Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe forum?

Nowe forum?
Za!!!
76%
 76%  [ 55 ]
A idz pan w uj...
23%
 23%  [ 17 ]
Głosowań: 72
Wszystkich Głosów: 72

Autor Wiadomość
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2018-11-23   

serio bardzo wygodne
 
 
Kawasaki 

Auto: flotowe
Dołączył: 22 Kwi 2008
Posty: 1206
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-11-23   

Mnie tam peptolki wcurwiają
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-11-23   

x2,

Wolę zwykłą mobilną wersję stronki, ale jak będzie taptalk to każdy użytkownik będzie mógł wybrać czy używać tego czy nie. Jak zaimplementujemy nową wersje forum to na bank będzie zwykła wersja mobilna.
 
 
Monster 


Auto: Ignis Sport
Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 682
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2018-11-24   

jako cichy czytelnik z baardzo długim stażem oddałem swój głos :D
ta społeczność ma klimat, który nie może zniknąć z neta ;)
 
 
 
YacaJackowski 


Auto: Passeratti
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 3029
Skąd: Chełmża
Wysłany: 2018-11-24   

Czasu coraz mniej na pisanie na forum ale macie mój miecz Mordeczki.
_________________

 
 
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2018-11-25   

Yaca napisał/a:
$$Honda Fan$$ napisał/a:
Serio jak bazy danych nie odda to jprdl co to za podejście... i tak w żaden sposób tego wszystkiego nie wykorzysta...


Cino masz z nim kontakt? ktoś ma? możecie szczerze powiedzieć co Deox ma w tym temacie do powiedzenia ? Dlaczego nie moża tego "załatwić" w normalny cywilizowany sposób? :roll:



Tak mam, widziałem się z nim nawet w piątek chwile. Wiem, że Deox miał plany co do forum ale sprawy zawodowe i życiowe zbyt mocno go pochłonęły. Teraz z tego co wiem do końca roku ma turbo napięty grafik. Ale niech sam się wypowie bo adwokatem jego nie jestem.
_________________
 
 
 
rastle 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 1645
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: 2018-11-25   

$$Honda Fan$$ napisał/a:
Serio jak bazy danych nie odda to jprdl co to za podejście... i tak w żaden sposób tego wszystkiego nie wykorzysta... :roll:
(...)


O ile się orientuję to po wprowadzeniu RODO nie bardzo może przekazać taką bazę danych bez uprzedniego uzyskania zgody użytkowników, a zakładam, że wcześniej nikt nie zawierał w regulaminach forum klauzul dotyczących wyrażania zgód na przekazywanie danych innym podmiotom. I teraz powstaje pytanie, czy Deox powinien tak po prostu "po koleżeńsku" przekazać bazę danych i kręcić na siebie bata, spróbować kontaktu z każdym użytkownikiem aby uzyskać zgodę czy po prostu ze względu na permanentny brak czasu odpuścić temat na razie?

Myślę, że nie ma tu jakichś złych chęci ale każdy chce być kryty (Co zresztą Deox wspominał tu na forum przy okazji wprowadzania RODO)
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3704
Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-11-25   

To będzie tylko zwykła wymówka żeby nic nie robić...
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2018-11-25   

Cino napisał/a:
Ale niech sam się wypowie

:lol: to sobie poczekamy

wg. ankiety jest 35/5 za nowym forum, więc problemu z RODO nie będzie.
generalnie jeśli ekipa zostanie praktycznie ta sama to tak naprawdę zmieni się tylko adres, layout, grafika itp. myślę, że szybko przywykniemy
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-11-25   

Też tak myślę, zobaczycie że zaczną pojawiać się nowe auta wreszcie ;)
_________________
 
 
Kubaa 


Auto: S2000 AP1
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 1421
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-11-25   

Ja jestem jedną z tych 5 pesymistycznych osób co do przenosin - wyłącznie z racji braku współpracy z Deoxem i przymusu tworzenia całej historii na nowo.

Ale widzę, że zainteresowanie tematem jest spore, więc może faktycznie lepiej już zacząć działać, niż czekać na kolejny, być może ostateczny upadek forum.

Co do nazwy to może wskrzesić dawne PasswordJDM? ;-)
 
 
eithray 


Auto: CRX EE8 1.8i-VT
Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 762
Skąd: PL
Wysłany: 2018-11-25   

Chyba najfajniejszą opcją byłoby przejęcie obecnego forum przez ogarniętych użytkowników, którym się chce, powiedzmy za jakiś tam $$ dla obecnego admina. Szkoda wszystkich tematów z projektami itp. Boję się, że jak przeniesiemy się na inne forum, to już tak ciekawie jak tu nie będzie. Wstrzymuję się od głosu zatem :mrgreen: Z drugiej strony powolna agonia jdm-o też nie jest nam na rękę...

Dopinguję osoby, które są na tyle ambitne i oddane, że chcą coś działać :-)
_________________
CRX CybeR EE8 1.8i-VT
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-11-25   

Deox forum nie odda, zatem jak mamy tutaj coś zmienić, jak od lat się nic nie zmieniło?
Postaram się zabrać projekty naszych aut, to jest najważniejsze ;-)
_________________
 
 
Leo 
Krzysiek/ mlody87

Auto: CL7/ EP3 po adminie :D
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 792
Skąd: Pruszcz Gd.
Wysłany: 2018-11-26   

Jakakolwiek forma aby to wszytsko przetrwała bedzie lepsza niz czekanie na wielki upadek. Tyle od czytelnika :mrgreen:
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2018-11-26   

Panowie, bo już nie chłopcy, nie ten wiek. Przynajmniej Ci, których znam i kojarzę. :D

Z forum wystartowałem dokładnie 18 listopada 2006 roku, sam od zera. Następnie dołączyli do mnie kumple, znajomi, przyjaciele i własną "krwawicą", często po nocach, po nieprzespanych nocach, zajaraniem do tematu układaliśmy cegiełka po cegiełce.

Tysiące postów napisanych naszymi rękoma, wiedza jaką tu przelaliśmy, wyszukiwanie i tworzenie materiałów, których wcześniej było ze świecą szukać, cały hajp i marketing jaki udało się zbudować wokół tego forum to bardzo ciężka, trwająca w huj czasu robota. Nie wspomnę o pozyskiwaniu ludzi do nas, co było sporym wyzwaniem.

Nie pamiętacie tych czasów, wielu z Was wtedy tutaj nie było. nie macie pojęcia jakie koszty czasu prywatnego i serca ponosiliśmy, aby zyskać uznanie na internetowym poletku. Dla mnie jaki i dla wielu ludzi jdm-option zostanie reliktem naszych młodych lat, sentymentem, możliwością powrotu do przeszłości, aby przypomnieć sobie jacy byliśmy te już mocne 12 lat temu.

Więc do rzeczy!

Czy potrzebne jest nowe forum? Nie wiem tego, ale to Wy musicie sobie na to odpowiedzieć. Ja kiedyś uznałem, że potrzebuje forum, więc sobie je zacząłem tworzyć. Jeśli macie na to ochotę to myślę, że każda twórcza inicjatywa jest czymś fajnym. Zróbcie to jednak sami od zera, nikt nikomu nie będzie oddawał żadnej bazy, co ustaliliśmy przed chwilą ze staruszkami twego forum. Macie pomysły, chcecie decydować i układać swoje klocki? Myślę, że to fajna energia, która pomoże stworzyć coś kreatywnego, ale pokażcie, że potraficie sami i przetrwajcie te 10 lat.

Tyle ode mnie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna