Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Tatuaże
Autor Wiadomość
Game 


Auto: sr20det
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1592
Skąd: Sarbinowo
Wysłany: 2013-12-22   

Myślę o rękawie, który będzie się kończył kilka cm przed nadgarstkiem. Wtedy gdy założę bluzę, koszule jest nie widoczny ;) Co do kolorowych maziaji.. Chce aby, ktoś zaprojektował tatuaż dla mnie.. Chce mu opowiedzieć o mnie, o moich zainteresowaniach, wartościach, którymi kieruje się w życiu i wtedy niech przygotuje dla mnie 2-3 projekty. Jest to ponoć kosztowne ale nie chce mieć na sobie nic nie znaczącego obrazka ;)
_________________

 
 
RADEq 


Auto: niskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 1612
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2013-12-22   

Ja się w chvj jaram wydziaranymi laskami 8-) Tribal nad tyłkiem nie zalicza się do fajnych dziarek :lol:
_________________

 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2013-12-22   

RADEq napisał/a:
Tribal nad tyłkiem nie zalicza się do fajnych dziarek
aka "piętno dziwki" :lol:
 
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-22   

dobry cyc Radeq :ok:

btw.
nikt nie ma żadnego tatuaża? :roll: wszyscy dopiero będą robić
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
empe 

Auto: escztery
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 325
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-12-22   

Ja mam jedną radę. ;-)

Przemyśl to dobrze, bo na jednym nie skończysz. :lol:
 
 
Game 


Auto: sr20det
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1592
Skąd: Sarbinowo
Wysłany: 2013-12-22   

Z tego co kojarzę to chyba Sivus dziarał sobie coś na boku. Może on się wypowie ;)
_________________

 
 
pr00 


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 3165
Skąd: Łdz
Wysłany: 2013-12-22   

Bartek! napisał/a:
czemu rękaw ryzykowny? jak go rozsądnie zrobisz to nie będzie widać na co dzień jeśli nie będziesz chciał. rękaw to dla mnie już zbyt wiele.


przy założeniu że chce się w korporacjach rozwijać to chyba średnio, normalnie ok spod koszuli nie widać, ale np. na menagera z rękawem chyba inni by średnio reagowali.
_________________
 
 
noctyfer 


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 60
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-12-22   

To może ja coś napiszę w skrócie. Tatuaż mam już jakieś 15 lat. Nie liczę tego dokładnie. Wzór - biomechanika na prawym ramieniu. Ogólnie kawał zagmatwanego motywu. Uważam że samo jaranie się tatuażem nie wystarczy. Trzeba naprawdę poważnie zastanowić się czy chce się go mieć czy nie, bo to nie jest decyzja na chwilę. Wzór, miejsce to wszystko trzeba dobrać idealnie, oczywiście człowiek jak do wszystkiego przyzwyczaja się i do tatuażu i w pewnym momencie nawet go nie zauważa, zapominając.
Co do pracy w okresie letnim jak założę koszulkę z krótszymi rękawkami większość robi wielkie :shock: . Niestety przynajmniej w moich stronach problemem jest ciągle zacofanie ludzi i skojarzenia tatuażu z kryminałem.
Osobiście w najbliższym czasie planuje zrobienie kolejnego tatuażu, jakiś fajny motyw z imieniem córki. Dużo myślałem o przedramieniu, ale niestety firma w której pracuje i ludzie z którymi pracuję zweryfikowały mój tok myślenia i tatuaż raczej zrobię na wewnętrznej stronie bicepsa, albo na drugim ramieniu, czyli miejsca niewidoczne na codzień.
Co do porad. Trudno podać złoty środek, gdzie najlepiej, jakiej wielkości i tak dalej. Wiem jedno napewno. Pierwsza godzina jest jeszcze znośna, ale kolejne to cholerny ból, który z każdą minutą się nasila.
_________________
http://www.itis.com.pl
- naprawa i rozbudowa sprzętu
- niezależne doradztwo w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania
- odzyskiwanie danych
 
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-22   

empe napisał/a:
Ja mam jedną radę. ;-)

Przemyśl to dobrze, bo na jednym nie skończysz. :lol:


jesteś kolejną osobą która mi to mówi, aż tak wciąga?

pr00 i tak chodzisz do roboty zawsze w koszuli z długim, a prywatnie co kogo obchodzi Twój tatuaż. jak nie będziesz chciał to nikt go nie zobaczy ;)

nie oczekuję porad co i gdzie bo to wybiorę i wymyślę sam ;)
a no i wiem, że decyzja musi być moooocno przemyślana gdyż nie jest to henna
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
empe 

Auto: escztery
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 325
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-12-22   

Bartek! napisał/a:


jesteś kolejną osobą która mi to mówi, aż tak wciąga?



Tak, wciąga bardzo i większość osób nie kończy na jednym czy dwóch. ;-)
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-22   

sam coś masz? opisuj ;)
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
Hikiel 


Auto: Skyline R33 / Maxima A32 3.0
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 4470
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2013-12-22   

Oj kurde długo się już za to zabieram i zabrać nie mogę. Jak już poszła szyderka z fakapów z dziarami to zarzucę czymś nieco bardziej wartościowym. Polecam przeglądnięcie tatuaży w wykonaniu tego Pana i jego ekipy:

https://www.facebook.com/AndyEngelTattoo
_________________

 
 
 
lukas4


Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 1812
Skąd: gfx
Wysłany: 2013-12-22   

Ja w sumie mam tato na plecach między łopatkami od jakichś 7 lat i jak dotąd nigdy nie żałowałem tej decyzji. Wzór jaki chciałem sobie zrobić siedział mi w głowie z 4 lata wiec byłą sprawa dość mocno przemyślana :)

Spostrzeżenia ma takie, że nie warto oszczędzać na projekcie studiu i czymkowiek co może mieć wpływ na jakość i bezpieczeństwo. Robiłem w studiu we wroc bo było to wtedy jedyne miejsce w województwie gdzie posiadali odpowiedniej klasy sprzęt do sterylizacji i poziom prac chłopaków mnie zadowalał.

Niestety byłem dość niewdzięcznym materiałem do dziarania ponieważ od mojej skóry odbijała się igła :-D co czyniło sam proces długim i dodatkowo bolesnym. Dodatkowo aby wszytko wyszło jak trzeba musiałem 3 razy uderzać na poprawki. Jeśli masz niską tolerancję na ból polecam maść znieczulającą emla przed zabiegiem.

na bank będę jeszcze robił sobie grupę krwi na nadgarstku a dalej zobaczymy, jakoś szalonego wiru wciągającego mnie w dalsze dziaranie nie zauważyłem :-P

ostatnio czytałem na temat kolorowych barwników, że są dość mocno kancerogenne i zostały zabronione już we francji np.

jak znajdę jakieś foto wzoru to wrzucę
_________________
"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred."

Soichiro Honda
 
 
Game 


Auto: sr20det
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1592
Skąd: Sarbinowo
Wysłany: 2013-12-22   

Mistrzowskie są te pracę! :shock:
_________________

 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-22   

lukas na kotlarskiej czy na podwalu?
a jak to jest z tym bólem, do czego można to porównać?
pytam bo faktycznie mam niską tolerancję na ból
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna