Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Podróże, wycieczki
Autor Wiadomość
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2011-12-12   

TrOuBLE świetne zdjęcia CR-Z ! Wieczorem postaram się powrzucać trochę zdjęć bo teraz nie mam do nich dostępu .
_________________
 
 
 
Emre
Panicz!


Auto: GTI+, R20
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 11144
Skąd: zerodwadwa
Wysłany: 2011-12-12   

ja polecam Amsterdam... :mrgreen:

KLM - 1,5 h i jesteś na miejscu... :-)

kilka zdjęciówek (jak wrócę do domu to postaram się jeszcze coś wrzucić)...











8-)
_________________
JDMO Shop -> Ramki pod tablice JDMO oraz Naklejki Forumowe.

- Kredyty firmowe od pierwszego dnia działalności
- Leasing
- Faktoring

Info -> priv
 
 
p0lish 

Auto: Verso
Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 3443
Skąd: Kyiv
Wysłany: 2011-12-12   

Ja zapodam kilka fotek pomieszanych może.
Nie widziałem jeszcze 5% tego, co chciałbym zobaczyć, ale staram się sukcesywnie powiększać kolekcję wrażeń.

Amsterdam. Tylko 4 dni. Moim skromnym zdaniem najładniejsze miasto w jakim byłem.
Świetni ludzie, luźna atmosfera. Przejażdżka rowerem wieczorową porą po dobrym lolu bezcenna.




Kreta. Tylko tydzień. Najlepsze miejsce na letni wypoczynek z tzw budżetem. Blisko, fantastyczni ludzie, świetne widoki, ładne plaże. Polecam przed sezonem - początek czerwca. Wyspa jeszcze nie jest zadeptana, zielona. Nie warto marnować czasu na ruiny.



Dolomity. Warto pojechać RAZ i nigdy nie mieć chęci na stanie w kolejce na wyciąg po 10min zjazdu u nas w kraju. Kameralne włoskie miasteczka, fantastyczna architektura, super żarcie.



Egipt. Ulubiony cel podróży Polaków. Mnie najbardziej zachwyciło to, co było pod wodą bo ogólnie to bieda i syf. Zdecydowanie wrócę jak zrobię papiery na nurkowanie.



Chorwacja. Moje 1sze zagraniczne wakacje zaraz po studiach. Było tanio, tanio. 14 dni, 8 wycieczek. KAŻDY powinien zrobić objazdówkę po tym kraju. Przy okazji warto zobaczyć Mostar. Kraj, który ma bardzo dużo do zaoferowania. Niestety obecnie koszmarnie drogo w porównaniu z 2005.





Dominikana. Podróż poślubna. Przepiękne, puste plaże. Dzika przyroda, wspaniałe widoki, super woda, przemili ludzie w hotelach. Niestety poza hotelami i miejscami uczęsczanymi przez turystów bieda, cwaniactwo, syf, mało przyjemnie. kraj 3go świata. Za te homary daliśmy $10. Szok.




_________________
INSTA
Ostatnio zmieniony przez p0lish 2012-10-26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2011-12-12   

Ja również lubię podróżować i jak młody podrośnie to na pewno ogarniemy jakieś wypady

Byłem w Danii, Szwajcarii, no Niemcy ofkors, Francja [piękne miasteczka w górach, trochę zobaczyłem Lyon'u], Czechy [narty], Słowacja i Austria to przejazdem w sumie, Włochy [Rzym, Wenecja, Florencja i kilka innych, delfinarium w Rimini, dyskoteka na statku 8-) i kilka innych miejsc].

TURCJA
Później długo nic i pierwsza podróż z obecną żoną do Turcji w której zakochałem się od razu i na pewno tam wrócimy, Półwysep Bodrum, fajne miasteczka, oczywiście Pammukkale, wyprawa statkiem po zatokach, no generalnie fantastyczni ludzie, piękne okolice. Do drinów po Limonki chodziliśmy za hotel do ogrodu :kul: świetny hotel [Kriss Hotel] rewelacyjna obsługa, bardzo mały Hotel, 3 budynki w każdym po 8 pokoi więc mega kameralnie, mały basenik, jeden bar - byliśmy dwa tygodnie to w drugim tygodniu szef kuchni o dźwięcznym imieniu Ekrem, robił na obiad to co sobie zażyczyliśmy :mrgreen: mały tego - chodziłem z nim do kafejki internetowej i pisałem mu po polsku maile do lasek które poznał w Hotelu :lol:

później napiszę dalszą część podróży - choć dużo tego nie było :-)
 
 
 
Wiseguy 
www.S2000.pl


Auto: S2000 & Accord & Legend
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 1755
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-12-12   

Do Holandii jadę na sylwestra, zawsze tylko przejazdem byłem a teraz trochę pozwiedzam.
Generalnie to polecam Szwecję czy Norwegię, super kraje by wyluzować, duży spoko ludzie bardzo mili, piękna przyroda. Jeżdżę do Skandynawii co roku od 10 lat.
_________________
Honda S2000
Honda Accord
Acura Legend GS
 
 
wiesiekt1 
EK Squad #6


Auto: EK3 sedan D15B JDM CVT Multimatic
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 651
Skąd: Szam
Wysłany: 2011-12-12   

Południowa Francja - naprawdę warto zobaczyć ten przepych na Lazurowym wybrzeżu, przy niektórych Hotelach na plaży była "złota" woda

Na początek Chamonix, to oczywiście Alpy




Grand Canion du Georges, takich kanionów w okolicy było kilka, świetna jazda serpentynami





Monaco i inne miejsca Lazurowego Wybrzeża









Marsylia




Avignion




Góra Mount Ventoux, morderczy podjazd, co roku jest tam meta jednego z etapów Tour de France



Roussilion kolorowe skały



oraz inne miejsca z południowej Francji






Andorra

_________________
Czarny sedan GF-EK3 prawie VI-RS;)
Ostatnio zmieniony przez wiesiekt1 2011-12-12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-12-12   

Tyle jest ładnych miejsc na świecie, a my mieszkamy w Polsce. :ugh:
 
 
Hikiel 


Auto: Skyline R33 / Maxima A32 3.0
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 4470
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2011-12-12   

Limon napisał/a:
Tyle jest ładnych miejsc na świecie, a my mieszkamy w Polsce. :ugh:




Cudze chwalicie, swego nie znacie ;) U nas też jest co oglądać ;)
_________________

 
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3706
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-12-12   

p0lish napisał/a:
Amsterdam. Tylko 4 dni. Moim skromnym zdaniem najładniejsze miasto w jakim byłem.
Świetni ludzie, luźna atmosfera. Przejażdżka rowerem wieczorową porą po dobrym lolu bezcenna.


x2
Piękne miasto tylko czasem troche brudno i śmierdzi :mrgreen: Chętnie bym sie wybrał jeszcze raz :oops:
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
Paco 


Auto: FORD
Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1994
Skąd: SGL Najlepsi!
Wysłany: 2011-12-12   

W Amsterdamie byłem tyko na RLD :D , ale rotterdam zwiedziłem znacznie lepiej. Generalnie strasznie podoba mi sie na wsi w holandii, te domki, pastwiska i wszechobecne kanały świetnie sie komponują.
 
 
p0lish 

Auto: Verso
Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 3443
Skąd: Kyiv
Wysłany: 2011-12-12   

Limon napisał/a:
Tyle jest ładnych miejsc na świecie, a my mieszkamy w Polsce. :ugh:


nie wiem co palisz, ale podziel się
_________________
INSTA
 
 
Emre
Panicz!


Auto: GTI+, R20
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 11144
Skąd: zerodwadwa
Wysłany: 2011-12-12   

z racji wykształcenia mogę powiedzieć, że jeżeli chodzi bogactwo i różnorodność krajobrazu to wiele krajów może nam zazdrościć... zabytków i przeróżnych urokliwych miejscowości też mamy pod dostatkiem...
_________________
JDMO Shop -> Ramki pod tablice JDMO oraz Naklejki Forumowe.

- Kredyty firmowe od pierwszego dnia działalności
- Leasing
- Faktoring

Info -> priv
 
 
MeHow 

Auto: JHMEK3
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 389
Skąd: Radziejowice/ŁDZ
Wysłany: 2011-12-12   

... np: Mszczonów i RETROSPEKCJA :D

:lol:
_________________
"... yes we can ..."
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-12-12   

Fotek nie mam, ale bardzo milo wspominam Skandynawie. Bylem kilka dni w Danii w Kopenhadze, ktora jest przepieknym miastem, ale jeszcze bardziej podobalo mi sie w Szwecji gdzie bylem 2 tyg. najpierw w Stockholmie- najpiekniejsze miasto jakie mialem okazje zobaczyc, a pozniej na polnocy Szwecji zaraz pod kolem podbiegunowym- Lulea i Pitea gdzie mieszkalem w Laponskiej wiosce i spalem w tipi pod skorami reniferow. A w dzien latalo sie skuterami snieznymi po zamarznietych jeziorach (az sie skonczylo paliwo ;) ). Niezapomniane wrazenia.

Swietna panuje tam atmosfera.. ludzie uprzejmi, jakby tacy bardziej na luzie.

Z blizszych wycieczek to narty w Czechach, Slowacja, Niemcy (Berlin, Poczdam).

Z wycieczkowych marzen to od zawsze Sycylia... jak tylko czas na to pozwoli to zreazlizuje marzenie.
_________________
 
 
 
Emre
Panicz!


Auto: GTI+, R20
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 11144
Skąd: zerodwadwa
Wysłany: 2011-12-12   

z przyziemnych opcji, w najbliższe wakacje bardzo bym chciał zwiedzić Norwegię...

a generalnie marzy mi się taki miesięczny trip kamperem po Europie... 8-)
_________________
JDMO Shop -> Ramki pod tablice JDMO oraz Naklejki Forumowe.

- Kredyty firmowe od pierwszego dnia działalności
- Leasing
- Faktoring

Info -> priv
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna