadal gama modelowa obejmować będzie trzy rodzaje nadwozia: sedan, liftback i kombi. Styl designu jest bardzo dynamiczny, a ze zdjęć widać, że Mazda może bez problemu stanąć do konkurencji z Alfa Romeo, Saabem, a nawet z niemiecką trójcą.

Przód, który znamy już z pierwszej opublikowanej fotografii, charakterystyczny jest maksymalnym podkreśleniem szerokości nadwozia, przesunięciem „kocich oczu” jak najbardziej na boki. Swoją rolę odgrywa także niski grill i nowy kształt maski z eleganckim centralnym przetłoczeniem. Dopiero rzut boczny doskonale odkrył muskularne przednie nadkola w stylu sportowego coupe Mazda RX-8.


Sylwetka sedanu od liftbacka odróżnia się trzecim małym okienkiem za tylnymi drzwiami, nowe kombi wygląda najbardziej tradycyjnie i najlepiej widać na nim nawiązanie do poprzednika. Tylne lampy znowu otrzymały smukłe kształty, jednak okrągłe elementy zastąpiono diodami i strukturą podkreślającą ich kształt.


Wnętrze nie zaskakuje ekstrawagancją. W klasie średniej tradycyjna przestronność, jakościowe materiały i raczej konserwatywne kształty deski rozdzielczej oraz konsoli centralnej wskazują, że producent nie chciał niepotrzebnie ryzykować.


Dane techniczne opublikowane zostaną dopiero w przyszłym tygodniu podczas salonu samochodowego we Frankfurcie. Mazda obiecuje jednak zmniejszoną masę i niższe zużycie paliwa. "




Liftback:


Sedan:


Kombi:

 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-09-20   

Fajna, Ladna:)
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-09-20   

Śliczna jest ta furka. :) Dobra na dupowóz rodzinny. :hyhy:
 
 
 
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2007-09-21   

Swietna ostra taka jak lubie :mrgreen:
Nowy Accord Concept tez swietny 8-) wiec beda rywalizowały o rynek coś czuje.
Do tego poszła mazda w kształty Lexa i wyszło jej to na dobre tyle powiem napewno masa ludzi ktorym leksus sie podoba ten najmniejszy skusi sie na mazde
_________________
Zaburzenia Narcystyczne
Idiolatria

Od lat bawią mnie do łez.
 
 
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2007-09-21   

Sliczna jest i jedno z niewielu kombi ktore mi sie podoba. :->
_________________
 
 
 
Majstor 
CalifornicatioN

Auto: 508
Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 1603
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2007-09-21   

Szkoda ze kupe nie ma wersji mysle ze idealnie by wyglądało wtedy te auto ..ale ogolniepiekne autka :)
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2007-09-21   

Majstor napisał/a:
Szkoda ze kupe nie ma wersji
też o tym pomyślałem,
auto rewelacyjnie się prezentuje... chciałbym kiedyś takiego 8-)
 
 
 
Wojticivic 

Auto: Civic 5D D14Z4
Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 19
Skąd: Zator
Wysłany: 2007-10-19   

śliczna jest. Ciekawe jaki będzie MPS :-)
_________________
D14Z4
 
 
Fajver 


Auto: EG2
Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 238
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-10-19   

poprzedniczka kombiaka u mnie w garazu nocuje i powiem szczerze ze duzo sie z zewnatrz nie rózni w środku jest róznica znaczaca, a ogólnie jest to bardzo wygodne auto, bardzo fajnie sie prowadzace i jak na kombiaka bardzo ładnie nie majace najmniejszego porównania z Honda Accord kombi (aerodeck) według mnie ;-)
_________________


Mój DOHC VTEC
www.japanprostreet.pl
 
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2007-10-20   

od jakiegos czasu Mazda wypuszcza rodzinne auta o atrakcyjnym wyglądzie, fajnie na takie popatrzeć, ale to nie dla mnie, nigdy bym raczej takiego auta nie chciał 8-)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna