Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
el-tec vs m-tech
Autor Wiadomość
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-01-31   

Ale ładnie słychać VTECa... 8-) Mi się podoba.
 
 
Tomac 


Auto: V8 BiTurbo
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2676
Skąd: że
Wysłany: 2012-01-31   

Limon napisał/a:
Ale ładnie słychać VTECa... 8-) Mi się podoba.


Tak jak pisałem.. po zmianie wydechu kopnięcie VTEC'a jest bardziej wyczuwalne (nie.. wydech nie zaczarował krzywek i nie zamienił je na ostrzejsze :lol: ).. zapina się genialnie.. też uwielbiam ten dżwięk.. :-P
 
 
lozek 

Auto: EP3 + K20A2
Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 1152
Skąd: WWA
Wysłany: 2012-01-31   

Tomac napisał/a:
lozek napisał/a:
Po tylu stronach słodzenia jaki to ten eltec jest wyborny i w ogóle och ach to spodziewałem się czegoś lepszego - na tym filmiku brzmi bardzo zwyczajnie


Ale przecież pisałem że żaden film nie odda dżwięku. Na filmie słychać silnik i stronę ssącą a nie wydech. Ten film nie miał na celu pokazanie dżwięku wydechu. To był mega spontan on board. Lozek. Czy ty naprawdę wierzysz że oglądając filmik z neta doświadczysz realnego dżwięku taki jak jest na żywo? :lol:


Tak się składa, że akurat z nagrywaniem miałem wiele wspólnego, bo zajmowałem się tym przez jakiś czas i wiem, że można. Fakt nie telefonem i nie zwykłą "idiotencamera".

Brzmi dziwnie i tu się zgodzę z Darkiem.
 
 
Tomac 


Auto: V8 BiTurbo
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2676
Skąd: że
Wysłany: 2012-01-31   

lozek napisał/a:
na tym filmiku brzmi bardzo zwyczajnie


lozek napisał/a:

Brzmi dziwnie i tu się zgodzę z Darkiem.


Lozek.. zdecyduj się :mrgreen:

Aha.. co masz na myśli pisząc że brzmi zwyczajnie, a co że brzmi dziwnie? Bo że zaprzeczasz sam sobie to już pominę ;-) A tak naprawdę to ci co po obejżeniu tego on boarda będą wypowiadać się na temat dżwięku wydechu to sami się ośmieszą bo w zasadzie wogóle go na nim nie słychać.. ciut inaczej niż na żywca ;-)

Tak dla jasności 4 all: mi się zajebiście podoba.. reszta nie ma znaczenia :lol:
 
 
Dario 


Auto: Vtec!
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 2587
Skąd: WuWuA
Wysłany: 2012-01-31   

comando napisał/a:
To jest tak jak z posiadaczami Skody. Twierdza że mają auta jakości Audi, tylko nie przepłacili za markę :mrgreen:

no bo tak jest... wiekszosc czesci w skodzie pochodzi od aut z grupy wagen. wiec nie wiem po chu** ten glupi usmiech.
_________________

 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-01-31   

No to wkoncu do rzeczy Panowie. Dlaczego El-tec jest lepszy od Mtecha. Bo pierdolicie cos, a konkretow zero.

Dzwiek pomijamy- rzecz gustu.
Trwalosc- jak widac na tym samym poziomie- jedne i drugie nikomu sie nie psuja.
Moc- przy pelnym przelocie, smiem twierdzic, ze ta sama.

Oraz lol... tutaj nikt nie twierdzi, ze m-tech jest jakis ultra zajebisty. To Wy probujecie udowodnic, ze el-tec takim jest, a napewno lepszym od m-techa, mimo, ze nie potraficie wskazac tej lepszosci.

Jeden i drugi dobrze dziala, jeden i drugi jest trwaly, ale el-tec jest lepszy bo ma go Tomac. :mrgreen:

Temat uwazam za wyczerpany.
_________________
 
 
 
Dareko 


Auto: FN2 Type R / AUDI A4 B8 / BMW 4 F32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 3634
Skąd: Tokyo
Wysłany: 2012-01-31   

na największy plus jest to ze w srodku jest cicho jak w serii z CAI. Ale dzwięk silnika jest dlatego dziwny bo nie przypomina w ogole B18 czy B16 :) Fajnie pewnie czuc zapiecie sie VTECa az po filmiku to sie czuje :D Chyba musze wyjechac w koncu EG bo w FN to nie to samo :D Moze to kwestia nagrania nie wiem. Nagraj cos w stylu Twojego ex civica b18. Aaaa właśnie jak to jedzie w porównaniu do Twojego civica?
_________________
Civic SiR-S <--- klik
FN2 Type R EURO Spec
<--- klik
ホンダシビック
 
 
 
Tomac 


Auto: V8 BiTurbo
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2676
Skąd: że
Wysłany: 2012-01-31   

Gumka23 napisał/a:
No to wkoncu do rzeczy Panowie. Dlaczego El-tec jest lepszy od Mtecha. Bo pierdolicie cos, a konkretow zero.

Dzwiek pomijamy- rzecz gustu.
Trwalosc- jak widac na tym samym poziomie- jedne i drugie nikomu sie nie psuja.
Moc- przy pelnym przelocie, smiem twierdzic, ze ta sama.

Oraz lol... tutaj nikt nie twierdzi, ze m-tech jest jakis ultra zajebisty. To Wy probujecie udowodnic, ze el-tec takim jest, a napewno lepszym od m-techa, mimo, ze nie potraficie wskazac tej lepszosci.

Jeden i drugi dobrze dziala, jeden i drugi jest trwaly, ale el-tec jest lepszy bo ma go Tomac. :mrgreen:

Temat uwazam za wyczerpany.


Gumka.. comando ci już odpisał.. DYSONANS :mrgreen: ja też temat uważam za wyczerpany :hurra:
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-01-31   

No, tak jak myslalem, zadnego konkretu.
_________________
 
 
 
Tomac 


Auto: V8 BiTurbo
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2676
Skąd: że
Wysłany: 2012-01-31   

Dareko napisał/a:
na największy plus jest to ze w srodku jest cicho jak w serii z CAI. Ale dzwięk silnika jest dlatego dziwny bo nie przypomina w ogole B18 czy B16 :) Fajnie pewnie czuc zapiecie sie VTECa az po filmiku to sie czuje :D Chyba musze wyjechac w koncu EG bo w FN to nie to samo :D Moze to kwestia nagrania nie wiem. Nagraj cos w stylu Twojego ex civica b18. Aaaa właśnie jak to jedzie w porównaniu do Twojego civica?


Co do dżwięku to też mnie zaskoczył.. już pisałem że na średnich i niskich obrotach zupełnie nie jak czterocylindrowe 1.8 chodzi. Zajebiście mi się to podoba.. na żywo zaś zrywa peruke.
Co do porównania z moim ex-civikiem to subiektywnie rzecz ujmując zdecydowanie szybszy jest ITR na obecnym setapie. To moje zdanie i osób które leciały na prawym zarówno w civiku jak i teraz w ITR'rze już po założeniu wydechu. Filmik jakiś ogarnę jak będę miał więcej czasu. Narazie mi się nie chce :mrgreen:
 
 
Dario 


Auto: Vtec!
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 2587
Skąd: WuWuA
Wysłany: 2012-01-31   

Gumka23, mylisz sie z ta moca.
Tomac na eltecu w civicu wypierdalal EMpałery!!!! wiec eltec daje znaczny przyrost mocy :mrgreen:
_________________

 
 
Dareko 


Auto: FN2 Type R / AUDI A4 B8 / BMW 4 F32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 3634
Skąd: Tokyo
Wysłany: 2012-01-31   

Jednak s80 robi robote na pewno, DC2 ma tylko wydech i dolot? Wydaje mi sie ze jedzie bardzo porównywalnie do Twojego ex. Ale to by tylko szło sprawdzić w 1 sposób. :->

Tomac napisał/a:
na żywo zaś zrywa peruke.


w ruchu miejskim większość VTEC-ow robi robote, sieje strach w oczach przechodniów :lol:
_________________
Civic SiR-S <--- klik
FN2 Type R EURO Spec
<--- klik
ホンダシビック
 
 
 
Ernest 
JDM as FUCK


Auto: 540iA Touring
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 716
Skąd: Radom
Wysłany: 2012-01-31   

Dareko napisał/a:


w ruchu miejskim większość VTEC-ow robi robote, sieje strach w oczach przechodniów :lol:


Zgadzam się w 100%. Uwielbiam straszyć ludzi VTEC'iem, szczególnie przy przystankach autobusowych.

Nie wiem jak jeździł ex-civic Tomaca, ale w porównaniu z moim Cifem jest niebo a ziemia.
_________________



sekur**poszukaj.pl
 
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2012-01-31   

Dario napisał/a:

no bo tak jest... wiekszosc czesci w skodzie pochodzi od aut z grupy wagen. wiec nie wiem po chu** ten glupi usmiech.

i twierdzisz, że superb jest tak samo dobrze wykonany jak Audi A4? Miałem trochę wspólnego z koncernem vaga i od razu Ci powiem, że jeśli tak myślisz to jesteś w błędzie...
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Dario 


Auto: Vtec!
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 2587
Skąd: WuWuA
Wysłany: 2012-01-31   

patrzac na cene skody dostajemy jest ona idealnie dobrana do jakosci, a nie przesadzona jak u audi. a co do audi to nie zapominajmy tez ze placimy tam kupe kasy za to ze mamy 4 kolka na masce.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna