Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Rowery
Autor Wiadomość
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2018-07-24   

banyo, taka jakość napraw
 
 
banyo 


Auto: Tajper
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 2913
Skąd: Zamość
Wysłany: 2018-07-24   

Taka ruina do naprawy :lol:
_________________
Szukasz telefonu komórkowego? Nówki, używki?
Odezwij się na PW. Może znajdę coś dla Ciebie ;)

 
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-09-18   

sprzedałem swoją leciwą szosę jakiś czas temu i po długich dniach dylematów, szukania w necie, chodzenia po sklepach w końcu znalazłem i kupiłem 8-) po szosie miało być MTB, ale jak się przejechałem na nowoczesnej przełajówce, a potem na gravelu, to stwierdziłem że innych nie chcę, idealnie się nadaje na miasto, leśne ścieżki, szutry + oczywiście szosę 8-)



 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3704
Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-09-18   

o kierwa, ale zarobas :mrgreen:
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
Baza 

Auto: EG2,MC2,CH1
Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 202
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2018-09-18   

Limon ile takie coś?
 
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-09-18   

Dosyć budżetowy zakup to był tak naprawdę, nie szalałem za mocno, rower jest dla amatora aż nadto dobry, taki średniak bym powiedział, na topowe sprzęty bym musiał dorzucić z 2-3k, tutaj jest cały osprzęt dobrej klasy, rama alu, widelec z wegla etc...

rower na promce 5,4k (regularna cena 6,3k) + koszty których nie da się pominąć, tj kask, spd, buty spd, jakieś porządne lampki przód/tył, łącznie chyba lekko ponad 6k wydałem.

Pilar napisał/a:
o kierwa, ale zarobas

lepiej już zarobas jak złodziej :mrgreen:

Swoją drogą jak ktoś nie ogarnia czym jest rower gravelowy, to polecam się zapoznać, bardzo fajny trend i fajna wariacja szosy, dużo bardziej uniwersalny niż szosa, wygodniejszy, o wiele lepszy na miasto, nie boi się krawężników.
 
 
no_fear 


Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 535
Skąd: Krk
Wysłany: 2018-09-19   

gratki zakupu ale kompletnie nie czuję klimatu tego typu pojazdów :]

Jadąc po mieście. nie wyobrażam sobie nie zjechać po schodach, nie zeskoczyć z jakiegoś murku, itp. itd.
albo lecieć w dół jakimś leśnym duktem, choć by bez amorka z przodu :shock:
kamień, korzeń, dziura, uskok, cokolwiek :roll:


Niemniej rowerek ... ciekawy :ok:
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-09-19   

panie, ja nigdzie nie będę skakał, nigdy nie skakałem, a od zawsze jeżdżę po mieście :mrgreen: wcześniej na wyścigowej szosie na ultra cienkich oponach i charakterystyce wręcz torowej, a jeszcze wcześniej na wykręconym dirt bike'u - wtedy skok z krawężnika to było max co robiłem, nie kręci mnie to. Jeżeli mowa o jeździe poza terenami utwardzonymi to do tego został wymyślony gravel, jako wariacja przełajówki, ale nie mylmy wielokilometrowej jazdy przez leśne ścieżki, szutry do czego się super nadaje z puszczaniem się z góry i jazdą dh czy enduro. Dla mnie to jest mistrzostwo świata, w jeździe miejskiej wyprzedzam bez wysiłku ludzi na mtb jak pachołki, krawężników się nie boi zupełnie, jest leciutki wiec wzięcie go za ramę i przeniesienie nie męczy.

Jak ktoś ma okazję to przejeźdzcie się gravelu, albo chociażby przełajówce, super sprawa. Szosa to jest męka na miasto, w teren też.

ale nawet na takim gravelu można poszaleć jak ktoś lubi:
 
 
Kawasaki 

Auto: flotowe
Dołączył: 22 Kwi 2008
Posty: 1206
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-09-25   

Fuji spoko, przymierzałem się do 1.7, ale ostatecznie wziąłem speca diverge, którego i tak już sprzedałem i znowu szukam gravela.
Jaka opona tam wchodzi? Ten model jest na pełnych hydraulikach?
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3704
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-08-11   

Szukam roweru do miasta, ale też takiego ktorym nie będę bał się zaskoczyć z krawężnika czy polecieć jakąś leśną ścieżką czy szutrem. Myślicie, że cross to będzie dobra opcja? Jesli tak to jaki? Cena tak 2-2,5k
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-08-11   

Zerknij na ofertę firmy Trek, miałem od nich dwa, ziomek też kupił Treka w góry, dobry sprzęt w dobrej monecie 8-)
Mój ma już lekko 5lat i nadal dobrze się trzyma :->
_________________
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3704
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-08-11   

Oglądam teraz Cube Nature/Naturę Pro i nawet dobry osprzęt i fajny wygląd. Jest jeszcze sporo rodzimych produktów Kross, Lazaro...hmm, jak zwykle czym dłużej czytam tym gorzej :roll:
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
Michael456 


Auto: Fiesta ST180
Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 62
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-08-11   

Ja tam polecam Giant 8-) Jeżdżę nim już kilka lat i daje radę a czasami miał ciężkie życie ze mną :mrgreen:
 
 
Hondata


Auto: EJ2 K20
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 1671
Skąd: Mielec
Wysłany: 2019-08-11   

Mnie za to od długiego czasu strasznie zainteresowały rowery grawitacyjne , konkretnie Enduro.
I po ponad półtora roku badania tematu (totalny laik i żółtodziób w tej dziedzinie) tj. przeglądania filmów , testów , czytania recenzji , odbyciu jazd testowych kilko różnymi modelami rowerów Enduro/ Trail , w końcu udało się zakupić to:



Giant Reign 2

Jaram się okrutnie , szczególnie po wizycie w Enduro Trails :oops:
_________________
Jeżdżę serią... K serią... ===> Check It!! <===
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-08-11   

Na miasto według mnie tylko gravele. W praktyce najszybszy i najbardziej skuteczny środek transportu w mieście. Idealnie połącznie szosy i MTB. Co do firmy to sie nie wypowiadam. Ja mam Fuji i jestem bardzo zadowolony. Ludzie na rowerach z amortyzatorami zostają praktycznie zawsze w tyle. :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna