Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Pobity Forumowicz zdewastowane Subaru! Na Summer Cars Party!
Autor Wiadomość
matpilch 


Auto: mazda mx-5
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 145
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-09-08   

BelegU$ napisał/a:
Panowie, są już namiary na sprawcę - poszkodowani już rozpoczęli proces dochodzenia swoich praw. Internetowa brać motoryzacyjna znów spisała się na medal!


czekamy na ciąg dalszy.
w jakim stanie jest dave89?
_________________
Blog Podwójna Ciągła Premiera Sorento
 
 
BelegU$ 

Auto: CXW
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 138
Skąd: Istebna
Wysłany: 2013-09-08   

Panowie, mam dobre wieści. Sprawę udało się polubownie rozwiązać. Sprawca całość szkód zrekompensował, wyraził też skruchę - tak więc na koniec dnia wszyscy są chyba rozwiązaniem zadowoleni. Dzisiaj Pan był zdecydowanie spokojniejszy, w sumie w ogólnym rozrachunku - choć VAG'owiec - to też pasjonat motoryzacji. Przykro mu było z powodu całego zajścia, popuściły mu nerwy, ale sami chyba wiemy, jak to bywa na imprezach... co ciekawe, zostawił nawet swój numer u kumpla, żeby sprawę od razu załatwić wczoraj, ale o tym nie mogliśmy wiedzieć. Było wczoraj zdecydowanie za dużo emocji, ze wszystkich stron - poszkodowanych, sprawcy, zmęczonych całodniową imprezą organizatorów. Ochrona uderzyła się w piersi.
Dzisiaj dla odmiany Organizatorzy spisali się na medal - uczestniczyli w roli mediatorów, pomagając osiągnąć porozumienie, i pozwalając całą sprawę bez problemów zakończyć.

Ze swojej strony uważam sprawę za rozwiązaną. W ramach wyjeśniania dodam jeszcze, że cena biletu klubowego w przedsprzedaży wynosiła 20zł - z pasażerem 35, tyle ja płaciłem, stąd mój skrót myślowy. Widzę, że to bardzo wzburzyło administrację SCP, co poniekąd rozumiem, i o czego wyjaśnienie zostałem poproszony.

Wątek uważam za zamknięty - fora się spisały, pomagając znaleźć winowajcę. Wątek trochę wymknął się spod kontroli - chyba możemy uznać, że pod koniec dnia sprawiedliwość zatriumfowała. Dziękuję wszystkim - w imieniu swoim i dave'a - za wsparcie i każdą informację, która pomogła nam to dociągnąć do końca.

Dave jest cały i zdrowy - trochę opuchnięty, ale jak sam twierdzi - do wesela się zagoi ;)
_________________
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-09-08   

BelegU$ napisał/a:
choć VAG'owiec - to też pasjonat motoryzacji. Przykro mu było z powodu całego zajścia, popuściły mu nerwy

Gdyby nawrzeszczał na kierowcę czy coś takiego to ok...można by było to uznać za "puszczenie nerwów", ale on uszkodził auto i pobił właściciela. Wg. mnie powinno się mu załatwić jakieś leczenie psychiatryczne bo zdrowy to on nie jest...

No ale fajnie że udało się to jakoś rozwiązać.
 
 
kex_ 


Auto: Civic EK3
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 1140
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-09-08   

Tak jak Limon uważam - nie powiem, mi też nieraz nerwy puszczają (zwłaszcza w pracy, jak wszędzie się spieszę, a niektórzy wiadomo jak jeżdżą), ale to nie powód takich zachowań. Można się "kulturalnie obrzucić mięsem", a nie trzeba od razu wylatywać z łapami na kogokolwiek..

No, ale nic, fajnie że sprawę udało się załatwić, teraz tylko czekam na finał, czy sprawca wywiązał się z pokrycia szkód :-)
_________________

 
 
matpilch 


Auto: mazda mx-5
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 145
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-09-08   

BelegU$ napisał/a:
W ramach wyjeśniania dodam jeszcze, że cena biletu klubowego w przedsprzedaży wynosiła 20zł - z pasażerem 35, tyle ja płaciłem, stąd mój skrót myślowy. Widzę, że to bardzo wzburzyło administrację SCP, co poniekąd rozumiem, i o czego wyjaśnienie zostałem poproszony.


czyli bardziej wzburzyło ich błędne podanie ceny biletu niż sama afera na imprezie z ochroną?
brawo SCP, brawo

:roll:
_________________
Blog Podwójna Ciągła Premiera Sorento
 
 
karool 


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 328
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-09-08   

co to sztryma robi z ludzmi :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna