Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pilar
2018-06-20
Civic EG "Peanut"
Autor Wiadomość
ZdanoG6


Auto: EJK20 + Impreza WRX 01'
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 144
Skąd: W-wa Wesoła
Wysłany: 2020-07-27   

No to Ci gwarantuję że za tydzień sekundę poprawiasz z marszu. Załóż tylko te Race na jakieś lżejsze felgi bo ona waży ok.9.2-9.4kg
_________________

 
 
airman 

Auto: EG4 D15VTEC+CU2-S
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-28   

Proszę o update pierwszej strony. ;-)

Masz z tyłu staba? DO tej pory skręcałem przód mocno a tył na 2/3.

Przed rundą w tym tygodniu planuję intensywnie oglądać onboardy Zdano 1.4 :D
 
 
ZdanoG6


Auto: EJK20 + Impreza WRX 01'
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 144
Skąd: W-wa Wesoła
Wysłany: 2020-07-28   

airman napisał/a:
Przed rundą w tym tygodniu planuję intensywnie oglądać onboardy Zdano 1.4 :D


To bardzo głupi pomysł. Nic taki film nie wniesie do Twego życia. Amfibia bez podłogi rządzi się swoimi prawami. Ona unosi się nad torem a do tego pomagałem sobie nogami jak Flinstone. Oszukane te czasy Zdanowicza :)
_________________

 
 
Wojtuuus 
EF enthusiast


Auto: EE9 / JZS160
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 906
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-28   

OH, HI THERE MR RABBIT :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Honda Civic Ferio 6th Generation

Drogi są niebezpieczne, dlatego trzeba jeździć szybko, by czas przebywania na drodze skrócić do minimum.
 
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2020-08-17   

Up miałem wrzucić zaraz po Łodzi, ale najpierw mi się nie chciało a potem forum padło :P

Zapomniałem napisać, ale bok został już wyciągnięty - jeszcze przed VCup na Łodzi.

Było:



Jest:





Jest ubytek w lakierze ok 2 cm, który musze ogarnąć, poza tym na żywo nie ma śladu. Drzwi nie były wyciągane przez speca, sam troche wyciągnąłem przyssawką z mocowania do gopro :)

I krótkie podsumowanie rundy VCup na Łodzi. Oczekiwania miałem spore. Nie liczyłem na podium (w mojej klasie zdecydowana większość jeździ na slicku) ale miałem nadzieje, że uda mi się znów urwać przynajmniej 0,5 sec z mojego PB i zejść do wysokiego 1:05. Zamiast tego byłem w plecy 0,6 sec i skończyłem ostatni w klasie... :) Na rundę założyłem nowe opony RGC, w specu mid/soft i wydawało mi się, że mam na nich więcej przyczepności niż na Nankangach, ale czasy tego nie pokazały. Poniżej krótki film z tej rundy:



Po raz pierwszy miałem też okazje skorzystać z porad instruktora, którym na tej rundzie był Dawid Nowakowski. Ogólnie określił moją jazdę jako zbyt agresywną i... w sumie to się z nim zgadzam i miałem podobne przypuszczenia ;-) Stwierdził też, że jak na jakieś 400-500 okrążeń jakie zrobiłem na Łodzi, to bardzo lubię powtarzać te same błędy :roll: Główne uwagi Dawida do mojej jazdy to:

1. zerojedynkowe obchodzenie się z pedałem hamulca, brakuje powolnego odpuszczania i trail brakingu
2. zbyt agresywne ruchy kierownicą w początkowej fazie zakrętu powodują, że przednie opony tracą przyczepność.
3. W sekcji zakrętów muszę się bardziej skupić na wyjściu z ostatniego zakrętu niż na wejściu w pierwszy.

Niby banały i podstawy, ale jednak jak się usłyszy od kogoś innego to dociera ;) Pozostaje trenować. W ten weekend byłem też na RaceDay na Jastrzębiu, ale krótką relacje wrzucę w oddzielnym poście gdy poskładam film.

Pjona!
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
airman 

Auto: EG4 D15VTEC+CU2-S
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-08-21   

Błotnik wyciągnięty elegancko, na żywo nic nie widać, dlatego pokusiłbym się o odmalowanie.

Ile płaciłeś? Jeśli to nie tajemnica :)

Dziwne że nie mogłeś poprawić czasu na Łodzi, chyba czas na ten drugi piec :mrgreen:

Czekam na relację z Jastrzębia byłem tam raz daawno temu a liczę na walkę na rundzie VTECCUP. :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna