Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Deox
2007-09-16
fotele Bi Marco
Autor Wiadomość
Kevin 


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 3401
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-09-16   

no adrian bierz te speedy i rób fajne naszywkę Option! :hyhy: Będzie masakrator! :hyhy:

Majstor napisał/a:
to był sarkazm z ojej strony ja napisałem


LOL :rotfl: Majster ty to dajesz! a jak ludzie mają to poznać? LOL po to są emotki żeby z nich korzystać! tekst sam z siebie jest neutralny i nikt nie wiem co ty masz tam w głowie! :D chyba, że czytasz wiersz, lub inne dzieło literackie to tam można odczytać różne stany emocjonalne! :P
_________________
www.jdm-option.pl !!! Najlepsze forum !!!


 
 
 
adrian 


Auto: D15B JDM VTEC
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 2761
Skąd: torun
Wysłany: 2007-09-16   

dobra na przyszly miesiac bedzie Bimarco czerwone tylko zastanawiam sie nad typem jeszcze i co wyszyc :mrgreen:
_________________
エチケットでお悩みの方に人気を集めている爽臭サプリ。一時品
JDM weblog site- http://jdmoption.wordpress.com/
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-09-16   

a bimarco też szyją co się chce na fotelach, czy tylko speed? dowiadywałęś się?
 
 
 
Qukie 
Qukie czyta się kuki


Auto: EG4+ i EG6+
Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 324
Skąd: Rzgów lub Łódź
Wysłany: 2007-09-16   

Speed... na prawdę chcesz powierzyć życie kubłowi za niecałe cztery setki? :roll: Bi-marco za 800 zeta? Nie lepiej wziąć Sparco Junior za tyleż samo lub Lico (taka tańsza wersja Sparco przewidziana głównie na rynek południowej Ameryki) Junior za 610 PLN? A może jakiś lepszy Lico - Head Pro, lub Sparco Pista za 900 PLN? Zastanów się...
_________________
Już mam EG6 :] teraz chcę M3 :serce:
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-09-16   

jest w tym racja, ale czy można dziś sobie od tak sprzedawać fotele, bez żadnych atestów, spełniania norm, przepisów? dzisiaj jest tyle tego, że wątpie aby było to dopuszczalne.

macie wiedzę na ten temat?
 
 
 
Majstor 
CalifornicatioN

Auto: 508
Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 1603
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2007-09-16   

Qukie napisał/a:
Speed... na prawdę chcesz powierzyć życie kubłowi za niecałe cztery setki? :roll: Bi-marco za 800 zeta? Nie lepiej wziąć Sparco Junior za tyleż samo lub Lico (taka tańsza wersja Sparco przewidziana głównie na rynek południowej Ameryki) Junior za 610 PLN? A może jakiś lepszy Lico - Head Pro, lub Sparco Pista za 900 PLN? Zastanów się...


a czy próbowałeś połamać taki fotel za 400 pln speeda czy bi marco??? ...odpowiedz sie nasuwa ja po swoim skakalem bo wydawał mi sie tandetny ze taki plastikowy i powiem Tobie ze jest zajebiscie wytrzymały.....co do firm wydaje mi sie ze musza byc jakieś normy przestrzebane tym bardziej ze w dziesiejszych czasach wystepuje cos takiego jak audyt w firmie :)
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-09-16   

Majstor napisał/a:
ja po swoim skakalem bo wydawał mi sie tandetny ze taki plastikowy i powiem Tobie ze jest zajebiscie wytrzymały


nie no, ale to akurat argument żaden, bo to chodzi o to, jak fotel zachowuje się pod czas wypadku i jak chroni pasażera i choć byś skakał w 4 osoby to przeciążenia pod czas kolizji są znacznie większe.

ja jednak dalej twierdzę, że aby coś takiego produkować trzeba spełniać normy, atesty itp

co innego licencja FIA do zastosowań sportowych, która nie jest wymogiem w autach cywilnych, ale fotel bimarco expert taką posiada. model cobra nie.

jeśli za 600-700 zeta można kupić Sparco to brałbym bez zastanowienia właśnie kubeł tej firmy, ale adrian chce z regulacją, więc wątpię aby ceny były poniżej 1,5K.
 
 
 
Qukie 
Qukie czyta się kuki


Auto: EG4+ i EG6+
Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 324
Skąd: Rzgów lub Łódź
Wysłany: 2007-09-16   

Majstor napisał/a:

a czy próbowałeś połamać taki fotel za 400 pln speeda czy bi marco???


hmmmm tak, ale niestety siedziałem wtedy w nim :roll: a Twoje skakanie po fotelu odbieram jako przejaw głupoty...
_________________
Już mam EG6 :] teraz chcę M3 :serce:
 
 
 
Majstor 
CalifornicatioN

Auto: 508
Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 1603
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2007-09-16   

Qukie napisał/a:
Majstor napisał/a:

a czy próbowałeś połamać taki fotel za 400 pln speeda czy bi marco???


hmmmm tak, ale niestety siedziałem wtedy w nim :roll: a Twoje skakanie po fotelu odbieram jako przejaw głupoty...


Ok to mze tak oczywiscie nie ma co porownywać foteli za 1500 czy 4000 k do foteli za 400 pln sami producenci nawet pasów bezpieczeństwa mowia ze sa to artykuły tuningowe ale mysle ze jakies normy bezpieczeństwa to musi zachowywać


kosztuje nie duzo a posiada homologacje ?

http://www.rpmotorsport.p...52_209_120_1115

moze nie wszytsko musi kosztować krocie ?

a tutaj jest notatka fotel sportowo-turystyczny http://www.rpmotorsport.p...52_209_120_1115
 
 
Fawor 


Auto: 'almost EK9'
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3420
Skąd: Tuchola/Poznań
Wysłany: 2007-09-16   

sądzicie, że produkty otrzymują znak "E" za łapówkę? Speed, Bimarco to są poważne firmy, nie przesadzajcie z brakiem bezpieczeństwa w fotelu za 400zł.
_________________
doloty, wydechy i Hondy Turbo/NA na życzenie - NGS-R
 
 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-09-16   

Poczytajcie troche:

http://www.streetracing.p...ht=fotele+speed
http://www.streetracing.p...+speed&start=15
http://www.streetracing.p...ght=fotel+speed
http://www.streetracing.p...ght=fotel+speed

Ja bym zainwestowal w te speedy... Duzo pozytywnych opini o nich wyczytalem w tych tematach...
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
adrian 


Auto: D15B JDM VTEC
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 2761
Skąd: torun
Wysłany: 2007-09-16   

no jakbym znalazl Recaro za 600 stow to pewnie bym wzial ale jakos nie widze takowych,,,sprawa stawiam tak ze raczej beda Bimarco troche opini poczytalem Wy mi pomogliscie i decyzja juz zapadla,narazie bedzie jeden fotel regulowany bo musze jak cos kogos na tyl samochodu wpuscic :-P ...dzieki za pomoc :padam:
_________________
エチケットでお悩みの方に人気を集めている爽臭サプリ。一時品
JDM weblog site- http://jdmoption.wordpress.com/
 
 
 
Fawor 


Auto: 'almost EK9'
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3420
Skąd: Tuchola/Poznań
Wysłany: 2007-09-16   

Ja również muszę ludzi do tyłu wpuszczać, a mam pełny. Nie martw się, cziksy będą przez prawy wchodzić ;-) A na serio to bierz pełen, bo po pierwsze bezpieczniejszy ( jesli już mamy na wokandzie sprawy bezpieczeństwa ), po drugie regulowany spięty szelkami łamie się przy wypadku.
Moja rada osobista: jesli latasz autem na codzień i jeździsz w trasy to nie pchaj się w Experta. Jak dla mnie ( ale ja jestem odosobniony przypadek - 192cm >100kg ;-) ) ten fotel jest po prostu garbaty. Jeżdzę od roku w Bimarco C. Mój gabaryt czuje się w nim idealnie, spokojnie da sie robić trasy po 700km w jeden dzień. Tyle ode mnie :-)
_________________
doloty, wydechy i Hondy Turbo/NA na życzenie - NGS-R
 
 
 
!markos 
turbo vtak


Auto: hjundaj getz
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 2823
Skąd: waw
Wysłany: 2007-09-17   

Qukie napisał/a:
Nie lepiej wziąć Sparco Junior za tyleż samo
rurkowy? dzieki. siedziales, ze polecasz? bo ja kiedys taki mialem. i nigdy wiecej. chociazby dlatego, ze ciezko mi bylo wyobrazic sobie, co te pociagniete cienkim materialem rurki zrobia z moimi zebrami/glowa jak bedzie jakis mocniejszy strzal...

a co do experta - nie dosc, ze garbaty (choc przy jezdzie bez kasku to raczej nie przeszkadza), to dosc ciasny.. a to juz przeszkadza :lol:
_________________
Aftermarketowe czesci z US: ebaycargo@gmail.com
 
 
 
Qukie 
Qukie czyta się kuki


Auto: EG4+ i EG6+
Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 324
Skąd: Rzgów lub Łódź
Wysłany: 2007-09-17   

Matey napisał/a:
rurkowy? dzieki. siedziales, ze polecasz?


Nigdzie nie napisałem, że go polecam, tylko podałem go jako jakąś alternatywę. Osobiście szykuję się do zakupu Lico Pro Head lub Sparco Pista więc czil 8-)
_________________
Już mam EG6 :] teraz chcę M3 :serce:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna