Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
VW Jetta A2 ABF+ 1991
Autor Wiadomość
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2017-07-23   

Ojciec miał taką jak byłem jeszcze małym grzdylem, dobrze ją wspominam :-D

Jakie plany na lakier, przelakierka i zmiana koloru czy jakieś poprawki ?
_________________
 
 
RADEq 


Auto: niskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 1612
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2017-07-23   

Na razie korekta, w przyszłości na pewno będę malował całą. Co do obniżenia tyłu to już się nie da, jest spas, że nawet palec nie wchodzi, wszystko równo z błotnikami. Na przyszły sezon założę niższe i węższe opony takie jak są na przodzie i wtedy posadzę na ziemie.
_________________

 
 
Wojtuuus 
EF enthusiast


Auto: EE9 / JZS160
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 905
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-23   

Świetnie prezentuje się na tej obręczy !
_________________
Honda Civic Ferio 6th Generation

Drogi są niebezpieczne, dlatego trzeba jeździć szybko, by czas przebywania na drodze skrócić do minimum.
 
 
 
Monster 


Auto: Ignis Sport
Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 682
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2017-07-23   

tez mnie sie podobuje na tym kole! jest dobrze 8-)
 
 
 
RADEq 


Auto: niskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 1612
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2017-08-07   

VW Mania 2017 i foto od Conka :oops: Plan jest taki, że jak trafi mi się zajebista buda Jetty 3D to kupuję i z tą się rozstanę. Poszukiwania trwają :)
_________________

 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2017-08-07   

wykastrowany o parę drzwi sedan, nieudolnie próbujący udawać coupe nie będzie wyglądał lepiej niż sedan. tak jest w przypadku E30, tak jest również i w przypadku dżety. jeśli ta buda to nie podpicowany szrot to zostań przy niej zamiast wydziwiać na siłę i zainwestuj w felgi, które będą pasować do tego kanciaka. no i wrzuciłbyś jakiś filmik jak to jedzie po tym swapie.
_________________
 
 
sonic_x 


Auto: M-pasztet
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 234
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-07   

Krychu napisał/a:
wykastrowany o parę drzwi sedan, nieudolnie próbujący udawać coupe nie będzie wyglądał lepiej niż sedan. tak jest w przypadku E30, tak jest również i w przypadku dżety. jeśli ta buda to nie podpicowany szrot to zostań przy niej zamiast wydziwiać na siłę i zainwestuj w felgi, które będą pasować do tego kanciaka. no i wrzuciłbyś jakiś filmik jak to jedzie po tym swapie.


Hmm czy ja wiem 2d sedan ma coś w sobie. W przypadku e30 mogę być stronniczy ;) ale wiele osób chyba sie pod tym podpisze.
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2017-08-07   

o ile jetta coupe jest niestety faktycznie tworem czekoladopodobnym, o tyle nie wiem jakim trzeba byc dewiantem zeby stwierdzic ze sedan e30 jest ladniejszy od coupe :)
_________________
 
 
RADEq 


Auto: niskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 1612
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2018-07-31   

Daaawno mnie tu nie było. Auto cały czas jeździ, trochę się zmieniło. Na tył wpadły opony takie same jak z przodu 185/35/17, w końcu posadziłem ją jak należy. Wpadły emblematy: przód w grill GLI 16V, w listwy 16V i na pas tylny Jetta16V. Pod maską siedzi drugi słupek, tym razem seryjny ABF z przebiegiem ok. 200k km, ze zrobionym dolotem, wydechem i programem. W poprzednim wydmuchało uszczelkę. Na bokach naklejone wlepy klubowe. Kanapa została wyrzucona, gołą blachę która była pod kanapą okleiłem czarnym materiałem, brakuje już tylko rolla i kierownicy. Auto zostało wyróżnione przez organizatorów na tegorocznej, dwudziestej już VW MANII. Dodam jedno foto, bo na razie więcej żadnych ciekawych nie mam. Jak będą jakieś nowe foty z MANII to dodam. Pozdro.
_________________

 
 
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-07-31   

Opowiedziałbyś mi coś więcej o tym czarnym materiale? Co to takiego? Skąd i jak? No i poka tego fotę!
 
 
Andrew 


Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 56
Skąd: Polska
Wysłany: 2018-08-01   

ładny klasyk
_________________
FOR SALE:
JDM Bumper Pole - NOWY zestaw do Hondy
Honda Stream JDM MUGEN MODULO Parts !!!
 
 
RADEq 


Auto: niskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 1612
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2020-03-20   

Przez to co się aktualnie w Polsce dzieje przypomniałem sobie o istnieniu jdm-o. Poniżej kilka fotek jak auto aktualnie wygląda. 2019 rok stała, w tym roku mam zamiar trochę pojeździć. Zmieni się pod maską, bo wszystko poszło w czerń. Silnik dostał nowy rozrząd, kompletną pompę wody, wszystkie płyny, uszczelki, uszczelniaze, olej 10W60, paski, wszystkie króćce. Zmieniona skrzynia pod hydrauliczne sprzęgło, krótka z Ibizy Cupry, a co za tym idzie wpadły inne pedały, serwo, pompa hamulcowa i wybierak. Nowe kompletne sprzęgło Sachs. Pozdro panowie i nie dajmy się zwariować ;-)





_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna