Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
ZeroX Track Day 2019 - Tor Krzywa!
Autor Wiadomość
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2019-06-26   ZeroX Track Day 2019 - Tor Krzywa!

Razem z ZeroX Racing Team zapraszam na ZeroX Track Day 2019 - Tor Krzywa! Jest to druga edycja naszej autorskiej, wyścigowej imprezy. My jako team biorący udział w zawodach chcemy szerzyć ideę motorsportu i zachęcać coraz więcej osób do próbowania swoich sił w właśnie takiej formie wykorzystywania swojego auta i własnych umiejętności!

Aby to wszystko było prostsze stworzyłem stronę internetową, na której znajdziecie wszystkie potrzebne informacje oraz link i instrukcję do zapisów:

www.zeroxtrackday.pl

Poprzednia edycja mająca miejsce na Tor Łódź była niezwykle udana, co potwierdzić mogą wszyscy uczestnicy tamtej imprezy. Galerię zdjęć oraz aftermovie znajdziecie na stronie wydarzenia oraz w zakładce ZXTD 2019 - ŁÓDŹ na naszej stronie.

Zapraszam do zapoznania się z wszystkimi informacjami zarówno na wydarzeniu jak i na stronie www.zeroxtrackday.pl

https://www.youtube.com/watch?v=2aHcTAeYvRY
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2019-07-16   

Nikogo chętnego? :D Połowa miejsc została ;) Ja zapraszam mocno, będzie spoko tak jak ostatnio. Kto był ten potwierdzi :D W każdym razie to chyba pierwszy i ostatni ZXTD na torze w Krzywej :D Daleko, średnio ciekawy tor. To widać po zapisach. Tyle dobrze że terminów nie mają mocno obleganych.
_________________
VTEC CUP POLAND - Ogólnopolska liga time-attack dla hondziarzy! :D

www.vteccup.pl
 
 
AleksB 

Auto: FK8
Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 25
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2019-07-30   

Chyba się skuszę. Japfest pozostawił pewien niedosyt a przyszły rok już na poznaniu.
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2019-07-31   

Daleko :-/

Ale jak będzie kolejna runda na Łodzi czy torze Jastrząb to piszę się musowo :)
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2019-08-12   

Wiem że daleko. Ogólnie to pierwszy i ostatni nasz trackday na tym torze. Skusiłem się na niego, bo mieli wolne terminy, wstępnie chętnych była masa osób, a koniec końców wiele jednak zrezygnowało. Na 100% w przyszłym sezonie będzie Łódź, może Jastrząb i Silesia Ring :)

W każdym razie jeśli ktoś chce to zapraszam będzie równie fajnie jak na Łodzi :D
 
 
ZdanoG6


Auto: EJK20 + Impreza WRX 01'
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 144
Skąd: W-wa Wesoła
Wysłany: 2019-08-12   

Równo 500km od mojego domu. Jedyny powód dlaczego nie przyjadę. Przy kolejnej edycji w Łodzi/Jastrzębiu chętnie zawitam.
_________________

 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2019-08-13   

ZdanoG6 napisał/a:
Równo 500km od mojego domu. Jedyny powód dlaczego nie przyjadę. Przy kolejnej edycji w Łodzi/Jastrzębiu chętnie zawitam.


Doskonale to rozumiem. Dlatego nie zrobię już tam naszego trackdaya :) Ale jakby co to zapraszam zbić piątkę na Modlin 25 sierpnia :) Będę tam na imprezie z Honda AutoWitolin Warszawa jeździł jako kierowca "pokazowy" w FK8 i woził ludzi po torze :D
 
 
carl0s 


Auto: AF01 & AP1, JCE10
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 199
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-08-14   

Nie napiszę nic odkrywczego, ale też sobie przy spamuje.

Bardzo chętnie bym przyjechał ale ja mam 463 km w jedną stronę. Gdyby to był tor typu Poznań lub Silesia to mógłbym rozważać przyjazd, a tak to maksymalnie przy okazji czegoś (czyli jak w tym roku Japfest).

Gdybym był sponsorowany przez Orlen i sprawa kosztów dojazdu była by nie istotna to jest jeszcze jedna kwestia: data czyli niedziela 1 września - wracać tego dnia do domu to będzie masakra, zwłaszcza przy większych miastach (w tym roku tak się składa, że jest to koniec wakacji). Jeśli mogę zaproponować to na przyszłość moim zdaniem lepiej celować w sobotę - mniej ludzi wracających z weekendu i jest jeszcze niedziela aby ogarnąć się przed nowym tygodniem. No i przede wszystkim nie wybierać takich "gorących" dat (przy okazji 31 sierpnia jest TAP na Jastrzębiu i to też negatywnie wpływa na ilość zawodników).
_________________

 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2019-08-14   

carl0s napisał/a:
Nie napiszę nic odkrywczego, ale też sobie przy spamuje.

Bardzo chętnie bym przyjechał ale ja mam 463 km w jedną stronę. Gdyby to był tor typu Poznań lub Silesia to mógłbym rozważać przyjazd, a tak to maksymalnie przy okazji czegoś (czyli jak w tym roku Japfest).

Gdybym był sponsorowany przez Orlen i sprawa kosztów dojazdu była by nie istotna to jest jeszcze jedna kwestia: data czyli niedziela 1 września - wracać tego dnia do domu to będzie masakra, zwłaszcza przy większych miastach (w tym roku tak się składa, że jest to koniec wakacji). Jeśli mogę zaproponować to na przyszłość moim zdaniem lepiej celować w sobotę - mniej ludzi wracających z weekendu i jest jeszcze niedziela aby ogarnąć się przed nowym tygodniem. No i przede wszystkim nie wybierać takich "gorących" dat (przy okazji 31 sierpnia jest TAP na Jastrzębiu i to też negatywnie wpływa na ilość zawodników).


Wiem. Tutaj bardziej chodziło o to, że po rundzie na Łodzi miałem masę chętnych na kolejną rundę. Robiłem na grupie ankiety w sprawie terminu itp. a później duża część z tych osób jednak zrezygnowała, jak już były zaliczki zapłacone :D Co do terminu. Niestety tory są strasznie oblegane, a tutaj była dodatkowo kwestia taka, że Krzywa ma tylko 30 transponderów do pomiaru, więc biorę zewnętrzną firmę (Protimer). Ten termin to był jedyny w miarę sensowny w którym i Krzywa i Protimer miały wolne ;)
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2019-08-14   

Panie, nie tłumacz się ;) I tak szacun za to, że chce Ci się ogarniać takie imprezy, bo domyślam się, że nie jest to łatwe, zwłaszcza biorąc pod uwagę to jak słowni są ludzie w środowisku :)

Oby kolejne rundy miały lepszą frekwencje!
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2019-08-14   

nikesonmyfeet napisał/a:
Panie, nie tłumacz się ;) I tak szacun za to, że chce Ci się ogarniać takie imprezy, bo domyślam się, że nie jest to łatwe, zwłaszcza biorąc pod uwagę to jak słowni są ludzie w środowisku :)

Oby kolejne rundy miały lepszą frekwencje!


Sama organizacja to nie aż taki problem dla mnie. Trudniejsze jest właśnie podjęcie ryzyka, opłacenie a potem próbowanie wyjść z tym przynajmniej na zero :D Ale z każdym kolejnym uczę się nowych rzeczy ;)
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2019-09-04   

ZeroX Trackday na Krzywej przechodzi do historii :D Było mega zajebiście! :D Poniżej krótki aftermovie z imprezy :D

https://www.youtube.com/watch?v=3KmfI-n1fSI
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna