Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Yellow Spa S2000 AP1 '01 by Kuba
Autor Wiadomość
Kubaa 


Auto: S2000 AP1
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 1421
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-03-23   Yellow Spa S2000 AP1 '01 by Kuba

Prawdziwe projekty z S2000 tworzą tutaj Kamil i Jaca, także jedyne co mi pozostało to szpan :lol:

Po prawie 12 latach obecności w klubie s2000, podobnym czasie spędzonym na Passwordzie i JDMO, pod koniec listopada ubiegłego roku udało się spełnić marzenie w postaci własnego estukeja.

Żadnych grubych modów nie będzie, utrzymanie oem+, jak budżet pozwoli to jakiś rekreacyjny Tor Modlin/Tor Łódź. Aczkolwiek obecna sytuacja na świecie nie naprawa optymizmem na obecny sezon :roll:

MODEL: Honda S2000 AP1 '01
SILNIK: F20C2
UKŁAD DOLOTOWY: CAI owinięty bandażem termo + filtr AEM
UKŁAD WYDECHOWY: Kolektor aftermarket + Custom wydech spawany na wzór jakiegoś HKS
ELEKTRONIKA: Seria
UKŁAD NAPĘDOWY: Seria
ZAWIESZENIE: Poliuretany na tyle, sprężyny Eibach Pro Kit
FELGI: OEM AP2V1
OPONY: Federal RS RR 225/45/17 + 255/40/17
UKŁAD HAMULCOWY: T przewody hamulcowe w oplocie, tarcza TRW, klocek Ferodo DS2500 + płyn RBF
BODY-KIT: Zderzak przód zrobiony na gładko, dokładka OEM style, splitter Maxton Design, lotka tył OEM style, Spoon style side skirts bok i tył
ŚRODEK: Klapka radia z polifta, gałka zmiany biegów z wersji Club Racer, Modifry Dash Bracket
CAR-AUDIO: Radio VTEC
MOC: do zmierzenia, oby chociaż 220 wypluło :lol:









Wizualnie raczej nic w samochodzie nie planuje zmieniać... No może poza spojlerem, który nigdy mi się nie podobał, trochę już opatrzył, ale zastanawiam się nad OEM Ducktailem (o ile otwory montażowe podejdą, żeby nie zostawić odsłoniętych dziur po obecnej lotce) :roll:




Czy może coś "odważniejszego"
Ostatnio zmieniony przez Kubaa 2020-07-02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
eser 


Auto: EVO X
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 232
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-03-23   

Zdecydowanie ta ostatnia opcja :D
_________________
Grupa na Facebook'u
TimeAttack Project
_________________
JDMbodyshop
MegablastSpeedParts
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2020-03-23   

Kuba mówiłem Ci to pewnie "naście"razy ale gratuluje jeszcze raz 8-) Ten kolor świetnie pasuje do tego samochodu (jestem na etapie wyboru koloru i kuffa mam czasami rózne myśli :mrgreen: )

ps. w temacie dokładki na klape to dodam może trzecią opcje czyli ASM lub jakaś kopia... może jakieś zamóienie grupowe, Pilar chya też był chętny :-P
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2020-03-23   

Gratuluję, świetna eska! 8-) Mój drugi ulubiony kolor na tym aucie. :oops:
Loteczka OEM jest fajna, zdecydowanie fajniejsza jest JDP, którą pokazałeś, ale z kolei nie pokazałeś lotki Tamon'a, która u Ciebie, IMO byłaby najlepsza. 8-)



Yaca napisał/a:
(jestem na etapie wyboru koloru i kuffa mam czasami rózne myśli )

DAWAJ ŻÓŁTY!!! :-o
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2020-03-24   

Kolor najlepszy :ok:
Jakiś ducktail dobrze siądzie, bo ta aktualna lotka szpeci dupsko tej suki :-)
_________________
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-03-24   

Przepiękne auto. 8-) Nie wiem ile miałeś wcześniej doświadczenia z S2k ale ciekawy jestem czy coś Cię zaskoczyło/zawiodło od kiedy masz swoją prywatną S2k?

Ja bym tej lotki nie zmienial. Fajna jest.
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3704
Skąd: Katowice
Wysłany: 2020-03-24   

No ja mam mega rozkmine co do lotki :lol: Też chce coś kupić i oem jest za delikatna, JDP z ostatniego zdjęcia jest wg mnie za długa i masywna do serii.

Yaca napisał/a:
ps. w temacie dokładki na klape to dodam może trzecią opcje czyli ASM lub jakaś kopia... może jakieś zamóienie grupowe, Pilar chya też był chętny


Chyba ta kopia ASMa byłaby idealna ;-) Tylko wtedy nie masz 3ciego stopu...



Bajcarek napisał/a:
Loteczka OEM jest fajna, zdecydowanie fajniejsza jest JDP, którą pokazałeś, ale z kolei nie pokazałeś lotki Tamon'a, która u Ciebie, IMO byłaby najlepsza.


Tamon z boku jest dla mnie nie do pobicia ale z tyłu troche kwadratowo wygląda...w sumie mam więc jak Kuba chcesz to po dobrej cenie puszcze...chyba bo w sumie tu dobrze wygląda :lol:

_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
airman 

Auto: EG4 D15VTEC+CU2-S
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-03-24   

Piękna Ska! Jedynie tą lotkę faktycznie trzeba wywalić ;-)
 
 
KubaJDM 
Kuba


Auto: Ferio Access
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 2003
Skąd: FG-FMI-PZ
Wysłany: 2020-03-24   

eSSSSkaaaaa sztos 8-) Twoja lotka całkiem fajna, może sobie pomyśl nad pakietem CR? Kolorek miodzio :mrgreen:
_________________
http://www.facebook.com/98ferio
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2020-03-25   

Gratki raz jeszcze Suki w najlepszym kolorze 8-)
Tylko nie ten dział, trzeba by chyba przenieść :mrgreen:
_________________
 
 
Johnson 


Auto: Cooper S R53 '06
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 480
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-03-25   

A napiszesz coś więcej o tym konkretnym egzemplarzu? Bo wygląda na MEGA zadbany 8-)
 
 
Kubaa 


Auto: S2000 AP1
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 1421
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-03-25   

Pit napisał/a:
Nie wiem ile miałeś wcześniej doświadczenia z S2k ale ciekawy jestem czy coś Cię zaskoczyło/zawiodło od kiedy masz swoją prywatną S2k?

W ostatnich latach tym egzemplarzem i jeszcze drugim żółtym poliftem z Wwa robiłem chyba więcej kilometrów, niż ich właściciele, bo dzieci, żona itd., a auta stały ;-) Ogólnie od czasów zrobienia prawka, jeździłem kilkoma egzemplarzami, łącznie przed zakupem myślę, że około 5000km zrobiłem cudzymi eskami.

Karamba_DC2 napisał/a:
Tylko nie ten dział, trzeba by chyba przenieść :mrgreen:

Dobry, dobry... Do projektów to wstyd, to tylko szpan na Mazowieckiej w Warszawie :lol:

KubaJDM napisał/a:
eSSSSkaaaaa sztos 8-) Twoja lotka całkiem fajna, może sobie pomyśl nad pakietem CR? Kolorek miodzio :mrgreen:

Pakiet CR to do polifta bardziej. Musiałbym pozmieniać zderzaki, lampy, przód i tył. Chyba szkoda z ładnego przedlifta robić polifta :-P Wolałbym sprzedać i dołożyć do polifta w oryginale.

Johnson napisał/a:
A napiszesz coś więcej o tym konkretnym egzemplarzu? Bo wygląda na MEGA zadbany 8-)

Magia zdjęć :oops: Auto ma 19 lat, choć nie wygląda na tyle, to jednak ma swoje lata i listę drobnych wad. Z czasem będę się starał je eliminować, żeby był jak najbliższej miętusa ;-) Samochód w 2013 roku sprowadził ze Szwajcarii jeden z naczelnych handlarzy s2k w Polsce, pojeździła dwa lata w Trójmieście, po czym właścicielka złapała wodę na autostradzie i oba boki pokiereszowała. Po tym zdarzeniu wróciła do osoby sprowadzającej na poprawki blacharskie i w 2015 nabył ją mój wieloletni przyjaciel, notabene zarażony S2000 przeze mnie. Od początku były śmiechy, że jestem pierwszy do jej odkupu, aż w końcu nastał ten dzień, że żarty stały się rzeczywistością. Wykorzystałem chwilę słabości przyjaciela i jego chęć na zakup auta rodzinnego (najnowszy Civic Type R), no i zabrałem żółtka z garażu :mrgreen: Taka oto historia.
 
 
eser 


Auto: EVO X
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 232
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-03-26   

DOBRZE ZROBIŁEŚ :D Ja czekam na chwilę słabości Bajcarka. Mam nadzieję, że kiedyś zadzwoni i powie ,, a zabierz nismo i ese ode mnie bo chcę kupić legenda''.
Gratuluję :D
_________________
Grupa na Facebook'u
TimeAttack Project
_________________
JDMbodyshop
MegablastSpeedParts
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2020-03-26   

Kozak kolor 8-)

Pamiętam lata temu, jak salon podstawił do testów eske, ufo R i inne nowe kasztany z tych roczników na tor, bylem ochooyany eską długo. Niestety / stety mój gabaryt skutecznie skreslił to auto z listy "kcem" :mrgreen: a w miedzyczasie nysa udając duże auto zrobiła mnie w uja i tak się męczymy od lat :lol:

Jeśli auto ma być oem plus bez gleb wielkich kół i stęsów, to tylko OEM duck na moje ;-) Te odważniejsze mogą wyglądać nieco parodycznie na serii. A ta lota co masz spalić jak najprędzej :mrgreen:
_________________
 
 
michalkaza 


Auto: Civic EJ/EK9 K20A2 Kanarek :)
Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 102
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-03-29   

Eska w żółtym powinna być produkowana tylko w tym kolorze :evil:
Piękne auto, gratuluję :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna