Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
GT-R R35 | Bajcarek
Autor Wiadomość
piczu 


Auto: EjK20
Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 553
Skąd: Czewa
Wysłany: 2021-03-22   

Genialne auto. Co tu dużo mówić... lać i jeździć!
_________________
https://www.facebook.com/...47967592200184/
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2021-06-11   

Elo,
był mały fuck up, zmieniłem pompy i wtryski, bo myśleliśmy że brakuje paliwa przy zbyt hojnym booście, a się okazało, że lewy downpipe był niedokręcony i spaliny sobie znalazły inną drogę wyjścia... :ugh: Co skutkowało wariacją lewej sondy, przelewaniem wozu, no niczym co chciałoby się mieć w aucie generalnie. Więc, czynności i mody jakie się zmieniły to: dokręcony downpipe :lol: , pompy paliwa Deatschwerks DW300C 340LPH sztuk dwie, wtryskiwacze Bosch 890CC oraz na nowo pojechałem na remap do WWA i teraz wóz finalnie działa, cieszy, jeździ i oby już tak do końca. :oops:

Pompki:




Wtryski 890CC (teraz jedzie na 78% injector duty, czyli od groma zapasu, na seryjnych byłoby 100%, więc jadąc pod górkę na bombie mogłoby być kuku któregoś razu :lol: ) :





Tylne końcówki się pofarbowały na czarno:






Finalne kreski: 640 KM, 780 NM, 6.2 s 100-200.







_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2021-10-20   

Zapomniałem, że miałem dodać zdjęcia, przed japfestem... :lol: Wóz otrzymał powłokę ceramiczną, po czym pojechał na ów japfest. Nic więcej się później nie wydarzyło, oprócz tego, że zdjąłem folię z lotki i wygląda lepiej, fotek brak, zrobię przy okazji. Z ciekawostek chciałem dodać, że 2 października minął już rok z tym autem (więc jak na mnie to cała wieczność :mrgreen: ) i chciałem podzielić się kosztorysem wydatków tego samochodu, jeżeli chodzi o eksploatację, bo chodzą różne opinie na ten temat. Przejechałem równo 11 tyś km (2/5 pełnym ogniem) co wielu uzna w takim aucie za bardzo dużo i spośród wszystkich awarii i kosmicznych kosztów, krążących po sieci, zmieniłem olej (500 pln) oraz opony (2500 pln, nówki Bridgestone Potenza RE070 dot18 dedykowane do GT-R, 255/285, oczywiście po znajomości, nowe 5.5k). Kwota jest na tyle śmieszna, jak na kaliber tego wozu, że nawet eska ma z niego bekę, jak staje koło niej w garażu. :lol: Morał z tej opowiastki jest taki, że sposród niektórych gruzów w mojej karierze, ten GT-R trafił mi się fantastycznie zachowany i uwielbiam gościa. :oops: Aha, no i znudził mi się obecny wydech , może wpadnie niedługo HKS. :lol:




















_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
Ma4Ti
Sej maj nejm Bicz!


Auto: EJ2/CN2/R21/330d
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 858
Skąd: Toruń
Wysłany: 2021-10-20   

Może trafiłeś dobry okres w jego eksploatacji? :mrgreen: :mrgreen: R35 klasa sama w sobie, chętnie bym sobie takim chociaż jeden weekend pośmigał :mrgreen:
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2021-10-20   

Ma4Ti napisał/a:
Może trafiłeś dobry okres w jego eksploatacji? :mrgreen: :mrgreen: R35 klasa sama w sobie, chętnie bym sobie takim chociaż jeden weekend pośmigał :mrgreen:


Zgadza się, ale nawet ten "zły" okres jak kiedyś nadejdzie, czyli hamulce + zmiana oleju w skrzyni, jak patrzyłem, wcale taka krzywdząca nie będzie. Póki co nie mogę złego słowa na niego powiedzieć. ;)
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
CEZAR86 


Auto: S14A / Saab Aero
Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: Ciechanów/Waw
Wysłany: 2021-10-21   

Kamil nie to żebym się czepiał, ale jak rozmawialiśmy we Wrocławiu to mówiłeś, że koszta utrzymania takiego wozu są dużo większe ;-)
_________________

 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2021-10-22   

Z tego co pamiętam, mówiłem o kosztach modzenia, o strojeniu i ile na to wyszło w moim przypadku, bo tu faktycznie wesoło nie było jeśli chodzi o koszty, ale jak usiadłem z kartką i nie wliczyłem własnych fanaberii, czyli właśnie zwiększania mocy, wtrysków, pomp paliwa, strojenia i innych bzdur, bo to moje wymysły i na pewno nie było mu to potrzebne do życia, no to jak się wszystko sprowadziło, do tego co było niezbędne, czyli zmiana opon i oleju, to ku mojemu zdziwieniu krzywdy ten wóz mi nie zrobił (póki co :lol: ) Wiadomo, że jak się zesra skrzynia, dyfer, trzeba zmienić rozrząd czy turbo, no to koszta się robią duże, ale póki co całe szczęście mnie to nie dotyka i oby nigdy nie dotknęło, a na eksploatacje szeroko pojętą, jakoś powinienem uciułać... :-P
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
Demon 


Auto: MX-5 Anniversary
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 156
Skąd: śląskie
Wysłany: 2021-11-09   

Na Instagramie widziałem zdjęcia z odklajania lotki/spoilera. Patrząc teraz źle wyglądał w czerni i to bardzo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna