Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Nissan 350z Zeto
Autor Wiadomość
Dudi 


Auto: 350z, e91, e34
Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 161
Skąd: Mielec
Wysłany: 2021-09-18   

Yaca napisał/a:
jak już pisałem kilkukrotnie - świetna robota z Zetką!

ps. RMI reprezent reprezent! 8-)


Dzięki :-)

Staram się reprezentować te czarne potworki RMI ;)
Kilka się uzbierało 8-)
_________________

 
 
Demon 


Auto: MX-5 Anniversary
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 156
Skąd: śląskie
Wysłany: 2021-09-27   

Czyli mówisz, że będziesz mieć dokładkę przednią na sprzedaż :-D :roll:
 
 
Dudi 


Auto: 350z, e91, e34
Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 161
Skąd: Mielec
Wysłany: 2022-07-31   

Tak wiec, zawsze wracam do tego forum i grona, lubię ten klimat :-)

Jak pisałem kilka postów temu, trafiła mi się okazja przedniego zderzaka Nismo v3 jako że to dla mnie osobiście najlepszy front jaki powstał do 350z musiałem go zdobyć. Fakt to co się trafiło mówiąc lekko było w stanie słabym. Pozwoliło mi to jednak włożyć swojej inwencji twórczej (idealnego Nismo bym nie tknął).

Oglądajac zdjęcia z Japoni i USA zawsze robiły na mnie wrażenie poączenie Nismo V3 i canardsów MRC
Dokopałem się do oficjalnej instrukcji montażu. Mając wymiary i kształty z zdjęć wziołem się do roboty :-)











Mam już canardsy (prawie MRC), przyszedł czas na kolejny etap. Widząc materiał, konstrukcję zderzaka który potrzebuje podparcia, dodatkowo chciałem też mieć zabudowę z przodu (poprawa aero i nie znoszę jak przez wloty widać podłoże na wylot, słaby widok). Wymyśliłem i zrobiłem płytę pod frontem auta.
Co ważne dla mnie płyta 8mm mocowana od tyłu do wózka przedniego zawieszenia, od przodu na ramce przykręconej do podłużnic. Efekt osłona spodu, usztywnienie zderzaka i myślę że poprawa aero przodu auta.









Wszystko pozakładane, spasowane w miarę możliwości. Zderzak poszedł do lakiernika. Dodatkowo wpadły nowe szare odblaski i dysze spryskiwaczy. Zderzak odebrany na 2 dni przed Japfestem, jednak udało się poskładać i pojawić na miejscu.

























Auto po założeniu frontu zrobiło 1100km, nic nie odpadło tak że chyba się udało :lol:
W tym monecie zewnętrznie osiągnąłem co chciałem, w niedługim czasie Zeta pójdzie na korektę i powłokę. Trzeba też pomyśleć trochę nad zmianami mechanicznymi :lol:

Coś się wymyśli znowu. Stay tuned ;)
_________________

 
 
Demon 


Auto: MX-5 Anniversary
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 156
Skąd: śląskie
Wysłany: 2022-08-03   

Świetnie to terez wygląda. Szkoda, że tak ciężko uchwycić te wszystkie smaczki na zdjęciach przy czarnym lakierze. A pomysł z płytą pod zderzakiem super :-)
 
 
Dudi 


Auto: 350z, e91, e34
Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 161
Skąd: Mielec
Wysłany: 2022-08-04   

Demon napisał/a:
Świetnie to terez wygląda. Szkoda, że tak ciężko uchwycić te wszystkie smaczki na zdjęciach przy czarnym lakierze. A pomysł z płytą pod zderzakiem super :-)


Dzięki bardzo ;-) . Płyta była niezbędna dla przeżycia zderzaka, w paru innych aspektach też pomoże.
Czarny jeden z lepszych kolorów zawsze, ale utrzymać, zdjęcie zrobić to już nie tak różowo :lol:
Na zlotach i spotach też prawie nie widoczne :mrgreen: , choć teraz to już inna moda i trendy :lol:
_________________

 
 
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2022-08-07   

wow mega robota ! :-D
_________________

 
 
 
Dudi 


Auto: 350z, e91, e34
Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 161
Skąd: Mielec
Wysłany: 2022-08-09   

Tommi01 napisał/a:
wow mega robota ! :-D


Dzięki, miło słyszeć od kogoś kto buduje profi torówkę :-)
_________________

 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2022-08-17   

świetna jest ta Zeta! na foto ciezko jest w czarnych jak smoła wozie oddać realny efekt.. ale na żywo robi znacznie większe wrażenie ! :zdrowko:
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna