Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Black Cartel Honda S2000
Autor Wiadomość
dealer 

Auto: itr
Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 201
Skąd: prawie wawa:-)
Wysłany: 2021-08-31   

myśl że nie dojdzie do tego :) Może raz dla testów przeleci po torze:)
 
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2021-08-31   

Tommi01 napisał/a:
mega grubo !! to jeszcze 2 tyg urlopu i wyjedzie z garażu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


nie ma tak dobrze :-P

octane napisał/a:
I ty dalej chcesz to upalać? Mi chyba by było po prostu szkoda pracy.


... a czy bardziej nie szkoda włożyć tyle pracy i tylko patrzyć jak stoi w garażu ? :oczami:

dealer napisał/a:
myśl że nie dojdzie do tego Może raz dla testów przeleci po torze:)


no to zobaczymy ... :cwaniak:
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2021-09-01   

octane napisał/a:
I ty dalej chcesz to upalać? Mi chyba by było po prostu szkoda pracy.

tak, lepiej wywalić pieniądze na pomnik garażowy :lol:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2021-10-04   

















_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
dealer 

Auto: itr
Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 201
Skąd: prawie wawa:-)
Wysłany: 2021-10-04   

Jak zwykle pełna profeska:) Wiązkę sam robiłeś??
 
 
 
piroman 


Auto: DC2
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 296
Skąd: RMI
Wysłany: 2021-10-08   

dealer napisał/a:
Wiązkę sam robiłeś??


Noooo to ja robilem... :-P :lol:
_________________

 
 
adino1 


Auto: 987S , NC+, XC60 T6, V50
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 2341
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2021-10-08   

piroman napisał/a:
dealer napisał/a:
Wiązkę sam robiłeś??


Noooo to ja robilem... :-P :lol:


Piro, to ładnie narysuje, pięknie ktoś to wytnie…a i kabla zarobi…co za zdolniacha :-P :mrgreen:

Aaaa projekt, co tu pisać…jak już wszystko zostało pokazane ;) sztosss!!!
_________________

 
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2021-10-09   

Arek skromny chłopak nie ma w naturze bicia piany i chwalenia sie tym czym tak na prawe się zajmuje i myśle że to dziś rzadkie zjawisko bo raczej jest na odwrót - podobnie jak w poprzedniej EJ1 tak tez tutaj wszystkie kable są jego dziełem a efekt finalny myśle że będzie jeszcze ciekawszy 8-)

ps. dzięki za komentarze! :zdrowko:
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Badej 


Auto: Civic EJ9
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 1106
Skąd: Zielonka
Wysłany: 2021-10-11   

Ja to nie mogę się doczekać onboardu z pierwszej dłuższej przejażdżki, banan na gębie będzie widoczny mimo kasku :D
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2021-10-11   

Badej napisał/a:
Ja to nie mogę się doczekać onboardu z pierwszej dłuższej przejażdżki, banan na gębie będzie widoczny mimo kasku :D


:zdrowko:

----------------------











_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2021-10-17   

_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2021-10-18   

kozacki ten panel sterowania :D
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2021-10-19   

Nie chciałbym Cię jakoś urazić, bo mega szanuję projekt i to chyba najgrubsze S2K jakie znam. Ale czy to na pewno wyjedzie kiedyś na tor i będzie w jakiś sposób konkurencyjne? Patrzę bardziej pod tym względem, że auto potencjał będzie miało na pewno ogromny, ale ja dopieszczając auto na 200%, co do każdej śrubki, miałbym mega mega blokadę w głowie, żeby iść grubo, a przecież o to chodzi w tym sporcie. I już nie chodzi o to, żeby je całkiem skasować o bandę, bo to zdarza się rzadko, ale przycierki o pachołki/opony/separatory czy inne wycieczki poza tor to chleb powszedni, a to auto będzie przecież praktycznie idealnie zrobione.
_________________
VTEC CUP POLAND - Ogólnopolska liga time-attack dla hondziarzy! :D

www.vteccup.pl
 
 
hot_rider 


Auto: #Zeto
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3025
Skąd: kraj kwitnącej lipy
Wysłany: 2021-10-19   

każdy to wie oprócz właściciela, że tor to zobaczy ona rekreacyjnie i może sobie pisać, że będzie inaczej 8-)
_________________

 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2021-10-19   

Pit, pierwsza przymiarka - czas ustalić orientacyjną długośc okablowania :-P

Jarzomb napisał/a:
Nie chciałbym Cię jakoś urazić, bo mega szanuję projekt i to chyba najgrubsze S2K jakie znam. Ale czy to na pewno wyjedzie kiedyś na tor i będzie w jakiś sposób konkurencyjne? Patrzę bardziej pod tym względem, że auto potencjał będzie miało na pewno ogromny, ale ja dopieszczając auto na 200%, co do każdej śrubki, miałbym mega mega blokadę w głowie, żeby iść grubo, a przecież o to chodzi w tym sporcie. I już nie chodzi o to, żeby je całkiem skasować o bandę, bo to zdarza się rzadko, ale przycierki o pachołki/opony/separatory czy inne wycieczki poza tor to chleb powszedni, a to auto będzie przecież praktycznie idealnie zrobione.



Dzięki :) W żaden sposób nie czuje się urażony bo twoje wątpliwości są naturalne i w pełni uzasadnione - zresztą co jakiś czas ktoś mnie o to pyta. W kwestii czy w ogóle wyjedzie eska na tor nie mam jakiś większych wątpliwości .. czy będzie konkurencyjna to już inna sprawa i na pewno w rękach dobrego drivera może mieć potencjał …. ale przy tej okazji zaznaczam że nie mam ciśnienia na udowanianianie czegokolwiek, nie mam planów na starty w żadnej imprezie… podchodzę do tematu samej jazdy pokornie bo wiem że nie jestem pro driverem .. a kilkuletnia przerwa od jakiejkolwiek jazdy torowej na pewno będzie widoczna. Ale przy takim głodzie od jazdy na prawde kazdy km bedzie mi dawać fun nawet jeśli bede ostatni na każdym treningu - oczywiście nie można się oszukiwać bo rywalizacja jest częścią tego sportu i naturalne jest że każdy z nas chce wracajać z toru mieć uczucie że robimy progress co przekłąda się na coraz to lepsze czasy. Nie chce juz na tym etapie wyszukiwać smieszych wymówek ale nadal jest stokowy motor w stosunkowo cieżkim nadwoziu jak na dziwejsze standardy wiec nie spodziewam się jakiś super rezultatów. Zresztą kwestia ładnie wyglądających śrubek czy pucowania i odczyszczania 20 letniej maglownicy nie uczyni tego samochodu szybkim. NIe ma w sumie w tym samochodzie nic specjalnego jak tak na chłodno popatrzymy na spec, ani mocy, ani jakiś hiper zawais, wagi też kosmicznej nie ma, w sumie to nie wiem po co ja to w góle robie :lol: Mało tego jak sam wspomniałęś takie piepszenie się z detalami dizął jeszcze na niekorzyść bo człowiek potem ma jeszcze wiekszą blokade że coś nie daj boże tfu tfu uszkodzi.

Poza tym każdego samochodu „szkoda" .. może się wydawać że jestem głupi bo chce katować samochód z którym się tyle piepsze ale jak wrócę pamięcią do początku tego samochodu to pamietam że kilka dni po zakupie byłem już na torze w Kielcach gdzie uderzyłem w kule zmarzniętego lodu i obdarłem zderzak w wymarzonych od lat samochodzie... a takich treningów było z czasem coraz więcej a ja mimo wszystko byłem szczęśliwy mimo że samochód z każdym treningiem miał coraz wiecej obtarć. Wspominam o tym po raz kolejny ponieważ od początku ten zakup miał na celu wykorzystanie na torze, to się nie zmieniło i jestem świadomy z czym to sie wiąże. Tfu tfuu obcierki to naturalna sprawa… i oby tfu tfu omijały mnie jak największym łukiem ...i tego sobie i wszystkim życzę :)

podsumowujac mój długi wywód mam nadzieje że za kilka lat spotkamy się na jakiejś rundzie Vtec Cup bo bardzo szanuje twoje zaangażowanie i chęć zrobienia takiego cyklu w Polsce... zwłaszcza w czasach gdzie krytyka jest powszechna, kazdy jest specjalistą zza klawiatury i wytykanie każdego potknięcia jest nomą.

Pzdr
J.
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna