Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Eg4 B16 Time Attack
Autor Wiadomość
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2022-08-21   

bardzo dobry czas !
_________________

 
 
 
qureku 

Auto: EH2 B16A
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 150
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-06-22   

Czas trochę odkurzyć temat :D

Z ciekawych rzeczy, to kupiłem magnezowe felgi, które czekają jeszcze na roztoczenie otworu centrującego :)
13x7 które waży tylko 2,5 KG :mrgreen:



Czas na małe podsumowanie I II rundy Puchar Toru Modlin

I runda poszła dość gładko, bez większych problemów. Udało się uzyskać :
- 1 miejsce w klasie na 11
- 10 miejsce w generalce na 84

II Runda

Z racji tego, że prognoza przed zawodami pokazywała, że ma być sucho i słonecznie, to nastawienie było bardzo bojowe 🙂
Niestety, ale pod koniec pierwszej próby po wyjściu z jednej szykan dosłownie nie wiedziałem jak jechać ( a było tam mały przesmyk, który nie byłem w stanie zauważyć w ferworze walki ). Skończyło się na tym, że musiałem czekać na załogę za mną, przez co strata wyniosła ponad 40 sekund 😕
Nie pozostało mi więc nic innego jak mocno zatakować bez żadnych kalkulacji na kolejnych próbach. Już na 2 odcinku udało się zając zaskakujące 4 miejsce w generalce. Kolejne przejazdy były naprawdę przyzwoite plasujące mnie na podium generalki, więc na przedostatnim odcinku zdecydowałem, że przeginam i atakuje naprawdę mocno 🙂 Jechało się fantastycznie, choć niestety nie ustrzegłem się głupiego błędu na hamowaniu i na zablokowanych kołach musiałem cofać. Straciłem parę cennych sekund, ale i tak udało się uzyskać 2 czas w generalce !!.
Szkoda strasznie tego pierwszego przejazdu na którym tak dużo straciłem czasu, bo była naprawdę historyczna dla mnie szansa żeby wbić się na podium generalki 🙂 Tak czy inaczej jestem bardzo zadowolony, bo finalnie udało się uzyskać

- 1 miejsce w klasie na 7
- 12 miejsce w generalce na 61

Onboard z przedostatniego przejazdu z przestrzelonym miejsca do hamowania 🙂 = >





Ujęcia z zewnątrz = >
_________________

 
 
Ma4Ti
Sej maj nejm Bicz!


Auto: EJ2/CN2/R21/330d
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 858
Skąd: Toruń
Wysłany: 2023-06-22   

Z taką stratą wygrać... Musiałeś ładnie tam klepać w klasie wszystkich ;) Gratulacje, pokaż co to tam za felgi, waga jak koło od roweru :mrgreen:
 
 
qureku 

Auto: EH2 B16A
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 150
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-06-22   

Starałem się jak mogłem :-o

A felga całkiem zacna :)

_________________

 
 
Ma4Ti
Sej maj nejm Bicz!


Auto: EJ2/CN2/R21/330d
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 858
Skąd: Toruń
Wysłany: 2023-06-22   

Łoooo, gdzieś Ty to dorwał!
 
 
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2023-07-29   

13 cali ?
_________________

 
 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-08-03   

Patrząc na napisy to felgi z formuły student. Z tego co pamiętam tam były 13tki
 
 
qureku 

Auto: EH2 B16A
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 150
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-11-03   

tak, męskie 13 :mrgreen:

Czas trochę odkurzyć temat


Czas na małe podsumowanie III i IV rundy Puchar Toru Modlin. W międzyczasie wybrałem się na Poznań w ramach Vtec Cup, ale już na pierwszej sesji padło sprzęgło :(
Finalnie wpadło nowe exedy stage 1, organiczne, które całkiem spoko daje sobie radę


III Runda

Prognoza przed zawodami pokazywała, że ma być sucho i słonecznie, to nastawienie było bardzo bojowe 🙂
Jechało się naprawdę fanatycznie, bez żadnych problemów, a czy osiągane były więcej niż zadowalające.
Niestety od 3 próby aparat zapłonowy zaczął szwankować i niektórych momentach samochód tracił totalnie moc, ledwo się tocząc.
Tym samy straciłem całą przewagę i finalnie skończyłem na 2 miejscu w klasie




Obiecałem sobie, że ostatnią rundę pojadę trochę ostrzej, bez patrzenia na ewentualne kary za potrącenia, czy pomylenie trasy.

pierwszy przejazd był jeszcze po lekko mokrym asfalcie, gdzie było sporo niepewności z mojej strony. Dodatkowo prawie udało mi się zrobić misshift i zdezorientowany potraciłem słupek w głupim miejscu.
Drugi przejazd już był po praktycznie suchym, a czas całkiem przyzwoity.
trzecia próba to z mojej strony już atak, dzięki czemu dało się uzyskać najlepszy czas w ośce i 7 w generalce.
Kolejne dwa były tak samo udane, więc przed ostatnią próbą miałem miałem prawie 50 sekund zapasu nad drugim civickiem w klasie.

Niestety na ostanim przejeździe, silnik ****ął :( :( okazało się, że zawór się urwał...

onbord niestety bez dzwięku

_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna