Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Video Option, Best Motoring i inne a Toyo Tires
Autor Wiadomość
GDRadek 


Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 6
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-11-05   Video Option, Best Motoring i inne a Toyo Tires

Zawsze ciekawiło mnie dlaczego nikt nie jezdzi w Best Motoring/Best Motoring International/ Video Option/ Hot Version na oponach Toyo. Firma chyba kazdemu bardzo dobrze znana, ktora znalazla w Polsce na pewno wielu nabywcow (jestem chocby jednym z nich) nigdy (a w zasadzie do 93 odcinka HV w ktorym S15 czy MR-S jezdzi na R1R, z nowym GT-R, ktorego wlasnie ogladam) nie pojawila sie w programach z serii Best Motoring. Dlaczego? Rozumiem ze sponsoring glownych prowadzacych itp ale zeby przez 30 odcinkow samych Hot Version (tu pierwszy raz je zauwazylem) nie bylo zadnych Toyo? Sa tam Advany, Potenzy, w europejczykach przewaznie Michelin PS2 a Toyo chyba amba wciela :roll: U nas wszedzie sie mowi ze "Toyo, made in Japan" a w Japonii (wnioskujac z tych najpopularniejszych programow) nikt na nich nie jezdzi :shock: Jak to jest na prawde?
_________________
Seat Leon TDI powered by TUNE-UP
 
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2008-11-06   

topic bardziej na techniczny sie nadaje,
to ze Toyo jest japońska marką to ok, ale to nie znaczy że super mega fajną... skoro oni się ścigają na takich a nie innych to trzeba im zaufać.
 
 
 
GDRadek 


Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 6
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-11-07   

Wnioski mozna szybko z tego wyciagnac - to wiem ;) Ale zeby nawet 1 auto na Toyo nie jezdzilo? W 94 odcinku Hot Version po raz pierwszy zauwazylem Toyo i mysle ze tylko dlatego ze wprowadzaja teraz R1R i chcieli ja przez to rozreklamowac. Podczas pomiarow kierowcy mieli zgadywac na jakich oponach jezdzili i Tsuchiya wygladal na mega zaskoczonego jak mu powiedziano ze jezdzil na Toyo - jakby pierwszy raz sie spotkał z ta firma :shock: Bardziej chodzi mi o to czy maja az taka slaba sile przebicia czy sa na prawde tak slabe ze nawet nie ma ich co porownywac do Advan. To ze sa mało znane raczej wykluczam (a moze i nie)...
_________________
Seat Leon TDI powered by TUNE-UP
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna