Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Deox
2007-10-24
The Pursuit of Function
Autor Wiadomość
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-09-15   

Majstor napisał/a:
Ale nie zgodze sie z wami ze te auta słabo jezdzą


a kto to napisał? :szok:
 
 
 
Majstor 
CalifornicatioN

Auto: 508
Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 1603
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2007-09-15   

Deox napisał/a:
JDM w USA to raczej Lans racing
fashion, niż function. :D Nie zmienia to jednak faktu, że filmik jest spoko. :hyhy:

\ niż te lans clean cars z USA. :]


No ja tak wywnioskowałem z twojego postu .. wiem moze troche nadinterpretowałem...
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-09-15   

Majstor napisał/a:
wiem moze troche nadinterpretowałem...


zdecydowanie inaczej zinterpretowałeś, bo sens mojego postu jest zupełnie inny.

to nie ma nic wspólnego z szybkością, tylko chodzi o to, że mimo tych wszystkich gadżetów i wypucowanych popierdułek tym autom jeszcze daleko do prawdziwych odpowiedników z torów. to, że mają B, czy K serie nie oznacza jeszcze, że to full profi racing cars. jeździć jeżdżą szybko, ale to dla mnie są bardziej lanso wozy za wyjątkiem paru przypadków.
 
 
 
Majstor 
CalifornicatioN

Auto: 508
Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 1603
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2007-09-15   

Ok teraz Ciebie rozumiem i Te stwierdzenie popieram jak najbardziej :)
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2007-09-15   

bo tak to już jest - amerykanie zawsze wszystko ubierają w ładne gadżety, robią coś z niczego (tu chodzi mi o wygląd, bo niektóre japońskie auta nie grzeszą urodą, choćby znane nam eg6 z BM z lexami z tyłu ;) )

jesli ktoś nie lubi ameryki, amerykanów to ten fiilmik mu się nie spododa, dlatego że powie że amerykanie jak zwykle zrobili z tego kolejną rzecz do lansu... a wg mnie jest inaczej, ja już się nastawiłem i przed filmem już niejednokrotnie analizowałem sobie w bańce porównując klimat jp z klimatem z usa i wiedziałem czego się spodziewać... może tru elo mega fani jdm mnie zjadą i powiedzą że usa zjebało całą kulturę jdm, ale wg mnie jest inaczej... ma to swój urok i jestem zwolennikiem tego wypacykowanego stylu jdm z usa (boże, teraz to napisałem bezsens, jdm nie może być usa :lol: ) jak i oczywiscie obowiązkowo, jako wzorowy jdm-option user, prawdziwego jdm z japonii skąd się wkońcu to wszystko wywodzi
 
 
 
Majstor 
CalifornicatioN

Auto: 508
Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 1603
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2007-09-15   

Kurde teraz to małe wypracowanka na temat własnych przemyślen powstaja odnosnie konfrontacji Usa Jdm a orginalnym japan style ..według mnei sa to dwie rozne bajki Japnia to japonia a reszta swiata to nasladownictwo furakow z japonii usa wybrało droge wiekszego lansu a inne narodowości innego ..a co myslicie o JDM w Polsce ? my chcemy miec na ogół wszsystko i Lans i performance...z tym ze w japonii lans wychodzi z performance :) ..kurde ciezki temat
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2007-09-15   

ja myśle że u nas to się rozwija... właśnie jeden ziom z ckpl napisał, że kiedyś ktoś coś zrobił w aucie i zaraz się sypało postów, że coś kupił lub cokolwiek zmodził, swapowali jedynie na d16 i było och i ach... teraz swap na porządku dziennym, wiecej eg z b18 na pokładzie niż z d15... to teraz wystarczy pomyśleć co będzie za dwa, trzy lata Polska scena się cały czas rozwija, wystarczy zobaczyć jak w 3-4 lata Polska poszło do przodu w 1/4 mili... u nas są mądrzi ludzie i trzeba to wykorzystać a napewno będziemy się liczyć
Majstor napisał/a:
według mnei sa to dwie rozne bajki Japnia to japonia a reszta swiata to nasladownictwo furakow z japonii usa wybrało droge wiekszego lansu a inne narodowości innego
z tym się zgodzę, oczywiście wszędzie znajdziesz wyjątki... ale generalnie tak to wygląda 8-)
 
 
 
Majstor 
CalifornicatioN

Auto: 508
Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 1603
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2007-09-15   

Stary mam nadzieje ze to sie rozwinie do tego stpnia ze granice miedzy np stanami a polska w stopniu modow sie zatrą / oczywiscie mam nadzieje rowniez ze w koncu ktos zaproponuje udział w polskim rynku dla takih tunerow jak spoon czy mugen :) wtedy zacznie sie juz konkretna jazda ale czy oby to nie stanie sie wtey za bardzo powszechne ???
 
 
barteq 

Auto: EJ9
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 419
Skąd: rzeszów
Wysłany: 2007-09-15   

z drugiej strony amerykańce robią to bardziej dla lansu, ale na profi gratach na których też można poszaleć od czasu do czasu na torze.
Ale ten niebieski wypacykowany mega lanserski civic (eg) w ogóle mi tam nie pasował z wire tuck, wszystko wypolerowane na wysoki połysk, on był totalnie dla lansu zrobiony i takie coś mi sie nie widzi

ps. napisałem swoje przemyślenia i klikam wyślij a tu mnie wylogowało i odnowa musiałem pisać, tylko zapomniałem co napisałem za 1 razem i juz jakis chaotyczny post mi wyszedł :-? i to już kilka razy mi sie zdarzyło :-/
Ostatnio zmieniony przez barteq 2007-09-15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2007-09-15   

barteq napisał/a:
wire truck
to nie ciężarówka z kablami :mrgreen:
"wire tuck" ;)
 
 
 
barteq 

Auto: EJ9
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 419
Skąd: rzeszów
Wysłany: 2007-09-15   

aa bo w pośpiechu pisałem żeby napisać jak najwięcej w poprzedniego posta, :P
poprawione :oops:
_________________
Profesjonalne kosmetyki samochodowe do auto detailingu
 
 
 
adrian 


Auto: D15B JDM VTEC
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 2761
Skąd: torun
Wysłany: 2007-09-15   

podobnosz w Toronto jes zawodnik sciagajacy graty z rozbitkow i kompletnie nie jarzy roznicy miedzy d15 a b16 :-P musze obadac to sam
_________________
エチケットでお悩みの方に人気を集めている爽臭サプリ。一時品
JDM weblog site- http://jdmoption.wordpress.com/
 
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2007-09-15   

adrian napisał/a:
podobnosz w Toronto jes zawodnik sciagajacy graty z rozbitkow i kompletnie nie jarzy roznicy miedzy d15 a b16 :-P musze obadac to sam
daj znać, wezme kredyt :mrgreen:
 
 
 
Majstor 
CalifornicatioN

Auto: 508
Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 1603
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2007-09-15   

rdk napisał/a:
adrian napisał/a:
podobnosz w Toronto jes zawodnik sciagajacy graty z rozbitkow i kompletnie nie jarzy roznicy miedzy d15 a b16 :-P musze obadac to sam
daj znać, wezme kredyt :mrgreen:


też bym był zaineresowany ..LOL jednak tacy ludzie istnieją jeszcze ze nei wiedza czym jest d15 a b16 :)
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2007-09-15   

nie ogladałem tego filmu jeszcze, ale cos moge napisac
preferuje styl japoński, a nie amerykanski
w omawianym tutaj filmie są wogole pokazane jakies auta inne niz hondy? :-D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna