Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
raket fjul
Autor Wiadomość
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2019-09-10   

Marbo ma za duży wybór i znowu się wkvrwiałem przy poszukiwaniach, ale w końcu upatrzyłem sobie taki zestaw, który znacznie przekroczył mój początkowo zakładany budżet na te zabawki, ale chyba warto, bo to już seria semi-pro, a nie home i wygląda przyzwoicie :luka: https://www.marbo-sport.p...arbo-Sport.html
Przed dokonaniem płatności chciałbym wiedzieć co o tym wyborze sądzą forumowi sterydziarze :-P
_________________
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-09-10   

Jak na początki z siłownia nie jest źle, trening z tym jakiś zrobisz :mrgreen:
Grunt że jest bezpieczny :-D
_________________
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2019-09-11   

Krychu, i tak będzie stało i zarastało kurzem, więc co za różnica ;) :lol:
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2019-09-12   

Karamba_DC2, właśnie kupiłem :ok:
wierzba, trochę więcej wiary :D
_________________
 
 
CMQ 
www.1mad.pl


Auto: Kia Stinger
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 3957
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2019-09-17   

Znacie temat skali RPE? Mam w oparciu o to rozpisany trening i każdy z pięciu dni treningowych to czyste morderstwo. Po le cam.
_________________
Plany to marzenia z datą realizacji.
http://www.1mad.pl
 
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3704
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-09-18   

Cmq mocny progress zaliczyles w ciągu ostatnich 2 lat. Podrzuć jak możesz co tam masz ciekawego
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
CMQ 
www.1mad.pl


Auto: Kia Stinger
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 3957
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2019-09-19   

Mam 5 dniowy plan.

Teraz jedziemy na mezocyklu i testujemy ciężary, docelową rozpiskę wkleję jak sam ją dostanę, teraz wytyczne dostaję przed każdym treningiem. Zapisuję ile wysiłku kosztowała mnie seria 1 to coś czego nie czujesz, 10 to max maxów ze sraniem, darciem się i pomocą. Ja teraz jestem w okolicach 7-9. W praktyce każdy trening to mega wysiłek. Coach wylicza mi ile powinno być w temacie ciężaru i powtórzeń w następnym tygodniu. Czasem się łapię za głowę ale potem okazuje się, że miał rację.

Pon to klatka i łapy. Ciężkie ćwiczenia, duży ciężar. Wyciskanie płaskie i w skosie, rozpiętki na hantlach, wyciskanie wąskie, uginanie ramion ze sztangą, wyciągi na dużym ciężarze, młotki itp.

Wto to plecy i barki. Deadlift, wiosło, prostowanie, szrugsy, wąskie wiosło na uchwycie, ściaganie uchwytu z gory, miltary, unoszenie boczne, facepull

Sroda to nogi. Przysiady, suwnica, wyprosty, ugięcia, łydki

Czwartek klatka i łapy, inne ćwiczenia, więcej powtórzeń. Stangielki poziom, sztangielki skos w dol, wycisk na maszynie, rozpiętki jednorącz, bic sztangielkami stojąc z supinacją, wyciąg tric na kablu, bic na bramie, kickback.

Piątek znowu plecy i barki. Podciąganie, odwrócone wiosło, kable klęcząc (bez skojarzeń), arnoldki, wznosy boczne na maszynie, wznosy tył na ławce, przeciąganie kabli na akton tył

Po każdym mezocyklu tydzień dealoadu, rekordy najwcześniej w Listopadzie.

To wszystko. Dieta jakieś 3300-3500.
_________________
Plany to marzenia z datą realizacji.
http://www.1mad.pl
 
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2019-09-19   

też robię 5 dni w tygodniu i też duże partie na przemiennie - klamoty,wielostawy i mało powt / izolowane, czucie mięśniowe i do 14 powt.
Kumpel mi mówi że jak objętość to objętość a jak ciężary to ciężary ale jest miesiąc na objętości bez klamotów i widać że pary jakby mniej (choć wrobi superseriami więc na pewno wydolność ma już dużo wyżej niż ja)
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-09-19   

CMQ, jestem pod wrażeniem, bo to już konkret zapierdol przy fizycznej pracy, nie ma żartów :mrgreen:

Ja mam ten rok tak bardzo spaprany pracą jak nigdy, teraz mi doszły dojazdy dzień w dzień po lekko 2h, przez co mam jakieś 3h dla siebie w tym trening(i tak od dwóch miesięcy już) , to bardziej na podtrzymanie grana jest siłownia :-/
Miski też nie ma chęci przez to trzymać, i zaraz widać jak to jest jak się trochę odpuści.
Pierwszy miesiąc jest jeszcze ok, pamięć mięśniowa, metabolizm i się utrzymuje forma ale po miesiącu już tendencja spadkowa, i trzeba non stop trzymać albo w kwartał idzie się walić dorobek 3 lat :lol:

Najgorszy rok, i czekam już na nowy, bo od Lutego do teraz jest totalna nyndza i podlane 93kg :lol:
_________________
 
 
CMQ 
www.1mad.pl


Auto: Kia Stinger
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 3957
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2019-09-22   

Dzięki, faktycznie jest konkret zayebka, ale coach mądrze rozpisał nawet deloady, więc ufam, że to przetrwam i w Listopadzie/Grudniu pokażę życiówkę. Albo będzie nekrolog :)
_________________
Plany to marzenia z datą realizacji.
http://www.1mad.pl
 
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2019-10-06   

Trochę dziadostwa wylądowało u mnie na górze w kuchni, która jeszcze nie jest kuchnią i póki co nie będzie :lol:

Jako, że nie jestem codziennie w domu, to myślę robić tak:
w tygodniu, np. w środę FBW
w sobotę barki i plecy
w niedzielę klatę i ręce
Będzie coś z tego czy jak lepiej rozplanować treningi :luka:
Wczoraj zrobiłem tak na klatę
-wyciskanie na prostej ławce
-wyciskane na skosie
-wyciskanie na prostej wąskim chwytem
-rozpiętki
Tylko nie wiem czy jest sens tyle ćwiczeń z wyciskaniem robić :-D Jeszcze mi się z lat młodości przypomniało przenoszenie hantli za głowę leżąc, a nie zrobiłem tego, choć może warto wcielić w plan treningowy :-) No chyba, że za każdym razem robić FBW i co trening to inny zestaw ćwiczeń :roll:
_________________
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2019-10-07   

Krychu albo-albo , jeśli chcesz FBW to leć FBW a jeśli dzielony to dzielony.

Jak dla mnie najlepsza opcja gdy masz 3 dni treningowe to klata+bic / plecy + tric/ noga+ barki
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Youtro 


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 1002
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-10-09   

Kolagen w proszku od Olimp do rozpuszczania w celu podratowania kolan po przetrenowaniu bieganiem bez przygotowania jest ok?
_________________

 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2019-10-09   

Youtro napisał/a:
Kolagen w proszku od Olimp do rozpuszczania w celu podratowania kolan po przetrenowaniu bieganiem bez przygotowania jest ok?

jako sam mający problemy z kolanami polecam po prostu żelki. Tylko nie jakieś wegańskie gówna, tylko zwykłe Haribo czy coś.
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Johnson 


Auto: Cooper S R53 '06
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 480
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-10-09   

Kiedyś przez temat przewinęły się jakieś końskie specyfiki ale wolę nie brać za to odpowiedzialności :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna