Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Motoryzacyjne ciekawostki
Autor Wiadomość
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2020-10-27   

Leo napisał/a:
Krzyh00 napisał/a:
Leo napisał/a:
ale on z reguły robi po fabrycznych łączeniach i używa tej samej technologii jak producent.


https://youtu.be/4aKrAGw6V4c?t=168

:roll:


to jest standardowe miejsce wymiany poszycia tylnych błotników. Każde Aso tak robi


przeszczep skory a amputacja to troche roznica chyba :mrgreen:
_________________
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2020-10-27   

Za takie rzeźbienie powinni wsadzać do więzienia.
_________________
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-10-27   

Krychu napisał/a:
Za takie rzeźbienie powinni wsadzać do więzienia.

w sumie coś w tym jest, mogę sobie wyobrazić przepis, który zabrania takich napraw...


ale piękny gangus 8-)

 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-10-28   

a propos "robienia fabrycznie"

Porsche stwierdza, że buda jest do wymiany. I to jest ich fabryczna procedura :mrgreen:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Hondata


Auto: EJ2 K20
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 1671
Skąd: Mielec
Wysłany: 2020-10-31   

_________________
Jeżdżę serią... K serią... ===> Check It!! <===
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-10-31   

Totalny odlot ten GT-R, auto do kolekcji. Chyba jedno z niewielu aut które mógłbym mieć po zakupie dożywotnio w garażu.
 
 
Leo 
Krzysiek/ mlody87

Auto: CL7/ EP3 po adminie :D
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 792
Skąd: Pruszcz Gd.
Wysłany: 2020-11-04   

https://youtu.be/D-qMT31hoks


Kolejny :lol:
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2020-11-04   

Leo napisał/a:
https://youtu.be/D-qMT31hoks


Kolejny :lol:


czekaj czekaj, jak to bylo? blacharz z prawdziwego zdarzenia, kazde aso tak robi? :mrgreen:

no koorwa tego q5 to juz nie odzobacze. ze takie smiglo sie oplaca sklejac to ja powaznie nie mam pytan. chociaz jak tam ze sredniej krajowej pewnie nie idzie nawet zalac do pelna to moze i ta :roll:

ogolnie na dachu bylem zniesmaczony, nie wiem nie znam sie ale "po" wyglada troche niechlujnie jednak, powinny byc zgrzewane chyba te wzmocnienia w srodku a nie osmarkane, blachy przeplaone bez zabezpieczenia, wygryzione wygluszenia gdzies w kacie. no ale to zmielone nadkole to juz masterpiece. przyklepal, obszczal sprejem i zamknal, no przeciez nie widac :lol: .. jakby na osrany tylek czyste gacie naciagnac. masakra :roll:
_________________
 
 
Leo 
Krzysiek/ mlody87

Auto: CL7/ EP3 po adminie :D
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 792
Skąd: Pruszcz Gd.
Wysłany: 2020-11-04   

Krzyh00 napisał/a:
Leo napisał/a:
https://youtu.be/D-qMT31hoks


Kolejny :lol:


czekaj czekaj, jak to bylo? blacharz z prawdziwego zdarzenia, kazde aso tak robi? :mrgreen:

no koorwa tego q5 to juz nie odzobacze. ze takie smiglo sie oplaca sklejac to ja powaznie nie mam pytan. chociaz jak tam ze sredniej krajowej pewnie nie idzie nawet zalac do pelna to moze i ta :roll:

ogolnie na dachu bylem zniesmaczony, nie wiem nie znam sie ale "po" wyglada troche niechlujnie jednak, powinny byc zgrzewane chyba te wzmocnienia w srodku a nie osmarkane, blachy przeplaone bez zabezpieczenia, wygryzione wygluszenia gdzies w kacie. no ale to zmielone nadkole to juz masterpiece. przyklepal, obszczal sprejem i zamknal, no przeciez nie widac :lol: .. jakby na osrany tylek czyste gacie naciagnac. masakra :roll:


co niedziele wrzuca odcinek, polecam :mrgreen:

On robi grube dzwony, ale wymiany dachów samej połaci (nie tak jak tu) czy inne to normalne procedury.
Zgrzewarki sie uzywa jak jest dojście, jak nie ma to wszędzie tak spawaja elementy na na rozwierconych zgrzewach.
Nikogo nie bronie ani promuje, nie wiem też na ile to realnie jest wytrzymale i bezpiecznie, ale on przynajmniej nie wymienia ćwiartek na zasadzie obspawania dookoła tylko rozbiera kolejno warstwy blach i spawa od wewnątrz. Nie znam sie ale wyglada ok :roll:
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-11-04   

Wygląda niby ok, ale dla mnie osobiście takie auto jest już warte tyle ile rozłożone na części i tak sprzedane. Posklejana kupa gówna, która powinna skończyć w niszczarce.

btw.
Fajne takie Clio do amatorskiego ganiania. W ogóle Renówki mi się podobają jako hothatche, zaraz po Hondach. Kivi mega ziomek :mrgreen:
 
 
carl0s 


Auto: AF01 & AP1, JCE10
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 199
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-11-04   

Pit napisał/a:

Aż mnie skręca jak widzę to krojenie i składanie prosiaka z dwóch, ale film całkiem ciekawy.


Tak na dobrą sprawę to z oryginalnego auta została tylko ściana grodziowa, dach, drzwi i część podłogi. Pomijając na chwilę aspekt moralny to łatwiej taniej i szybciej było by przebić numery z tego szarego dawcy niż tak kombinować.

Ogólnie oglądam jego kanał od dawna i w sumie poza, tak grubymi ingerencjami jak tu (a ma ich parę na kanale) to nie bał bym się jeździć tym co on naprawia.
_________________

 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2020-11-15   

mm mm :koniuje:

https://www.facebook.com/watch/?v=365765828209766
_________________
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-11-18   




Polecam przeczytać też press release Merca:
https://media.daimler.com/marsMediaSite/instance/ko.xhtml?oid=48146820&filename=Mercedes-AMG-GT-Black-Series-is-fastest-series-production-car-on-the-Nuerburgring-Nordschleife&ls=L2VuL2luc3RhbmNlL2tvLnhodG1sP29pZD00ODE0NjgyMCZyZWxJZD0xMDAxJmZyb21PaWQ9NDgxNDY4MjAmYm9yZGVycz10cnVlJnJlc3VsdEluZm9UeXBlSWQ9MTcyJmZyb21JbmZvVHlwZUlkPTQwNjI2&rs=5

Tak się powinno robić rekordy. Wszystko na tacy, jakie opony.
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-11-18   



co za gówno
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2020-11-18   

Pit napisał/a:


co za gówno

no cóż,
patrząc na to auto, nie chce się nic mówić

ktoś spytałby - co sądzisz o stylistyce tego auta?
ja : ...

dawno żadne auto nie wzbudziło we mnie tak dużej obojętności :mrgreen:

są auta ładne, brzydkie, takie se, mające coś, mające czegoś więcej ,mniej, no cokolwiek.

ten model naprawdę mnie zaskoczył. Zaskoczył tym, że poznałem nową wersję siebie.

Poszli pod prąd - dotychczas civici były coraz kontrowersyjniejsze, aż jebs. Auto - nic.
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna