Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Tu się witamy!!!
Autor Wiadomość
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2018-12-31   

Jarzomb napisał/a:
A może tak założyć jeden temat w którym można ponabijać bezsensowne posty żeby szybciej poszło? Chciałbym się pochwalić EG5 i DC2 a walenie 50 postów na siłę w tematach jest bez sensu :D

jest to najprostsze zabezpieczenie przez "1 postowymi wałkarzami w dziale sprzedam", więc nie ma co się pieklić. Minimum kreatywności i 50 postów jest gotowe :mrgreen:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2018-12-31   

Bio napisał/a:
Jarzomb napisał/a:
A może tak założyć jeden temat w którym można ponabijać bezsensowne posty żeby szybciej poszło? Chciałbym się pochwalić EG5 i DC2 a walenie 50 postów na siłę w tematach jest bez sensu :D

jest to najprostsze zabezpieczenie przez "1 postowymi wałkarzami w dziale sprzedam", więc nie ma co się pieklić. Minimum kreatywności i 50 postów jest gotowe :mrgreen:


Niby tak, ale 50 postów to bardzo dużo :) 20-25 by wystarczyło :)
 
 
Patryk7g 


Auto: Fiat Stilo & E92
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 245
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2018-12-31   

Poskacz po działach, napisz że grałeś w Snake na nokii, jaki masz blender, odkurzacz i ile CM. Wpadnie lada moment :lol:
_________________

 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-12-31   

Jarzomb napisał/a:
50 postów to bardzo dużo :)


:lol: :lol:

Cytat:
Bio
Posty: 5110



Cytat:
Gumka23
Posty: 6280
_________________
 
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2018-12-31   

Dobra, dołączyłeś w 2007 roku, a 95% to są pewnie posty nabite jak forum jeszcze bardzo aktywnie żyło i w każdym temacie działo się coś konkretnego. Z czego pewnie bardzo dużo zrobione jest w Twoich własnych tematach. Od początku listopada (czyli momentu kiedy ja zacząłem pisać i przedstawiłem się na forum) napisałeś tylko około 50. Więc mało jak na aktywnego i znanego na forum użytkownika, w porównaniu z tymi 6,2k. Też na innych forach miałem ponad 2000. Poza tym "bardzo dużo" jak na start i odblokowanie możliwości zakładania czegokolwiek a nie "bardzo dużo" jak na ogólne korzystanie z forum.

Zresztą, dam radę :D Połowę już mam. Ale i tak zmniejszenie tego to nie byłby głupi pomysł, szczególnie jeśli chcemy rozruszać to forum :) A ostatnio temat upalania odżywa w wielu środowiskach i pojawiają się fajne projekty. Co do spamu w ogłoszeniach. Myślę że głównym rynkiem teraz są już grupy FB i nie będzie tutaj takiego spamu jakimiś wałkami.
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-12-31   

Ojej ojej.. luzik mistrzu. Śmieje się, że przy naczelnych spamerach tego forum wyrażenie "50 postów to bardzo dużo" wygląda zabawnie. Zresztą, jeśli na innych forach nabijałeś 2000 to z 50cioma raczej problemu nie będzie...

BTW. Też mi się wydaję, że mniejsza ilość również by odfiltrowała potencjalnych kanciarzy. Licznik jest, każdy widzi z kim dogaduje się na interes.

Może można odblokować możliwość założenia tematu w projektach? Już nie pierwszy user chciałby pokazać coś ciekawego, a blokuje go 50 postów...
_________________
 
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2018-12-31   

Gumka23 napisał/a:
Ojej ojej.. luzik mistrzu. Śmieje się, że przy naczelnych spamerach tego forum wyrażenie "50 postów to bardzo dużo" wygląda zabawnie. Zresztą, jeśli na innych forach nabijałeś 2000 to z 50cioma raczej problemu nie będzie...


No nie będzie problemu, ale inaczej się pisze na forum jako nikomu nieznany świeżak a inaczej jak już się trochę na nim jest , ludzi zna i większość tematów ogarnia :)
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2018-12-31   

Jarzomb napisał/a:
Gumka23 napisał/a:
Ojej ojej.. luzik mistrzu. Śmieje się, że przy naczelnych spamerach tego forum wyrażenie "50 postów to bardzo dużo" wygląda zabawnie. Zresztą, jeśli na innych forach nabijałeś 2000 to z 50cioma raczej problemu nie będzie...


No nie będzie problemu, ale inaczej się pisze na forum jako nikomu nieznany świeżak a inaczej jak już się trochę na nim jest , ludzi zna i większość tematów ogarnia :)

powyzywaj ludzi od pedałów, potwierdź, że civic od johnnyg faktyccznie nie powinien być w projektach, a najlepiej jakby to spalił i się zrobi :lol:

Btw - już masz 30 postów, więc sprawnie Ci to idzie :mrgreen:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2018-12-31   

Czymże jest nabicie 50 postów dla świeżaka w porównaniu do pierwszej próby jaką jest spotkanie ze mną :mrgreen:
_________________
 
 
antek 


Auto: Motonóg & TSI & TDI
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3009
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2018-12-31   

Krychu napisał/a:
Czymże jest nabicie 50 postów dla świeżaka w porównaniu do pierwszej próby jaką jest spotkanie ze mną :mrgreen:


oczywiście w roli pasywa :lol: :lol: :gej: :malpa2:
 
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-01-02   

Karamba_DC2 napisał/a:
Admin to zmieni jak przeniesie forum ;)
Nie pisał kiedy dokładnie, ale działa ze zmianami i będzie to ogarnięte ;)

Limon kiedy? :mrgreen:

Robiłem już kilka podejść do szukania tego ustawienia i na tym silniku póki co nie widziałem gdzie to się ustawia.

Na nowym silniku się przestawi, a kiedy to nie wiem, ale temat się porusza do przodu. :) Szybciej na bank będzie napisać te posty... :mrgreen:
 
 
eithray 


Auto: CRX EE8 1.8i-VT
Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 762
Skąd: PL
Wysłany: 2019-01-02   

Spamować, nie marudzić, bo nie jedna osoba z chęcią obejrzy nowe projekty :-)
_________________
CRX CybeR EE8 1.8i-VT
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2019-01-04   

tyle nayebanych postów w tym dziale, myślałem że jakaś prawdziwa dupa przyszła się przywitać :roll:
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
carl0s 


Auto: AF01 & AP1, JCE10
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 199
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-06   

Siemanko, zarejestrowałem się bo, jak można przeczytać w sieci, to jedyne forum które jeszcze jakoś żyje i są tu ludzie którzy myślą podobnie jak ja: chcą pisać forumowy - projektowy "pamiętnik". Mam parę pojazdów, które jak myślę, powinny się tu nadawać. A teraz muszę nastukać 50 postów :mrgreen:
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2019-01-06   

Siema!

Załóżcie sobie z Jarzombem jakiś temat o rybkach czy innych takich, albo zacznijcie pykać czasy w AC to zaraz te 50 nastukacie :mrgreen:

BTW, czekam na temat S2K

Powodzenia ;)
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna