Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Honda Civic ED2 GL 91'
Autor Wiadomość
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-08-16   

Zderzaki na jakiś czas na 100% nie idą w kolor, ma być czarno-czerwona "panda" z lusterkami, klamkami, listwami i zderzakami w czerni. Może w czarny połysk, się okaże. :-D
Dorwać listwy w dobrym stanie boczne równa się z dokonaniem cudu, więc póki co zbieram na nówki. :)
 
 
PeTeR47 


Auto: DC2 / FN2
Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 149
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2017-08-17   

Moim zdaniem lepiej z czarnymi zderzakami, jest fajny kontrast a tak to każdy kto odmalowuje to leci całość w kolor :roll: Zglebować gnoja i będzie fajne wozidło :-D Jaki to jest czerwony kolor ?
 
 
Mareczuczek 


Dołączył: 21 Paź 2016
Posty: 1004
Skąd: Łomża
Wysłany: 2017-08-17   

R61 Rio Red?
 
 
SłabyHTB 

Auto: COUPE VIg C4+S4C
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 904
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 2017-08-25   

jak by cie interesowały to mam sprint harty 4x100 w 14',kupiłem pare lat temu tu na forum po tygodniu użytkowania zona wjechała w dziure skrzywiła rant i od tego czasu leżą na półce z 5albo 6 rok

btw. kurcze zawsze chorowałem na 4g a czerwony sedan lub hb to juz wogóle ciarki wywoływał u mnie,kawałem świetnego auta jak dla mnie,w huj klimatyczny
_________________
 
 
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-08-26   

Wielkie dzięki za propozycje, jednak 15stka wydaje mi się czasami przymała, a co dopiero 14. :-/
Felgi już upatrzone, pozostało je ściągnąć i tym razem nie sprzedać kolejny raz. Będzie na pewno Japońsko i szeroko, no i nisko, bo japa w nadkolu doprowadza do gorączki. :lol:

Te auto miało więcej kierownic Nardi niż mogę zliczyć, tym razem jednak ta siedzi tu już prawie rok. Dokupiłem klakson. Jest segz.

 
 
KubaJDM 
Kuba


Auto: Ferio Access
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 2003
Skąd: FG-FMI-PZ
Wysłany: 2017-08-26   

Świetny kolor paznokci Twisted :gej:
_________________
http://www.facebook.com/98ferio
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-27   

Co to za rzeźnickie śruby? Nie przykręcasz jej normalnymi, czarnymi?
_________________

 
 
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-08-27   

gaseb napisał/a:
Co to za rzeźnickie śruby? Nie przykręcasz jej normalnymi, czarnymi?


Przykręcę, przykręcę, to tak tymczasowo. Wolę poczekać aż dostanę z oryginalnego zestawu Nardi. :-P
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-27   

Bez jaj, identyczne śrubki są na allegro :]
_________________

 
 
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-08-27   

gaseb napisał/a:
Bez jaj, identyczne śrubki są na allegro :]


Tak bardzo koło dupy lata mi ich kolor, że wole poczekac bo i tak bedą i tak :)
 
 
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-09-10   

Jak ja długo tego szukałem... Wleciał do piwnicy zestaw "usdm pakiet" w postaci widocznej na zdjęciach.




Stan mnie jakoś mocno nie zadowala, zderzak tylni wymaga uzupełnienia kilku śladów po rzeźnickich patentach, a listwy...listwy na pewno trzeba przemalować. Jeśli ktoś ma sprawdzone farby/patenty na te tworzywa - chętnie poczytam! :super:

Przy okazji pojawienia się niemałej rzeźi rdzy na podłodze, wóz pojechał znów do blacharza. Tym razem na remont podłogi. ;-)
 
 
Autos Süchtig


Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 402
Skąd: Europa
Wysłany: 2017-09-14   

Twisted napisał/a:
Jak ja długo tego szukałem... Wleciał do piwnicy zestaw "usdm pakiet" w postaci widocznej na zdjęciach.

Obrazek
Obrazek

Stan mnie jakoś mocno nie zadowala, zderzak tylni wymaga uzupełnienia kilku śladów po rzeźnickich patentach, a listwy...listwy na pewno trzeba przemalować. Jeśli ktoś ma sprawdzone farby/patenty na te tworzywa - chętnie poczytam! :super:

Przy okazji pojawienia się niemałej rzeźi rdzy na podłodze, wóz pojechał znów do blacharza. Tym razem na remont podłogi. ;-)


Zniszczone plastiki ponoć bardzo ładnie i dość trwale odświeża OWATROL POLYTROL. Sam ostatnio kupiłem, ale jeszcze nie wypróbowałem. Osobiście skłaniałbym się ku tej opcji, nawet jak częśc rys będzie widoczna. Co oryginał to oryginał.

http://www.auto-krassen-w...nl/bumpers.html
https://www.detailersclub...t-flere-bilder/

Pozostaje jeszcze lakier strukturalny, tylko w większości przypadków jakie widziałem wyglądało to słabo, ale jak jest ogarnięty lakiernik to da radę. Ojciec ma tak polakierowaną połowe zderzaka i nawet nie zauważyłem. Tylko, że to robił naprawdę wybitny lakiernik.
Proponuję, żeby Twój lakiernik poćwiczył na innych elementach, żebyście razem wybrali odpowiedni sposób rozpylania.
_________________
www.mg-eng.net
„Les lois de la concurence font qu’un moteur qui ne double pas de
puissance en 12 à 15 ans meurt et l’entreprise qui le fabrique – aussi”

Claude Daugas

Flowbench, obliczenia układów dolotowych, wylotowych, customowe części, modelowanie 3D...
 
 
Booohal 


Auto: Galant EA5W, Forester SG
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 772
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 2017-09-14   

Owatrol Polytrol polecam z całego serca. Do tej pory zawiódł tylko na jednym aucie, Volvo V40.
Odezwij się na PW to wyślę Ci kilka mililitrów, które spokojnie starczą na te listwy.
One są plastikowe czy taka jakby guma pomieszana z plastikiem?
_________________

 
 
Mareczuczek 


Dołączył: 21 Paź 2016
Posty: 1004
Skąd: Łomża
Wysłany: 2017-09-14   

Dzięki za info, też szukałem czegoś do odświeżenia listw!
 
 
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-09-14   

Booohal napisał/a:
Owatrol Polytrol polecam z całego serca. Do tej pory zawiódł tylko na jednym aucie, Volvo V40.
Odezwij się na PW to wyślę Ci kilka mililitrów, które spokojnie starczą na te listwy.
One są plastikowe czy taka jakby guma pomieszana z plastikiem?


Wielkie dzięki, ale listwy to taka jakby guma... A na zderzaki wypadałoby kupić większą ilość. Bardzo wam dziękuję za informację!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna