Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Telefonia komórkowa
Autor Wiadomość
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-10-25   

hot_rider napisał/a:
macałem, nawet fajny jest ale czy wart aż tyle??


Poczekam dobry miesiąc od premiery, i ceny powinny być już około 800euro :) Już teraz są po 900, ludzie tutaj nagminnie przedłużają umowy na flagowcu, i leci na ebay :mrgreen: :mrgreen:
Sprzedając obecny, to już połowa wnet będzie, kto biednemu zabroni bogato żyć :lol: :lol:
_________________
 
 
wrobellos


Auto: CRX B18c6
Dołączył: 22 Lut 2016
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-10-25   

z jabkiem prawda, mi wysypal sie dotyk po dluzszym czasie uzywania i bez marudzenia dali nowke sztuke :)
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2018-10-28   

Kupiłem tego LG, próbuję się przyzwyczaić do androida i już wiem, że nie będzie łatwo...
Wolałem windowsowe kafelki :-D
_________________
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2018-10-30   

johnnyg napisał/a:
Limon napisał/a:
Twisted, 7 nie opłaca się updejtować na nic poniżej X. Według mnie wystarczy na 3-4 lata luźno. Ja jestem hard userem telefonów, mam 6s i totalnie nie odczuwam potrzeby zmiany, po update na ios12 jeszcze przyśpieszył, może za 1-2 lata kupię coś nowszego pokroju X czy Xs, ale to raczej będzie podyktowane chęcią zmiany niż faktyczną potrzebą.

Karamba_DC2, też jestem zdziwiony, ja bym nie dał rady :lol:


oj będziesz potrzebował, będziesz tej zmiany :) . Apple ma doskonale opanowane planowane postarzanie produktu, po prostu się zesro w pewnym momencie i hej.

Enyłej już trzeci kolega z pracy oddawał ostatnio siódemkę na gwarancję gdyż telefon nie spełniał podstawowej funkcji czyli realizowania połączeń głosowych (tzn mikrofon i głośnik zesrały się przedwczesnie), 2 miesiące przed końcem gwarancji dostał nówke z nową gwarancją, więc pod tym kątem fajnie apple postępuje

bicz pliz... jakby jakakolwiek marka nie miała zaplanowanego postarzania produktu. :lol:

Mogę tylko podpisać się pod tym co napisał Cytrynowy. Jestem harduser z uwagi na fakt, że jeden aparat jest dla mnie priv jak i służbowy. Rozmawiam bardzo dużo, dużo korzystam z netu. Zrobiłem update na iOS 12.0.1 i mimo wymiany za kilka tygodni na 8mkę nie czuję zbytniej ekscytacji. Telefon działa fantastycznie, a zapewne spotęgował to fakt, że przez 5 tygodni używałem 5S i to już była masakra :mrgreen:

No ale 5S to jest telefon z 2013 roku więc i tak na jego wiek i obecnych trendach życia produktu, uważam, że było ok. Natomiast powrót do takich ekranów to byłaby masakra. Nie wyobrażam sobie.
 
 
 
no_fear 


Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 535
Skąd: Krk
Wysłany: 2018-10-30   

rdk napisał/a:
...powrót do takich ekranów to byłaby masakra. Nie wyobrażam sobie.

Generalnie wszystko co ma ekran 5" i mniej... to jest hmmm masakra. Nie wyobrażam sobie.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-10-30   

Zara wpadnie Bandżo i napisze że to patelnie są hahaha :D

Ja mając 6" uważam że to jest w sam raz. Normalnie można pisać, oglądać na YT czy też wygodnie przeglądać forum :)
_________________
 
 
Kubaa 


Auto: S2000 AP1
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 1421
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-10-30   

Ja też jak miałem iP7 uważałem że 4,70" to zupełnie wystarczający ekran, a po kilku miesiącach z OP6 6,28" jest w sam raz :lol:
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2018-10-30   

Rdk sam jesteś bicz a ja mówię jak jest 8-)
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2018-10-31   

Karamba_DC2 napisał/a:
Ja mając 6" uważam że to jest w sam raz.

Jeśli kupiłeś zamiast tabletu to może tak :rotfl:
5,5" dla telefonu to jest już za dużo, no ale do internetów fajna sprawa.
_________________
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-10-31   

Krychu, nie oszukujmy się, ale jedyny moment kiedy ciężko jest obsługiwać taki telefon jedną ręką, to za kierownicą auta i roweru, a tak to w czym problem? Jak masz małe rączki to przykro mi, ale ja na czymś wielkości 5" nie mam ochoty celować w litery na poziomie sapera :mrgreen:
_________________
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-10-31   

Karamba_DC2 napisał/a:
Ja mając 6" uważam że to jest w sam raz.


Ale nie można go używać jedną ręką, tym bardziej, że Android ma dużo potrzebnych funkcji na górze ekranu (a już najbardziej irytują mnie przyciski w lewym górnym rogu). Ja mam 5,15 i czasem trzeba męczyć się z wyginaniem ręki, żeby coś sięgnąć.. a dwie ręce za kierownicą odpadają.
_________________
 
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-10-31   

Dla mnie ekrany z ajfonów 6-8 (nie max), są akurat, czasami mam w łapach X to już dla mnie za duży jest, no ale jak bym miał tego X to bym się przyzwyczaił.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-10-31   

Gumka23, odebrać idzie jedną? Idzie
Oglądać idzie jedną? Też
Czytać? Też

To serio nie czaję, rozumiem jedziesz autem, jest problem, ale jak mam w uchwycie i muszę, to kliknę, dalej mam telefon podłączony pod BT i obsługuję z kierownicy.

A tak to naprawdę praktycznie zawsze jest wolna druga ręka, chyba że to problem wyciągnąć z kieszeni drugą :lol:
Większość potrzebuje do Fejsa i Insta jdnej ręki, a pisze każdy w dwóch jak ma więcej jak dwa słowa.
Poza tym od lat mam duże telefony, zaczynałem od Note2, i po dziś dzień mam praktycznie tej samej wielkości telefony, jedynie wielkość wyświetlacza się zwiększa, a wymiary telefonu w mm to jakiś śmiech, jak komuś zmieni się szerokość z 70.90mm na 72.50mm, albo grubość z 6.95 mm na 7.15mm to jest płacz i lament :lol: :lol:
Dla mnie to wszystko kwestia przyzwyczajenia.

Jednemu przejść z dużego na mały jest źle(czyli mi), a drugiemu odwrotnie jest źle, Ale pisanie że taki telefon jest za duży to bez sens, bo dla kogoś może jest właśnie dobry 8-)

Można się czepiać aparatu jak jest gorszy, bateria mniejsza itd, ale rozmiar jest akurat osobistym wyborem i dopasowaniem do potrzeb.
Dla mnie mały telefon jest ułomny i niedorozwinięty :P
_________________
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2018-10-31   

I wygodnie Ci w kieszeni nosić prawie tablet 6"?! :-o
Mi się dużo lepiej pisało na poprzednim telefonie, ale to akurat ze względu na system, a ekran miał zaledwie 4" :mrgreen:
_________________
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-10-31   

Jak nosisz rurki, to może uciskać :lol: :lol:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna