Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: rdk
2013-09-19
Nissan 350Z - Bydle - nowy lakier str 7
Autor Wiadomość
bydle 


Auto: 350z
Dołączył: 28 Lut 2013
Posty: 95
Skąd: SześćDwa
Wysłany: 2013-09-18   

Czlowieku czy ja mowilem ze kogos chce bic?? Fawor tutaj rżnie kozaka a tobie moge powiedziec tylko jedno:

Jak myslisz ze chodzisz na silownie i potrafisz sie bic to:



I wogole co to za tekst "poziom Twoich wypowiedzi nie jest adekwatny do auta jakie posiadasz" ?? Jaki poziom?? Jak moj poziom wypowiedzi nie jest adekwatny do mojego auta to innych wypowiedzi nie sa adekwatne nawet do posiadania wortek...

Kazdy ma swoje zdanie i swoje opinie. Dla mnie swiatla w dzien w sloneczne dni to debilizm...

A co do inspiracji to uwazam ze czarny nissan na czarnej feldze to jedyny sluszny kolor i wyglad:













Ostatnio zmieniony przez bydle 2013-09-18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
**OSKAR** 

Auto: Toyota mr2 SW20
Dołączył: 17 Wrz 2013
Posty: 16
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-09-18   

Nie wiem co macie do tego projektu ,ale według mnie jest genialny... Kozak poprostu.
 
 
Fawor 


Auto: 'almost EK9'
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3420
Skąd: Tuchola/Poznań
Wysłany: 2013-09-18   

**OSKAR** napisał/a:
Nie wiem co macie do tego projektu ,ale według mnie jest genialny... Kozak poprostu.

faktycznie geniusz techniki - odmalowana seria z przyciemnionymi lampami :-D

bydle napisał/a:
Fawor tutaj rżnie kozaka

a Ty probujesz robić z siebie Boga ustalającego bezpieczeństwo na drogach wg własnego - co najważniejsze: DURNEGO, poglądu. Wyrażam o tym swoje zdanie, bo taka jest własnie domena forum: można napisać co się o projekcie myśli.
_________________
doloty, wydechy i Hondy Turbo/NA na życzenie - NGS-R
 
 
 
BeNeK 


Auto: SR20 +
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 1073
Skąd: Kielce/Londyn
Wysłany: 2013-09-18   

Tak poza tematem trochę ale ...
Nie czaje jednego , czemu tylko odmalowana fura z przyciemnionymi lampami i z planem na spora glebę , duże koła i negatyw jest w dziale "Nasze auta i projekty" a Z hot_rider'a jest w "Szpan i Roadshow" gdzie jego samochód ma fajne japońskie smaczki od nismo i jest używany zgodnie z przeznaczeniem tj. na torze a modyfikacje idą w kierunku poprawy trakcji i prowadzenia . :kijemgo:

No offence bydle :roll:
_________________
“Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców”
ś.p. Colin McRae
 
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-09-18   

bydle napisał/a:
Dla mnie swiatla w dzien w sloneczne dni to debilizm...


Moze kiedys nastapi taka sytuacja na drodze, ze szybko zmienisz swoje zdanie.. ciemne auto w ostrym sloncu wyjezdzajace z cienia... najwidoczniej nigdy nie widziales takiego delikwenta bez swiatel..

Straszny egoista z Ciebie. Swiatla tylko w nocy, bo Ty musisz wszystko pieknie widziec, a to czy ktos widzi Twoje auto to juz chvj Cie obchodzi.. :roll:
_________________
 
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2013-09-18   

generalnie sam fakt ze zyjemy w kraju w ktorym jest obowiazek jazdy na swiatlach sprawia, ze juz nawet nie wdajac sie w dyskusje czy to ma sens czy nie, jestesmy juz przyzwyczajeni ze auto z zapalonymi swiatlami jest w ruchu a ze zgaszonymi nie, tak samo jak jadac w trasie spodziewajac sie auta z naprzeciwka juz mysle podswiadomie wypatrujemy dwoch jasnych punktow przede wszystkim i mozna sie czasem zdziwic jak ktos wali bez swiatel, dlatego tez uwazam ze oszczedzanie na zarowkach jest conajmniej pozbawione logiki i ryzykowne.
 
 
ALBI 


Auto: NISSAN Z 32 TT
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 310
Skąd: BRWINÓW
Wysłany: 2013-09-18   

:kijemgo: dobra dajmy spokój tym swiatłom acz kolwiek ja w trasy przed wprowadzeniem tego przepisu zawsze na światłach jeździłem bo uważam że auto jest lepiej widoczne i tyle, co do twojego unoszenia, myśle że nie masz o co sie obrażać bo takie są fora i przyjmuj to na klate a nie warczenie jak by ktos mial cie oskalpowac daj na luz i rob swoje pewnie sa tacy co im sie spodoba, dla mnie to nie mój klimat wole bude w seri i fajne fruty
_________________
 
 
bydle 


Auto: 350z
Dołączył: 28 Lut 2013
Posty: 95
Skąd: SześćDwa
Wysłany: 2013-09-19   

W dni sloneczne w pelnym sloncu niewlaczam swiatel a nawet o nich do czesto zapominam...w dni pochmurne, deszczone i cala zime jezdze na swiatlach. Jadac w trase wlaczam zawsze swiatla w miescie jw.
Gdyby folia znaczaco przytlumila swiatla zerwal bym ja jeszcze tego samego dnia ktorego ja zalozylem ale ze sprawdzielm na ile nastapiala ta zmiana stwierdzilem ze nie ma ona az tak znaczacego wplywu.

Jako ciekawoste dodam ze znalazlem fajne lampy diodowe w wersji czarnej ale niestety jest custom home made i oprocz ladnego wygladu to cygansko mrugaja jak na odpuscie:



http://www.350z-tech.com/...ail-lights.html

A co do auta mam swiadomosc ze jest ono totalnie seryjnie i oprocz nowego lakieru, naprawy wszystkich niedociagniec i pierdol nie ma w nim nic szczegolnego ale jak juz wczesniej pisalem bedzie ono stopniowo i z czasem modyfikowane. Najwazniejsze dla mnei bylo najpierw doprowadzenie go mechnicznie i optycznie do stanu idealnego co wlasnie zrobilem...co kosztowalo mnie kilkadziest tysiecy zamiast ktorych moglbym kupic nowe kola, wlozyc turbo i wiele innych rzeczy ktore mozna bylo zrobic po kosztach na odpier.... ale nie chcialem rzezbic w gownie!!! Moglem tez kupic w inna Ztke ale i tak pewnie nawet w polowie nie byla by w takim stanie jak jest teraz moj egzemplarz...
Beda kolejne mody, jednym moze sie spodobaja innym moze nie, ocene wystawicie mi jak skoncze drugi etap budowy auta.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2013-09-19   

Z silownia byl przyklad , pisales czy na zywo kazdy byl by kozak wiec co chciales sie przytulac ? :lol:
Chcesz to nawet pedzlem zamaluj te lampy i zostaw tylko przeswit na zarowki , mam to w dupie , ale skoro wiesz ze jazda w sloneczny dzien na swiatlach to debilizm to jestes genialny ;)
Ale ja to widze inaczej. Rozumny obywatel sie ucieszy jak sobie przypomniał kiedy to wyprzedal tira a z przeciwka jechalo nie widoczne auto i narazil swoja rodzine. Lecz wtedy pojawia sie drugi i po co to wymyślił jeden z drugim. Wiem kiedy mam wlaczyc swiatla , swoje na zlosc innym zafoliuje na czarno i bede lepszy.. jak kazdy mial by twoje podejscie to nawet przepisy by nic nie zmienily. Moze i czesc wie kiedy je włączyć ale wiecej nie wie. Przejechalem duzo km w swoim zyciu i ludzie to czesto ciemna masa lub egoisci wracajacy kawalek z pracy i maja wszystko w dupie a jadac 700km i mijajac ludzi z zaklejonymi i wyłączonymi swiatlami masz juz dość i cieszysz sie ze ktos ustawia dla nich przepisy za ciebie i masz spokuj. Tyle w tymytemacie. Auta komentowac dalej nie bede bo modow brak wiec o czym tutaj dyskutowac ? Temat folii wyczerpany wiec Im Out...


BeNeK napisał/a:
Tak poza tematem trochę ale ...
Nie czaje jednego , czemu tylko odmalowana fura z przyciemnionymi lampami i z planem na spora glebę , duże koła i negatyw jest w dziale "Nasze auta i projekty" a Z hot_rider'a jest w "Szpan i Roadshow" gdzie jego samochód ma fajne japońskie smaczki od nismo i jest używany zgodnie z przeznaczeniem tj. na torze a modyfikacje idą w kierunku poprawy trakcji i prowadzenia . :kijemgo:

No offence bydle :roll:



Teraz jestem za , seryjna zetka z zaklejonymi lampami out bo i tak nic sie tutaj nie dzieje :lol:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Karamba_DC2 2013-09-19, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kex_ 


Auto: Civic EK3
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 1140
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-09-19   

Bydle, ja bym się zdecydował na lampy tego typu:


Bardziej czerwone niż te, które oglądałeś, ale o tyle ciekawe, że Diody nie wyglądają tak festyniarsko po zpaleniu. Co do jakości zastrzeżeń raczej mieć nie można, bo to Depo.
_________________

 
 
comando 
słucha disco polo


Auto: wolne
Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 1313
Skąd: ze wsi
Wysłany: 2013-09-19   

Czarne lampy nie są jdm... Jak dla mnie temat do zamknięcia.
_________________
JDM sucks
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2013-09-19   

połowa aut na forum ma mniej JDMu niż ten egzemplarz, sprawdźcie sobie :) . Moim zdaniem ten pojazd idealnie komponuje się z resztą tego działu
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Fawor 


Auto: 'almost EK9'
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3420
Skąd: Tuchola/Poznań
Wysłany: 2013-09-19   

johnnyg napisał/a:
połowa aut na forum ma mniej JDMu niż ten egzemplarz, sprawdźcie sobie :) . Moim zdaniem ten pojazd idealnie komponuje się z resztą tego działu


rzekłbym, ze pewnie jakieś 3/4te aut ma WIĘCEJ JDMu niż ten egzemplarz - nawet, jeśli mówimy o JDM wanna be czyt fejk. Z tego też powodu Twoje auto jak najbardziej powinno tu Jasiu zostać :) A to jest seryjne. Gdzie te kilkadziesiąt tysięcy inwestycji - nie wiem. Chyba drogiego lakiernika kolega wybrał..
_________________
doloty, wydechy i Hondy Turbo/NA na życzenie - NGS-R
 
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2013-09-19   

X2 ja tez inwestycji tej kasy nie widze ale to nie moja sprawa.
Lecz Inne auta juz troche pomodzone byly blokowane z dobrymi planami na mody. Tutaj kolega dostal na wstepie szanse przez to ze ma Ztke. Sam bylem za tym zeby zostal jak zakladal temat.
Obecnie nic sie wiele nie zmienilo , auto nadal wisi w tym dziala a kolega szuka kontrowersji.
Ja bym to juz zamykal :)
A jak sie wreszcie pojawi jdm to prosze otwierac i chetnie bede komentować ladne felgi itd bo zetka sama w sobie mi sie podoba. Podejście autora do watku i modow juz nie...
_________________
 
 
k20lover 

Auto: RS3, MX5 NB
Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 570
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-09-20   

comando napisał/a:
Czarne lampy nie są jdm... Jak dla mnie temat do zamknięcia.

:rotfl:
Kibicuje temu projektowi!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna