Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Honda S2000 | Bajcarek
Autor Wiadomość
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2020-07-14   

Dorzucam filmik z tej rundy.

_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
Johnson 


Auto: Cooper S R53 '06
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 480
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-07-15   

To Caterhamowe coś "G0 TCS" to nowa zabawka człowieka od RX8? ;)
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2020-07-15   

Dokładnie, gość jest totalnie w innej galaktyce czasowej. :mrgreen:
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
carl0s 


Auto: AF01 & AP1, JCE10
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 199
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-23   

Możesz podać jakiś link do czasów z tych wszystkich zawodów? Chciałem sobie popatrzeć jak one wyglądają. Przeszukiwałem internet i jedyne co znalazłem, to zestawienie punktowe: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1c4EO87rXbV1nFJ0EkFWp8sa_k8DWKbdxAE-PE5AxbZw/edit#gid=0

Kolejna sprawa to widzę, że znowu popadasz w samozachwyt nad "tradycją pierwszych miejsc". Nie masz żadnej refleksji czemu tak się dzieje? Zapraszam na Vtec Cup Poland, gwarantuje że tam nie będzie łatwo wygrać cokolwiek.
_________________

 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-07-23   

Bajcarek, dawaj na VTEC cup, bo faktycznie jak wygrywasz wszystko co się da to ciężko się rozwinąć, może tam będą bardziej godni przeciwnicy. :mrgreen:
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2020-07-23   

carl0s napisał/a:
Możesz podać jakiś link do czasów z tych wszystkich zawodów? Chciałem sobie popatrzeć jak one wyglądają. Przeszukiwałem internet i jedyne co znalazłem, to zestawienie punktowe:


Czasy wszystkich rund są w zakładach, można wejść w poszczególnego zawodnika i wtedy się rozwijają wszystkie czasy z danego dnia.

http://masatech.pl/


carl0s napisał/a:

Kolejna sprawa to widzę, że znowu popadasz w samozachwyt nad "tradycją pierwszych miejsc". Nie masz żadnej refleksji czemu tak się dzieje? Zapraszam na Vtec Cup Poland, gwarantuje że tam nie będzie łatwo wygrać cokolwiek.


To nie jest samozachwyt, tylko satysfakcja. :lol: Dzieje się tak, gdyż danego dnia, na zawodach RCP które są już naprawdę mocno obsadzone, co widać po czasach, udaje mi się zrobić w moich klasach najlepsze czasy, to mam z tego powodu się nie cieszyć? No bez jaj. :lol: Na VTEC Cup też przyjdzie czas, ten sezon od A do Z chcę przejechać RCP, a w przyszłym roku atakować inne zawody, bo i też mam kilka km do przejechania gdziekolwiek... ;)
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
eser 


Auto: EVO X
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 232
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-07-24   

Bajcarek chyba gdzies już wspominał, że w tym roku chce cały sezon RCP objechać, więc chyba to normalne, że się jara.
Jak wygra VTEC Cup to ktoś napisze, że ma na Nur wbijać bo VTEC Cup to... ? :)
_________________
Grupa na Facebook'u
TimeAttack Project
_________________
JDMbodyshop
MegablastSpeedParts
 
 
Johnson 


Auto: Cooper S R53 '06
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 480
Skąd: Kraków
Wysłany: 2020-07-24   

Z postów carl0s`a wynika, że:
- jak nie jeździsz, to jesteś piz*a
- jak jeździsz ale na dobrej oponie, to jesteś piz*a
- jak wygrasz określoną klasę i się pochwalisz, też jesteś piz*a
:lol:
Ja mam Coopera to też pewnie jestem.
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-07-24   

Śmieszą mnie te napinki, jakby to było coś aż tak istotnego. Zawsze uważałem, że to tylko amatorskie ściganie, sposób na fajne spędzenie dnia i podszlifowanie swoich umiejętności, a czytając to czuć spinkę jak pomiędzy Hamiltonem i Rosbergiem kiedy rozgrywała się batalia o mistrzostwo świata F1. :mrgreen:

eser napisał/a:
Bajcarek chyba gdzies już wspominał, że w tym roku chce cały sezon RCP objechać, więc chyba to normalne, że się jara.
Jak wygra VTEC Cup to ktoś napisze, że ma na Nur wbijać bo VTEC Cup to... ?

Nie no ciężko się nie zgodzić, ja uważam, że Kamil jest naprawdę świetny, z resztą to mój serdeczny kolega więc zawsze fajnie zobaczyć, że coś wygrał.
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2020-07-24   

Graty fajna jazda!

No i zajebista prezencja fury ;-)
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2020-07-24   

fulek, internet explorer? :mrgreen:
_________________
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-07-25   

Kamil - VLN'y śmigaj a nie w tych amatorskich dziadostwach, gdzie seryjnym golfem 2 na nalewce się wygrywa :lol:


Johnson napisał/a:
Z postów carl0s`a wynika, że:
- jak nie jeździsz, to jesteś piz*a
- jak jeździsz ale na dobrej oponie, to jesteś piz*a
- jak wygrasz określoną klasę i się pochwalisz, też jesteś piz*a
:lol:
Ja mam Coopera to też pewnie jestem.

może dopiero jak pojedzie się w czymś pod FIA to wtedy wzbudza się respekt? A nie... wystarczy VTEC Cup :lol:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2020-07-25   

Bio, :lol: :cwaniak:
_________________
 
 
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2020-07-26   

chyba bardziej chodzi o to że np. na kielcach jęzdzą goście na slicku 13 nie do objechania no liga kosmos, wyścig zbrojeń a pojechał pierwszy raz ZdanoG6 na semi i był na pudle :lol: :lol: :lol: :lol:
więc warto pojechać na inne ligi sprawdzić się na tle innych ;-)
_________________

 
 
 
carl0s 


Auto: AF01 & AP1, JCE10
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 199
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-28   

Bajcarek napisał/a:
carl0s napisał/a:
Możesz podać jakiś link do czasów z tych wszystkich zawodów? Chciałem sobie popatrzeć jak one wyglądają. Przeszukiwałem internet i jedyne co znalazłem, to zestawienie punktowe:


Czasy wszystkich rund są w zakładach, można wejść w poszczególnego zawodnika i wtedy się rozwijają wszystkie czasy z danego dnia.

http://masatech.pl/


Dzięki, popatrzyłem co się dzieje. Fajnie by było jak byś w postach dorzucił trochę komentarza o czasach. Empe w Mini Cooper S dość mocno Cię goni. Wiesz może czemu MeH był tylko na jednej rundzie w tym roku?

Bajcarek napisał/a:
carl0s napisał/a:

Kolejna sprawa to widzę, że znowu popadasz w samozachwyt nad "tradycją pierwszych miejsc". Nie masz żadnej refleksji czemu tak się dzieje? Zapraszam na Vtec Cup Poland, gwarantuje że tam nie będzie łatwo wygrać cokolwiek.


To nie jest samozachwyt, tylko satysfakcja. :lol: Dzieje się tak, gdyż danego dnia, na zawodach RCP które są już naprawdę mocno obsadzone, co widać po czasach, udaje mi się zrobić w moich klasach najlepsze czasy, to mam z tego powodu się nie cieszyć? No bez jaj. :lol: Na VTEC Cup też przyjdzie czas, ten sezon od A do Z chcę przejechać RCP, a w przyszłym roku atakować inne zawody, bo i też mam kilka km do przejechania gdziekolwiek... ;)


Na prawdę sądzisz, ze zabraniam Ci się cieszyć? Porównaj jak piszą inny zawodnicy o zwycięstwach z postami z tego tematu. Ja dostrzegam spory dysonans. I tylko tyle mam do powiedzenia na ten temat. Nie musisz nic zmieniać, jeśli uważasz, że jest dobrze.

Liczę, że w przyszłym sezonie, będziemy mogli się gdzieś pościągać i porównać czasy.

eser napisał/a:
Jak wygra VTEC Cup to ktoś napisze, że ma na Nur wbijać bo VTEC Cup to... ? :)


Nie przesadzaj. Nie taki był sens tego co napisałem.

Johnson napisał/a:
Z postów carl0s`a wynika, że:
- jak nie jeździsz, to jesteś piz*a
- jak jeździsz ale na dobrej oponie, to jesteś piz*a
- jak wygrasz określoną klasę i się pochwalisz, też jesteś piz*a
:lol:
Ja mam Coopera to też pewnie jestem.


Drogi forumowy kolego. Nie kojarzę abym napisał tu do kogoś, ze jest piz*ą. A teraz czas na odkłamanie twierdzeń które uznajesz za moje:
-jak nie jeździsz to nie jeździsz,
-tu powielasz kłamstwa serkaBio i jemu podobnych, polecam przeczytać co o oponach napisał nikesonmyfeet na str 9 w temacie jego auta ja się z tym w 100% zgadzam.
-na to całkowicie mi brak słów

Ostatnia rzecz: jeśli już tak bardzo interesuje Cię moje zadnie to nie ma dla mnie znaczenia czym jeździsz, tylko jak.

Pit napisał/a:
Śmieszą mnie te napinki, jakby to było coś aż tak istotnego. Zawsze uważałem, że to tylko amatorskie ściganie, sposób na fajne spędzenie dnia i podszlifowanie swoich umiejętności, a czytając to czuć spinkę jak pomiędzy Hamiltonem i Rosbergiem kiedy rozgrywała się batalia o mistrzostwo świata F1. :mrgreen:

eser napisał/a:
Bajcarek chyba gdzies już wspominał, że w tym roku chce cały sezon RCP objechać, więc chyba to normalne, że się jara.
Jak wygra VTEC Cup to ktoś napisze, że ma na Nur wbijać bo VTEC Cup to... ?

Nie no ciężko się nie zgodzić, ja uważam, że Kamil jest naprawdę świetny, z resztą to mój serdeczny kolega więc zawsze fajnie zobaczyć, że coś wygrał.


Ja nie poznałem go osobiście i jedyna impreza gdzie do tej pory mogło mieć to miejsce to zeszłoroczny JF. Niestety bohater tej historii nie pojawił się na TA a w Legnicy zamknął się w swoim obozie i z nikim z forum nie rozmawiał. Ale mam nadzieje, że jak zacznie jeździć na inne imprezy niż RCP, to będzie okazja ku temu aby potwierdzić to co piszesz.

Bio napisał/a:
Kamil - VLN'y śmigaj a nie w tych amatorskich dziadostwach, gdzie seryjnym golfem 2 na nalewce się wygrywa :lol:


Johnson napisał/a:
Z postów carl0s`a wynika, że:
- jak nie jeździsz, to jesteś piz*a
- jak jeździsz ale na dobrej oponie, to jesteś piz*a
- jak wygrasz określoną klasę i się pochwalisz, też jesteś piz*a
:lol:
Ja mam Coopera to też pewnie jestem.

może dopiero jak pojedzie się w czymś pod FIA to wtedy wzbudza się respekt? A nie... wystarczy VTEC Cup :lol:


Serek nie musisz już tak heheszkować. Przegiąłeś w innym temacie i mam specjalną nagrodę z tej okazji dla ciebie. Prędzej czy później gdzieś się spotkamy :lol:

Karamba_DC2 napisał/a:
Bio, :lol: :cwaniak:


Mógłbym podsumować Twoje dokonania motosportowe z ostaniach dwóch lat ale mam wrażenie, że nie o to tu chodzi. Jest za to jedna poważniejsza sprawa o którą chciałem zapytać. Jako moderator tego forum gdzie byłeś jak niejaki sti-wrx robił wycieczki osobiste do Tomac w temacie R34?

Tommi01 napisał/a:
chyba bardziej chodzi o to że np. na kielcach jęzdzą goście na slicku 13 nie do objechania no liga kosmos, wyścig zbrojeń a pojechał pierwszy raz ZdanoG6 na semi i był na pudle :lol: :lol: :lol: :lol:
więc warto pojechać na inne ligi sprawdzić się na tle innych ;-)

Już myślałem, że zatraciłem umiejętność pisania tak aby przekaz był prosty i czytelny, a tu jednak okazuje się, że da się zrozumieć sens tego co napisałem. ;-)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna