Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Honda S2000 | Bajcarek
Autor Wiadomość
Tomac 


Auto: V8 BiTurbo
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2676
Skąd: że
Wysłany: 2019-05-28   

Wszystko elegancko.. dobrze jedzie.. ale (tak.. zawsze jest jakieś "ale" :mrgreen: ) ten wydech jest wręcz niezdrowo głośny... istnieje duża szansa że w nieodległym czasie mogą się u Ciebie Kamil pojawić problemy ze słuchem (mówię serio).. zmieniłbym na jakiś cichy tym bardziej że głośny wydech wcale nie oznacza tego że auto jest szybsze.. pomijam fakt że strona ssąca w tym silniku wg mnie dużo przyjemniej brzmi i szkoda że w tym przypadku jest zagłuszana przez tak absurdalnie głośny wydech.. reszta bez zarzutu.. fajnie jeżdzi i fajnie wygląda :ok:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=CfjPbOqnxps
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2019-05-28   

Nie słyszę, co mówisz?!
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2019-05-28   

Bajcarek napisał/a:
Walczyłem jak mogłem, aby zmusić tył do skręcania, gdy auto próbowało jechać podsterem lub uciekało z idealnej linii. Te dwa zakręty, w których go używałem są bardzo śliskie i auto się za każdym razem inaczej zachowywało. Oczywiście, trzeba to robić z umiarem, aby nie zblokować tylnej osi, a jedynie trochę ją wspomóc. ;-)

To się "utwardza" tył albo "zmiękcza" przód (springi, amory, staby), a nie "wali na ręcznym" ;-)

Podejrzewam, że przeklikanie tylnich amorów w stronę "betonu" rozwiązało by Twój problem ;)
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2019-05-28   

Tak, to była dopiero druga sesja i jeździłem na za dużych ciśnieniach w oponach bo 2.5 na przodzie i 2.4 na tyle, a klików z przodu było 24 / 32, a z tyłu 22 / 32. W trzeciej, czwartej i piątej sesji, gdzie zacząłem robić najlepsze czasy zszedłem na ciśnienia 2.1/2.0 i kliki w granicach 31/29.
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-05-28   

Tomac napisał/a:
mijam fakt że strona ssąca w tym silniku wg mnie dużo przyjemniej brzmi i szkoda że w tym przypadku jest zagłuszana przez tak absurdalnie głośny wydech.

+1

IMO czasy drących się w niebogłosy hond już minęły, dla mnie osobiście nie ma w tym frajdy.

Reszta super :) .
 
 
Tomac 


Auto: V8 BiTurbo
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2676
Skąd: że
Wysłany: 2019-05-28   

Limon napisał/a:
Tomac napisał/a:
mijam fakt że strona ssąca w tym silniku wg mnie dużo przyjemniej brzmi i szkoda że w tym przypadku jest zagłuszana przez tak absurdalnie głośny wydech.

+1

czasy drących się w niebogłosy hond już minęły


Podobną wiązankę nawinąłem parę dni wstecz pewnemu chłopcu w podłubanym Golfie 6 GTi.. co wieczór w godzinach póżnowieczornych przejeżdżając strzelał mi tym śmiesznym wydechem pod oknami.. któregoś wieczora poczekałem na niego aż przyjedzie i spróbuje sobie postrzelać.. od tego momentu cisza spokój 8-)

Limon napisał/a:
Tomac napisał/a:
mijam fakt że strona ssąca w tym silniku wg mnie dużo przyjemniej brzmi i szkoda że w tym przypadku jest zagłuszana przez tak absurdalnie głośny wydech.


+1

dla mnie osobiście nie ma w tym frajdy


Frajdy brak to jedno... trwałe uszkodzenie słuchu to drugie.. jednak "karty bardzo wyrażnie pokazują" że Kamil nawet po mieście w kasku jeżdzi więc jemu to nie grozi..
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=CfjPbOqnxps
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2019-05-28   

Tomac napisał/a:
Limon napisał/a:
Tomac napisał/a:
mijam fakt że strona ssąca w tym silniku wg mnie dużo przyjemniej brzmi i szkoda że w tym przypadku jest zagłuszana przez tak absurdalnie głośny wydech.

+1

czasy drących się w niebogłosy hond już minęły


Podobną wiązankę nawinąłem parę dni wstecz pewnemu chłopcu w podłubanym Golfie 6 GTi.. co wieczór w godzinach póżnowieczornych przejeżdżając strzelał mi tym śmiesznym wydechem pod oknami.. któregoś wieczora poczekałem na niego aż przyjedzie i spróbuje sobie postrzelać.. od tego momentu cisza spokój 8-)


To w Radomiu już legalnie można zabijać? :shock:
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
Ostatnio zmieniony przez Bajcarek 2019-05-28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2019-05-28   

jak ktos mowi po obejrzeniu tego filmiku ze jest glosno, a nie slyszal na zywo...

...to nie wie nawet jaka jest skala zjawiska :mrgreen:
_________________
 
 
Tomac 


Auto: V8 BiTurbo
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2676
Skąd: że
Wysłany: 2019-05-28   

Bajcarek napisał/a:
Cytat:
Frajdy brak to jedno... trwałe uszkodzenie słuchu to drugie.. jednak "karty bardzo wyrażnie pokazują" że Kamil nawet po mieście w kasku jeżdzi więc jemu to nie grozi..

I mówi to ten, co sprzedał mi chyba najgłośniejszy wydech do eski jaki można mieć i rozpisywał na forum jak to pięknie gada :lol:


Kamil.. pewne refleksje i przemyślenia przychodzą z wiekiem.. jest szansa że za parę lat to zrozumiesz.. Invidię N1 miałem jeden sezon.. bawiła mnie przez pół sezonu.. potem stwierdziłem że jest zdecydowanie za głośna to też sprzedałem.. od jakiś sześciu lat jeżdżę na cichutkim el-tec'u i nie zamierzam zmieniać na cokolwiek innego.. generalnie wg mnie jeżdżenie autem z tak mega głośnym wydechem jeśli wóz nie posiada 500KM + to szczyt obciachu oraz potrzeba bycia dostrzeganym / słyszanym zawsze i wszędzie.. z drugiej jednak strony należy się zastanowić czy cichy wydech do tak ostentacyjnie zrobionego auta będzie pasował.. chociaż mimo wszystko dobry, wyrażnie słyszalny dolot i cichy wydech załatwiłby sprawę..

PS: Kamil nie edytuj postów ;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=CfjPbOqnxps
 
 
airman 

Auto: EG4 D15VTEC+CU2-S
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-05-28   

Jesteś pewnien tej podstawki? Kupowałem identyczną i okazała sie fejkiem, sprawdź termostat w wodzie...
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2019-05-28   

Wszystko zamawiane ze strony FMIC, więc jest legit.

Tomac napisał/a:

PS: Kamil nie edytuj postów ;)

To nie ja zmieniam 14 razy wypowiedz, zanim ktoś odpisze w danym wątku i będzie pod swoim postem magiczny podpis „edytowano”. :lol:
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
onyxgt28 

Dołączył: 17 Maj 2016
Posty: 38
Skąd: w-wa
Wysłany: 2019-07-08   

Pozdrowionka z trasy wczoraj ;) Mrygnąłem Ci z żółtego Clio pomiędzy Piotrkowem a Łodzią :)

Auto świetnie się prezentuje :)
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2019-08-26   

Dawno nic nie było, no to hop:

Raceism:






Japfest:














Next Level:





Ponadto jeszcze była Verva i jakieś inne mniejsze zloty. Generalnie, ten rok znowu musiałem odpuścić z upalaniem, za to przygotowałem auto na cały sezon torowania w 2020 i pozostało tylko czekać. :lol: Założona chłodnica oleju 25 rzędowa i dało to takie efekty, że w mieście olej osiąga temperaturę maksymalną w granicach 75 stopni (było 100-110), na autostradzie 60-70 (było 120-130!!!) przy pełnym ogniu max 85 stopni i więcej, póki co nie osiągnąłem, a testowałem już na wszystkie sposoby i żałuję, że dopiero teraz ją założyłem. :lol: Do zestawu wjechał oil catch tank Properfekt i niebieska pokrywa zaworów od Gusbo i w zasadzie oprócz konieczności wymiany chłodnicy wodnej na wydajniejszą, to auto gotowe. Nawet seryjny wydech kupiłem na podmianę, także może w końcu coś pojeżdżę. 8-)



_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
hot_rider 


Auto: #Zeto
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3025
Skąd: kraj kwitnącej lipy
Wysłany: 2019-08-27   

pachnie nie dogrzanym olejem
_________________

 
 
Bakuu0 


Auto: GT+
Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 413
Skąd: EZD
Wysłany: 2019-08-27   

Z termostatem ta chłodnica?
_________________
Life on Track | rad-sat.com.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna