Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
dolot "parowa" -dylematy a propos ITR
Autor Wiadomość
tencio 

Auto: dc2 tratata...
Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 51
Skąd: rybnik/krakow
Wysłany: 2008-04-09   dolot "parowa" -dylematy a propos ITR

jestem aktual;nie na kupnie takiego dolotu do dc2. znalazlem pare dolotow tego typu roznych marek i w roznych cenach. jakie jest wasze zdanie? moga one sie czyms roznic, czy to po prostu powielanie jednego modelu przez roznych wykonawcow?
1) MISHIMOTO
http://cgi.ebay.com/ebaym...3QQcmdZViewItem
2)J'S racing
http://cgi.ebay.com/ebaym...category=133206
3)passwordjdm
http://www.imageinmotion....CPC-DC2-BGC.htm

jest jesczcze wersja no name z filtrem KN za ok 80$, ale nie potrafie jej namierzyc. mishimoto i passwordjdm wychodza podobnie, ten drugi jest ok 40zl drozszy. j's to cena kosmos. jakie jest wasze zdanie na temat tego typu dolotu i ktory wybrac? a moze jakies inne propozycje? czy dolot dedykowany do cifa eg bedzie pasowal do dc2( na przykladzie mishimoto wlasnie)?wydaje mi sie ze tak, ale chce sie upewnic.czy dolot opisany jako do integry GSR bedzie pasowal do type R?

i inne pytanie apropos dolotow CAI:
dolot ma dac przyrost, na lansie firmowym mi nie zalezy. czy w przypadku dolotow CAI warto doplacac do markowego produktu, czy taniej kupic no name i doposazyc go jedynie w markowy stozek?
_________________
pełna oferta produktow MOTUL,
gg 7783937, tel 604597098
 
 
 
OLO 

Auto: R34
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 1244
Skąd: Warsaw
Wysłany: 2008-04-09   

Jeżeli rury dolotowe mają takie same wymiary to chyba nie warto doplacać do markowego aczkolwiek ja bym dopłacił :-> Stożek może być ( i raczej jest ) gorszej jakości przez co może dać gorsze przyrosty, może zasysać brud czy coś jeżeli materiał będzie lipny. Może tańsze mają jakieś coś w środku, "spawy" czy coś, mogą mieć inną średnice wylotową do przepustnicy.

Jeżeli chcesz po taniości to kup samą rure dolotową i kup porządny stożek do tego. Lukiasz ma sporo stożków dobrych.

Pzdr.
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2008-04-09   

Tencio linki się nie wyświetlają.

Co do dolotów to parówkę wymyślił J's, a inne to podroby(łącznie z passwordjdm). :]

Oprócz samego kształtu, który pewnie jest identyczny we wszystkich przypadkach najprawdopodobniej różnią się one materiałami użytymi do wykonania. Np J's ma dwie wersję parówki, karbon i z jakiegoś tworzywa sztucznego.
 
 
 
GaRaż 


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 174
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-04-09   

Moze wreszcie dojda dolociki Fujita , zaladuje CAI do swojego ITRka i zdam relacje , narazie smigam na short Fujita i dal niecale 4KM u gory bez strojenia , hamowane bylo przy zamknietej masce.
_________________
... GaRaż Race Team ...

Profesjonalne części do tunigu
Serwis i naprawa pojazdów

Jun Auto Mechanic , APEXi , Fujita , ACT , Wiechers , Seibon , Invidia i wiele innch marek ......
 
 
 
lukiasz 
RPM OwneR :)

Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 572
Skąd: Fałtekowo k/Warszawy
Wysłany: 2008-04-09   

ja jak szukałem dolotu to jedynie J1S miał prawdziwą średnice reszta to średniej jakości podróbki

aoo tak to wygląda u mnie


Tencio jak Ci zależy na numerkach to moge Ci go wypożyczyć do pomiarów na hamowni

PS od GSR mam na miejscu CAI AEM chcesz też wyśle zobaczysz czy pasuje, a cena iście pasztetowa jak dla Ciebie ;)
_________________
Tuning z RPMotorsport,

https://www.rpmotorsport.pl sklep tuningowy, Millers Oils, Japan Racing, NPR, Thermo-Tec, DEi, Magnaflow, Alpine, Focal, Morel i wiele innych
 
 
tomp 


Auto: '04 330D+
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 129
Skąd: Tychy
Wysłany: 2008-04-10   

lukiasz, to chyba Ty kiedyś w rozmowie telefonicznej, mówiłeś mi, że trzeba uważać przy "parówach" na sposób ich wykonczenia wewnątrz. Mówiłeś chyba, że straszne farfocle potrafią być w środku. Oczywiście J's tego nie ma :D
 
 
 
!markos 
turbo vtak


Auto: hjundaj getz
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 2823
Skąd: waw
Wysłany: 2008-04-10   

lukiasz napisał/a:
od GSR
nie pasuje
_________________
Aftermarketowe czesci z US: ebaycargo@gmail.com
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna