Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cino
2013-05-11
Honda Civic ED3 Placek (",) / NO JDM /
Autor Wiadomość
David333 

Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 327
Skąd: Biały Bór/Gdańsk
Wysłany: 2013-05-10   

Cytat:
Nie skumałeś. Rdzawy błotnik to kolejne wcielenie gawiedzi, która wcześniej oklejała stickerbombami wszystko. I tak, żeby teraz to robić trzeba być buntowniczym małolatem.


Nie no, jasne, zaszufladkujmy wszystkich, a co trzeba robić, żeby nie być postrzeganym jako 'buntowniczy małolat', jak to określiłeś?
Auto ma swój klimat, może nie do końca zgodny z tematem przewodnim forum, ale wjazdy na właściciela są trochę nie na miejscu.. :roll:
 
 
 
Robs 


Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 21
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-05-10   

Ksawi napisał/a:
Ruffy , tak bo nie jestem w wieku Robsa i nie mam rare ori JDM cupholdera :lol: i ktoś inny odmienny niż 99% tego forum to jest faux pas i ogólnie be :-) , krytykę przyjmuję bardzo dobrze , każdy może wyrazić swoje zdanie i o to chodzi :-) także bez spiny chill


Takie auto ma więcej wspólnego z modą niż z motoryzacją.Z własnych wybryków mody człowiek się śmieje po czasie.
Auto w takim stylu kojarzy mi się z babami które zachwycają się przed lustrem nowym ciuchem.
Do czego służy ten nadepnięty civic?
Dla większości użytkowników tego forum priorytetem jest poprawianie wszystkich osiągów auta.
Też się do nich zaliczam.W dupie mam "rare ori JDM cupholder'y".
Założę się że i tak nie zrozumiesz o co mi chodzi i nawet jeśli uznałbyś że choć trochę jest w tym racji to i tak się do tego nie przyznasz a potraktujesz to tylko jako personalny przytyk.Nie o to mi chodzi.Bez spiny,chill
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2013-05-10   

widzisz Robs, kazdy widocznie przez wady swojego wieku musi przejsc, niekoniecznie z pogardliwa krytyka. tez mnie w moim wieku nie grzeje robienie aut na kolorowo, ale rownie dobrze moj ojciec powie ze glupie jest podkrecanie starego auta, lepiej kupic paroletniego diesla, to znaczy ze mam sobie teraz ta przyjemnosc odebrac bo ktos starszy uwaza ze mysli za mnie?
 
 
Ksawi 

Auto: ED4 Placek
Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 44
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-05-10   

Ja wiem jaki jest główny nurt tego forum , dałem tutaj temat zeby pokazać coś innego :D a Placek mi sluzy do jazdy jako daily car , nie jara mnie ściganko po torach , każdy ma inną zajawkę , masz racje naprawdę , ja jak patrze na stare zdjecia Placka jeszcze przed metamorfozą to tez sie smieje jak moglem cośtam takiego zrobić :D a teraz jestem zadowolony z efektu do którego dążyłem :-D chill
 
 
Robs 


Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 21
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-05-10   

Krzyh00 napisał/a:
widzisz Robs, kazdy widocznie przez wady swojego wieku musi przejsc, niekoniecznie z pogardliwa krytyka. tez mnie w moim wieku nie grzeje robienie aut na kolorowo, ale rownie dobrze moj ojciec powie ze glupie jest podkrecanie starego auta, lepiej kupic paroletniego diesla, to znaczy ze mam sobie teraz ta przyjemnosc odebrac bo ktos starszy uwaza ze mysli za mnie?


Ja nie twierdzę że przerabianie tego auta w taki sposób jest głupie tylko przede wszystkim nielogiczne,po jakimś tam czasie postrzegane już tylko jako kompromitujące.Minie parę lat i człowiek sam się z siebie śmieje,a czasem obciach jest pokazać zdjęcie z "tamtych czasów". Ja to przerabiałem nie raz :lol:
Mój ojciec też mi mówi że mam się mocno puknąć mocno w głowę jak widzi mojego ulepa. Nazywanie tego głupotą jest nie na miejscu,bo każdy ma jakieś hobby.Rozumiem np tych co zbierają motyle,czy znaczki :lol:
btw. A pro po tego "puknięcia się mocno w głowę" Jak przewiozłem kiedyś ojca to i tak widziałem tam ukradkiem uśmieszek pod nosem.Nie przyznał się że mu się trochę podobało :P
Banalne, ale prawdziwe, faceci to duże dzieci,mają tylko droższe zabawki.

Ksawi napisał/a:
Ja wiem jaki jest główny nurt tego forum , dałem tutaj temat zeby pokazać coś innego :D a Placek mi sluzy do jazdy jako daily car , nie jara mnie ściganko po torach , każdy ma inną zajawkę , masz racje naprawdę , ja jak patrze na stare zdjecia Placka jeszcze przed metamorfozą to tez sie smieje jak moglem cośtam takiego zrobić :D a teraz jestem zadowolony z efektu do którego dążyłem :-D chill


Fajnie że masz do tego dystans.Siedząc w jakimś tam temacie trudno o to,przynajmniej ja tak mam :padam:
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2013-05-10   

Robs napisał/a:
Jak przewiozłem kiedyś ojca to i tak widziałem tam ukradkiem uśmieszek pod nosem.Nie przyznał się że mu się trochę podobało :P


normalnie wypisz wymaluj z moim to samo bylo hahaha :mrgreen:
 
 
Pitąg

Auto: Polonez Truck LPG
Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 5
Skąd: Wólka Kosowska??
Wysłany: 2013-05-10   

Podoba mi się ta Honda, ale te koła to tak specjalnie są krzywo czy Ci się zepsuło? Bardzo JDMowy projekt i widzę, że masz MTS zawieszenie, pewnie drogie było?
Super :-)
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3706
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-05-10   

Pitąg napisał/a:
Podoba mi się ta Honda, ale te koła to tak specjalnie są krzywo czy Ci się zepsuło? Bardzo JDMowy projekt i widzę, że masz MTS zawieszenie, pewnie drogie było?
Super :-)


Wstydzisz sie powiedziec cos wprost?
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
Pitąg

Auto: Polonez Truck LPG
Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 5
Skąd: Wólka Kosowska??
Wysłany: 2013-05-10   

Pilar napisał/a:
Pitąg napisał/a:
Podoba mi się ta Honda, ale te koła to tak specjalnie są krzywo czy Ci się zepsuło? Bardzo JDMowy projekt i widzę, że masz MTS zawieszenie, pewnie drogie było?
Super :-)


Wstydzisz sie powiedziec cos wprost?

Ej, ale o co Ci chodzi, nie lubisz mnie? :-( Napisałem przecież, że mi się podoba i zadałem pytanie.
 
 
karool 


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 328
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-05-11   

Panowie,Ksawi choruje na glebe tak jak i Rodi ( EG).
Stęs,fitmęt i te tematy-zajawka,wiadomka.
Nie mi oceniac czy to dobry kierunek modów tego auta,czy nie,ale jedno jest pewne.
Duza część z was (w tym i ja) zrobiliby to auto inaczej.

Podoba mi sie auto,ale wyebalbym to rostscierwo i starał sie byc clean,bo clean w takiej gablocie robi WOW 8-)
 
 
jano_coupe

Auto: JZX100, R34, S13, S14
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 301
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2013-05-11   

Panowie, też warto spojrzeć na to wszystko w taki sposób, że ktoś ratuje IV gena. Tych aut jest coraz mniej, a w dobrym stanie to już w ogóle.
Więc chwała Ksawiemu za to! Tak samo mnie, za ratowanie Accorda III gena :P :P hehe
_________________
https://www.facebook.com/...rkshop/?fref=ts
 
 
bkrawczy 


Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-11   

A mi się auto podoba, już lepsze takie kółka niż chińskie wymysły które udają coś czym nie są. Rdzawy błotnik mi się podoba, do 4g to pasuje, wyżej już nie bardzo. Jednak mimo wszystko auto tutaj zupelnie nie pasuje a przynajmniej na razie. Seryjny civic obniżony na mts'ie. Jeszcze jakby to był jakiś kolekcjonerski stan to bym zrozumiał i bronił. Dla mnie temat do zamknięcia lub przeniesienia zwłaszcza że plany też słabe, raczej nic ciekawego się tutaj nie wydarzy.
 
 
Ksawi 

Auto: ED4 Placek
Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 44
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-05-11   

Pitąg napisał/a:
Pilar napisał/a:
Pitąg napisał/a:
Podoba mi się ta Honda, ale te koła to tak specjalnie są krzywo czy Ci się zepsuło? Bardzo JDMowy projekt i widzę, że masz MTS zawieszenie, pewnie drogie było?
Super :-)


Wstydzisz sie powiedziec cos wprost?

Ej, ale o co Ci chodzi, nie lubisz mnie? :-( Napisałem przecież, że mi się podoba i zadałem pytanie.





______________________________________________________________________________


Dobra temat do zamknięcia




______________________________________________________________________________

karool napisał/a:
ale wyebalbym to rostscierwo i


Wypadnie na pewno , przy malowaniu budy
 
 
comando 
słucha disco polo


Auto: wolne
Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 1313
Skąd: ze wsi
Wysłany: 2013-05-11   

A ja się pytam, gdzie jest moderator :shock:
_________________
JDM sucks
 
 
iVe 

Auto: Honda
Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: FGW
Wysłany: 2013-05-11   

Hate'uje pewnie w innym temacie o fake'owych gratach JDM :lol: Tylko ORI/OEM from Japan!
_________________
Sportstyle.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna