Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
The Walking Dead

The Walking Dead
Tak, znam i śledzę losy mięsa armatniego z okolic Atlanty.
42%
 42%  [ 48 ]
Znam, ale nie moje klimaty. Wolę Pamelę Anderson i słoneczne plaże Baywatch.
4%
 4%  [ 5 ]
TWD jest za ostre i odpadam, bo nie chce się katować widokiem mięsa.
0%
 0%  [ 0 ]
Słabe, szkoda czasu. Lepiej oglądać Operację Tuning.
6%
 6%  [ 7 ]
The Walking Dead? A co to kur... jest?
46%
 46%  [ 53 ]
Głosowań: 113
Wszystkich Głosów: 113

Autor Wiadomość
YacaJackowski 


Auto: Passeratti
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 3029
Skąd: Chełmża
Wysłany: 2013-10-31   

Bo to byłoby zbyt łatwe? Co to były by emocje dla widza jakby popierdalali jakimś GMC TopKick C4500 mając wyjebane na Zombie? Coraz mniej logicznie się zachowują w tym serialu... Coraz głupsze rzeczy wymyślają. A wystarczyło dokładniej trzymać się komiksu...
_________________

 
 
CMQ 
www.1mad.pl


Auto: Kia Stinger
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 3957
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-10-31   

Stary, po ch to oglądasz, męczysz się, *****, rozczarowujesz i....oglądasz. No po co? :lol:
_________________
Plany to marzenia z datą realizacji.
http://www.1mad.pl
 
 
 
YacaJackowski 


Auto: Passeratti
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 3029
Skąd: Chełmża
Wysłany: 2013-10-31   

CMQ napisał/a:
Stary, po ch to oglądasz, męczysz się, *****, rozczarowujesz i....oglądasz. No po co? :lol:


Bo jestem prawdziwym Polakiem: Muszę mieć na co narzekać :lol:
_________________

 
 
CMQ 
www.1mad.pl


Auto: Kia Stinger
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 3957
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-10-31   

Ale szczęśliwszy będziesz jak to rzucisz, bez beki mówię :) Mnie to wszystko nadal nie razi choć jak wspominałem 3 sezon oceniam słabo.
_________________
Plany to marzenia z datą realizacji.
http://www.1mad.pl
 
 
 
YacaJackowski 


Auto: Passeratti
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 3029
Skąd: Chełmża
Wysłany: 2013-10-31   

CMQ napisał/a:
Ale szczęśliwszy będziesz jak to rzucisz, bez beki mówię :) Mnie to wszystko nadal nie razi choć jak wspominałem 3 sezon oceniam słabo.


Ależ ja jestem szczęśliwy. Patrząc na absurdalne posunięcia głównych bohaterów dochodzę do wniosku, że jednak nie jestem takim idiotą za jakiego siebie brałem.

Najlepszy pierwszy sezon, potem 3 mimo zniszczonej postaci Gubernatora, drugi przegadany ale przynajmniej miał sens. A czwarty?

SPOILER:
Siedzą na wieży na czatach, ciemno jak w dupie i jakoś nie widzą, że ktoś popierdala do płotu z wielką latarką dokarmiać zombie? Superhiper Michionne rozwalające zombie jak jakiś terminator na sterydach nagle daje się powalić dwóm umarlakom jakby była Panią Krysią z Biedronki. Zapomniała, że ma miecz na plecach? Tym bardziej dziwne, że w następnym odcinku po wysiadce z feralnego samochodu pośród miliona zombie których nikt nie zauważył siecze aż miło. Zombie atakuje płot, prawie już leży a nagle Rick wie co robić i zombie przestaje atakować. Pewnie czeka co też Rick wymyślił.

Naprawdę nie rażą Cię takie rzeczy? Absolutny brak logiki i konsekwencji w zachowaniu postaci która - wydawało mi się - dwa lata po wybuchu epidemii nieumarłych wyparła zupełnie panikę i strach.
_________________

 
 
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2013-10-31   

No i wszyscy popier...lają w podkoszulkach a wystarczyło podjechać pod najbliższy posterunek policji po parę stylowych wdzianek.



A nie przepraszam one są na wyposażeniu tak dużego obiektu jakim jest więzienie !!!!

_________________
Zaburzenia Narcystyczne
Idiolatria

Od lat bawią mnie do łez.
 
 
CMQ 
www.1mad.pl


Auto: Kia Stinger
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 3957
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-10-31   

YacaJackowski napisał/a:
CMQ napisał/a:
Ale szczęśliwszy będziesz jak to rzucisz, bez beki mówię :) Mnie to wszystko nadal nie razi choć jak wspominałem 3 sezon oceniam słabo.


Ależ ja jestem szczęśliwy. Patrząc na absurdalne posunięcia głównych bohaterów dochodzę do wniosku, że jednak nie jestem takim idiotą za jakiego siebie brałem.

Najlepszy pierwszy sezon, potem 3 mimo zniszczonej postaci Gubernatora, drugi przegadany ale przynajmniej miał sens. A czwarty?

SPOILER:
Siedzą na wieży na czatach, ciemno jak w dupie i jakoś nie widzą, że ktoś popierdala do płotu z wielką latarką dokarmiać zombie? Superhiper Michionne rozwalające zombie jak jakiś terminator na sterydach nagle daje się powalić dwóm umarlakom jakby była Panią Krysią z Biedronki. Zapomniała, że ma miecz na plecach? Tym bardziej dziwne, że w następnym odcinku po wysiadce z feralnego samochodu pośród miliona zombie których nikt nie zauważył siecze aż miło. Zombie atakuje płot, prawie już leży a nagle Rick wie co robić i zombie przestaje atakować. Pewnie czeka co też Rick wymyślił.

Naprawdę nie rażą Cię takie rzeczy? Absolutny brak logiki i konsekwencji w zachowaniu postaci która - wydawało mi się - dwa lata po wybuchu epidemii nieumarłych wyparła zupełnie panikę i strach.


Nie. Nie zauważam, ani też się nie doszukuję. Oglądam sobie, a jak mi się odechce to przestanę i nie będę zużywał na to myśli, klawiatury i internetu :->
_________________
Plany to marzenia z datą realizacji.
http://www.1mad.pl
 
 
 
YacaJackowski 


Auto: Passeratti
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 3029
Skąd: Chełmża
Wysłany: 2013-11-01   

Wiesz, ja też to traktuję jako rozrywkę ale nawet od najgłupszej rozrywki wymagam odrobiny logiki i sensu.
_________________

 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2013-11-13   

Japoniec napisał/a:
NUDY !!!


Sam jesteś nudy. Za dużo prono oglądasz. Przez to wiem, że Ciebie już tylko kręci walenie konia zbiorowo, oddawanie na siebie, że tak to nazwę nieczystości i innych uciech radości. Ty nawet na Szeregowcu Rajanie pytasz kiedy będzie scena z narządami? :lol:

Na dachu mogły być dzióry np po uderzeniu np wspomnianego śmigłowca, a tak w ogóle to przecież serial o ZOMBI, na ***** tam realizm. Ma być ciekawie i musi się coś dziać. Powaga cieżko wymyślać co chwilę coś nowego w scenariuszu jeśli zabawa polega na fakcie, że jedni wpierdalają drugich.

Japoniec napisał/a:
Czy ktoś pomyślał jak w kraju gdzie co 1 minutę sprzedaje się auto typu Pickup bohaterzy jeżdżą hujdajem z napędem na jedną oś !!! Zamiast brykać jakimś 4x4 GMC i lecieć przez Zombie jak po autostradzie z paką pełną żywności i broni.


Tu masz rację degeneracie, ale ktoś musi sponsorować kręcenie odcinków, może Hujdaj? :mrgreen:
Dzięki temu sprzedaż Hujdaja wzrośnie w kraju hamburgerów, bo oni akurat wierzą w ataki zombie, więc chcą być przygotowani i mieć najlepszy pojazd tego typu do walki z hord nieumarłych.

RADEq napisał/a:
Szacunek dla Was, że przetrwaliście więcej niż jeden sezon tego serialu!! Propsy! :mrgreen:


Chcesz bana? :rip:

Hikiel napisał/a:
Czasami aż za bardzo rzucało się to w oczy. Niby normalna rozmowa przy samochodzie ale znaczek zajmuje centralną pozycję jakby o niego chodziło w fabule;)


Nareszcie ktoś z pojęciem o marketingu. Się kura sprzedaje powierzchnie reklamowe w kadrze. ;-)

YacaJackowski napisał/a:
Siedzą na wieży na czatach, ciemno jak w dupie i jakoś nie widzą, że ktoś popierdala do płotu z wielką latarką dokarmiać zombie?


Wzieli to za świetliki. One nie są agresywne, nawet po dawce promieniowania gamma.

YacaJackowski napisał/a:
Superhiper Michionne rozwalające zombie jak jakiś terminator na sterydach nagle daje się powalić dwóm umarlakom jakby była Panią Krysią z Biedronki.


***** miała okres, każda ponoć ma, nawet Michionne. :lol:

Ja traktuje serial jako 100 %zabawę, co tu ma być realne. Realu mam już i tak za dużo.

Btw. Ostatnio męczę również Breaking Bad, bo mi Cino polecił, a sam nigdy się nie zainteresowałem. Pomimo, że przez pierwsze dwa sezony gadali o raku i rodzinny problemach to mnie zassało na maksa i jadę już 4 sezon.
 
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-11-13   

4 odcinek był do dupy, 5 trochę lepiej...

czekam na bana :lol:
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2013-11-13   

Limon napisał/a:

czekam na bana :lol:


Ty się nie ciesz, bo jak będzie atak to w Hujdaju nie znajdziesz miejsca w razie odwrotu.

W tym serialu brakuje jednej rzeczy, mianowicie postaci o ksywie Japoniec, który walczy specyficzną bronią i ma wyjątkowe umiejętności odcinania głów szwędaczy (swoją drogą kto wymyślił ten termin :lol: ) wielkim dildosem, przy którym miecz samurajski wygląda jak sprzę do ostrzenia wykałaczek.

Nowa postać w przyszłym sezonie http://bulk.destructoid.com/ul/215241-dildo.jpg

Japon ***** z Sopotu, prawdziwy twardziel i obiekt pożądania.

 
 
 
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2013-11-13   

:mrgreen: Brakuje tam podpisu pod tym zdjęciem Japoniec tuż po penetracji Dildem zadka Detoxa. Detox jak zwykle poprawiłeś mi humor wiesz że kręcisz mnie jak jesteś zboczony jeszcze bardziej niż zwykle.

Ja dalej ten serial oglądam baj de łej :mrgreen:
_________________
Zaburzenia Narcystyczne
Idiolatria

Od lat bawią mnie do łez.
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-11-13   

Wszystkie odcinki nowego sezonu sa nudne w ch*j...

Co do Breaking Bad, to czwarty sezon najlepszy.
_________________
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2013-11-13   

Gumka23 napisał/a:
Wszystkie odcinki nowego sezonu sa nudne w ch*j...


Dla mnie już możesz nie wychodzić na miasto. Zapamiętam Cię.

Japoniec masz go zapiąć swoim destructkutalooido, żeby mu szpargały opadły na palce u stóp. Pierdolony fan Klanu i Ojca Matusza.
 
 
 
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2013-11-13   

Do młota pneumatycznego go przymocuje i dokrece na pełną moc. Jak śmie krytykować ten serial.
_________________
Zaburzenia Narcystyczne
Idiolatria

Od lat bawią mnie do łez.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna