Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
EP3 Type-R
Autor Wiadomość
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2019-02-09   

Up
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
SłabyHTB 

Auto: COUPE VIg C4+S4C
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 904
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 2019-02-20   

Bajcarek napisał/a:
Dzięki kapitanie czujność i uczciwosc! Na pewno jestem daleko od ukrywania jakichś faktów z przeszłości tego auta, także możesz teraz na innych forach czuwać po ogłoszeniach nad sprawiedliwością.
Pozdrawiam


Miałem kupić to ep3 w łodzi,zamienialiście sie bodajże za crx,byłem tym drugim w kolejce. chyba tydzień po waszej transakcji wylało szambo na EPklubie,jak sie obrzucaliście i wypłynęły zdiecia jak to auto wyglądało po dzwonie,wiec warto było by, gdybyś informował o fotkach tego auta,a nie od ponad roku robił z ziomami zajebisty piar,jaka to lalka.Nie wspominając o tym jak stała za 30k.zadzwoniłem zainteresowany kupnem z ciekawości czy przypucujesz do dzwonka....(nie pomyliłem sie...).Niespinam sie i nie mam nic osobiście do Ciebie,ale nie podoba mi sie jak nawet na forach jeden drugiego w ***** robi.....
Nie skreślam tego auta bo jakoś masakrycznie nie było walone,tylna prawa ćwiara próg i dupa,nie są to dramaty,które dyskwalifikują auto,cieżko dziś o dziewice ep3,te auta nie mają lekko w życiu...ale warto mówić o tym wprost nawet jezeli nie bylo to za twojej kadencji a masz taką wiedze.....
_________________
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2019-02-20   

wow grubo :oops:
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2019-02-21   

Gościu, w tym aucie nie było żadnej mojej kadencji, bo to nie moje auto i nie rozmawiałeś nigdy ze mną. :lol: Tak, zamienialiśmy się za CRX'a, ale to też nie byłem ja, tylko mój kolega. :lol: Także, jeśli już chcesz kogoś obrzucać błotem, to szerokim łukiem ode mnie. ;) Poza tym auto sprzedane i dalej jeździ w Słupsku.
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
SłabyHTB 

Auto: COUPE VIg C4+S4C
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 904
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 2019-02-21   

co nie zmienia faktu ze historia jest ci dobrze znana...są też dobre strony,takie auta też sie sprzedają...no i miałeś zajebisteeego up'a ogłoszenia
No i dobrze wiedzieć ze zostaje w słupsku,a to ze jezdzi,to napewno długo tak zostanie i bedzie jezdziła nadal tylko nadal nie rozumiem po co taić,to wszystko i każdego który wykryje kłamstewko hejtować,to nie ja robie zle mówiąc o tym co ty zataiłeś


edit:Faktycznie w ogłoszeniu jest kolegi,ale byłeś w łodzi po nią,widziałeś gównoburze na EPklubie,wiec historia jest ci znana,tak czy inaczej.....


Bez odbioru Kapitanie
_________________
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2019-02-21   

Ty żartujesz czy nie? Ja i zatajanie czegoś? Jak się rozpierdoliłem na środku drogi S13 to wkleiłem zdjęcia, jak mi się Evo pierdoliło 30 razy to pisałem co i jak, a Ty po prostu przyjdziesz i będziesz pisać, że ja coś zatajam? Każdy, który napisałby do mnie, dostałby pełne info o aucie, nie napisał nikt, ale dodatkowo powtórzę, to nie moje auto, po znajomości wystawiłem, a numer do właściciela jest podany i to on powinien o wszystkim informować.

Dopiero teraz bez odbioru. :)
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna