Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
CLS 350
Autor Wiadomość
CMQ 
www.1mad.pl


Auto: Kia Stinger
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 3957
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-08-26   

Mi pasują te CLSy i to bardziej niż obecny model. Jeszcze w czerni lub graficie i jako 55 AMG i jest bosko. Są fajnie skrojone w środku, jak na miarę.
_________________
Plany to marzenia z datą realizacji.
http://www.1mad.pl
 
 
 
Pankracy


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 2823
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2013-08-26   

Jak by jeszcze lakier był biała perła to robi robotę. Mega ciekawe auto, a pod spodem to e-klasa, więc chyba nie ma problemu z częściami.
 
 
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2013-08-26   

Problemu z częściami nigdy nie ma, ważne aby $$ było :lol:
_________________
 
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-08-26   

cls zawsze na propsie, a najlepeiej taki jak pisze CMQ ;)

gratki!
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
Guzik 


Auto: pożyczone
Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 229
Skąd: Szczecin/ Warszawa
Wysłany: 2013-08-27   

Dzięki za pozytywne komentarze:)

Co do koloru to ten mi akurat bardzo leży, znajomy jeździ czarnym i wg mnie dużo stylistycznych smaczków ginie. Co do S-klasy to rzeczywiście inna liga, ale ciężko żeby było inaczej... Silnik ma 272 km, dopiero po lifcie tak jak pisze Cino koni jest 292. Ja planów na gaz nie mam, spalanie jest niewielkie zważywszy na moc i gabaryty ;-) .
Cino napisał/a:
W każdym bądź razie dobrze Guzik , że masz drewno w tym ciemnym kolorze.


Dla mnie największym dramatem w tych CLS-ach jest wnętrze z czerwonej skóry i rude drewno.. Masakra.

W takim zestawieniu co u Ciebie chyba wygląda najlepiej :)
Szukałem wnętrza bez tego paskudnego matowego drewna i się udało, dzięki :-)
Cytat:
Mi pasują te CLSy i to bardziej niż obecny model. Jeszcze w czerni lub graficie i jako 55 AMG i jest bosko. Są fajnie skrojone w środku, jak na miarę.

Mi ta generacja również podoba się bardziej niż nowszy w218, w nowym jedynie przód jest ciekawszy i materiały wewnątrz nieco lepsze.63 AMG jest genialny, ale utrzymanie znacznie droższe :-(
Części nie są drogie, pod spodem to przecież taksówka :lol:
Cytat:
Problemu z częściami nigdy nie ma, ważne aby $$ było

:-)
Cytat:
cls zawsze na propsie, a najlepeiej taki jak pisze CMQ

gratki!


dzięki!
 
 
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2013-08-27   

Guzik , Ty tu nie dziękuj tylko wrzuć więcej zdjęć.

Ja chętnie popatrzę :lol:
_________________
 
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-27   

bardzo mi się widzi to nadwozie, jedynie felgi bym zmienił np na takie:
http://allegro.pl/felgi-1...3477616352.html

lub

http://allegro.pl/nowe-fe...3483984847.html
_________________

 
 
Guzik 


Auto: pożyczone
Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 229
Skąd: Szczecin/ Warszawa
Wysłany: 2013-08-28   

Zdjęcia porządne muszę zrobić, auto zostało w weekend wyglinkowane, nałożyłem Cherry Glaze i wosk więc auto odzyskało trochę blasku ;-)

Gaseb, te pierwsze felgi wyglądają bardzo dobrze, często widuje poliftowego CLS-a na identycznych, myślałem, że są droższe, problem jest taki, że musiałbym dokupić opony a teraz mam komplet prawie nowych letnich 18"
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-28   

One są tanie bo nie są ori. Tak czy inaczej są kozak do tej budy.
_________________

 
 
Guzik 


Auto: pożyczone
Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 229
Skąd: Szczecin/ Warszawa
Wysłany: 2013-08-30   

Znalazłem foto z rekordowym spalaniem, jechałem w gęstej mgle więc tempo było nienajlepsze, jak zobaczyłem spalanie byłem zszokowany :lol:

 
 
CMQ 
www.1mad.pl


Auto: Kia Stinger
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 3957
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-08-30   

Uważaj, jak wrzuciłem w innym miejscu identyczny wynik z Vette to doszło do cyber-linczu.
_________________
Plany to marzenia z datą realizacji.
http://www.1mad.pl
 
 
 
marekcrx 


Auto: CIVIC EJ9 D16Z6T->D15Z8T
Dołączył: 19 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: slask
Wysłany: 2013-09-05   

kuzyn ma takiego czarnego, 1000km po kupnie wysrała mu się skrzynia biegów tylko 1 działała a w clsie tylko automat :-/ koszt ogarnięcia tego po taniości płacił 9tys, cena w aso wyliczyli na 28tys :shock: auto mega długie ciężko tym parkować ogólnie na miasto lipa bardziej w trase. Silnik jedzie bo jedzie szału nie ma, przy masie ponad 1700kg to ten silnik to takie minimum. Auto 4 osobowe tj moim zdaniem duży minus. kuzyn ma go już rok i myśli o sprzedaży... , widocznie tj model dla fanatyków meroli ;-)
 
 
Guzik 


Auto: pożyczone
Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 229
Skąd: Szczecin/ Warszawa
Wysłany: 2013-09-05   

Jak tak krótko po zakupie padła to pewnie sprzedający wiedział, że coś jest nie tak i zalał czymś gęstym, żeby na krótką metę jakoś to działało ;-) Czytałem o przypadkach awarii 7g tronica, ale nie jest to jakiś częsty problem. Auto jest dość długie, to fakt, jest też całkiem szerokie. Aczkolwiek jeśli chodzi o parkowanie to wg mnie bardziej doskwiera kiepska widoczność do tyłu. Ja trochę już jeżdżę tym autem, przyzwyczaiłem się do rozmiarów, są też czujniki i parkuję bez większych problemów. Wystarczy trochę wprawy :mrgreen: Plusem jest też to, że auto jest zwrotne- kąt skrętu kół jest całkiem spory. Ostatnio na wakacjach jeździłem nową Corsą z wypożyczalni i byłem zdziwiony, że samochód może być taki mały, wydawało mi się że tym można zaparkować wszędzie :lol: Wiadomo, że szału nie ma, to podstawowa benzyna. Jednak w codziennej eksploatacji nigdy nie brakowało mi mocy ani elastyczności, w trybie sport silnik można kręcić wysoko i ma całkiem przyjemny dźwięk. Do 180 auto przyspiesza bez zająknięcia. Wieczorami przy startach ze świateł też dość ciężko znaleźć godnego rywala. Poza tym to Merc i subiektywne wrażenie dynamiki jest osłabione dobrym wyciszeniem. Za to czasami jeźdżę Cl-em 600 biturbo (500KM, 800NM) i tam jest już szał. A spalanie w trasie tego silnika jest wg mnie naprawdę niskie. 5 miejsca zabrakło mi w ciągu ponad 2,5 roku eksploatacji tylko raz. Patrząc z czysto praktycznego punktu widzenia- to parkowanie i brak 5 miejsca- lepiej kupić E-klasę ;-) Ale wiadomo, że to auto kupuje się dla wyglądu i trzeba się pogodzić z pewnymi wyrzeczeniami. Czy dla fanatyków MB? Hmm, ja lubię te auta, ale za fanatyka się nie uważam, na nową 6 chętnie bym się kiedyś zamienił :-) Myślę, że raczej dla ludzi których interesują auta i chcą mieć coś ciekawszego niż passerati tdi.
 
 
comando 
słucha disco polo


Auto: wolne
Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 1313
Skąd: ze wsi
Wysłany: 2013-09-07   

Nie wiem co tam za silnik trzeba wsadzić żeby urywało. 63 AMG zaskoczyło mnie na minus.

Tak czy inaczej fura wypas. Gratki.
_________________
JDM sucks
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2013-09-07   

O kurde Cina ulubiona fura, to teraz przynieście chusteczki i papier do wycierania. :lol:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna