Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cino
2013-05-11
Honda Civic ED3 Placek (",) / NO JDM /
Autor Wiadomość
Ksawi 

Auto: ED4 Placek
Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 44
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-05-10   Honda Civic ED3 Placek (",) / NO JDM /

MODEL: ED3 1991 sedan , wersja skandynawska
SILNIK: D15B2 , komora w kolorze felg (RAL5018)
UKLAD DOLOTOWY: seria -> plany: dolot z kwasówki
UKLAD WYDECHOWY: seria, brak kata , zakończenie seria wypruta ,dwururka z kwasówki plan: nakładka na wydech bosozoku
ELEKTRONIKA i ELEKTRYKA: centralny zamek, el.lusterka i wszystkie 4 szyby , podgrzewane fotele , automatyczne włączanie świateł , USDM postojówki , czarne przednie lampy , żółte żarówki
WNĘTRZE: seria , drewniana kierownica momo, przedłużka lewarka skrzyni biegów , lusterko panoramiczne broadway , licznik USDM
UKLAD NAPĘDOWY: seria
ZAWIESZENIE: amortyzatory skrócone MTS + sprężyny z gwintu + Top Hats(5cm) , stabilizator z przodu , camber kit tył -> plany: camber na przód , kiedyś gwint
Felgi:Szeroka Hondowska stal 14' 9J i 10J , kolor RAL5018 , na to Continental 185/50 -> plany: 195/40
UKLAD HAMULCOWY: seria
BODY-KIT: seria, zderzaki przód i tył USDM , dokładka przedniego zderzaka B4, rdzawy błotnik -> plany: pomalować błotnik na kolor budy i ogarnąć lakier
CAR-AUDIO: radio Pioneer DEH 2020MP + zestaw głośników Pioneer





















Tak było w 2011 dzień zakupu koooozaaa :o



_______________________________________________________________________________


Taki mały up , wpis Placka i jego krótka historia na blogu grupy Rollin' on Steelies.com , którą można zobaczyć na FB lub http://rollinonsteelies.com/blog/placek-usdm-ed3/
Ostatnio zmieniony przez Ksawi 2013-05-10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Game 


Auto: sr20det
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1592
Skąd: Sarbinowo
Wysłany: 2013-05-10   

Gdyby tutaj chociaż jakieś dobre koło wjechało. A tu zmęczona buda + stalówki :roll:
_________________

 
 
Dario 


Auto: Vtec!
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 2587
Skąd: WuWuA
Wysłany: 2013-05-10   

Got JDM?

Ta rdza na błotniku to jakaś jedna wielka pomyłka..... :wstyd:
A tak poza tym to seria na MTS'ie.
_________________

 
 
Czacha 

Auto: mk6
Dołączył: 22 Wrz 2009
Posty: 99
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-05-10   

nie wywiera na mnie pozytywnego wrażenia :roll:
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-05-10   

Szpan i Roadshow jak najbardziej może być, ale tutaj nie pasuje. Żeby chociaż to była grubo pomodzona fura na glebie, to by jeszcze może przeszło, ale teraz jest za mało wg. mnie. :-)

Niektóre fotki fajne, tak z pozytywów. :-P
 
 
sebeck_ 


Auto: EG6
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 702
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-05-10   

Limon napisał/a:
Żeby chociaż to była grubo pomodzona fura na glebie, to by jeszcze może przeszło


U bolka w temacie narzekają, że robi performance, a przecież to i tak nie jedzie, a tutaj seria pod maską i dalej źle :lol:

Jak dla mnie auto jest bardzo fajne, ale w Helleflush, nie JDM ;)

btw. na ostatnim zdjęciu przed dniem zakupu, jakie EG skrzywdzone :help:
_________________
Honda Civic EG6 B16 Milano Red '92 | CIVIC EG --> https://www.facebook.com/...f_type=bookmark
 
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2013-05-10   

CIVIC EG napisał/a:
Limon napisał/a:
Żeby chociaż to była grubo pomodzona fura na glebie, to by jeszcze może przeszło


U bolka w temacie narzekają, że robi performance, a przecież to i tak nie jedzie, a tutaj seria pod maską i dalej źle :lol:

serio... nie widzisz różnicy w modach między Bolkiem a tym civem?
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Shadows


Auto: Legend KA8
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 177
Skąd: krk
Wysłany: 2013-05-10   

Może niema grubych modyfikacji...ale mi się podoba jest klimat i zajawka :ok: Wywal ten "rdzawy" błotnik i bd dużo lepiej :-)
_________________

SR20VE+LSD PULSAR VZR
LEGEND KA8
PRELUDE H22 POLYBAUER
 
 
 
Robs 


Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 21
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-05-10   

Limon napisał/a:
Szpan i Roadshow jak najbardziej może być, ale tutaj nie pasuje. Żeby chociaż to była grubo pomodzona fura na glebie, to by jeszcze może przeszło, ale teraz jest za mało wg. mnie. :-)

Niektóre fotki fajne, tak z pozytywów. :-P


Szpan na poziomie nastolatka.Po paru latach jak się ogląda własne wyczyny - patrz foty, to dochodzi się do stwierdzenia "to nic z czego mógłbym być dumny". Śmieszne to jest.
 
 
Ruffy

Auto: golf mk2 b16a2
Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: Nysa
Wysłany: 2013-05-10   

ale gdzie tu jest szpan na poziomie nastolatka? czyli każda osoba która modyfikuje swój samochód od razu musi być buntowniczym małolatem ? :D
 
 
Ksawi 

Auto: ED4 Placek
Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 44
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-05-10   

Ruffy , tak bo nie jestem w wieku Robsa i nie mam rare ori JDM cupholdera :lol: i ktoś inny odmienny niż 99% tego forum to jest faux pas i ogólnie be :-) , krytykę przyjmuję bardzo dobrze , każdy może wyrazić swoje zdanie i o to chodzi :-) także bez spiny chill
 
 
Kawasaki 

Auto: flotowe
Dołączył: 22 Kwi 2008
Posty: 1206
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-10   

Ruffy napisał/a:
ale gdzie tu jest szpan na poziomie nastolatka? czyli każda osoba która modyfikuje swój samochód od razu musi być buntowniczym małolatem ? :D


Nie skumałeś. Rdzawy błotnik to kolejne wcielenie gawiedzi, która wcześniej oklejała stickerbombami wszystko. I tak, żeby teraz to robić trzeba być buntowniczym małolatem.

Generalnie fajny kanciak, w fajnej wersji i po zdjęciu "po kupnie" można się spodziewać, że w naprawdę dobrym stanie. Ten błotnik to zwyczajna pomyłka, wieku właśnie nastoletniego, ale to da się naprawić, nie ma się co napinać też. tylko słuchać starszych kolegów.
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-05-10   

Robs napisał/a:
Szpan na poziomie nastolatka.

ludzie, chodzi mi o alternatywnie miejsce do prezentowania swoich aut na JDMo, które ma nazwę " Szpan i Roadshow"...

http://www.jdm-option.pl/forum/viewforum.php?f=53

ps. a rdza jest tjuningowym dodatkiem którego nigdy nie zrozumiem...
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2013-05-10   

Ksawi napisał/a:
Ruffy , tak bo nie jestem w wieku Robsa i nie mam rare ori JDM cupholdera :lol: i ktoś inny odmienny niż 99% tego forum to jest faux pas i ogólnie be :-)

to czemu prezentujesz na forum wóz niezgodny z jego tematyką?
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Ksawi 

Auto: ED4 Placek
Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 44
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-05-10   

Cytat:
plany: pomalować błotnik na kolor budy

tak dla przypomnienia :D

Kawasaki napisał/a:
tylko słuchać starszych kolegów.

Auto robie pod siebie i nikogo nie będę sie słuchać :D rady to ok , ale juz sporob siedzę w czwórkach i wiem do czego dążę

a tak w ogóle to rdzaw był wcześniej niż sticker , no ale chciałem coś zrobić z powyginanym błotnikiem do czasu kiedy będę malować całą budę i padło na to :)



Bio , w sumie założyłem temat dla pokazania czegoś innego niż ciągle to samo , naprawdę jeśli mod stwierdzi ze lepiej będzie przesunąć temat gdzieś indziej to przecież sie nie obrażę :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna