Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Aukcje internetowe.
Autor Wiadomość
Paluch 

Auto: CRV
Dołączył: 17 Lut 2019
Posty: 4
Skąd: Goteborg
Wysłany: 2019-02-17   

Karamba_DC2 napisał/a:
Tego CRXa jakiś cwaniak przytargal laweta za śmieszna kasę, chyba poniżej 10k nawet.
Gdzieś na YT widziałem jego film nawet po tym jak sprowadził.
Co do tej żółtej DC2, jeżeli nie myle sprzedawcy, to ta żółta była strasznym trupem, po wypadku, dużo spawana i składana, silnik już brał olej, skrzynia zgrzytała konkret, zatem ktoś tam na niezła minę się wjebal jak szukał ładnego auta, samialem ja oglądać, ale dostałem info z 1reki co to za auto i już mi przeszło, dodam że telefonicznie można było sporo urwać żebym tylko przyjechał kupować :D


Byłem ja ogladac jak stała za 36,zaproponowałem wtedy 32 nie dogadalismy sie,finalnie auto sie sprzedalo za kwote chyba ponizej 28 tys.Co do wozu to nie sprawdzalem jej miernikiem,sam Krzysiek mowil co bylo malowane co nie.Silnik byl po wymianie pierscieni ,jakis remont byl robiony przez chlopakow z Auto zagadki co robia Hondy w Wawie.Bardzo dobrze sie to odpychalo.Mialem zolta dc2 i ta w porownaniu do mojej byla b srednia ale czy byla mega trupem to bym nie nazwal tak tego.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-02-17   

Nie mam pewności czy mówimy o tej samej, tamta miała duże naklejki na bokach, używana honda czy coś. Kolega był to zobaczyć, i miał o niej informacje, zdecydowanie nie dał bym za nią 20 nawet, bo to było auto do odbudowy karoseria i blacharka były już słabe, dużo rdzy od spodu więc i poszycia na bank, progi w środku pewnie też.
DC2 nie miała ani konserwacji, ani nie była w pełni polakierowana, jak ktoś tego nie zrobił, to auta gniją na potęgę.
Byłem tydzień temu jedną w DE na handel oglądać, stan opłakany a cena zaporowa heh, z DC2 będzie coraz trudniej.
_________________
 
 
Mareczuczek 


Dołączył: 21 Paź 2016
Posty: 1004
Skąd: Łomża
Wysłany: 2019-02-17   

Nie rozumiem z jednej strony ludzi którzy zachwycają się niskimi przebiegami. Rozumiem, auto nie jeździło dużo ale przekłada się to na to że stało długo unieruchomione. Jestem prawie pewny że dużo rzeczy na start trzeba wymienić w takim aucie żeby przywrócić je do stanu używalności. Chyba że stało w suchym garażu to pół biedy. A cena? Za tą kwotę można mieć ek9, s2k do poprawek, ee8 i 1000l Harnasia czy EVO także no...
 
 
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2019-02-17   

Karamba_DC2 napisał/a:
Nie mam pewności czy mówimy o tej samej, tamta miała duże naklejki na bokach, używana honda czy coś. Kolega był to zobaczyć, i miał o niej informacje, zdecydowanie nie dał bym za nią 20 nawet, bo to było auto do odbudowy karoseria i blacharka były już słabe, dużo rdzy od spodu więc i poszycia na bank, progi w środku pewnie też.
DC2 nie miała ani konserwacji, ani nie była w pełni polakierowana, jak ktoś tego nie zrobił, to auta gniją na potęgę.
Byłem tydzień temu jedną w DE na handel oglądać, stan opłakany a cena zaporowa heh, z DC2 będzie coraz trudniej.


https://www.youtube.com/watch?v=jcvGfkQ4-TM
ta?
:lol: :lol: :lol: :lol:
_________________

 
 
 
Paluch 

Auto: CRV
Dołączył: 17 Lut 2019
Posty: 4
Skąd: Goteborg
Wysłany: 2019-02-18   

Tak tommi to ten woz.Auto uzywane zgodnie z przeznasczeniem.Ja tez z takim kupilem dwa rozne auta ale nigdy nie pojezdzilem bo bylo mi szkoda:0
Ta integra jezdzi pod Wawa,mi nie pasowalo w niej ze makowana w biedronke i trzebaby ja cala lakierowo ogarnac.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-02-18   

Myślę że to właśnie ta Integra ;)
Paluch, widziałeś ją od spodu ?
_________________
 
 
Badej 


Auto: Civic EJ9
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 1106
Skąd: Zielonka
Wysłany: 2019-02-19   

To jest dokładnie to samo auto. Rozmawiałem z gościem tego samego dnia kiedy pojechał ją kupić. Zrezygnował z zakupy z tych samych powodów o których wspominał Karamba_DC2.
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2019-02-19   

za 20k nie opłacałoby się jej wziąć
 
 
SłabyHTB 

Auto: COUPE VIg C4+S4C
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 904
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 2019-02-21   

jak dobrze bym poszukał,to na mailu znalazł bym pare ciekawych fot,z których juz wynikało co było grane w aucie.....troche dojechana juz,to łagodnie powiedziane
_________________
 
 
robivitez 


Auto: FN2, Ej6K24
Dołączył: 27 Paź 2018
Posty: 15
Skąd: EU
Wysłany: 2019-02-23   

Cos znane mi to auto. Moze ktos kupi? Karamba, Fulek? :lol: :lol:

https://autoplius.lt/skelbimai/honda-civic-2-0-l-hecbekas-1998-benzinas-8263107.html?fbclid=IwAR39mqrEBALKH0zxU2YsFo2vtITK_5haN6nTIDZEnF55TVBIxCWtk2ylxCw
 
 
Mareczuczek 


Dołączył: 21 Paź 2016
Posty: 1004
Skąd: Łomża
Wysłany: 2019-03-02   

https://www.olx.pl/oferta...0luE#e0883cbbc6
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2019-03-30   

Fajne i dość tanie :-)
https://allegro.pl/ogloszenie/ferrari-456gt-bezwypadkowy-klasyk-stan-idealny-7926844915
_________________
 
 
zimon

Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-04-24   

Generalnie allegro daje radę - zwłaszcza z tym systemem smart, w którym można zamawiać za darmo do paczkomatów Inpost. Jest to bardzo fajne rozwiązanie, jeszcze bardziej konkurencyjne w stosunku do sklepów stacjonarnych. Generalnie mam wrażenie, że sprzedaż wysyłkowa już niedługo będzie stanowiła większościowe obroty w handlu. Proponuję jeszcze tutaj rzucić okiem: http://www.jdm-option.pl/...=117&start=8955
Ostatnio zmieniony przez zimon 2019-05-01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2019-04-24   

zimon napisał/a:
Generalnie allegro daje radę - zwłaszcza z tym systemem smart, w którym można zamawiać za darmo do paczkomatów Inpost. Jest to bardzo fajne rozwiązanie, jeszcze bardziej konkurencyjne w stosunku do sklepów stacjonarnych. Generalnie mam wrażenie, że sprzedaż wysyłkowa już niedługo będzie stanowiła większościowe obroty w handlu.

No nie mów. Ile allegro płąci za posta? :lol:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Narf 

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 92
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-04-25   

http://www.gieldaklasykow...abze_Kwnp-SpCHs
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna